Читомо > Новини > Відома тема цьогорічного Форуму видавців у Львові

Новини

Відома тема цьогорічного Форуму видавців у Львові

12.02.2018 0 Автор:

Тема цьогорічного Форуму видавців у Львові і Львівського міжнародного літературного фестивалю — «Ринок свободи». Про це повідомляється на офіційній Facebook-сторінці ярмарку.

«Ми дуже дякуємо нашій програмній раді, що долучилася до вибору теми, а також, всім можливим філософам, соціологам, економістам, письменникам, художникам, психіатрам…, які описували поняття свободи у своїх творах і створили для нас базу для формулювання думок», — наголосили організатори.

За їхніми словами, в межах фокусної теми, буде проговорено про те, як кожен з нас «торгує» своїми уявленнями про свободу під тиском обставин: щоразу підвищуючи або знижуючи ставки. Про те, як визначається ціна на свободу, залежно від умов торгівлі та суб’єкту, який стає її споживачем. Про спекуляції поняттями свободи, які активно використовуються у пропаганді.

27747935_2038810286136599_63784090691829489_o

Йозеф Коуделка, Прага, 1968

Організатори зазначили, що вибір цьогорічної теми форуму не є випадковим, адже упродовж 25 років ярмарок гуртував навколо себе різних людей, що мали різні думки, перемоги та проблеми. На ярмарку вони отримували спеціальний майданчик для взаємодії і створили ще одне місце, де люди переглядали свої бажання.

«Ми не можемо стверджувати, що це були позитивні чи негативні зміни, але хочемо акцентувати увагу наших відвідувачів та учасників на тому, що зміни відбувалися і відбуваються, а ринок функціонує», — наголосила команда форуму.

Також організатори нагадали, що цього року ярмарку виповнюється 25 років. Пройде він з 19 до 23 вересня.

Читайте також про минулорічний Форум видавців: 

Форум видавців–2017: ставка на переклади, «радикальний чорний піар»

Форум видавців №24: замість точок творення – відстоювання території свободи

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe