Якщо ще рік тому жарти про селфі в дзеркалі для Instagram були в тренді, то тепер кожен інтернет-юзер може з впевненістю заявити, що ця соцмережа – не лише для котиків та нового манікюру. Сьогодні Instagram-сторінки стають джерелом натхнення та творчості, а також потужно займаються промоцією… читання. Читомо знайшло в фотонетрях найкрасивіші та найцікавіші сторінки про книжки, а також запрошує на власну сторінку в Instagram.
@lookatbook_
Дівчина Євгенія створює по-справжньому казкову атмосферу на своїх фото. Вона розповідає короткий сюжет прочитаних книг не за допомогою слів, а за допомогою власних малюнків та символічних декорацій. Напевно, саме так виглядає істинне кохання до книг.
@blueeyedbiblio
Студентка Емілі теж уміло творить книжкову атмосферу для своїх фолловерів. Вона створює ніжні та захопливі інсталяції за допомогою прочитаних книг, дівчачих дрібничок та відповідної атрибутики. А віднедавна Емілі також публікує книжкові огляди та рецензії на своїй сторінці.
Читайте також: Соцмережі читачів: від Goodreads до The Reading Room через Wattpad
@ernest_hedgingway
Шалено популярний профіль про пригоди маленького їжачка Ернеста, який обожнює книги. До того ж, кожне фото з книгою супроводжується цитатами з тексту. А власниця Ернеста вже встигла надрукувати два календарі з найкращими світлинами свого улюбленця, які можна придбати за посиланням у профілі.
@foldedpagesdistillery
Написати хорошу рецензію на книгу – не найпростіша справа. Але створити до рецензії ще й неймовірно красиву композицію з книгами та відповідною атрибутикою – це вже справжнє мистецтво. Саме цим займаються дві хороші подруги, а за сумісництвом і молоді матусі. Зараз їхні фото збирають тисячі вподобань щодня.
Читайте також: Букт’юбінг про букшопінг і читання щоп’ятниці
@neborakova
Стиль та література – ось так, напевно, і звучить девіз цього профілю. Його власниця – львів’янка Богдана Неборак, яка зуміла перенести свою любов до книг на ці ніжні світлини. А її блог Book&Breakfast став справжнім подарунком книголюбам – у ньому Богдана пише рецензії на прочитані книги та публікує рецепти улюблених ласощів.
@subwaybookreview
Зустріти людину з книгою в метро – зовсім не рідкість. А от німка Улі Беттер Коен зуміла зробити з цього справжній шедевр. Вона просто фотографувала кожну людину з книгою, яку зустрічала в нью-йоркському метро та коротко занотовувала їхні враження від прочитаного. Тепер за фотоколекцією Улі стежать понад 60 тисяч фолловерів, а історія її проекту надихнула багатьох інших книголюбів.
Читайте також: Соціальні медіа як інструмент сучасного мистецтва
@hotdudesreading
На цій сторінці ви можете безперешкодно споглядати красивих чоловіків та хлопців, які… читають. У транспорті, на вулиці, в кав’ярні, Проект став настільки успішним, що засновники навіть видали справжню друковану книгу – з найкращими світлинами профілю. Всі охочі вже можуть придбати її онлайн.
@be.botan
Київська бібліотека «bOtaN» давно знайшла своє місце в наших серцях. І в наших стрічках новин. Слідкувати за життям бібліотеки-кав’ярні тепер можна і в Instagram. Яскраві фото з гостями та відвідувачами бібліотеки, цікаві історіїї з жититя письменників та щоденні мотиваційні повідомлення – саме це ви тут і знайдете. Окрім красивих фотографій книжок, звісно.
Читайте також: «bOtaN»: оренда нон-фікшину й корпоративні бібліотеки
@bookboxua
Коли очі розбігаються від списку непрочитаних книг, саме люди з Book Box приходять на допомогу. Вони займаються персональними добірками літератури для своїх читачів, які пакують у книжкові бокси та розсилають всією Україною. Теми добірок різноманітні – від подорожей до кохання. А в Instagram потрапляють тільки найкращі книги для вашого задоволення.
@ababahalamaha @meridian_cz @nashformat.ua @osnovypublishing @rodovidpress @stary_lev
Вічно дивитись можна на три речі. На вогонь, воду, та… на красиві українські книжки! А оскільки PR-менеджери вітчизняних видавництв серйозно взялися підкорювати простори інтернету, ми вже маємо нагоду слідкувати за життям улюблених видавництв. І не тільки милуватись красивими інсталяціями, але й завжди бути в курсі останніх книжкових трендів.
Читайте також: Культура читання: «що залайкали, те й читають»
Долучайтеся до сторінки Читомо в Instagram
Чільна світлина appleinsider
Найкращий лайк — це 30 гривень))
Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.
Спасибі.
Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook