Читомо > Фетиш > Беґбедер у кадрі: користувачі Instagram про приїзд письменника

Фетиш

Беґбедер у кадрі: користувачі Instagram про приїзд письменника

19.09.2016 0 Автор:

17-18 вересня французький письменник Фредерік Беґбедер відвідав Форум видавців у Львові, де презентував романи «Уна і Селінджер», «Кохання живе три роки», «99 франків» і збірку інтерв’ю «Бесіди нащадка епохи», що вийшли друком у видавництві «КМ-Books», а також під час вечірки BO-BO у клубі FEST Republic зіграв dj-set. У Києві він теж зустрівся із читачами. 

Читомо зібрало найцікавіші публікації в Instagram та реакцію користувачів цієї соцмережі на приїзд письменника. 

 

#lvivbookforum #lviv #beigbeder #writer #book #books #bookforum #meeting #literature #форумвидавців #беґбедер #fredericbeigbeder #бегбедер

Світлину опубліковано користувачем Nadiya Tkachuk (@charodijka)

#FredericBeigbeder #Beigbeder #writer #ФредерікБегбедер #Бегбедер #автограф #autograph #Kyiv #Ukraine #Київ #Україна Світлину опубліковано користувачем Mykhaylo (@mykhaylor)

 

#FredericBeigbeder #Beigbeder #writer #ФредерікБегбедер #Бегбедер #автограф #autograph #Kyiv #Ukraine #Київ #Україна Світлину опубліковано користувачем Mykhaylo (@mykhaylor)

 

Frederic Beigbeder zazhog! Світлину опубліковано користувачем Eugen Buve (@eugen_buve)

 

Ми зробили це, поки це не було мейнстрімом #бегбеде #ilovemyjob #workinghard #lvivbookforum Світлину опубліковано користувачем Lilia Shutiak (@lilia_shutiak)

 

  Той момент, коли очі випромінюють радість і не вірять самі собі. Людина, цитатувати яку можна вічно. Навколо його книг крутяться багато суперечок. Тепер гордовито можу сказати, що не тільки мої друзі тримали мою книгу в руках, а і її творець. Фото в стилі #унаіселінджер. Доречі, книга, яку Фредерік зазначив, як найкращу з усіх. Безмежно щаслива ?? #fredericbeigbeder #Ukraine #kyiv #kiev #happy #cute #landscape #beauty #beautiful #smile #book #love #like #amazing #wonderful #girl #trip #фредерік #бегбедер #любовьживет3года #бесідинащадкаепохи #99франков   Світлина, опублікована користувачем @dartside_

 

 

Селфі ( і не тільки) з Беґбедером:

Чільна світлина прес-служби Форуму видавців/ Олег Кохан / Фотоагентство LUFA
Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe