Читомо > Різдвяна вітрина новинок > Дитячі ігрові та навчальні книжки

Дитячі ігрові та навчальні книжки

Аліса в країні див. Льюїс Керролл

Керролл Льюїс. Аліса в країні див / Льюїс Керролл ; іл. Євгенія Гапчинська. – Київ : LiveAnimations, 2017.

Книжка буде доступна українською, російською та англійською мовами.

Такої «Аліси» Львів ще на бачив. Самобутні персонажі Євгенії Гапчинської – зворушливі, наївні та кумедні нададуть вже знайомій казці англійського письменника особливої душевності та затишку. Улюблені герої «оживатимуть» у руках маленьких читачів за допомогою спеціального додатку WONDERLAND – AR. Iдея створення унікального видання належить українській компанії Аrt Nation, а «оживити» героїв казки змогли талановиті розробники з Києва – компанія Live Animations Сorp».

Видання в повній мірі відображає фантастичну реальність, створену автором цього захоплюючого тексту. Герої книги оживають на її сторінках завдяки використанню технології доповненої реальності. Оживити персонажів та подивитись серію мінімультфільмів можна за допомогою спеціального додатку. Під час презентації книги ви зможете побачити цю магію у дії.

Iдея створення унікального видання належить українській компанії Аrt Nation, а оживити унікальних героїв казки змогли талановити розробники з Києва компанії Live Animations Сorp.

«Оживити» ілюстрації і подивитися мінімультфільм можна за допомогою спеціального додатку WONDERLAND – AR. Розпізнати «оживаючу» картинку допоможе спеціальний значок із кроликом, що біжить. Аби побачити «магію» у дії завантажте додаток WONDERLAND – AR на планшет або смартфон наведіть на картинку з позначкою і герої книги почнуть «оживати» прямо на її сторінках. Дива почнуть прямо на обкладинці!
banner_aliceAlice-in-the-Wonderland

Де живе кроленя? Велика книжка-пошуківка. Лізелот Верштееґ

Верштееґ Л. Де живе кроленя? Велика книжка-пошуківка / Лізелот Верштееґ ; іл. Лізелот Верштееґ ; пер з нід. Сергій Святенко ; дизайн Лесик Панасюк. — Київ : АРТБУКС, 2017. — 18 с. ІSBN 9786177395651

Нова книжка від Лізелот Верштееґ (Лотті), автора бестселеру «Що чує кошеня?». «Де живе кроленя?» – яскравий віммельбух для маленьких дослідників. 7 розгортів, 35 запитань та понад 400 тварин в одній книжці. Кроленя шукає свою домівку. Шукає в садку, шукає в горах, шукає на фермі та джунглях… І знаходить різні оселі багатьох тварин. Під час пізнавальної прогулянки в компанії вуханя малюки познайомляться із різними кольорами та формами, почнуть рахувати від одного до десяти, дослідять найрізноманітніші домівки та привітаються з їхніми мешканцями, а також вивчать назви тварин англійською мовою.

Ціна: 260 грн

Придбати книжку

 

 

Осінні пригоди білченяти. Лізелот Верштееґ

Верштееґ Л. Осінні пригоди білченяти / Лізелот Верштееґ ; іл. Лізелот Верштееґ ; пер з нід. Сергій Святенко ; дизайн Лесик Панасюк. — Київ : АРТБУКС, 2017. — 18 с. ІSBN 9786177395644

Настала осінь! З дерев опадає листя. Білченя вибирається зі свого затишного дупла та вдихає свіже повітря. Як же їсти хочеться! Восени є стільки всього смачненького та різнокольорового. А що їдять друзі Білченяти? І чи смакуватиме це самому Білченяті?

Чи знайдеш ти на кожній сторінці червоний мухомор з білими цятками?

Книжка-гра, що спонукає шукати різні осінні кольори та смаки, а також розвиває мовлення

Ціна: 150 грн

Замовити книжку

 

Країна головоломок

Країна головоломок. — Харків : Юнісофт, 2017. — 224 с. : іл. — (Серія «Найкращий подарунок»). ISBN 978-966-935-253-8

Всім відомо, що розгадувати головоломки — це справжнє задоволення. А розгадувати веселі головоломки — це взагалі подвійне задоволення. Саме таку книгу ми вам пропонуємо. З цією книгою можна, наприклад, влаштувати пречудову вікторину на дитячому дні народження, або ж взяти її з собою у подорож, аби зробити дозвілля вашої дитини веселим та корисним. Звісно, ви не зразу зможете відповісти на деякі питання. Але цей факт зробить процес розгадування більш захопливим та цікавим.

Ціна: 240 грн

Замовити книжку

Насіння сонливе. Діана Астон

Астон Г. Д. Насіння сонливе / Астон Діана ; худ. Сильвія Лонґ ; перекл. з англ. Володимира Чернишенка. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 40 с. : іл. ISBN: 978-966-10-5089-0

Чудовий творчий дует Діанни Гуттс Астон та Сильвії Лонґ дарує нам яскраву мандрівку у фантастичний світ насіння

Перед читачем у всій своїй красі постане неймовірне розмаїття насінин — від крихітного насіння секвої до величезного кокоса Сейшельської пальми.

Оригінальний дизайн, доступні пізнавальні тексти та яскраві натуралістичні ілюстрації неодмінно знайдуть відгук у розумі й серці дитини.

І немає жодного значення, де вона вперше розгорне цю арт-енциклопедію: у школі чи вдома, у сімейному Колі.

Ціна: 179 грн

Замовити книжку

«Насіння крихітне чи величерне.

Найменше за розмірами — насіння орхідеї. В одній коробочці може бути мільйон насінин! А насіння Сейшельської пальми — найбільше: важить близько 25 кілограмів»

 

«Насіння не боїться пригод!

Воно мусить самостійно подорожувати у пошуках менш зарослої місцини, щоб укорінитися.

Парашут із тоненьких, шовковистих волосин може віднести насінину кульбаби за сто шістдесят кілометрів від рослини»

 

«Деяке насіння – древнє!

Найстаріша насінина, яка пустила паросток, належить вимерлій фініковій пальмі. Після того, як насіння відкопали з давнього королівського палацу на горі в Ізраїлі, один вчений посадив його. Чотири тижні потому насінина проросла!»

Тваринопедія. Адрієнн Бартман

Барман А. Тваринопедія / Адрієнн Бартман ; пер. з англ. Леся Белея. — Київ: Книголав, 2017. — 216 с. — (Серія «Дитяча полиця»). ISBN 978-966-97639-3-8

Запрошуємо вас і ваших діточок познайомитися з найцікавішими істотами. У кольоровій добірці «Тваринопедія» ви зустрінете понад 600 дивовижних тварин з усього світу! Кожна тваринка тут знайшла місце завдяки своїм унікальним особливостям або талантам. Зустрічайте «тварин-архітекторів», «базік», «домосідів», «майстрів маскування», «розумників», «стрибунів» та багато інших чудернацьких істот. Короткі інформативні речення про тварин наситять пізнавальний інтерес і діток, і дорослих, а веселі та милі ілюстрації, якими оформлена книжка, не залишать байдужими нікого.

Ціна: 250 грн.  Придбати книжку можна за лінком.

Тваринопедія 1Тваринопедія 2

Письмонавтика. Таня Стус

Стус Т. Письмонавтика : курс літературної творчості для дітей молодшого та середнього шкільного віку / Таня Стус. – Київ : Пабулум, 2017. – 144 с. – ISBN 978-966-97615-7-6

Видання містить базову теорію та практичні завдання з «креативного письма», що відповідають віковим особливостям дітей молодшого та середнього шкільного віку і синхронізовані зі шкільною програмою, а також адаптований словник літературознавчих термінів. До книжки ще й увійшли поради юним авторам від відомих дитячих письменників.

«Письмонавтика» допоможе школярам самостійно чи з допомогою дорослого засвоїти навички літературної творчості та письмової фіксації думок, глибше розуміти літературу. Курс «Письмонавтики» апробовано на реальних дітях, ніхто не постраждав.

Ціна: 160 грн

Замовити книжку

 Хочеш знати, що таке «письмонавтика»? Немає такого слова. Я вигадала його. Дуууууже люблю вигадувати. Якщо Ти також – нам в одному напрямку 🙂 Гадаю, Письмонавтика (від «письмо» та грецького «???????» – навігація, плавання) – це теорія та практика письменницької діяльності. Наш шлях у цій книжці-нотатнику – карколомний і захоплюючий «космос» вигадування й написання історій: оповідань, казок, нарисів, бувальщин… Я переконана, що кожен може спробувати стати письмонавтом.

Елмер. Девід Маккі

Маккі Д. Елмер / Девід Маккі. – Харків : АССА, 2017. – 30 с. ISBN 978-617-7385-35-5

Усюди, де він з’являється, панують радість і сміх. Неймовірний вигадник і жартівник, веселий велетень із великим серцем…

Знайомтесь, це — Елмер, найвідоміший слон у світі!

Він живе у стаді звичайнісіньких сірих африканських слонів. Але Елмер не такий, як усі. Він картатий і в клітинку. Одного ранку Елмер прокинувся з думкою про те, що хоче стати сірим, як інші слони. Та чи варто приховувати те, що робить тебе і всіх навколо щасливими?..

«Елмер» — це не просто цікава історія. Запропонуйте малюку роздивитися всі клітинки картатого Елмера або порахувати слонів у стаді. Така весела гра допоможе опанувати навички лічби і вивчити основні кольори.

Більш дорослим дітям підійде складніше завдання — послухати історію і переказати її по картинках. Це активізує логічне мислення і розвиток пам’яті.
Але найголовніше — Елмер розвиває емоційний інтелект, вчить адаптуватися до навколишнього середовища, сприймати світ таким, який він є, і радіти кожному дню.
Ціна: 135
елмер_1
Елмер_2

Мій перший словничок. Фелісіті Брукс

Брукс Ф. Мій перший словничок / Фелісіті Брукс ; іл. Розалінда Беннет. – Київ : Артбукс, 2017. – 32 с : іл. ISBN 9786177395712

У цьому словничку з барвистими ілюстраціями зібрано понад 270 слів, які стануть в нагоді малюкам. Цифри, тварини, життя за містом, тіло, транспорт, час перед сном і багато іншого — усі улюблені теми в одній книжці!

Ціна: 190 грн

slovnychok_inside-5

slovnychok_inside-1

 

Фуагре та Жозефіна. Максим Долинний

Максим Долинний. Фуагре та Жозефіна / Максим Долинний. – Харків : «Видавництво “Віват”»,  2017. – 24 с. ISBN  978-617-690-929-3

Яскравий віммельбух!

Із Паризького музею викрадений експонат. Відомий детектив Фуагре та його помічниця Жозефіна беруть слід злодія. Допоможи героям книжки розгадати секрет імператора Наполеона.

Ціна: 165 грн.

Пройди лабіринти й дізнаєшся секрет імператора!

Моя барвиста книжка-розглядалка. Транспорт. Алі Мітгуч

Мітгуч А. Моя барвиста книжка-розглядалка. Транспорт / Алі Мітгуч. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2017. – 24 с. ISBN: 978-966-10-5101-9

Ви тримаєте у руках неймовірну книжку-розглядалку про найрізноманітніший транспорт, яку намалював німецький художник Алі Мітґуч. Яскраві ілюстрації обов’язково захоплять і дітей, і дорослих. З кожним переглядом відкриватимуться все нові й нові цікаві деталі світу автомобілів.

Замовити книжку

Транспорт 2  Транспорт 3

Кучеряві заводять хом’ячка. Мар’яна Прохасько

Прохасько М.  Кучеряві заводять хом’ячка / Мар’яна Прохасько; іл. М. Прохасько. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017.  — 12 с. — (Серія “Картонки”). ISBN:978-617-679-458-5

«Кучеряві заводять хом’яка» – четверта книжка Мар’яни Прохасько з серії «тихих» книжок. Ідеальна для читання з дітьми, для розвиткуїхнього мовлення і уяви.

Часто діти мріють про домашнього улюбленця. З песиком, кицею чи хом’ячком так цікаво бавитися, а догляд за ними розвиває у малих господарів почуття відповідальності. Уже знайомі нам брат з сестричкою з сімейки Кучерявих також завели хом’ячка. Із ним стається дивовижна пригода, яку Мар’яна Прохасько розповідає самими малюнками, без слів. Ви з дитиною можете розповісти цю історію по-своєму. А потім, можливо, захочете завести хом’ячка 😉

Ціна: 40 грн

Замовити книжку 

П’єр і місто лабіринтів. Таємниця Емпайр Мейз Тауер. Маруяма Чіхіро

Маруяма Чіхіро. П’єр і місто лабіринтів. Таємниця Емпайр Мейз Тауер / Маруяма Чіхіро ; пер. Горба Ольга, Горба Святослав ;  іл. Каміґакі Хіко, IC4DESIGN. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017.  — 36 с. — (Серія “Книги-розглядалки (віммельбухи)”). ISBN 978-617-679-462-2

Містер Ікс, злодій-фантом, повернувся з новим зловісним планом!

Він хоче викрасти Лабіринтовий Куб, найбільший скарб Нью-Мейз Сіті, з вершини Емпайр Мейз Тауер. П’єра і Кармен разом з іншими найкращими у світі лабіринтовими детективами запросили до Нью-Мейз Сіті, щоб вони розв’язали головоломки, захистили скарб і зупинили Містера Ікс. Та чи зможеш ти допомогти їм зробити це вчасно?

Пройди кожен пекельний лабіринт, знайди приховані предмети, розв’яжи додаткові таємничі завдання та нові головоломки, щоби стати справжнім героєм в цій фантастично ілюстрованій лабіринтовій книжці-головоломці!

Ціна: 150 грн

Замовити книжку

 

Епоха динозаврів. Стівен Брусатті

Брусатті Стівен. Епоха динозаврів / Стівен Брусатті ; пер. Крапка Ксенислава ; іл. Честер Даніел. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017.  — 80 с. — (Серія “Пізнавальні книги”). ISBN 978-617-679-463-9

Мандрівка в минуле — у часи, коли на Землі жили динозаври. Ти дізнаєшся, як динозаври та інші доісторичні тварини — мешканці суші, води та повітря — жили в кожному із чотирьох періодів: тріасовому, ранньому та середньому юрському, пізньому юрському та крейдяному.

Книга розкаже про їхній раціон, про те, як вони нападали й захищались, а ще дозволить роздивитися окремих динозаврів зблизька — тож вона ідеально пасує для того, щоб познайомити читачів від шести років із найцікавішими тваринами усіх часів.

Ціна: 250 грн

Замовити книжку

 

Рік у Чарівній Країні. Мацєй Шимановіч

Шимановіч Мацєй. Рік у Чарівній Країні / Мацєй Шимановіч ; пер. Горба Ольга. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017.  — 28 с. — (Серія “Книги-розглядалки (віммельбухи)”). ISBN 978-617-679-459-2

Ви коли-небудь думали про те, як живеться в Чарівній Країні? Чи є там Червона Шапочка, чарівники, вовк, краснолюдки, змій і королівни? І що вони роблять увесь рік? Запрошуємо у фантастичну подорож, сповнену несподіванок і незвичних зустрічей із героями казок, а також із Пажем Кротохвілем, Феєю-Квіточкою, Трубкопотамом та Зміюкалом.«Рік у Чарівній Країні» – це дванадцять картин із місяцями року. А на першому та останньому розворотах вас чекає знайомство з персонажами та інтерактивна гра. Книжку можна розглядати годинами. Завдяки деталізованим ілюстраціям дитина тренує спостережливість та вміння розповідати, але насамперед – чудово розважається.

Ціна: 180 грн

Замовити книжку

Мапи. Історія. Шарлота Фармер

Фармер Ш. Мапи. Історія / Шарлота Фармер. – Харків : Ранок, 2017. – 24 с. ISBN 9786170933256

Книга познайомить кожного читача із найважливішими історичними подіями, знахідками та особами за допомогою малюнків, які чекають на те, щоб ожити кольорами. Від світових лідерів та жахливих битв до чудових будівель та неймовірних відкриттів — на кожній сторінці можна дізнатися про щось нове. До кожного малюнку є підпис, який розповість ще більше інформації про нього. Це допоможе вивчити найяскравіші події світової історії. На деяких сторінках представлені декілька країн, інші — присвячені лише одній. Тут також є мапа світу на початку та лінія часу наприкінці книги. Їх теж можна розмалювати!

У серії також представлені книги “Мапи. Атлас-розмальовка”, “Мапи. Атлас-розмальовка. Україна”, “Мапи. Жива природа”

Ціна: 125 грн

Виверження вулкана Везувій у 79 році поховало під попелом міста Помпеї  та Геркуланум. Їхні руїни виявили у 1748 році.

Малюк їсть. Емілія Бомон, Наталя Беліно

Бомон Е. Малюк їсть / Емілія Бомон, Наталя Беліно. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2017. – 18 с. ISBN: 978-966-10-5134-7

Ціна: 49 грн

Замовити книжку

Малюк_їсть

Мода та стиль. Ірина Петренко

Петренко І. Мода та стиль / Ірина Петренко. – Харків : Ранок, 2017. – 80 с. ISBN 9789667483500

Дизайнерка Рейчел Зоуї якось зазначила, що стиль — це спосіб сказати, хто ти є, не вимовивши ані слова. А як же знайти той самий стиль, адже їх величезна кількість? Варто познайомитись із книгою “Мода та стиль”, у якій зібрані найактуальніші фешн-поради. За допомогою цієї книги дитина створюватиме образи, вигадуватиме оригінальні дизайни одягу та аксесуарів, навчиться розбиратися у тканинах, готуватися до фотосесії та вести відеоблог.

До Першої світової війни в моді незмінно були довгі сукні. Вони могли бути пишними або струменистими, під горло або з глибоким декольте, з рукавами або без, але це завжди були сукні, і вони завжди були довгими.

Калябетка. Ян Байтлік

Байтлік Я. Калябетка / Ян Байтлік ; за ред. Ярини Цимбал. – Київ : Основи, 2017. – 156 с. ISBN: 978-966-500-815-6

У цій книжці можна писати, малювати, ліпити, згинати й різати сторінки. Поринувши в захопливу творчість, діти із захватом перетворюватимуть літери на комах, крокодилові зуби, хмарочоси і навіть за допомогою зубної пасти на привидів. Літери, які проглядають у справжніх предметах із нашого щоденного оточення, розвивають у дітей спостережливість і потім надихатимуть їхню уяву під час навчання.

Ціна: 300 грн

Рослинний світ. Котенко Олена

Котенко О. Рослинний світ / Котенко Олена. – Харків : Ранок, 2017. – 64 с. ISBN 9786170924582

Енциклопедія серії «Пізнаємо та досліджуємо» у зрозумілій та захопливій формі познайомить юного читача з дивовижним світом рослин. За допомогою енциклопедії та уяви школярик зможе дослідити рідну планету та дізнатися багато нового про рослини, які живуть поряд із нами. На кожному розвороті читача очікують цікаві факти, завдання й дивовижні ілюстрації. Видання призначене для дітей молодшого шкільного віку.

У серії “Пізнаємо та досліджуємо” також представлені енциклопедії “Космос і Земля”, “Тваринний світ”

Ціна: 110 грн

Кожного дня рослини здійснюють непомітне диво. Вони перетворюють сонячне світло на будівельний матеріал для власного росту й виробляють кисень для всієї планети. Цей процес відбувається завдяки особливій речовині – хлорофілу.

Перша книга малюка

Перша книга малюка / уклад. Гуменна Л. М. — Харків : Юнісофт, 2017. — 96 с. : іл — (Серія «Найкращий подарунок»). ISBN 978-966-935-310-8

Ця чудова книга познайомить вашого малюка з буквами та цифрами, геометричними фігурами і кольорами, тваринами, птахами, професіями, транспортом, деревами, квітами, одягом, взуттям та з багатьма іншими предметами та поняттями. І все це — двома мовами: українською та англійською! Тож ваша дитина матиме чудову можливість сформувати певний словниковий запас з англійської мови. Кожна тема оформлена реалістичними фотографіями. Заняття з книгою сприятимуть розвитку мовлення, мислення, пам’яті та уваги вашого малюка.

Ціна: 115 грн

Замовити книжку

 

Тваринний світ. Алла Кривко

Кривко А. Тваринний світ / Алла Кривко. – Харків: «Видавництво “Віват”», 2017. – 10 с. ISBN 978-617-690-873-9

У ваших руках чудовий подарунок малюкові — велика яскрава енциклопедія для найменших. Вона стане улюбленою книжкою вашої дитини, кольорові фотографії привернуть її увагу, а короткі, але змістовні статті допоможуть вам відповісти на питання маленького чомучки. Разом із вами маля навчиться складати пазли, що прикрашають кожен розворот. Така книжка прищепить дитині любов до читання й пізнавання нового.

Ціна: 260 грн

Шимпанзе. Шимпанзе дуже кмітливі: вони можуть видобувати термітів за допомогою гілочок і розколювати камінням горіхи.

Окапі. Зовні ця тварина більше нагадує зебру, але насправді вона найближчий родич жирафи.

Книжка-гра Транспорт. Марія Жученко

Жученко М. Книжка-гра Транспорт / Марія Жученко. – Харків: «Видавництво “Віват”», 2017. – 10 с. ISBN 978-617-690-877-7

У ваших руках чудовий подарунок малюкові — велика яскрава енциклопедія для найменших. Вона стане улюбленою книжкою вашої дитини, кольорові фотографії привернуть її увагу, а короткі, але змістовні статті допоможуть вам відповісти на питання маленького чомучки. Разом із вами маля навчиться складати пазли, що прикрашають кожен розворот. Така книжка прищепить дитині любов до читання й пізнавання нового.

Ціна: 260 грн.

Криголам. Існує два типи криголамів: одні з них продавлюють лід своїм корпусом, а інші – прорізають його. Корпус криголама зазвичай має бочкоподібну форму, у районі ватерлінії він укріплений спеціальним льодовим посиленням.

Катер. Човни з моторами, що не знімаються, називають катерами. На багатьох із них є каюти. Військові катери обладнані бронею і зброєю.

Книжка-гра Динозаври. Марія Жученко

Жученко М. Книжка-гра Динозаври / Марія Жученко – Харків: «Видавництво “Віват”», 2017. – 10 с. ISBN 978-617-690-875-3

У ваших руках чудовий подарунок малюкові — велика яскрава енциклопедія для найменших. Вона стане улюбленою книжкою вашої дитини, кольорові фотографії привернуть її увагу, а короткі, але змістовні статті допоможуть вам відповісти на питання маленького чомучки. Разом із вами маля навчиться складати пазли, що прикрашають кожен розворот. Така книжка прищепить дитині любов до читання й пізнавання нового.

Ціна: 260 грн.

Цератозавр. Цератозаври – великі хижі динозаври. Довжина тіла досягала шести метрів. Вони жили зграями. Полювали на великих травоїдних динозаврів.

Алозавр. Алозавр – найбільший сухопутний хижий динозавр всієї мезозойської ери. Довжина його тіла досягала 14 метрів.

artarsenal bookforum publish messe