Читомо > Новини > Український програміст придумав, як залишати автографи на електрокнигах

Новини

Український програміст придумав, як залишати автографи на електрокнигах

05.10.2017 0 Автор:

У книгарні першодруків ім. Швайпольта Фіоля з’явилася можливість отримувати автографи від авторів на електронних книжках. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив засновник платформи й письменник Антон Санченко. 

“Це ще тестується, але хто з тих, хто вже купував мої книжки, доступ до файлів у вас залишається назавжди, тож я можу підписати тому, хто хоче”, – зазначив він.

Після купівлі видання у книгарні, у покупця з’являється до нього доступ, а через деякий час приходить повідомлення на електронну пошту, що книжку підписано і її можна завантажувати.

Читайте також: Європейський ринок електронних книжок у цифрах

Читачі активно почали користуватися новою можливістю, що спричинило збільшення попиту на електронні книжки. Також у соцмережі вони почали викладати скріншоти автографів.

22089687_1990988677849833_3118536476496797119_n

Нагадаємо, книгарня першодруків ім. Швайпольта Фіоля працює за принципом біржі авторів, редакторів, ілюстраторів і випускає електронні книжки. Найуспішніші з них, що видно не з припущень редакції, а зі статистики скачувань та покупок, знімаються із продажу і рекомендуються «великим» видавництвам. Зокрема так сталося з книжками Іри Цілик «Родимки» та Остапа Соколюка «Ені».

Електронні книжки українською: де придбати?

 

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe