Читомо > Календар подiй > Проект Капранових очікує історії про Майдан від учасників подій

Календар подiй

Проект Капранових очікує історії про Майдан від учасників подій

30-11-2017 | 23:59
Україна

В Україні стартує унікальний у світовій історії проект колективного літопису, створеного учасниками історичної події. 22 листопада під хештегом #мійМайдан українці почнуть публікувати свої свідчення про Майдан і стануть колективним Нестором-Літописцем, що залишить нащадкам нашу з вами «Повість сучасних літ».

На Майдані були мільйони, і вони мають право сказати своє слово.
Під хештегом #мійМайдан кожен, хто хоч би один день був на Майдані – чи у Києві, чи у Львові, у Криму чи Краматорську, Буську, Житомирі – повинен записати те, що бачив на власні очі, те, у чому брав участь. І тоді нашим дітям не розповідатимуть, що Майдан організував Держдеп, ЦРУ чи якась одна українська партія. Ми маємо право на правдиву історію.

Як це працює:

На сторінці Брати Капранови починаючи з 22 листопада (початку Євромайдану) будуть регулярно публікуватися новини тих днів та свідчення учасників тих подій – щоб ви могли зануритися у атмосферу Революції і пригадати, що було з вами.

У своїх дописах-спогадах про Майдан дописувачі Фейсбуку зазначатимуть хештег #мійМайдан – це дасть можливість читати усі свідчення.

Щотижня Брати Капранови робитимуть огляд цих спогадів на своїй сторінці.
А найважливіші свідчення увійдуть у друге видання книжки Майдан. Таємні файли.
Крім того у книжці є спеціальний розділ, де читачі можуть записати свої спогади і залишити цей документ в родині, бо найкраще історія країни зберігається у історіях родин, і розповіді діда завжди переконливіші за товсті дослідження професійних істориків чи політологів.

Усі ми були на Майдані – отже усім нам і писати його правдиву історію.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe