Читомо > Новини > Освітня платформа Go Pollock запрацювала для українських учителів

Новини

Освітня платформа Go Pollock запрацювала для українських учителів

24.02.2018 0 Автор:

У Києві презентували освітню платформу Go Pollock. Це онлайн-помічник учителя для створення миттєвих тестів, які можна проводити як під час уроку в школі, так і в будь-якому іншому місці, де є доступ до інтернету. Про це повідомляє «Освіторія».

Go Pollock — міжнародна компанія, але її співзасновники — з України, тому вони і звертають увагу на український ринок. Зараз найбільше користувачів вони мають у США.

«Ми хочемо робити не лише прості та зручні тестування, а й заохочувати учнів до співпраці. Історії колаборації — проект, що дає учням ціль, якої вони можуть досягнути лише разом. За допомогою проектора вчитель показує анімовану історію, розвиток якої залежить від правильних відповідей усього класу. Чим більше правильних відповідей, тим далі історія прогресує», — розповідає співзасновник компанії Василь Станіславчук.

Читайте також: Школа майбутнього: книжка про якісно нові підходи в освіті

За допомогою платформи вчителі можуть створювати онлайн-тестування для учнів, додавати туди графіку та зображення, запускати історії колаборації, аналізувати результати безпосередньо під час сесії, працювати з відкритими запитаннями та ставити відповідності.

Go Pollock: Collaborative Challenges from Go Pollock on Vimeo.

Відзначимо, що повний базовий функціонал доступний безкоштовно. А передплата на платформу, де більше можливостей, коштує $15. Але, як зазначив Станіславчук, розробники розуміють, що ця вартість не підходить для України, тому зараз вирішують це питання.

Нагадаємо також, що в Україні кілька років працює платформа EdEra

Читайте також про книжку «Розумники. Як виховати успішну особистість» з Володимиром Усовим

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe