Читомо > Новини > У Міністерстві культури оголосили конкурс на директора Інституту книги

Новини

У Міністерстві культури оголосили конкурс на директора Інституту книги

12.05.2017 0 Автор:

Міністерство культури оголосило проведення конкурсного добору на посаду директора Державної установи «Український інститут книги» та добору кандидатур від громадських об’єднань у сфері культури.

Конкурс відбудеться 30 червня 2017 року. Документи на участь у конкурсі приймаються з 12 травня  по 26 червня 2017 року.

Які документи потрібно подати для участі у конкурсі?

 • заяву про участь у конкурсі
 • автобіографію;
 • мотиваційний лист, в якому викладаються мотиви до зайняття посади директора Українського інституту книги;
 • програму діяльності кандидата на посаді директора;
 • копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
 • копія трудової книжки;
 • копія диплома про вищу освіту (з додатками), здобуту в Україні, та/або копії документів про вищу юридичну освіту, здобуту за кордоном, разом з копіями документів, що підтверджують їх визнання в Україні, а також копії документів про науковий ступінь, вчене звання (за наявності);
 • письмова згода на обробку персональних даних та оприлюднення копій документів, визначених статтею 9 Закону України «Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні».

Заявник може подати будь-які інші документи, що, на його думку, дозволять конкурсній комісії більш повно розглянути питання обрання його кандидатури.

Куди надсилати документи?

вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, Управління з питань мовної політики та літератури Міністерства культури України,

контактний телефон: (044) 234-15-61.

Відповідальна особа Приходнюк Юрій Олегович, електронна адреса: prihodnyuk@mincult.gov.ua.

Читайте також: Ростислав Семків про перші кроки на посаді директора Інституту книги

Які вимоги до кандидатів для участі у конкурсі?

 • вища освіта;
 • стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
 • володіння державною мовою;
 • досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років;
 • здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Хто буде входити до конкурсної комісії?

Міністерство культури України приймає пропозиції від громадських об’єднань, господарських  об’єднань, статутні документи яких передбачають діяльність у сфері культури та книговидавничій справі, членами яких є авторитетні особистості, а їхня діяльність є активною (упродовж останніх трьох років організовують періодично, не рідше декількох разів на рік, громадські заходи щодо існуючих проблем відповідної сфери, ініціюють публічні обговорення актуальних питань, публічні дискусії у професійній сфері тощо) щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Державної установи «Український інститут книги» (далі – конкурсна комісія) з 12 травня до 5 червня 2017 року.

Для участі у жеребкуванні громадське об’єднання, господарське об’єднання подає до Міністерства культури України (вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, Управління з питань мовної політики та літератури):

 • лист у довільній формі, підписаний керівником, із зазначенням шести кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії;
 • інформацію про організацію та проведення громадських заходів щодо існуючих проблем відповідної сфери, публічних обговорень актуальних питань, публічних дискусій у професійній сфері тощо, упродовж останніх трьох років.
 • заяви від кандидатів за формою визначеною наказом Міністерства культури України від 15.03.2017 № 199, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19.04.2017 за № 512/30380/

Подані пропозиції розглядаються протягом 5-9 червня 2017 року.

Жеребкування буде проведено в приміщенні Міністерства культури України (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, каб. 102)  14 червня 2017 року.

Телефон для довідок: (044) 234-15-61, відповідальна особа – Приходнюк Юрій Олегович, адреса електронної пошти: prihodnyuk@mincult.gov.ua

Нагадаємо, що у Держбюджеті на 2017 рік на Інститут книги виділили 39 млн гривень.

Читомо уже розповідало про книжкові інституції в країнах з успішним видавничим бізнесом,

а також поспілкувалося з директором Інституту книжки у Польщі (2004-2016) Ґжеґожем Ґауденом.

Раніше Ростислав Семків розповів про перші кроки на посаді директора Інституту книги.

У 2015 році експерти обговорювали законопроект щодо Інституту книги

а на початку 2016-го продовжили дискусію на літературному конгресі. 

Чільне зображення Andrea De Santis pinterest.com/andreadesantis9
Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe