Читомо > Фетиш > Літературний Instagram: найкрасивіші профілі для книголюбів

Фетиш

Літературний Instagram: найкрасивіші профілі для книголюбів

22.07.2016 0 Автор:

Якщо ще рік тому жарти про селфі в дзеркалі для Instagram були в тренді, то тепер кожен інтернет-юзер може з впевненістю заявити, що ця соцмережа – не лише для котиків та нового манікюру. Сьогодні Instagram-сторінки стають джерелом натхнення та творчості, а також потужно займаються промоцією… читання. Читомо знайшло в фотонетрях найкрасивіші та найцікавіші сторінки про книжки, а також запрошує на власну сторінку в Instagram.

@lookatbook_

Дівчина Євгенія створює по-справжньому казкову атмосферу на своїх фото. Вона розповідає короткий сюжет прочитаних книг не за допомогою слів, а за допомогою власних малюнків та символічних декорацій. Напевно, саме так виглядає істинне кохання до книг.

@lookatbook_

@blueeyedbiblio 

Студентка Емілі теж уміло творить книжкову атмосферу для своїх фолловерів. Вона створює ніжні та захопливі інсталяції за допомогою прочитаних книг, дівчачих дрібничок та відповідної атрибутики. А віднедавна Емілі також публікує книжкові огляди та рецензії на своїй сторінці.

@blueeyedbiblio

Читайте також: Соцмережі читачів: від Goodreads до The Reading Room через Wattpad

@ernest_hedgingway 

Шалено популярний профіль про пригоди маленького їжачка Ернеста, який обожнює книги. До того ж, кожне фото з книгою супроводжується цитатами з тексту. А власниця Ернеста вже встигла надрукувати два календарі з найкращими світлинами свого улюбленця, які можна придбати за посиланням у профілі.

@ernest_hedgingway

@foldedpagesdistillery

Написати хорошу рецензію на книгу – не найпростіша справа. Але створити до рецензії ще й неймовірно красиву композицію з книгами та відповідною атрибутикою – це вже справжнє мистецтво. Саме цим займаються дві хороші подруги, а за сумісництвом і молоді матусі. Зараз їхні фото збирають тисячі вподобань щодня.

@foldedpagesdistillery

Читайте також: Букт’юбінг про букшопінг і читання щоп’ятниці

@neborakova

Стиль та література – ось так, напевно, і звучить девіз цього профілю. Його власниця – львів’янка Богдана Неборак, яка зуміла перенести свою любов до книг на ці ніжні світлини. А її блог Book&Breakfast став справжнім подарунком книголюбам – у ньому Богдана пише рецензії на прочитані книги та публікує рецепти улюблених ласощів.

@neborakova

@subwaybookreview 

Зустріти людину з книгою в метро – зовсім не рідкість. А от німка Улі Беттер Коен зуміла зробити з цього справжній шедевр. Вона просто фотографувала кожну людину з книгою, яку зустрічала в нью-йоркському метро та коротко занотовувала їхні враження від прочитаного. Тепер за фотоколекцією Улі стежать понад 60 тисяч фолловерів, а історія її проекту надихнула багатьох інших книголюбів.

@subwaybookreview

Читайте також: Соціальні медіа як інструмент сучасного мистецтва

@hotdudesreading

На цій сторінці ви можете безперешкодно споглядати красивих чоловіків та хлопців, які… читають. У транспорті, на вулиці, в кав’ярні, Проект став настільки успішним, що засновники навіть видали справжню друковану книгу – з найкращими світлинами профілю. Всі охочі вже можуть придбати її онлайн.

@hotdudesreading

@be.botan

Київська бібліотека «bOtaN» давно знайшла своє місце в наших серцях. І в наших стрічках новин. Слідкувати за життям бібліотеки-кав’ярні тепер можна і в Instagram. Яскраві фото з гостями та відвідувачами бібліотеки, цікаві історіїї з жититя письменників та щоденні мотиваційні повідомлення – саме це ви тут і знайдете. Окрім красивих фотографій книжок, звісно.

be.botan

Читайте також: «bOtaN»: оренда нон-фікшину й корпоративні бібліотеки

@bookboxua

Коли очі розбігаються від списку непрочитаних книг, саме люди з Book Box приходять на допомогу. Вони займаються персональними добірками літератури для своїх читачів, які пакують у книжкові бокси та розсилають всією Україною. Теми добірок різноманітні – від подорожей до кохання. А в Instagram потрапляють тільки найкращі книги для вашого задоволення.

bookboxua

@ababahalamaha @meridian_cz @nashformat.ua @osnovypublishing @rodovidpress @stary_lev

Вічно дивитись можна на три речі. На вогонь, воду, та… на красиві українські книжки! А оскільки PR-менеджери вітчизняних видавництв серйозно взялися підкорювати простори інтернету, ми вже маємо нагоду слідкувати за життям улюблених видавництв. І не тільки милуватись красивими інсталяціями, але й завжди бути в курсі останніх книжкових трендів.

наші

Читайте також: Культура читання: «що залайкали, те й читають»

Долучайтеся до сторінки Читомо в Instagram

Чільна світлина appleinsider
Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe