Міністерство культури оголосило проведення конкурсного добору на посаду директора Державної установи «Український інститут книги» та добору кандидатур від громадських об’єднань у сфері культури.
Конкурс відбудеться 30 червня 2017 року. Документи на участь у конкурсі приймаються з 12 травня по 26 червня 2017 року.
Які документи потрібно подати для участі у конкурсі?
- заяву про участь у конкурсі
- автобіографію;
- мотиваційний лист, в якому викладаються мотиви до зайняття посади директора Українського інституту книги;
- програму діяльності кандидата на посаді директора;
- копія документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
- копія трудової книжки;
- копія диплома про вищу освіту (з додатками), здобуту в Україні, та/або копії документів про вищу юридичну освіту, здобуту за кордоном, разом з копіями документів, що підтверджують їх визнання в Україні, а також копії документів про науковий ступінь, вчене звання (за наявності);
- письмова згода на обробку персональних даних та оприлюднення копій документів, визначених статтею 9 Закону України «Про державну підтримку книговидавничої справи в Україні».
Заявник може подати будь-які інші документи, що, на його думку, дозволять конкурсній комісії більш повно розглянути питання обрання його кандидатури.
Куди надсилати документи?
вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, Управління з питань мовної політики та літератури Міністерства культури України,
контактний телефон: (044) 234-15-61.
Відповідальна особа Приходнюк Юрій Олегович, електронна адреса: [email protected].
Читайте також: Ростислав Семків про перші кроки на посаді директора Інституту книги
Які вимоги до кандидатів для участі у конкурсі?
- вища освіта;
- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;
- володіння державною мовою;
- досвід роботи на керівних посадах в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності не менше трьох років;
- здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.
Хто буде входити до конкурсної комісії?
Міністерство культури України приймає пропозиції від громадських об’єднань, господарських об’єднань, статутні документи яких передбачають діяльність у сфері культури та книговидавничій справі, членами яких є авторитетні особистості, а їхня діяльність є активною (упродовж останніх трьох років організовують періодично, не рідше декількох разів на рік, громадські заходи щодо існуючих проблем відповідної сфери, ініціюють публічні обговорення актуальних питань, публічні дискусії у професійній сфері тощо) щодо кандидатур для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Державної установи «Український інститут книги» (далі – конкурсна комісія) з 12 травня до 5 червня 2017 року.
Для участі у жеребкуванні громадське об’єднання, господарське об’єднання подає до Міністерства культури України (вул. І. Франка, 19, м. Київ, 01601, Управління з питань мовної політики та літератури):
- лист у довільній формі, підписаний керівником, із зазначенням шести кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії;
- інформацію про організацію та проведення громадських заходів щодо існуючих проблем відповідної сфери, публічних обговорень актуальних питань, публічних дискусій у професійній сфері тощо, упродовж останніх трьох років.
- заяви від кандидатів за формою визначеною наказом Міністерства культури України від 15.03.2017 № 199, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 19.04.2017 за № 512/30380/
Подані пропозиції розглядаються протягом 5-9 червня 2017 року.
Жеребкування буде проведено в приміщенні Міністерства культури України (вул. Івана Франка, 19, м. Київ, каб. 102) 14 червня 2017 року.
Телефон для довідок: (044) 234-15-61, відповідальна особа – Приходнюк Юрій Олегович, адреса електронної пошти: [email protected]
Нагадаємо, що у Держбюджеті на 2017 рік на Інститут книги виділили 39 млн гривень.
Читомо уже розповідало про книжкові інституції в країнах з успішним видавничим бізнесом,
а також поспілкувалося з директором Інституту книжки у Польщі (2004-2016) Ґжеґожем Ґауденом.
Раніше Ростислав Семків розповів про перші кроки на посаді директора Інституту книги.
У 2015 році експерти обговорювали законопроект щодо Інституту книги,
а на початку 2016-го продовжили дискусію на літературному конгресі.
Чільне зображення Andrea De Santis pinterest.com/andreadesantis9
Найкращий лайк — це 30 гривень))
Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.
Спасибі.
Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook