Читомо > Календар подiй > «Майдан: події – свідчення – менталітет» презентує Олександр Стражний

Календар подiй

«Майдан: події – свідчення – менталітет» презентує Олександр Стражний

19-01-2017 | 18:30
м. Київ, Книгарня «Є», вул. Лисенка, 3

Видавництво «Дух і літера» запрошує на презентацію книжки Олександра Стражного «Майдан: події – свідчення – менталітет». Учасники зустрічі: Олександр Стражний, Леонід Фінберг, Володимир Демченко.

У книжці подано огляд подій, що відбувалися в Україні у листопаді 2013 – лютому 2014 років. Ретроспектива Революції гідності розгортається на тлі голосів її учасників, а також на тлі аналізу схожих революцій в інших країнах світу. Розгляд, зроблений не просто учасником Руху спротиву, але й психіатром, надає фактам неочікуваного осмислення. Менталітет Майдану виведено в динаміці і суперечностях – він, як організм, зароджується, дорослішає, усвідомлює себе і врешті-решт діє. Аналізуючи поведінку учасників Руху спротиву і пересічних громадян, які підтримали або не підтримали Майдан, автор робить висновки: які саме риси української ментальності під час екстремальної ситуації виявили себе найбільшою мірою, а які ? залишилися «незадіяними». Завершується книга підсумком: яким чином змінилося світосприйняття українців після Майдану і що може чекати на Україну в майбутньому.

Учасники: Олександр Стражний (автор), Леонід Фінберг (головний редактор видавництва «Дух і Літера»), Володимир Демченко (активіст Майдану).

Книжка підготовлена та видана Центром досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства та Центром європейських гуманітарних досліджень НаУКМА.

Тел.: (044) 235 88 54

Вхід вільний.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe