Читомо > Фетиш > Акція #деховаютьсявімельбухи: | у пошуках нових книжок

Акція #деховаютьсявімельбухи:
у пошуках нових книжок

Що ви знаєте про вімельбухи? Як багато можете згадати назв? І як щодо власне українських книжок-для-роздивляння? Вімельбухи вже понад сорок років впевнено крокують західноєвропейським книжковим ринком, захоплюють книжкові полиці просунутих батьків і навіть стають помічними в роботі психологів та логопедів. Що ж так приваблює у книжках без тексту, які вже стали світовим видавничим трендом, та чи настільки вони прості й несерйозні, якими здаються на перший погляд?

З новою силою та ентузіазмом вімельбухи ввірвалися на український видавничий ринок лише близько року тому, зусиллями кількох видавництв. Тому спільно із видавництвом BookChef ми пропонуємо вам пограти. Ми заховали книжки серії «Подивись і знайди» у кількох бібліотеках Києва. Зможете знайти їх?

 

Національна бібліотека України для дітей

У найбільшій дитячій бібліотеці України шукайте книжки на поличці із вімельбухами. У відділі, де «заховалася» книжка «Знайди героїв улюблених казок», є видання різними мовами, а ще там багато ілюстрацій та великий інтерактивний простір.
Ще один вімельбух «Де Санта?» – у музичному просторі бібліотеки. Книжка захована там, де можна найзручніше вмоститися і відпочити.

Центральна бібліотека ім. Т.Г. Шевченка для дітей м. Києва

«Знайди героїв улюблених казок» у цій бібліотеці є у транспорті для читання, який оминути неможливо. Шукайте яскраві кольори між книжковиим полицями.
Книжка «Де Санта? «заховалася» біля великого вікна в одному із залів.

Оціум 51. Бібліотека на Русанівці

«Знайди героїв улюблених казок» потрібно шукати у просторі, де багато літератури про Київ. Це невелика кімната на першому поверсі.
Книжку «Де Санта?» шукайте у кімнаті, де найкомфортніше наймолодшим читачам.
Вирушайте у бібліотеки, де заховалися вімельбухи. Шукайте наліпки на місцях із фото та обмінюйте їх на книжки у бібліотекарів. А ще будемо вдячні, якщо ви розкажете про свої пригоди у соцмережах із хештегом #деховаютьсявімельбухи

Текст: Анастасія Єфремова, Катерина Котвіцька

Фото: Максим Яковенко

Знайти вімельбухи також можна у видавництві BookChef.

 

Примітка редакції: попри поширене написання віммельбух вважаємо за потрібне дотримуватися норм чинного правопису (§ 89. 1) та передавати німецьке слово wimmelbuch без подвоєння.