Читомо > Новини > У США розпочався промо-тур книжки про Майдан

Новини

У США розпочався промо-тур книжки про Майдан

20.02.2018 0 Автор:

На американський ринок вийшла книжка про Майдан «Українська ніч. Інтимна історія революції» (The Ukrainian Night: An Intimate History of Revolution). Про це повідомляє «Голос Америки».

Авторка книжки, професор Єльського університету Марсі Шор заявляє, що під час Революції Гідності хотіла якимось чином підтримати Україну, принаймні розказати Заходу правду зсередини. Таким чином і з’явилася книжка про будні простих українців під час Майдану. Наразі авторка подорожує країною зі своїм виданням.

9780300218688

Вона зізнається, що ніколи не планувала писати книжку про Майдан. Проте, коли під час Революції давала інтерв’ю західним медіа, зрозуміла, що про Україну зсередини потрібно інформувати більше.

«Я подумала, що могла б написати статтю. Не наукову, бо я – не науковець, не політичну, бо я – не політик. Але як історик, який пише про життя інтелігенції у східній Україні – про письменників, філософів, поетів. Я вирішила написати портрет однієї людини через досвід революції, щоб надати революції людського обличчя», – розповіла Шор.

Читайте також: Майдан у книжках

На думку співробітниці аналітичного Центру Вудро Вілсона, докторки політичних наук Лідії Зубицької, ця книжка – не лише про Україну, вона про цінності усього цивілізованого світу.

Американські оглядачі називають її «книжкою про революцію зсередини». Авторка каже, що писала лише про тих, кого могла зрозуміти, тому тут немає про Януковича та його прихильників.

Нагадаємо, що 20 січня в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні.

Як повідомляло Читомо, нещодавно у США вийшла збірка українських віршів «Слова для війни».

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe