Читомо > Календар подiй > Книжкові блогери поговорять про пропаганду читання

Календар подiй

Книжкові блогери поговорять про пропаганду читання

22-06-2016 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

«Читай з нами! Як книжкові блоги пропагують читання» – це зустріч із авторами шести книжкових інтернет-проектів в українському інтернеті. Під час зустрічі п’ятеро блогерів презентують свої книжкові проекти й розкажуть, чому вони – троє журналістів, ІТ-копірайтер та баріста – взялися їх вести.

  1. Ведуча про-феміністського читацького блогу Vaenn’s Ксенія Сокульська розповість, як це – зануритися в книжки, написані лише жінками.
  2. Авторка блогу Етажерка Ксеня Кисіль розкаже про практику книжкових блогів у світі та те, ким є люди, які ними займаються, про що вони пишуть. А також про власний досвід ведення блогу.
  3. Ведучий топового українського буктьюб-каналу «Літогляди Сущука» Максим Сущук, спираючись на власний семирічний досвід в англомовному копірайтингу, розкаже, чому люди стали менше читати і як це можна змінити з комерційної точки зору
  4. Авторка відомого в столиці фотоблогу Подземное киевское чтение Настя Бондаренко розповість про те, що читають пасажири метро останні два роки і навіщо підглядати за людьми, а також – про подібні проекти в світі.
  5. Модератор розмови Катерина Толокольнікова поділиться досвідом ведення свого фотоблогу What are you reading? Його героями стали понад 30 незнайомців із книжками в руках, яких вона зустріла в Києві, Цюріху та Берліні й запитала про враження в процесі читання.
  6. Блогери обговорять, чи сприяють книжкові інтернет-ініціативи та їх власні проекти популяризації читання, а ще одна учасниця заходу – журналістка Тетяна Кисельчук розповість про нетривіальні способи промоції літератури. Її проект у виданні Artmisto присвячено тому, як за допомогою тісної взаємодії видавництв з лідерами думок, лекторами, благодійними фондами та фестивалями можна вивести літературу на інший рівень.

Запрошуємо до розмови усіх – книголюбів, видавців, журналістів та тих, хто замислювався про створення власного книжкового блогу/Youtube-каналу/медіа.

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe