Читомо > Місця > «Барбукан»: книжки і кава на Подолі

Місця

«Барбукан»: книжки і кава на Подолі

04.04.2017 0 Автор:

У Києві продовжується традиція відкриття книгарень-кав’ярень, що свідчить про вигідне поєднання для підвищення ефективності книготоргівлі. Ми вже писали про «Інтермеццо»  у Чернігові, «Книгарню-кав’ярню» в Одесі, «Calamarius» у Рівному, «Українську книгу» + «Literatur Cafe» у Чернівцях, книгарню-кав’ярню у Миколаєві, київські інді-книгарню «Хармс»«Наш Формат»«Довженко. Книги. Кава. Кіно», «Мою книжкову полицю» та інші. Такий формат вирішили використати творці книгарні «Барбукан», яка відкрилася на Подолі кілька місяців тому.

.

Місце

«Пропискою» книгарні стало маленьке, світле приміщення на вулиці Почайнинській, в історичному центрі Києва – Подолі. Стіни приміщення оснащені полицями для книжок, інший простір призначений для подій.

«Нам захотілось створити магазин, у якому головною фішкою були б гарні книжки, які читали наші діти, місце куди просто хотілось прийти і читати», – пояснює ідею створення Світлана Гречуха, одна із співзасновниць нової книгарні.

foursquare.com  2

Інтер’єр книгарні-кав’ярні мінімалістичний. Перше, що впадає в око – великі вікна, які роблять кімнату просторово ширшою, оскільки розмір залу з книжками дуже маленький. Вздовж вікон стоїть довгий стіл, за який так і хочеться засісти з книжкою та чашкою смачної та гарячої кави.

За словами самих організаторів, продумати дизайн допомагали їхні друзі. Оскільки це також і кав’ярня, тож варто виділити і її оформлення. Вона знаходиться в іншому залі, але виконана в одному стилі, що й книгарня. Але великим мінусом є те, що у цьому залі затісно для великої кількості людей ніж п’ять, якщо ви прийдете сюди чималенькою компанією, то доведеться потіснитись.

Читайте також: Читомо в гостях у книгарні-видавництва Artbooks

 

Асортимент

Помітно, що книжки в асортименті дбайливо відібрані. Переважно це якісні видання, тому навіть найвибагливіший читач зможе щось собі підібрати. На полицях можна знайти дитячі книжки, сучасну літературу та класику. Особливо приємно, що у Барбукані чимало коміксів, якими може похвалитися не кожне книжкове місце.

rau.ua

rau.ua

foursquare.com

Євген Савченко

rau.ua

«Головним критерієм відбору книг в першу чергу є якість. Я можу пояснити, чому саме ця книжка була відібрана», – говорить співзасновник книгарні Євген Савченко.

 

Цінова політика

Ціни у книгарні-кав’ярні на середньому рівні, вони трохи вищі від вартості книжок у видавництвах. Більш високі ціни на великі за обсягом, унікальні та складні у виконанні видання, вартість яких може сягати до шестисот гривень.

IMG_0770

rau.ua 2

rau.ua

Читайте також: Моя книжкова полиця: література українською мовою, кава і дитячі суботи

 

Особливості

«Барбукан» – місце для всієї сім’ї. Тут кожний може знайти те, що йому до смаку. Навіть наймолодші не залишаться осторонь. М’які пуфики, цікава література та смачні ласощі – все найнеобхідніше для читання є. Також у кав’ярні можна подивитись роботи Надії Антонець. Цього разу художниця вирішила здивувати портретами письменників.

Нині у книгарні постійно проходять лекції, читання та майстер-класи для дітей. Також після кількох місяців роботи книгарня-кав’ярня заявила про зміну формату і запрошує до співпраці на партнерських умовах, зокрема для проведення лекцій, освітніх програм для дітей і дорослих, майстер-класів, презентацій та семінарів.

 

Контакти:

вул. Почайнинська, 23

місто Київ

Графік роботи:

пн–нд 10:00 – 21:00

Читомо знайомить вас із незвичайними книжковими місцями зі всієї України.

З попередніх матеріалів ви вже знаєте про книгарні: «Бук» в Одесі,

книгарню-кав’ярню у Миколаєві,

«Час читати» у Дрогобичі,

«Під лиликом» в Івано-Франківську, 

«Букініст» у Коломиї,

книжковий клуб «Булгаковский» у Києві, 

 та «Чорну ящірку» у Дніпропетровську

Фото rau.ua і foursquare.com

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe