Читомо > Новини > В Україні запустили серію коміксів про Людину-Павука

Новини

В Україні запустили серію коміксів про Людину-Павука

22.02.2018 0 Автор:

Україно-британська компанія Fireclaw почала випуск коміксів про Людину-Павука українською мовою. Про це повідомляється на офіційній сторінці компанії у Facebook.

Комікси видаватимуться щомісячно, за офіційною ліцензією Marvel Comics, та розповсюджуватимуть через книгарні. Перший номер вже у продажу.

Людина-Павук або Спайдермен (англ. Spiderman) — супергерой коміксів компанії Marvel, вигаданий Стеном Лі та Стівом Дітко. Вперше Людина-павук з’явилася у серії коміксів The Amazing Fantasy («Дивовижні фантазії») № 15 у серпні 1962 року. Відтоді вона є одним з найпопулярніших і комерційно найуспішніших супергероїв. Зараз вона з’являється не лише у коміксах, а й у фільмах, на телебаченні, на одязі, у відеоіграх та у вигляді іграшок.

Це перший персонаж супергерой-підліток, який діє самостійно, а не допомагає дорослому супергероєві. Хоча за час випуску історій про нього він встиг закінчити школу, коледж та навіть стати одруженим учителем.

Fireclaw — це україно-британська компанія з офісами у Ноттінгемі та Києві. Спеціалізується на розробці коміксів в жанрах стімпанк, sci-fi та фентезі.

Раніше повідомлялося, що Marvel запустить онлайн-платформу для створення коміксів

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe