Читомо > Різдвяна вітрина новинок > Книжки для саморозвитку та бізнес-література

Книжки для саморозвитку та бізнес-література

Книга-мандрівка. Україна

Тараненко І. Книга-мандрівка. Україна / Ірина Тараненко, Юлія Курова, Марія Воробйова, Марта Лешак. — Київ : КНИГОЛАВ, 2017. — 68 с.

Чи знаєте ви, хто розшифрував писемність майя? Хто розробив траєкторію польоту на Місяць? Хто перевернув балетну моду та винайшов сучасну пачку?

«Книга-мандрівка. Україна» — це 1200 непересічних фактів про Україну та українців.

Ми відшукали не лише найдивовижніше, але й найважливіше, що варто знати про Україну: унікальні місця, де слід побувати, культурні здобутки, видатних особистостей та поворотні моменти, що вплинули на хід історії та життя кожного українця. Ця книга створена з відкриттів, і ми сподіваємося, що з нею ви зможете поглянути на Україну по-новому.

Це видання — не лише для дорослих, але й для родинного читання з дітьми, для українців і всіх, хто хоче дізнатися більше про нашу країну.

327 особистостей, що надихають
232 дива природи
224 історичні події
135 культурних феноменів
129 архітектурних шедеврів
78 визначних винаходів і відкриттів
75 економічних і промислових об’єктів

Ship life. Сім місяців добровільного рабства. Ольга Мельник

Мельник Ольга. Ship life. Сім місяців добровільного рабства / Ольга Мельник. – Чернівці : Видавництво 21, 2017. – 192 с. ISBN 978-617-614-183-9

«Ship Life. Сім місяців добровільного рабства» написано у формі умовного щоденника дівчини, що працювала офіціанткою на американському круїзному лайнері. Авторка день за днем відтворює з пам’яті реальні події семи місяців, проведених на борту, ділиться своїми враженнями, відкриттями і переживаннями. Читачі цього щоденника мають змогу разом з авторкою відвідати понад 20 країн Європи, Північної та Центральної Америки, а головне — з перших вуст дізнатися про те, яке ж воно – корабельне життя.

Замовити книжку

Коли я повернулась додому після семимісячного контракту на круїзному лайнері, друзі, родичі і знайомі багато разів питали мене, як там було. Відповідати на це питання мені було дуже складно. За сім місяців сталося стільки, що все це годі вкласти в одне-два речення. Я не могла надати цьому досвіду ані знаку «+», ані «–». У результаті різним людям розповідала різні речі – залежно від настрою. Хтось дізнавався про красу Карибських островів, а хтось про те, що за сім місяців у мене не було жодного вихідного дня. Але ніхто не отримав повної картини, – надто довго довелось би це все розповідати, та й вислуховувати. Так чи інак, з часом усе погане забувається, а хороше й далі викликає усмішку. Круїзний лайнер став однією з найстрокатіших сторінок мого життя.

100 експрес-уроків української. Частина 2. Олександр Авраменко

Авраменко О. 100 експрес-уроків української. Частина 2 : посіб. / Олександр Авраменко ; іл. Наталка Гайда. — Київ : книголав, 2017. — 192 с. : іл. ISBN 978-617-7563-03-6

Ця книжка є продовженням уже відомого посібника «100 експрес-уроків української». Вона містить ще одну сотню мовних історій, які в доступній формі навчають норм сучасної української мови.

Електричка, літак, пляж чи нудна нарада — це саме ті місця, у яких, розгорнувши цю книжечку, ви зможете провести час з приємністю й користю. Цей кишеньковий посібник допоможе вам більш упевнено й грамотно говорити українською. Працюючи над книжкою, пан Олександр мав задум у легкій та цікавій формі розповісти про поширені помилки як у приватному спілкуванні, так і в офіційному

Ціна: 89 грн. Придбати книжку можна за лінком.

Урок

В очікуванні копірайтера. Стаська Падалка

Падалка С. В очікуванні копірайтера. Драма про небувалий копірайтинг у восьми діях / Стаська Падалка ; пер. з рос. Ольга Кендзіор . – Київ : Пабулум, 2017. – 160 с. ISBN 978-966-97615-5-2

У книзі авторка відчайдушно намагається переосмислити копірайтинг як точку перетину дисциплін: маркетингу, філології та, пробачте, літератури. На крики розпачу збігаються персонажі. Разом вони очікують того самого Копірайтера і водночас вправляються в письменницькій майстерності, розбираються в мотивах споживання, виділяють ознаки хорошого тексту, створюють нейми і слогани.

«В очікуванні копірайтера» буде корисна потенційним і практикуючим копірайтерам, неймерам, райтерам, SMM-щикам і всім, хто обрав текст способом заробітку. Або поневолення світу.

Ціна: 120 грн

Замовити книжку

Про Курс про розумний та красивий копірайтинг

Наш курс — це набір перевірених досвідом інструментів для копірайтингу. Ми систематизували знання з письменницької майстерності, філологічного аналізу та маркетингових досліджень та умістили їх у комплекс занять. Кожне з них присвячено окремій темі, яка розглядається з урахуванням всіх аспектів.

Промови, що змінили світ

Промови, що змінили світ / пер. з англ. В. Горбатько. — Київ : Вид. група КМ-БУКС, 2017. — 328 с. ISBN 978-617-7498-80-2

Слово — могутня зброя, результат застосування якої залежить від того, ким воно мовлене. В устах диктаторів слово нерідко ставало знаряддям для знищення цілих держав і народів, а в устах видатних постатей, які присвятили своє життя боротьбі за високі ідеали, — інструментом вивільнення людської свідомості від духовних кайданів. Зібрані у цьому виданні промови охоплюють тривалий історичний період — від часів Ісуса Христа до сьогодення. Особи, які їх виголосили, силою слова змінювали хід історії, сприяли перевороту мислення не лише пересічних людей, а й урядів і політиків світового рівня. Подані у промовах меседжі не втрачають своєї актуальності й понині.

Ціна: 295 грн

Замовити книжку

«Найбільш переслідувана жінка сучасної доби»

ГРАФ  СПЕНСЕР

Промова, виголошена на похоронах Діани, принцеси Уельської,

6 вересня 1997 р.

 «…Попри свій високий статус, попри увесь зовнішній лоск, попри обожнення публіки Діана все своє життя залишалася в глибині душі людиною надзвичайно вразливою, майже дитиною в своєму бажанні робити добро іншим, щоб позбутися глибоко вкоріненого усвідомлення власної недосконалості, а її проблеми з харчуванням були лише одним із його симптомів. Увесь світ відчув цю сторону її вдачі і через цю вразливість ставився до неї з любов’ю й турботою, захоплюючись водночас її щирістю й чесністю.

…Загалом вона не змінилася, так і залишившись тією старшою сестрою, яка доглядала мене в дитинстві, захищала у школі й подовгу тряслася зі мною в потягу, подорожуючи на вихідні між домівками наших батьків. Треба віддати належне її здоровому глузду, силі й витримці, завдяки яким вона попри ті вкрай химерні життєві обставини, з якими довелося зіштовхнутися в юності, залишилася внутрішньо цілісною, вірною самій собі…»

Різдво з Пешими леді. Колін Християн Берк

Берк К. Х. Різдво з Пешими леді / Колін Християн Берк ; Пер. з англ. Р. Фещенко, О. Вишневського. — К. : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 160 с. : іл. ІSBN 978-617-7489-03-9

“Різдво з першими леді” – це книжка про святкову магію, яка щороку панує на Різдво в Білому домі. У ній зібрані індивідуальні традиції та естетичні підходи до свята перших леді США – від Жаклін Кеннеді до Мішель Обами. Наприклад, Леді Берд Джонсон прагнула втішити націю після трагічної смерті Джона Ф. Кеннеді, створивши неймовірну атмосферу домашнього тепла і затишку. Чарівна Ненсі Рейган відродила дитяче почуття очікування дива, а Лора Буш та її “червоно-біло-синє Різдво” було покликане згуртувати націю.

Авторка книжки Колін Християн Берк входила в групу декораторів президентської резиденції. Вона зібрала відомості про святкування Різдва в Білому домі за півстоліття, починаючи з епохи Кеннеді.

Ціна: 300 грн

Замовити книжку

ПЕРША ЛЕДІ РІЗДВА

Жаклін Кеннеді

«Доброго дня, місіс Санта Клаус, тобто місіс Кеннеді».
— п’ятнадцятирічний пацієнт дитячої лікарні округу Колумбія.
Цитата з THE WASHINGTON POST.

 Кумедно: маленький хлопчик сплутав елегантну Першу леді в модному червоному різдвяному костюмі та норковій шапочці з місіс Клаус. Це й справді так було, коли Жаклін, або Джекі, як ще її з любов’ю називали, завітала до дитячої лікарні округу Колумбія, щоб привітати з Різдвом маленьких пацієнтів. І хоча малюк дуже зніяковів, та він сказав правду. Місіс Кеннеді була втіленням високої культури і простоти. Вона була іконою стилю, та водночас теплою і домашньою, як місіс Клаус.

У 1961 році першою різдвяною темою став «Лускунчик». У такий спосіб Джекі Кеннеді вшанувала балет, класичну музику та культурну спадщину. Адже в балеті «Лускунчик» події розвиваються навколо величної вік­торіанської новорічної ялинки. У Блакитній залі Джекі встановила свою версію ялинки з «Лускунчика»; її верхівка, увінчана зіркою, сягала стелі. Ялинку оперізувала блакитна стрічка, а гілки були прикрашені маленькими штучними свічками замість справжніх свічок, які використовувалися в XIX столітті. Величезні сніжинки висіли поруч з мініатюрними карамельними паличками, кошиками, ангелами, птахами і різними тваринами.

Лаґом. Лола А. Екерстрьом

Екерстрьом Л. А. Лаґом / Лола А. Екерстрьом  ; пер. з англ. Н. Лавської. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2018. — 192 с. : іл. ІSBN 978-617-7498-78-9

“Останнім часом багато говорять про раціональний спосіб життя, що має супроводжуватися, зокрема, дбайливим ставленням до природи, економним використанням її ресурсів. Однак реалізувати його у наш динамічний час не завжди легко. Тож більшість із нас охоче скористалися б порадами щодо того як розпочати життя у стилі лаґом.” – Джоанна Ярроу, очільниця відділу екологічного та здорового життя, ІКЕА.

Лаґом — це спосіб життя у гармонії зі світом, природою та з самим собою. Його підґрунтям є справедливість, помірність та здатність радіти тому, що маєш. Девізом прибічників такого способу життя є вислів: «Не надто мало, не надто багато — саме в міру».

Нехай ця дивовижна книжка допоможе вам внести бодай незначні, проте важливі зміни у своє повсякденне життя, щоб воно стало повнішим та більш щасливим.

Ціна: 200 грн

Замовити книжку

«І найглибший колодязь можна осушити»
Шведське прислів’я

 Часто кажуть, що найкращий спосіб піклуватися про рідних, — це, насамперед, любити і дбати про себе. Це означає бути в гармонії зі своїм тілом, задовольняючи в першу чергу його потреби, та зосереджувати увагу на власному добробуті.

Лаґом діє в тому ж контексті гармонії та балансу. Як негласний провідник лаґом веде нас до того ідеального місця, де ми почуваємося здоровими духом, тілом та думками.

Він вимагає, аби ми давали належний відпочинок розуму, навантажували регулярними фізичними вправами тіло та плекали душу. І головне — робити це слід таким чином, щоб це було не надмірно і не надто недбало, а, скоріше, мало форму звичок, яких ми логічно та реалістично дотримуємось.

Щоб жити в гармонії, ми маємо відповісти на запитання «Що для мене означає хороше життя?».

Машина, що змінила світ: Історія лін-виробництва. Джеймс П. Вомак, Деніел Т. Джонс, Деніел Рус

Вомак Дж. П. Машина, що змінила світ: Історія лін-виробництва — таємної зброї «Тойоти» в автомобільних війнах / Джеймс П. Вомак, Деніел Т. Джонс, Деніел Рус ; перекл. з англ. Наталія Валевська. — Бібліотека Лін Інституту. — Київ : Пабулум, Lean Institute Ukraine, 2017. — 388 с. – ISBN 978-966-97615-9-0

«Машина, що змінила світ…» не лише описує історію успіху компанії «Тойота» в автомобільній галузі, але й ґрунтовним дослідженням управлінських механізмів показує, що конкретно до цього успіху привело. У цій книзі вперше викладено принципи лін-виробництва, яке на сьогоднішній день здобуло визнання по всьому світу.

Книга буде цікава не лише керівникам і менеджерам, але й іншим працівникам різних рівнів, урядовцям, лідерам профспілкових рухів, фінансистам та споживачам у кожній країні світу.

Ціна: 150 грн

Замовити книжку

Якщо цього року ви прочитаєте лише одну книгу про бізнес, то саме з цієї ви дізнаєтеся найбільше:

  • те, як японцям вдалося обійти весь світ у глобальних автомобільних війнах;
  • таємну зброю японців: метод виробництва під назвою «лін». Це — перша книжка про лін-систему;
  • те, як відсутність лін-виробництва підірвала першість американських та європейських автомобільних виробників;
  • те, як деякі розумні компанії на Заході починають запроваджувати лін-виробництво;
  • те, що кожна галузь промисловості повинна знати про лін-систему;
  • те, як лін-виробництво змінить не лише спосіб виробництва товарів, долю компаній та країн, а й спосіб нашого життя, праці та мислення.

100 ідей для творчих мам

100 ідей для творчих мам / Шаповалова К. ; уклад. Шишкова Г. ; іл. Шерстюк Н. — Харків : Юнісофт, 2017. — 64 с. : іл. (Серія «Найкращий подарунок »). ISBN 978-966-935-283-5

Ця книга — незамінна порадниця для мам діток від 2 до 8 років. Тут ви знайдете ідеї захопливих ігор на кухні та в дитячій кімнаті, поради, як перетворити звичайнісінькі продукти в пречудові матеріали для творчості, а також чимало цікавих експериментів.

Сподіваємось, що книга надихне вас і вашого малюка грати, творити, досліджувати, винаходити щось нове і подарує багато радісних хвилин спільної творчості!

Ціна: 60 грн

Замовити книжку

 

Пробудження. Олівер Сакс

Сакс О. Пробудження / Олівер Сакс ; пер. Т. Кирлиця. – Київ : Наш Формат, 2017. – 448 с. ISBN 978-617-7279-47-0

«Пробудження» — мемуари Олівера Сакса, у яких він описує незвичайні випадки у своїй медичній практиці в 19691970-х роках. У 1990 році за книжкою було знято однойменний фільм із Робертом де Ніро та Робіном Вільямсом у головних ролях. Стрічка здобула три номінації на «Оскар». «Пробудження» — дивовижна розповідь про групу пацієнтів із сонною хворобою. Їхні історії можуть видатися фантастичними, проте в книжці описано цілком реальні випадки в медицині, коли після Першої світової війни декілька тисяч людей поринули в багаторічний сон. Їхній стан вважали безнадійним, однак 1969 року лікар Сакс увів їм новий препарат, який мав вибуховий «ефект пробудження».

Ціна: 140 грн

Скарга. Джанель Барлоу, Клаус Мьоллер

Скарга. Джанель Барлоу, Клаус Мьоллер ; пер. Д. Кожедуб. – Київ : Наш Формат, 2017. – 280 с. ISBN 978-617-7513-81-9

Книжка «Скарга — це подарунок» пропонує ефективну стратегію, яка допоможе повернути довіру клієнтів і забезпечувати чудовий рівень сервісу, що задовольнятиме потреби споживачів і збільшуватиме прибутки компанії.

Вас критикують. Ваші дії: а) ігнорувати; б) сипати чортами щоразу, коли чуєте скарги; в) стримуватися, щоб не вилаятися на клієнта-друга-родича; г) прискіпуватися й критикувати людину у відповідь. Джанель Барлоу та Клаус Мьоллер пропонують варіант «ґ» — сприймати скарги як подарунок. Що ми робимо, коли нам приносять дарунок Дякуємо. Зробіть так само, коли наштовхнетеся на розлюченого клієнта, — скажіть спасибі за те, що він знайшов хибу й допомагає вам чи вашому бізнесові вдосконалюватися. Після цього пообіцяйте людині виправити помилку. Це лише два пункти з восьмикрокової Формули, яку ви знайдете в книжці та яка допоможе вам налагодити стосунки з клієнтами, колегами, друзями й рідними.

Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху. Керол Двек

Двек К. Налаштуйся на зміни. Нова психологія успіху. Керол Двек ; пер. Ю. Кузьменко. – Київ : Наш Формат, 2017. – 296 с. ISBN 978-617-7513-57-4

Книжка «Налаштуйся на зміни» стала результатом багаторічної праці професорки психології Керол Двек. За роки своєї наукової діяльності вона відкрила простий, але досить потужний феномен, завдяки якому людям удається реалізувати власний потенціал.

Протягом багатьох років Керол Двек досліджувала силу людських переконань і їхній вплив на наше життя. Намагаючись зясувати, чи є талант запорукою успіху, завдяки чому ми досягаємо бажаного і який рецепт розвязання будь-яких проблем, вона зробила революційне відкриття. Успішність у навчанні й роботі, бізнесі та спорті, мистецький хист і взагалі кожна сфера людського життя можуть змінюватися залежно від того, що саме ми думаємо про власні можливості й таланти. Наші вміння не є сталими, і лише старанність та наполеглива праця здатні призвести до реальних досягнень.

Сучасна теорія грошей. Рендал Рей

Рей Р. Сучасна теорія грошей / Рендал Рей ; пер. О. Вальчишен. – Київ : Наш Формат, 2017. – 480 с. ISBN 978-617-7513-80-2

Книжка відомого американського економіста Рендала Рея ґрунтовно розкриває сучасну теорію грошей, розуміння якої може кардинально змінити ваш погляд на економіку.

Сучасна теорія грошей є логічною альтернативою традиційним поглядам на макроекономіку. На противагу загальноприйнятим уявленням про грошово-кредитну та фіскальну політику, ця книжка допоможе по-новому поглянути на процес створення грошових систем і на роль, яку гроші відіграють у різних режимах валютного курсу. Автор також детально пояснює, чому приховування справжніх джерел походження державних коштів стримує розвиток демократичного суспільства і перешкоджає забезпеченню інтересів громадськості.

Ціна: 150 грн

Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві

Ця книжка — результат проекту «Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві», першим етапом якого була виставка плакатів художників з клубу ілюстраторів Pictoric на бульварі Вацлава Гавела.

Авторів для статей книжки Pictoric вибирали, спираючись на поради колег-медійників та власне дослідження теми.

Тексти до книжки написали 12 українських авторів – Тетяна Артушевська, Валерій Іванов, Ірина Негрєєва, Артем Бабак, Сергій Горбачов, Лариса Денисенко, Роман Кабачій, Валентина Клименко, Олексій Погорелов, Ярослава Куцай, Дарина Ніколенко, Оксана Піддубна, Антон Семиженко та Ірина Славінська, а також троє чеських: Петр Тржешняк, Мартін М. Шімечка й Ондржей Кундра.

Продається все. Джеф Безос та ера Amazon (серійна). Бред Стоун

Стоун Б. Продається все. Джеф Безос та ера Amazon (серійна) / Бред Стоун ; пер. Н. Валевська.  – Київ : Наш Формат, 2017. – 400 с. ISBN 978-617-7552-03-0

«Продається все. Джефф Безос та ера Amazon» відразу після публікації стала світовим бестселером. Найкращою книгою року її назвало не лише видання Financial Times (2013), а й такі світові ЗМІ як The Washington Post, Forbes, The New Republic, The Economist, Bloomberg та And Gizmodo.

«Продається все. Джефф Безос та ера Amazon» — не лише історія успіху новаторської компанії, а й свого роду посібник, інструкція для тих, хто хоче створити свій бізнес.

Бред Стоун захопливо пише про зародження і розвиток Amazon — від часів створення компанії на Волл-стріт на початку 1990-х і дотепер. Amazon одним із перших побачив необмежені можливості інтернету. Стоун розкриває секрет успіху засновника Amazon Джеффа Безоса, одного із найвидатніших бізнес-лідерів сучасності і невтомного генератора ідей, та в деталях розповідає, як Безос дисципліновано і подекуди педантично втілює новаторські ідеї у життя, ламає стереотипи і не визнає загальноприйнятих правил, запроваджуючи натомість свої.

Ціна: 165 грн

Великий замисел. Стівен Гокінґ

Гокінґ С. Великий замисел / Стівен Гокінґ. —  Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. – 208 с. ISBN  978-617-12-4312-5

Книжка, яка розкриває всі таємниці виникнення Всесвіту

Книжка написана живою мовою й розрахована на широке коло читачів без академічних знань з фізики. Це історія Всесвіту, в контексті якої автори спростовують традиційну теорію його появи, по-новому осмислюють теорію Великого вибуху та заперечують думку про те, що Земля — єдина планета, на якій є життя. Що, як окрім нашої галактики та всесвіту існує безліч інших унікальних космічних об’єктів?

Ціна: 189.90 грн

Стартап на $100. Як перетворити хобі на бізнес. Кріс Ґільбо

Ґільбо К. Стартап на $100. Як перетворити хобі на бізнес / Кріс Ґільбо ; пер. А. Ящук.  – Київ : Наш Формат, 2017. – 264 с. ISBN 978-617-7513-60-4

«Стартап на $100» Кріса Ґільбо став бестселером New York Times і допоміг уже тисячам читачів по всьому світу перетворити власні ідеї у прибуткові справи.

Утекти зі світу офісних працівників і зайнятися своїм проектом значно легше, аніж здається. Аналізуючи досвід успішних підприємців, які розпочинали бізнес зі 100 доларами в кишені, Кріс Ґільбо вчить отримувати прибуток з улюбленої справи. Автор не просто дає поради й ділиться рецептами успіху, а на реальних прикладах доводить, що можна працювати лише на себе, перетворюючи власні ідеї на дохід. «Стартап на 100 доларів» — путівник для тих, хто прагне не залежати від обставин, мріє творити нове майбутнє, маючи при цьому пристойний заробіток та яскраве життя.

Ціна: 165 грн

Індустрії майбутнього. Алек Росс

Росс А. Індустрії майбутнього / Алек Росс ; пер. Н. Кошманенко.  – Київ : Наш Формат, 2017. – 320 с. ISBN 978-617-7388-81-3

Книжка «Індустрії майбутнього» Алека Росса, одного з провідних американських експертів у галузі інновацій, стала бестселером і отримала схвальні відгуки від таких поважних видань, як Forbes, Financial Times, New York Times.

Для успіху людині важливо не відставати від сучасних тенденцій. Але з цією книжкою ви зможете більше — зазирнути в майбутнє й передбачити перспективи завтрашнього дня. Якими будуть драйвери економічних і соціальних змін Хто втратить роботу, а хто створить неймовірно потужний стартап Які країни й завдяки чому стануть беззаперечними лідерами, а які завжди плестимуться позаду

Про ймовірні та неймовірні інновації, що сколихнуть світ у найближчі роки, Алек Росс доступно розповідає у книжці «Індустрії майбутнього». Він прогнозує й описує докорінні зміни в усіх сферах життя: медицині, освіті, веденні бізнесу, воєнних операціях, сільському господарстві й навіть у спілкуванні.

Ціна: 150 грн

Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети. Ґреґ Маккеон

Маккеон Ґ. Коротко і по суті. Мистецтво визначати пріоритети / Ґреґ Маккеон ; пер. А. Дудченко. – Київ : Наш Формат, 2017. – 224 с. ISBN 978-617-7513-88-8

Книжка «Коротко і по суті» Ґреґа Маккеона стала бестселером New York Times і Wall Street Journal. Концепцію Есенціалізму, описану в цій праці, успішно застосовує персонал таких відомих компаній, як Google, Facebook, Twitter, LinkedIn та інші.

Чи відчували ви коли-небудь, що викладаєтеся на повну, але не отримуєте бажаного результату Перепрацьовуєте й водночас не займаєтеся тим, чим потрібно. Ґреґ Маккеон пропонує власну концепцію Есенціалізму, завдяки якій ви навчитеся помічати найсуттєвіше, відкидати непотрібне й устигати найважливіше. Автор переконує, що неможливо впоратися з геть усім і мати все: тільки нам вирішувати, на що витрачати свій безцінний час та енергію. Якщо ви прагнете дізнатися, як визначати пріоритети, робити лише те, що справді потрібно, а найголовніше — як докладати мінімум зусиль і досягати успіху, ця книжка саме для вас.

Ціна: 160 грн

Насильство та суспільні порядки

Насильство та суспільні порядки. Основні чинники, які вплинули на хід історії / Баррі Вайнґест, Джон Волліс, Дуґлас Норт ; пер. Т. Цимбал. – Київ : Наш Формат, 2017. – 352 с. ISBN 978-617-7388-83-7

Книжка «Насильство та суспільні порядки. Основні чинники, які вплинули на хід історії» пропонує нове бачення проблеми насильства й показує, як тісно повязані економічна та політична поведінки.

Усі суспільства стикаються із проблемою насильства, і вирішують вони її по-різному. У цій книжці стверджується, що економічна й політична поведінки соціуму тісно повязані між собою. Більшість суспільств, які ми називаємо природними державами, обмежують насильство за допомогою політичного маніпулювання економікою. Це формує привілейовані класи, які, своєю чергою, обмежують застосування насильства певними авторитетами. Проте це сповільнює як економічний, так і політичний розвиток держав. А сучасні суспільства, навпаки, створюють відкритий доступ до економічних і політичних організацій, сприяючи політичній та економічній конкуренції. Автори книжки дають основу для розуміння того, чому суспільства відкритого доступу розвиваються краще як із політичного, так і з економічного погляду. А також розповідають про 25 країн, які здійснили перехід від природного типу до держав із відкритим доступом.

Ціна: 150 грн

Еволюція грошей. Фінансова історія світу. Ніл Ферґюсон

Ферґюсон Н. Еволюція грошей. Фінансова історія світу / Ніл Ферґюсон ; пер. К. Диса. – Київ : Наш Формат, 2017. – 384 с. ISBN 978-617-7388-89-9

«Еволюція грошей. Фінансова історія світу», у якій відомий історик Ніл Ферґюсон простежує розвиток фінансів в історії людства, стала світовим бестселером. За книжкою було знято телевізійну стрічку із шести частин, яка 2009 року здобула премію «Еммі» як найкращий документальний фільм.

Фінансова неосвіченість шкодить не менше за природні катастрофи, хоча багато людей і досі мало знають про гроші. Чим вони є Що роблять банки Яка різниця між акціями й облігаціями Навіщо купувати страхові поліси чи нерухомість У книжці висвітлено основні фінансові поняття та концепції, розтлумачено причини останньої потужної світової економічної кризи. Ніл Ферґюсон розповідає про еволюцію грошей і досліджує світову фінансову історію від її витоків у давній Месопотамії до останньої цифрової трансформації, а також її вплив на позиції західних країн.

В ожидании копирайтера. Стаська Падалка

Падалка С. В ожидании копирайтера. Драма о небывалом копирайтинге в восьми действиях / Стаська Падалка. – Київ : Пабулум, 2017. – 160 с. – ISBN 978-966-97615-6-9.

У книзі авторка відчайдушно намагається переосмислити копірайтинг як точку перетину дисциплін: маркетингу, філології та, пробачте, літератури. На крики розпачу збігаються персонажі. Разом вони очікують того самого Копірайтера і водночас вправляються в письменницькій майстерності, розбираються в мотивах споживання, виділяють ознаки хорошого тексту, створюють нейми і слогани.

«В очікуванні копірайтера» буде корисна потенційним і практикуючим копірайтерам, неймерам, райтерам, SMM-щикам і всім, хто обрав текст способом заробітку. Або поневолення світу.

Ціна: 120 грн

 Замовити книжку

О Курсе об умном и красивом копирайтинге

Наш курс – это набор проверенных опытом инструментов для копирайтинга. Мы систематизировали знания по писательскому мастерству, филологическому анализу и маркетинговым исследованиям и уместили их в занятия. Каждое из них посвящено отдельной теме, которая рассматривается с учетом всех аспектов.

НеІдеальна матуся. Як народити дітей і не очманіти. Сара Тернер

Тернер С. НеІдеальна матуся. Як народити дітей і не очманіти / Сара Тернер ; пер. Дудченко А. —  Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. – 304 с. ISBN  978-617-12-4310-1

Виховання дитини — важка й відповідальна робота. Але Сара Тернер, популярний британський блогер, переверне ваше уявлення про дитяче виховання. Розчарувавшись у непрактичних і далеких від життя порадах із жіночих посібників, Сара вирішила створити книжку, яка б розповіла про материнство, яким воно є насправді. Жодних нудних порад та повчань! Тільки живі історії з власного досвіду авторки, яка сама виховує двох непосидючих малюків.

Ціна: 139.90 грн

У книжці з гумором та відвертістю написано про безсонні ночі, відсутність вільного часу, дитячі витівки й бешкети, про те, як батьківство змінює життя подружжя, про міфи та стереотипи, які нав’язує довідкова література з дитячого виховання, про стреси й безвихідні ситуації, про те, що не існує супермам та ідеальних діточок, а єдине, без чого вам ніколи не обійтися у виховання дитини — це любов, суміші для харчування та сила-силенна маминого терпіння.

Мистецтво навчати. Як підготувати дитину до реального життя. Тоні Ваґнер, Тед Дінтерсміт

Ваґнер Т. Мистецтво навчати. Як підготувати дитину до реального життя / Тоні Ваґнер, Тед Дінтерсміт ; пер. Надія Борис. – Київ : Наш Формат. 2017, – 352 с. ISBN 978-617-7279-45-6

Піклуючись про майбутнє наших дітей, ми вимагаємо від них найвищих оцінок у школі, змушуємо їх вступати до найпрестижніших вишів і показувати найкращі результати з усіх дисциплін.

Та чи дає статус відмінника гарантії, що дитина матиме всі потрібні навички, щоб стати гармонійно розвиненою особистістю, активним громадянином і побудувати успішну кар’єру?

Усталена система освіти давно застаріла й не відповідає вимогам сьогодення. Більшість занять не мають нічого спільного зі справжнім навчанням. Викривлене оцінювання успішності не мотивує до отримання знань, а в гонитві за дипломом студенти не набувають досвіду та життєво важливих навичок.

«Мистецтво навчати» презентує варіант альтернативної освіти, яка розвивала б креативні навички, ініціативність і допомагала би підготувати нові покоління до вимог сучасної економіки.

Ціна: 140 грн

Думати, як Стівен Гокінг. Деніел Сміт

Сміт Д. Думати, як Стівен Гокінг / Деніел Сміт ; пер. з англ. Н. Лавської. — Київ : КМ-БУКС, 2017. — 200 с. ISBN 978-617-7535-18-7

Гокінгова історія — це історія нескінченної перемоги духу над тілом. Коли у двадцять один рік у нього діагностували аміотрофічний латеральний склероз, йому, за прогнозами, лишалося не більше двох років життя. Але він вирішив продовжувати насолоджуватися своїм життям і роботою. Стівен Гокінг завдяки своєму внеску в космологію, зокрема теорії чорних дір, став всесвітньо відомим фізиком, удостоєним посади лукасівського професора математики в Кембриджському університеті, яку колись обіймав сер Ісаак Ньютон. Ця захоплива книга розкриє унікальний Гокінговий підхід до вирішення важливих наукових питань, ознайомить зі сміливими ідеями вченого і факторами, які вплинули на формування його особистості та світогляду, а також навчить використовуваним Гокінгом методам та прийомам, які ви зможете застосувати в різних галузях свого життя. Ви також зможете навчитись думати, як Гокінг, який стверджує, що він думає в одинадцяти вимірах.

Ціна: 100 грн

Родина Гокінгів пишалася своєю інтелектуальністю, це помічали й відвідувачі їхньої оселі. Так, дехто пригадує, що трапези у них часто минали у цілковитій тиші, бо ж кожен член сім’ї сидів, занурившись у книжку, що відповідала його конкретним інтересам. Зростаючи в такій атмосфері, Стівен швидко став самоуком. Школа дала йому гарну базову освіту, але він почав уважно вивчати розрізнені предметні галузі, які традиційний курс навчання не охоплював. Через це прагнення зрозуміти «як усе влаштовано» він невдовзі перейшов від розбирання та складання приладів до обмірковування проблем такої наукової глибини, яка би спантеличила на-багато зріліші та розвиненіші мізки. Не всі дослідження Гокінга були успішними. Та й справ-ді, якби вони всі завершувалися успіхом, Стівену це швидко б набридло. Він брався за проекти, які виходили за межі його розуміння, що свідчить про готовність з’ясовувати межі своїх можливостей. Крім того, як випливає з цитати на початку цього розділу, його реальний талант полягав (і полягає) у виконанні розумових кульбітів, а не у доведенні їх до досконалості на практиці.

Думати, як Альберт Ейнштейн. Деніел Сміт

Сміт Д. Думати, як Альберт Ейнштейн / Деніел Сміт ; пер. з англ. Г. Литвиненко. — Київ : КМ-БУКС, 2017. — 208 с. ISBN 978-617-7535-17-0

Відомий в усьому світі Божевільний Професор зі скуйовдженим волоссям думав би інакше, якби в ньому не поєдналися такі унікальні якості, як інтелект, інтуїція та уява, що зробили його генієм. Пропонована книга дає можливість поглянути на події ХХ століття очима видатного вченого, гуманіста, громадського діяча. Для широкого кола читачів.

Ціна: 100 грн

Одним з найрадикальніших аспектів політичних поглядів Ейнштейна було його заперечення абсолютної влади держави в добу, коли мало хто наважувався кинути їй виклик. Глибока іронія полягала в тому, що, незважаючи на опозицію до будь якої влади, Ейнштейн став громадянином значно більшої кількості держав, ніж середньостатистична особа, — Німеччини, Швейцарії, Австро-Угорщини та США (однак не Ізраїлю, попри те що він мав можливість стати його президентом). Ще за життя і згодом, на основі аналізу його спадку, дехто вважав Ейнштейна політично наївним. Це правда, що інколи він міг погодитися з тією чи іншою дурницею, видати свої жарти за політичні коментарі, а часом і мати справу з тими, хто насправді не заслуговував довіри, однак його політична позиція була значно мудріша, ніж вважають. Дехто стверджує, що відмова від батьківщини була над-мірним спрощенням становища. Хоча з огляду на те, що у глобальній геополітиці за його життя домінували дві світові війни, обидві з яких почалися з націоналістичної агресії, в такій його позиції простежується певна логіка.

Десять смертних гріхів маркетингу. Котлер Ф

Десять смертних гріхів маркетингу / Котлер Ф. ; пер. Палій Н. —  Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. – 160 с. ISBN  978-617-12-4309-5

Філіп Котлер поглянув на базові складники маркетингу по-новому. Виокремивши десять найнебезпечніших гріхів, які призводять до стрімкого занепаду будь-якої справи, автор пропонує розв’язання цих проблем і перетворює сказане на заповіді ефективної маркетингової політики, підкріплюючи прикладами з досвіду реальних компаній.

Ціна: 89.90 грн

Серед тих, хто має свій бізнес або тільки планує розпочати власну справу, кожен прагне максимально орієнтуватися в цільовій аудиторії свого продукту, знати, чим дихають конкуренти, і розробляти ефективні стратегії подальшого розвитку компанії, бренда чи підприємства. Ця книжка — справжній компас для успішного розвитку вашого бізнесу.

Філіп Котлер (нар. 1931 р.) — визнаний гуру маркетингу, батьки якого в 1917 році емігрували з України до Чикаго. Професор Школи менеджменту Дж. Л. Келлоґа при Північно-Західному університеті в штаті Іллінойс, США, — одного з провідних закладів світу в галузі бізнесу. Автор понад 60 книг із маркетингу, які виходять великими накладами в усьому світі.

Хто у класики крайній? Сергій Чирков

Чирков С. Хто у класики крайній. ESSE_лики: есе / Сергій Чирков. – Київ : ВЦ «Академія», 2018. – 288 с.

Люди входять у життя людей блискавками. Одні — надовго чи й назавжди, інші — волею обставин, треті — прошивають навиліт. Сліди залишають усі. На літературно-журналістських шляхах Сергій Чирков зібрав барвисту палітру спостережень. У ній — літератори й актори, дисиденти і президенти. Постають вони не в сяйві софітів і перемог, а такими, якими запам’яталися в конкретних обставинах. І все це у книжці «Хто у класики крайній».

Ціна: 70 грн

Ціна нерівності. Джозеф Стіґліц

Стіґліц Дж. Ціна нерівності / Джозеф Стіґліц. – Київ : Темпора, 2017.

Лауреат Нобелівської премії з економіки Джозеф Стіґліц стверджує: сьогодні Америка має більшу нерівність і менше можливостей для найбідніших громадян, ніж решта демократичних країн світу. Ринок, що, на думку опонентів Стіґліца, має сам себе регулювати, перебуває під впливом нечисленної еліти та політичних кіл, що маніпулюють ним задля прибутку корпорацій. Якісна медицина, податкові пільги і навіть освіта є привілеями багатіїв і членів уряду. У своєму бестселері Стіґліц не лише пояснює, як Америці вийти з порочного кола, а й пропонує конкретну програму для досягнення більш справедливого розподілу багатства. Адже саме це, на думку автора, є запорукою майбутнього процвітання Америки.

Моральні листи до Луцілія. Сенека

Сенека Л. А. Моральні листи до Луцілія / Луцій Анней Сенека ; пер. Андрій Содомора. – Львів : Апріорі, 2017. – 552 с. ISBN 978-617-629-373-6

Луцій Анней Сенека (бл. 4 до Р. Х. – 65 по Р. Х.) – римський філософ і письменник, видатний представник стоїцизму. У його «Моральних листах до Луцілія» звучать заклики жити у злагоді з природою, несхитно переносити удари долі, йти шляхом постійного духовного вдосконалення. Філософсько-етичні погляди, розвинуті у «Листах» належать до витоків християнської ідеології.

Ціна: 170 грн

Приглянься—і побачиш: величезна частина життя пропадає у тих, хто робить щось не так, як треба, чимала — у тих, хто взагалі нічого не робить, а вже все життя —у тих, хто робить не те, що треба.

Творча впевненість. Як розкрити свій потенціал. Келлі Т., Келлі Д.

Келлі Т., Келлі Д. Творча впевненість. Як розкрити свій потенціал. – К. : Основи, 2017. – 304 с. – ISBN 978-966-500-808-8

Видавництво Основи, у співпраці із компаніями ZEO Alliance та Yes&Design видали український переклад книги «Creative Confidence» / «Творча впевненість», що присвячена досвіду IDEO — однієї з найбільш інноваційних у світі консалтингових компаній та методу дизайн-мислення, який її співробітники практикують щодня.

Автори бестселлеру брати Девід та Том Келлі переконані, що кожен з нас є творчим і здатен створювати інновації. У книзі вони розповідають про те, як вони реалізовували цей принцип в легендарних IDEO та d.school — Інституті дизайну імені Гассо Платтнера у Стенфордському університеті. Підхід, який практикувався ними роками радикально змінив процес створення інновацій у компаніях в усьому світі.

Протягом років своєї роботи брати Келлі та їхня команда допомогли тисячам команд вийти на ринок із проривними ідеями — від перших продуктів для компанії Apple, які наблизили складну техніку до широкої аудиторії, до соціальних проектів в d.school, які міняють життя сотен тисяч людей про всьому світу. Книга «Творча впевненість» зібрала і описує приклади їх найбільш помітних проектів, а також інструменти, що допомагають організаціям та командам бути більш творчими.

Ціна: 250 грн

Девід Келлі — інженер-електротехнік за освітою. Здобув ступінь бакалавра в університеті Карнегі Меллон та магістра інженерії та продуктового дизайну у Стенфорді. Працював інженером у компаніях Boeing та NCR. У 1978 році заснував дизайн фірму, яка пізніше почала називатись IDEO. Створив венчурний фонд Onset та відіграв значну роль у запуску компанії Edge Innovations, яка створила унікальні аніматронікси для кіноіндустрії. Заснував стенфордську школу дизайну (Hasso Plattner Institute of Design), також відому як d.school. Вже більше ніж 35 років керує програмою дизайну у школі інженерії Стенфорду.  

Том Келлі — партнер компанії IDEO, автор бестселлерів “Мистецтво інновацій”, “10 облич інновацій”. За час роботи в IDEO допоміг фірмі вирости з 15 працівників, до більш ніж 600. Протягом своєї кар’єри він виступав про розвиток інновацій перед бізнес-аудиторією у більш ніж 30 країнах. Том є executive fellow у школі бізнесу Хаас Каліфорнійського університету у Берклі, а також Університету Токіо.

Створюємо бізнес-модель. Ів Піньє, Александер Остервальдер

Створюємо бізнес-модель / Ів Піньє, Александер Остервальдер ; пер. Р. Корнута.  – Київ : Наш Формат, 2017. – 288 с. ISBN 978-617-7513-02-4

«Створюємо бізнес-модель» — настільна книжка для стратегів, генераторів ідей та інноваторів, які прагнуть відкинути вже застарілі бізнес-моделі та створювати компанії майбутнього.

Успіх не виникає нізвідки: він є результатом наполегливої праці, правильної стратегії та, як показують Остервальдер і Піньє, інноваційної бізнес-моделі. Успішна бізнес-модель зробила компанію LEGO лідером на ринку іграшок, Google — найпопулярнішим пошуковиком у світі й майданчиком для онлайн-реклами, а Skype — найбільшим оператором міжнародного голосового звязку. І це не одиничні приклади тих, «кому вдалося». А обєднують їх революційні бізнес-моделі, свіжі ідеї, інноваційність, уміння змінювати правила гри й іти на ризик.

Крім мотивувальних прикладів, у цьому виданні ви знайдете й покрокові інструкції, які розповідають, як створити революційну бізнес-модель, розробити Канву, упровадити інновації, потрапити в «блакитний океан», поглянути масштабно й локально.

«Створюємо бізнес-модель» — практичний посібник для стратегів, тих, хто готовий змінювати правила гри, а також для сміливців, що прагнуть кинути виклик застарілим бізнес-моделям.

Ціна: 275 грн

Судити по совісті. Браян Стівенсон

Стівенсон Б. Судити по совісті. Історія про справедливість і спокуту / Браян Стівенсон ; пер.  М. Антонович. – Київ : Наш Формат, 2017. – 352 с. ISBN 978-617-7279-72-2

Видання входить до списку найкращих книжок року за версією New York Times, Washington Post, Boston Globe, Seattle Times, Esquire і Time, а також здобуло відзнаку Американської бібліотечної асоціації та медаль Карнеґі в категорії «Нон-фікшн». Переможець премій NAACP Image Award і Books for a Better Life Award.

Браян Стівенсон ще на початку своєї юридичної карєри пересвідчився, що судова система часто карає невинно засуджених. Він обстоював інтереси скривджених дітей, неповнолітніх осіб, доводив безневинність тих, хто насправді не скоював злочину, і захищав інтереси злочинців, які намагалися спокутувати провину.

У книжці Стівенсон розповідає історії з власної юридичної практики, які змінять ваше уявлення про милосердя і справедливість. Усі вони показують, які жахливі наслідки спричинює викривлена система правосуддя. Такі проблеми в судочинстві, як змовництво, політичні махінації та правове протистояння, можуть спотворити державний механізм і суспільство загалом. І якщо ми потураємо несправедливому ставленню до інших, то стаємо співучасниками злочину. Книжка здатна пробудити в нас співчуття, що є надзвичайно важливим для встановлення реальної справедливості.

Ціна: 160 грн

Час пішов. Підкори посаду за 90 днів. Майкл Воткінс

Воткінс М. Час пішов Підкори посаду за 90 днів / Майкл Воткінс ; пер. С. Сарвіра.  – Київ : Наш Формат, 2017. – 248 с. ISBN 978-617-7513-90-1

«Час пішов» — світовий бестселер, перекладений 27 мовами. Входить до сотні рекомендованих книжок на тему лідерства та успішності від Amazon Books Editors.

Перехід на нове робоче місце — чудовий шанс реалізувати свій потенціал і вибудувати для себе іншу стратегію поведінки. Та водночас це й вирішальне випробування: деякі помилки під час перших трьох місяців роботи можуть коштувати вам карєри. У книжці «Час пішов» покроково описано процес переходу на нову посаду й імовірні труднощі на цьому шляху. Для покращення розуміння та закріплення ідей кожен розділ містить практичні поради, чек-ліст і систему самооцінювання. Завдяки цьому ви зможете виробити вміння швидко й ефективно адаптуватися на новому робочому місці. Саме це є запорукою подальшого успіху та карєрного зростання в будь-яких перехідних періодах і на будь-яких рівнях.

artarsenal bookforum publish messe