Читомо > Різдвяна вітрина новинок > Дитяча проза та поезія

Дитяча проза та поезія

Потяг-дрімотяг. Том Ліхтенгелд, Шеррі Даскі Рінкер

Ліхтенгелд Т. Потяг-дрімотяг / Том Ліхтенгелд, Шеррі Даскі Рінкер ; іл. Тома Ліхтенгелда ; пер. з англ. Володимира Чернишенка. — Київ : АРТБУКС, 2017. — 32 с. ISBN 9786177395637

Нова історія на ніч від авторів бестселера «Спи міцно, моє будівництво».

Увага-увага, на станцію Дрімайлівка прибуває казковий потяг! Долучайся до веселих звірят, вантаж вагони іграшками, морозивом, машинками та рушай дорогою снів і мрій у новий день.

Ціна: 150 грн

Придбати книжку

 

Маленький вампір. Анжела Зоммер-Боденбурґ, Ніколас Уоллер

Зоммер-Боденбурґ А. Маленький вампір / Анжела Зоммер-Боденбурґ, Ніколас Уоллер. — Харків : Юнісофт, 2017. — 208 с. : іл. — (Серія «Найкращий подарунок»). ISBN 978-966-935-281-1

Бачили, вампіри літають!

Вампір Рудольф Секвільбег знову святкує свій 13-й день народження — і це вже втрьохсоте! З цієї нагоди весь клан вампірів збирається у найбільшому склепі на старовинному цвинтарі. Це ідеально для лютого, озброєного до зубів мисливця Рукері, щоб раз і назавжди знищити всіх вампірів.  Але він не зважив на Тоні Томпсона, який дуже-дуже захоплюється вампірами і тепер, разом зі своїми батьками, відпочиває у старовинному замку. Звісно, він швидко потоваришував з Руді та його сестрою-вампіром Анною. Утрьох вони знешкоджують мисливця Рукері — і рятують вечірку з нагоди дня народження.

Книга містить фото з мультфільму.

Ціна: 135 грн

Замовити книжку

Була тиха квітнева ніч, ясна, мирна і тепла, як на цю пору року. Тут, у найвіддаленішому куточку Трансільванії, спали всі дикі створіння. По містечках і селах у своїх ліжках лежали розсудливі люди й дивились сумбурні сни. Але дещо порушувало загальний спокій. Якби смертні зараз глянули в освітлене місяцем небо, то побачили б жахіття, від якого кров холоне у жилах. Вампіри! Повсталі з мертвих, бліді й червоноокі, летіли в нічному повітрі.По одному, парами, невеликими групами. Їх були десятки, і вони летіли звідусюди. Різної статури, віку, зросту, в напнутих вітром плащах і вбранні минулих епох, вони виглядали приголомшливо…

…Рудольф Секвільбег причаївся за брилою перед входом у церкву, ховаючись від новоприбулих. Але не міг стриматись, щоб час від часу не визирнути, вистромивши зі сховку свою їжакувату голову. Він так поводився зовсім не через страх. Рудольф, як і всі тут, був вампіром, але водночас — 13-річним хлопцем, якого дістали батьки. Його охоплювали дивні почуття. Він мусив визнати, що летюча вампіряча ескадрилья виглядала вражаюче, але сама ситуація його бісила.

Мадікен: ч. 3. Астрід Ліндґрен

Ліндґрен А. Мадікен : ч. 3 : повість : для ст. дошк. і мол.шк. віку /Астрід Ліндґрен ; пер. зі швед. Галина Кирпа; худ. Наталія Демидова. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 120  с. : іл. — (Серія «ЧИТАЙ РІДНОЮ МОВОЮ!»). ISBN: 978-966-917-145-0

Мадікен — весела, жвава й допитлива дівчинка. Маленька фантазерка то вигадує цікаві забави, то складає веселі пісні, то розповідає неймовірні історії… Проте вона чомусь постійно потрапляє в якісь халепи. Може, їй просто не щастить?!
Прочитайте книжку і дізнаєтеся, як сестрички мандрували скутою кригою річкою, як святкували Різдво і як Мадікен продала сестру в рабство.

Ціна: 75 грн

Замовити книжку

Мадікен і Лісабет теж їй допомагають. Вони печуть перцеве печиво, варять іриски, ліплять гарненьких марципанових поросяток і вирізають паперові гірлянди для стовпа нареченого, що підпирає витяжку над кухонною плитою.

Щодня стається щось незвичне, і дедалі дужче відчувається Різдво. Над усім Юнібакеном витають пахощі перцевого печива, варених ірисок і вергунів. Мадікен вдихає ніздрями ті пахощі й заплющує очі.

—?Різдво… Вже пахне Різдвом!

Поліанна. Поліанна виростає. Елеонор Портер

Портер Е. Поліанна. Поліанна виростає : романи : для мол. і серед. шк. віку / Елеонор Портер ; пер. з англ. Володимир Панченко ; худож. Василиса Коверзнєва, Юрій Богачов.?— Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 480 с. : іл. — (Серія «Шедеври дитячої літератури рідною мовою»). ISBN: 978-966-917-216-7

Захоплива книжка про янгольську дівчинку, що її батько навчив дякувати за все Богові та людям, шукати навіть за найнесприятливіших обставин у житті тільки позитивне та хороше. Змінюючись сама, головна героїня завдяки невичерпному оптимізму й життєрадісності змінює довкола себе і людей, і світ. Цікавий твір — на всі часи.

Продовження роману Елеонор Портер «Поліанна», найпопулярнішої книжки в Америці після Біблії. В ній Поліанна вже виросла. Які приємні й неприємні сюрпризи чатують на молоду дівчину, що повернулася до міста свого дитинства. І головне, чи зарадить уже дорослій героїні незвичайна гра, що виручала її не раз і несподівано нагадала про себе знову?

Ціна: 250 грн

Замовити книжку

Настав серпень. Він приніс нові несподіванки й зміни, що аж ніяк не дошкуляли Ненсі: відтоді, як приїхала Поліанна, служниця щодня була готова до несподіванок.

Першою такою несподіванкою стало кошеня.

Поліанна знайшла його край дороги — воно сиділо й жалібно нявчало. Так і не довідавшись, чиє це кошеня, дівчинка понесла його додому.

—?Я так зраділа, що в нього немає господаря! — щасливо розповідала вона тітоньці Поллі. — Мені відразу схотілося принести його додому. Я дуже люблю кошенят. Я знаю — ви теж зрадієте, коли воно залишиться в нас!

Найкращі казки світу: кн. 1. Троє поросят. Червона Шапочка. Кіт у чоботях

Найкращі казки світу?: кн. 1 : Троє поросят. Червона Шапочка. Кіт у чоботях?: для дошк. і мол. шк. віку / переказ. Лариса Цілик ; худож. Арсен Джанік’ян. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 48 с. : іл. — (Серія «Найкращі казки»). ISBN: 978-966-917-222-8

«Давай я розкажу тобі казку!» — ці слова просто магічні. Дитина заспокоюється, в її оченятах спалахує цікавість, і ви разом поринаєте в дивовижний світ КАЗКИ…

Ціна: 100 грн

Замовити книжку

Якось Мама не змогла навідатися з донькою до Бабусі. Довелося Червоній Шапочці йти самій. Мама дала їй кошик з пиріжками й горнятком масла та наказала прямувати стежкою, нікуди не звертаючи.

Проте, опинившись у лісі, дівчинка одразу забула матусині настанови. Адже навколо так багато цікавого!

Пташечки співають,
всюди гарні квіти
сонечко вітають.
Як тут не радіти!

 Червона Шапочка заходилася збирати квіточки на букет Бабусі та й незчулася, як заблукала.

 

Де це Петсон? Свен Нордквіст

Нордквіст С. Де це Петсон? / Нордквіст Свен ; перекл. Зі шведської Галини Кирпи. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 18 с. : іл. ISBN: 978-966-10-5002-9

Фіндус намалював для Петсона малюнок.

Але де це Петсон? Фіндус питає у всіх, кого стрічає, та ані кури, ані мишустики не можуть відповісти йому на це запитання.

 Ціна: 69 грн

Замовити книжку

«Старенький садівник, теж із роду мишустиків, згрібав на подвір’ї сміття. Він був невдоволений.

– Слухай, котино Фіндусе, скажи своєму дідуневі нехай хоч трохи прибирає у саду. Тут повно трісок і сміття.

– Гаразд, але я не знаю, де він, – відповів Фіндус. – Ти його часом не бачив? Сьогодні?

– Ні, я його не бачив, – буркнув садівник – Йому треба бути тут: поливати рослини, прибирати і про все піклуватися. Цей дідуньо завів страшний безлад»

 «– Агов, котино, чуєш? – пропищав хтось із верхівки дерева.

То був маленький мишустик, що жив у дерев?яному будиночку. Він жваво махав руками. – Спитай мене!

– Гаразд. Ти бачив Петсона? – спитав Фіндус.

– Петсона? Це те маля із зеленим волоссям? – перепитав мишустик.

– Ні, – відповів Фіндус. – Це мій дідуньо Петсон!

Хіба ти його не знаєш?

– Знаю, а в нього є червона шапка?

– Ні, він носить рудий капелюх, – відповів Фіндус.

– А ще штани в горошок! – закричав мишустик.

– Ні, вони в нього не в горошок! – і собі

закричав Фіндус.

– Ну, тоді я його не бачив, – сказав мишустик,

захихикав і чкурнув у свій будиночок»

Леонард. Вольф Ерльбрух

Ерльбрух Вольф. Леонард / Вольф Ерльбрух ; переклала з німецької Олександра Григоренко. – Чернівці : Чорні вівці, 2017. – 32 с. ISBN 978-617-614-184-6

«Леонард» це історія про маленького хлопчика, який понад усе боявся собак. Куди б він не йшов, вони всюди йому ввижалися. І от одного дня Леонард зустрів фею, яка допомогла йому опанувати свої страхи.

Це вже третє видання Вольфа Ерльбруха, яке побачило світ у «Чорних вівцях». Серед попередніх – скандально відома  книжка «Про малого крота, який хотів дізнатися, хто наклав йому на голову» та не менш дискусійна – «Ведмеже диво» про ведмедя, який хотів стати батьком. Переклад українською Олександри Григоренко.

Ціна: 110 грн

Замовити книжку

Леонард любив собак. Він знав про них геть усе, міг назвати всі породи, сказати, стирчать у них вуха чи висять, і коли Леонард говорив: «Це не далматинець!» то так воно й було. Звичайно, Леонард знав і про те, що всі собаки мають гострі зуби. У цьому й була проблема.

Хроніки Архео. Таємниця коштовності Нефертіті. Аґнєшка Стельмашик

Стельмашик Аґнєшка. Хроніки Архео. Таємниця коштовності Нефертіті / Аґнєшка Стельмашик ; переклала з польської Ірина Шевченко. – Кн. 1. – Чернівці : Чорні вівці, 2017. – 240 с. ISBN: 978-617-614-186-0

Усе почалося з незвичайної статті в газеті про те, що в Єгипті було відкрито нове поховання. Діти відомих польських археологів Бартек і Аня разом зі своїми англійськими друзями Мері Джейн, Джимом і Мартіном, які також цікавляться археологією, вирушають до Єгипту. І там на них чекають карколомні пригоди на переповнених вуличках Каїра та у безкраїх пісках пустелі, що стають свідками шаленого змагання шукачів скарбів.

«Таємниця коштовності Нефертіті» – це не лише захопливі пригоди п’ятьох друзів. Це відкриття таємниць, легенд і забутих історій, заглядання у запилені книги, таємні кімнати і нікому не відомі гробниці…

Ціна: 175 грн

Замовити книжку

–  Уже час! – Ахмед подав знак. Його чорні очі зловісно блиснули в кривавому сяйві багаття, біля якого сиділи кілька чоловіків, схожих на бедуїнів.

Стояла темна й холодна ніч. Тиха й моторошна, вона огортала прадавнє пустельне кладовище.

–  Пам’ятайте, зараз ми забираємо тільки саркофаг,  – сказав Ахмед.  – І хай ніхто не намагається бодай торкнутися інших коштовностей! – попередив він, поклавши долоню на лезо гострого кинджала.  – За рештою прийдемо пізніше.

–  Ахмеде, а якщо хтось уже відкрив ту гробницю і обчистив її просто у нас під носом? – обережно запитав Алі.

–  А це вже мої клопоти, щоб ніхто тут не швендяв,  – відповів, іронічно посміхаючись, Ахмед.  – Беріться до роботи! Бо за порожніми балачками мине вся ніч. Наш покупець уже чекає! Ялла! Хутко! Ходімо!

Малий Вовчик – отаман зграї. Іан Вайброу

Вайброу І. Малий Вовчик – отаман зграї / Іан Вайброу ; пер. В. Морозов ;  іл. Тоні Росс ; обкл. Наталка Гайда. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017.  — 136 с. — (Серія “Дитячі книги для читання”). ISBN:978-617-679-466-0

У новій книжці зі знаменитої серії про Малого Вовчика на нашого героя та його непосидючих друзів чекають дивовижні пригоди. Цього разу хвалькуватий і грізний суперник Малого Вовчика – Псувачило – стає вожаком власної зграї. Він збирається стати табором у Моторошному Лісі і спіймати пана Крутихвоста, а за це ж дають велику винагороду! Чи зможе Малий Вов­чик перемогти Псувачила і його компанію, провчити хитрого лиса і стати справжнім отаманом зграї? Про це ви дізнаєтеся, прочитавши цю веселу, пригодницьку і дотепну історію.

Ціна: 50 грн

Замовити книжку

Абетка в казках. Олег Майборода

Майборода О. Абетка в казках \ Олег Майборода — Харків : Юнісофт, 2017. — 64 с. : іл. — (Серія «Завтра в школу»). ISBN 978-966-935-286-6

Незвичайна читанка з короткими текстами-казками й кумедними ілюстраціями. Книжка допоможе дітям розвинути навички читання, чіткої вимови складних звуків і познайомить з великою кількістю слів, що починаються з певної літери.

Ціна: 55 грн

Замовити книжку

Ґава сиділа із роззявленим дзьобом. Гам! — і упіймала Ґедзя.

— Зараз я тебе з’їм, — каже Ґава.

А він їй на те:

— Спершу повтори за мною: на ґринджоли ґазда сів — і як вітер полетів, а ґаздиня на ґаночку закрутилась у таночку.

Здивувалася Ґава, роззявила дзьоба — Ґедзь і вилетів. Летить і дражниться:

— Ну і Ґава — оце так роззява!..

А то ще було: пошила Ґава жилета модного, а про ґудзики забула. Полетіла до Крука похизуватися обновкою та дорогою жилета загубила. Прилетіла, ходить поважно.

— Ну як тобі моє вбрання? — питає.

— Яке таке вбрання? — дивується Крук. — Ну і Ґава — оце так роззява…

Заходилася якось Ґава борщ варити, увімкнула

на кухні телевізор — і… поклала в окріп замість томату аґрус. Довелося замість борщу робити аґрусовий

кисіль. П’є кисіль — сама із себе сміється:

— Ну і Ґава — оце так роззява!

Чарівна Гуска. The Magic Goose. Христина Цурковська

Цурковська Х. Чарівна Гуска. The Magic Goose / Христина Цурковська ; пер. А. Мостович ; іл. І. Кравець. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017.  — 432. — (Серія “Ілюстровані історії та казки”). ISBN 978-617-679-369-4

Одного вечора до самотньої літньої пари попросилася на ніч незнайома дівчина. Гостя була такою милою і доброю, що господарі захотіли, аби вона залишилася з ними на Різдво. Разом із сусідським хлопчиком-сиротою Галя допомогла господарям готуватися до свята, а у різдвяну ніч сталося дещо незвичайне і таємниче…

Завдяки казці-білінгві Христини Цурковської «Чарівна Гуска», яку проілюстрував відомий український художник Іван Кравець, діти не лише поринуть у чарівну історію, але й зможуть повправлятися у читанні англійською і більше довідаються про традицію українських народних свят.

Ціна: 120 грн

Замовити книжку 

Майка і Смугастик. Любов Купцова

Купцова Л. Майка і Смугастик / Любов Купцова ; іл. Ж. Миронюк. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017.  — 96 с. — (Серія “Ілюстровані історії та казки”). ISBN:978-617-679-428-8

Ця невеличка пригодницька повість про двох друзів — кота Смугастика та дику руду білочку Майку. Їм ніколи не буває нудно, адже довкола стільки див! Чи не диво, що волохата гусінь перетвориться на яскравого метелика? Чи не диво, що зайчик Вухань «захворів на вірші»? А чому синьокрила бабка вважає, що винайденням вертольота люди завдячують їй? Саме час про це дізнатися!

Ціна: 90 грн

Замовити книжку 

Суперліто. Ніна Елізабет Ґрьонтведт

Ґрьонтведт Н. Е. Під скляним ковпаком / Ніна Елізабет Ґрьонтведт ; пер. Н. Іваничук ; обкл. А. Стефурак. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. — 344. — (Серія “Дитячі книги для читання”). ISBN: 978-617-679-275-8

Уда знову повертається, з новим щоденником і новими історіями про своє суперліто. Дівчинка подорослішала – і в неї тепер купа справ: випускний у молодшій школі, шкільна закоханість, канікули в літньому таборі, пригоди і… ще одна закоханість? Сторінки щоденника швидко заповнюються: Уда записує туди свої вагання й сумніви і переконується, що щасливі й нещасливі миті в житті завжди поруч.

Переклад здійснено за фінансової підтримки NORLA.

Ціна: 90 грн

Замовити книжку 

Ведмідь-піаніст. Девід Літчфілд

Літчфілд Девід. Ведмідь-піаніст / Девід Літчфілд ; пер. Міхаліцина Катерина ;  іл. Літчфілд Девід. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017.  — 32 с. — (Серія “Книги-картинки”). ISBN 978-617-679-472-1

Одного дня ведмежатко знаходить у лісі щось дивне. Мимохіть торкнувшись до клавіш, воно вирушає у довгу дорогу, яка веде його з рідного дому до далекого й дивовижного краю, де у повітрі бринять прекрасні звуки, а слава та багатство тільки й чекають, щоб їх здобули. Місто цілком виправдало ведмедеві сподівання, проте глибоко в його серці раптом озвалася туга…

Це зворушлива історія про те, куди приводять наші мрії, і тих, хто, попри все, чекає на наше повернення.

Ціна: 120 грн

Замовити книжку

 

 

Слідча Неллі та книжковий злодій. Джулія Дональдсон

Слідча Неллі та книжковий злодій : вірші / Джулія Дональдсон ; пер. з англ. А. Хромової. — Харків : Читаріум, 2018. — 32 с. : іл. ISBN 978-617-7329-26-7

У Пітерового собаки чудовий нюх. Але Неллі має й інші таланти — щопонеділка вона разом із Пітером приходить до школи і слухає, як діти читають. Хто ж, як не Неллі, прийде на допомогу, коли одного ранку виявиться, що всі книжки зникли зі школи! Хто міг їх забрати? І навіщо? Слідча Неллі готова все рознюхати…

Динамічна розвовідь про читання, бібліотеки і стосунки між маленьким хлопчиком і його дуже незвичайним собакою від незрівняної Джулії Дональдсон і зіркової Сари Оґілві.

 

 

Всередині — сотні чудових книжок!

У Теда від радості трапився шок:

— Куди ми потрапили? Це ж просто свято!

— До б-і-б-л-і-о-т-е-к-и! Тут є що читати.

Лише запишись — і бери, що завгодно,

Задарма, безпечно і безперешкодно.

 

Відтоді у Теда читацький квиток.

Він ходить читати з будинку в садок

А Неллі вже звично приходить до школи.

Нюх-нюх! Як же пахне книжками довкола!

Мрійливо зітхне і приляже десь нишком,

Щоб слухати знову за книжкою книжку

Танок сніжинки. Dance of Snowflake. Tanz der Schneeflocke. Олег Чаклун

Чаклун О. Танок сніжинки = Dance of Snowflake = Tanz der Schneeflocke / Чаклун Олег ; пер. на англ. Мії Марченко, пер. на нім. Тетяни Гончарук; іл. Юлія Пилипчатіна. – Київ : Фонтан казок, 2018. – 40 с. : іл. – (Серія «Білінгви і трилінгви»). ISBN 978-617-7262-50-2

«Танок сніжинки» — нова книжка-картинка в популярній серії трилінґв письменника Олега Чаклуна і художниці Юлії Пилипчатіної. У ній дитина, вражена красою снігопаду, вперше роздивляється сніжинку — і відкриває для себе нескінченну глибину й різноманітність світу, який нас оточує, а ми самі є його невід’ємною частиною. Книжка розвиває в дитині допитливість і абстрактне мислення. Українською, англійською і німецькою мовами.

Ціна: 100 грн

Замовити книжку

Вітер кружляв безліччю маленьких сніжинок. Білі крихітки повільно танцювали в повітрі, а ще по-осінньому тепла земля вже чекала на них унизу. Там вони мали щезнути – та лише для того, щоб невдовзі знову повернутися до своїх повітряних танців.

Хлопчик дивився на хоровод першого снігу й радів цій дивині, наче бачив її вперше. Він простягнув руку й ловив яскраві крихітки, які водночас і тішили, й дивували його.

Жменька тепла для мами. Сашко Дерманський

Дерманський Сашко. Жменька тепла для мами / Сашко Дерманський ;  іл. Попський Ростислав. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017.  — 56 с. — (Серія “Ілюстровані історії та казки”). ISBN 978-617-679-460-8

Вкутане багатолітньою холоднечею місто вже давно не знало літа. Мерзенний пан Прищ, який захопив містян у крижаний полон, погрожує заморити холодом маму маленької Влади. Але ж як знешкодити джерело холоду, що тримає всіх на межі виживання, а найважливіше – де шукати джерело тепла? Щоб це з’ясувати, дівчинка вирушає до Сніголісу, де, кажуть, знайшли притулок відчайдухи, яких не лякає нелюдський мороз. Чи вдасться їй врятувати маму, а заразом і ціле місто від свавілля пана Прища? Чи зможе вона віднайти хоч жменьку тепла для любої матусі?

Ціна: 100 грн

Замовити книжку

 

 

Мій друг Персі, Баффало Білл і я. Ульф Старк

Старк У. Мій друг Персі, Баффало Білл і я / Ульф Старк ; пер.  Кирпа Галина. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. — 208. — (Серія “Дитячі книги для читання”). ISBN 978-617-679-468-4

Ульф знайомить свого друга Персі з радощами сільського життя. Разом вони проводять незабутнє літо: втілюють потаємні мрії, дуркують, спілкуються з нестерпним Ульфовим дідусем і дізнаються про таємничого Баффало Білла. А Ульф навіть спізнає нещасливе кохання.

У своїй легкій, трохи сумовитій і разом з тим дотепній манері, Ульф Старк розповідає про життя, дружбу, любов — і завжди знаходить для них новий, несподіваний і глибокий погляд.

Ціна: 70 грн

Замовити книжку

Вовк під вікном. Українська народна казка

Вовк під вікном : українська народна казка / іл. Наталя Кащак. — Київ : ВД «Маміно», 2017. — 28 с. ISBN 978-966-97653-1-4

Жив собі в лісі вовчисько-ненажера, все з’їв та й подався одного дня в село харчів шукати. Марно обійшов усі хати й дістався аж до крайньої. А в тій хатині дівчисько знай репетує та вередує. Коли чує вовк: баба нагодилася малу вереду йому оддати. Зрадів, що аж-аж!

«Вовк під вікном» — українська народна казка в стильному сучасному оформленні. Ця книжка переконливо показує, що традиція і фольклор — не щось нудне й застаріле, а завжди актуальне, цікаве та дотепне. Незвичайні ілюстрації спонукають шукати кумедні деталі на кожній сторінці, викликають усмішку та формують у малюків естетичний смак.

Ціна: 180 грн

Прикро вовкові, хоч вий з досади. Підійшов він до крайньої хатини, став під вікном і нашорошив вуха. А в тій хаті дівчисько знай репетує та вередує, плаче та горланить, усе ніяк не вгамується. Баба панькається з онучкою, забавляє, а вспокоїти не може. Заповзялася вже малу вереду лякати: «Цить, бо вовкові тебе віддам!».

Мої перші казки

Мої перші казки / пер. з франц. Л. Кононовича. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 112 с. ISBN 978-617-7535-07-1

Червона Шапочка, Білосніжка, Гензель і Гретель — усі вони жителі дивовижної Країни Казок. Познайомтеся з ними всіма та пориньте у неймовірні пригоди. Для дітей дошкільного віку.

Ціна: 150 грн

Замовити книжку

Гензель i Гретель

За сивої давнини жив собі в далекім краю вбогий лісоруб. День при дні працював він у лісі, але заробітки його були такі мізерні, що не міг він прогодувати сім’ю.

От якось подався він у ліс і взяв із собою сина, що звався Гензель, і донечку на ім’я Гретель. Батько заходився рубати дрова, а діти пішли по гриби.

— Глядіть же, — каже їм тато, — не йдіть далеко, а то заблукаєте!

Грибів траплялося мало, то дітлахи дедалі заглиблювалися в ліс. Незабаром уже й гупання сокири не чутно стало.

— Стільки пройти — і знайти лише кілька печериць! — зітхнув Гензель.

Полягали вони в траві та й відпочивають. Аж гульк — заплигало довкола них кілька зайців, а потім прибігло гарнюнє лисенятко.

— Ох, — каже зайцям Гретель, — не чіпайте наших печериць! — І до Гензеля: — Ходімо, братику, татко вже чекає нас.

Та пізно було вертатися — настала ніч. А поночі в лісі краще не ходити.

— Заблукали ви, — каже їм із дерева пугач. — Ночуйте тут, а вранці я покажу вам галявину, де стоїть хатина.

Послухалися діти, а вранці пугач провів їх до тієї галявини.

— Дивно, — каже Гретель, — хто ж це тут може мешкати? Ох, не подобається мені ця хата…

Жирафи не танцюють. Джайлз Андре

Жирафи не танцюють : вірші / Джайлз Андре ; пер. з англ. В. Чернишенка. — Харків : Читаріум, 2017. — 32 с. : іл. ISBN 978-617-7329-28-1

Жирафчик Джеральд понад усе мріє танцювати разом із іншими звірятами на Лісовій гулянці. Але ж усім відомо, що жирафи не танцюють… Чи все ж танцюють?!

Цвіркун озвався із трави:

«Дозволь пораду дати –

Завжди інакший ритм лови,

Якщо інакший сам ти».

 

«Послухай, як трава шумить,

Дерева хилять віти…

Лунає музика щомить –

Її нам грає вітер…»

 

«Ти уяви, що світ увесь

Звучить тобі одному.

І цілий ліс – немов оркестр,

А музика – у всьому!»

Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина. Наталя Гузєєва

Гузєєва Н. Любов та 17 страждань Петрика П’яточкина / Наталя Гузєєва ; іл. Смірнова Ірина. – Київ : Час Майстрів, 2017. – 200 с. : іл. ISBN 9789669151872

На відміну від африканських бедуїнів, учень молодших класів не може сказати дівчинці: «Я тебе люблю!» Тому що це просто, нерозумно й зовсім не цікаво… Шлях до цієї фрази — ось що важливо! — шлях доказів.

Але як вчинити подвиг в ім’я любові, якщо завжди й усюди спізнюєшся, не вдається перевести бабусю через дорогу, а батьки перешкоджають трудовій діяльності? Додайте до цього постійне переслідування папараці, суперництво з відомим музикантом, невроз глобального потепління клімату, потоп, пожежу й ремонт, і ви зрозумієте, як складно Петрику П’яточкину завоювати серце Катрусі!
Здається, виходу немає. Петрик все робить навпаки. Закоханого ніхто не розуміє. Він самотній і може луснути. Однак, завзятість, винахідливість, оптимізм і щирі почуття творять дива, а справжні друзі допомагають пережити найважчі часи!
Завдяки чудовій книжці відомої письменниці, сценариста, доброї чарівниці й просто відданого друга маленьких читачів Наталі Гузєєвої ви переконаєтеся, що кохання — це вам не тринди-ринди!

Ціна: 160 грн

Замовити книжку

Петя-Пяточкин-1

Pet-3    Петя-Пяточкин-2

Антарктична експедиція Шеклтона, Надзвичайна крижана пригода. Вільям Грілл

Грілл В. Антарктична експедиція Шеклтона Надзвичайна крижана пригода / Вільям Грілл ; пер. з англ. С. Колесник. – Харків : «Видавництво “Віват”», 2017. – 80 с. ISBN 978-617-690-626-1

Ви тримаєте у руках унікальну книжку британського художника Вільяма Грілла про героїчну подорож Ернста Шеклтона і його команди до Антарктиди. 2014 року видання було названо «Кращою ілюстрованою книжкою року» за версією The New York Times. Також книжка отримала премію британської Асоціації ілюстраторів у номінації «Дитяча література: нові імена» й увійшла до переліку найкращих книжок 2015 року Комітету дитячої книги США. Книжка вийшла друком у 13 країнах світу.

Ціна: 150 грн

1914 року з Канади до Лондона привезли 99 собак. 69 із них відібрали для експедиції. Шеклтон і його команда дали усім собакам імена,та, як ви можете помітити, деяких назвали на честь відомих людей і членів команди.

Отже, собак звали Альті, Амундсен, Аптон, Блекі, Боб, Босун, Брауні, Брістоль, Буллер, Буммер, Вулф, Гакеншмідт, Геркулес, Грасс, Джадж, Джаспер, Джеймі, Джеррі, Дісмал, Елліотт, Карузо, Люк, Люпоїд, Мак, Мартін, Меркурій, Ноель, Педді, Пітер, Регбі, Роджер, Рой, Руфус, Саб, Сайд Лайтс, Саллі, Самсон, Сатан, Свіп, Свонкер, Сейді, Сейлор, Семмі, Сенді, Сент, Сіміан, Сліппері Нек, Слобберс, Сноубол, Солдер, Сонгстер, Спайдер, Спліт Ап, Спотті, Стампс, Стімер, Стюард, Суті, Сюрлі, Сью, Тім, Волабі, Флафф, Чіпс, Шекспір.

Луї та його приватні монстри. Брістош Фіфі, Ірена Карпа

Брістош Ф. Луї та його приватні монстри = Louys Et Ses Monstre /Брістош Фіфі, Ірена Карпа. – Київ : Люта справа, 2017. – 48 с. ISBN 978-617-7420-20-9

Книжка «Луї та його приватні монстри» — українсько-французький дитячий проект. Це проста, життєва й сповнена паризького шарму історія про відважного хлопчика Луї, що зрозуміла будь-якому маленькому українцю. Її створили в словах і фарбах письменниця Ірена Карпа й художниця Фіфі Брістош. Авторка французького перекладу – Ермін Патен.

Ціна: 165 грн

Петронелла — яблунева відьмочка. Сабіна Штедінґ

Штедінґ С. Петронелла — яблунева відьмочка / Сабіна Штедінґ. – Харків : «Видавництво “Віват”», 2018. – 208 с. ISBN 978-966-9420-86-2

А чи знаєте ви, що найзвичайнісіньке яблуко, котре висить на дереві, може бути будинком відьми? І не простої відьми, а яблуневої!
Петронелла захищає фруктовий сад від людей, адже вони часто шкодять деревам. Але одного разу відьма познайомилася з дітьми пекаря… Які й не думали робити нічого поганого. А навпаки виявилися цілком милими.
Петронелла взяла під опіку своїх нових друзів. Чи зможе відьма захистити родину пекаря від злобного Чахлінга? Чи врятує сад від розорення?

 

Калле Блюмквіст і Расмус: кн. 3. Астрід Ліндґрен

Ліндґрен А. Калле Блюмквіст і Расмус : повість : кн. 3 : для серед. шк. віку / Астрід Ліндґрен ; пер. зі швед. Ольги Сенюк ; худож. Олександр Гапей. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 264 с. : іл. — (Серія «ЧИТАЙ РІДНОЮ МОВОЮ!»). ISBN: 978-966-917-147-4

Видатна шведська письменниця Астрід Ліндґрен написала справжній шедевр — трилогію про Калле Блюмквіста. Вона дарує радість уже декільком поколінням юних читачів, а їхнім батькам — можливість повернутися у яскравий світ дитинства.

Третя, заключна книжка трилогії, сюжетно пов’язана з викраданням дітей. Троє друзів рятують малюка Расмуса, що потрапив у полон до людей, які мріють про наживу… Події — карколомні й цікаві — відбуваються на тлі місцевої «війни Червоної та Білої Троянд»… Поринь і ти у дивовижний, сповнений пригод світ героїв цієї захопливої книжки.

Ціна: 100 грн

Замовити книжку

Ніщо не могло зрівнятися з війною Троянд. І якщо вони колись доживуть до сорока років, стануть такі старі й нікчемні, як вона передбачала, то однаково будуть згадувати свої чудові літні розваги. І не зможуть не згадати, як їм гарно було вечорами на початку літа гасати у Преріях босоніж прохолодною травою, як ласкаво хлюпала під ногами тепла вода у струмку, коли вони перебігали його кладкою Єви-Лотти, поспішаючи на якусь вирішальну битву, і як приємно світило сонце у відчинене вікно на горищі пекарні, коли навіть сама підлога у штабі Білих Троянд пахла літом. Атож, війна Троянд була справді грою, тісно пов’язаною з літніми канікулами, теплим вітром і ясним сонцем!

Восьмеро дітей, тато, мама і вантажівка : ч. 2. Анне-Катріне Вестлі

Вестлі Анне-Кат. Восьмеро дітей, тато, мама і вантажівка : повість : ч. 2 : для мол. і серед. шк. віку / Анне-Катріне Вестлі ; пер. з норв. Наталя Іваничук ; худож. Наталія Кучеренко. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 144 с. : іл. — (Серія «ЧИТАЙ РІДНОЮ МОВОЮ!»). ISBN: 978-966-917-138-2

У пустотливій та смішній повісті відома в усьому світі норвезька письменниця Анне-Кат. Вестлі розповідає про велику дружну родину, де підростає аж восьмеро дітей.

У другій частині юні читачі дізнаються про нового члена родини і про те, як у сім’ї святкують Різдво.

Ціна: 75 грн

Замовити книжку

Так, Мортен розкошував, поки вставав тато, сонний, наче осіння муха, і спускався вниз до вантажівки та Генріка. Він поспіхом кидався до кавника, але бідолашний кавник не міг отак умить заварити каву, і татові доводилося йти до праці без кави. Мама і діти також частенько просипали усе на світі. Щодня дітлахи останньої хвилини вилітали з дому до школи.

Ні, так далі тривати не могло!

Нові витівки Еміля з Льонеберґи: кн. 2. Астрід Ліндґрен

Ліндґрен А. Нові витівки Еміля з Льонеберґи : кн. 2 : повість : для ст. дошк. і мол. шк. віку / Астрід Ліндґрен ; пер. зі швед. Ольга Сенюк ; худож. Наталія Кучеренко. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 192 с. : іл. — (Серія «ЧИТАЙ РІДНОЮ МОВОЮ!»). ISBN: 978-966-917-141-2

Більш ніж півстоліття трилогія про Еміля — найулюбленіша з книжок Астрід Лінґрен у Швеції. Знають і люблять пустуна з Льонеберґи в усьому світі. Юним читачам буде цікаво дізнатися про пригоди цього розумного, допитливого і винахідливого хлопчика, який постійно потрапляє в халепи. То він запихає голову в супник, то піднімає на флагшток сестричку Іду, щоб вона побачила околиці, то ловить хитрого крадія… Читайте другу книжку знаменитої трилогії.

Ціна: 75 грн

Замовити книжку

Через озеро пролягала широка ясна місячна стежка, але навколо берегів залягала чорна темрява, бо вже була глибока ніч і закінчувалося двадцять восьме липня. Але попереду мали бути нові дні й нові витівки. Емілева мама записувала їх до синьої книжечки так пильно, що їй аж рука заболіла і книжечка скінчилася, бо була списана вже від палітурки до палітурки.

Найкращі народні казки

Найкращі народні казки : для дошк. та мол. шк. віку / худож. : Ю. Боголюб та ін. — Київ : Рідна мова, 2017. — 208 с. : іл. — (Серія «Найкращі казки»). ISBN 978-966-917-194-8

Багато поколінь дітей виховано на народній казці — простій для сприйняття і водночас наповненій глибокою життєвою мудрістю.

Тож запрошуємо дорослих і дітей здійснити захопливу мандрівку в чарівний світ народної казки!

Ціна: 200 грн

Замовити книжку

От котик як почув, як погнався… Гнався, гнався — не догнав. Прийшов додому та й плаче, що вже нема товариша, а далі надумався, узяв скрипку, писану торбину та й пішов до лисиччиної хатки. А в лисиці було чотири дочки та один син. То стара лисиця на лови пішла, а дітям наказала півника глядіти та воду кип’ятити, щоб ото вже як вернеться, зарізати його та обпатрати.

— Глядіть же, — наказала, — нікого не пускайте.

Та й пішла.

Найкращі казки світу: кн. 3. Принцеса на горошині. Гидке Каченя. Хоробрий Кравчик. Хлопчик-Мізинчик

Найкращі казки світу?: кн. 3 : Принцеса на горошині. Гидке Каченя. Хоробрий Кравчик. Хлопчик-Мізинчик?: для дошк. і мол. шк. віку / переказ. Лариса Цілик ; худож. Олена Железняк, Іва Михайлян. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 48 с. :іл. — (Серія «Найкращі КАЗКИ»). ISBN: 978-966-917-224-2

«Давай я розкажу тобі казку!» — ці слова просто магічні. Дитина заспокоюється, в її оченятах спалахує цікавість, і ви разом поринаєте в дивовижний світ КАЗКИ…

Ціна: 100 грн

Замовити книжку

Так безтурботно прожив він кілька днів… Та не так сталося, як гадалося. Королівські вояки боялися того, хто легко сімох убиває. Вони гуртом пішли до Короля і попросилися у відставку. Король не хотів відпускати своє вірне військо, але й звільнити небезпечного найманця без причини не наважився. Він наказав своєму радникові вигадати, як позбутися хлопця.

Довго радник міркував і нарешті придумав!

Король викликав героя до себе і сказав:

—?У лісі живуть двоє велетнів-розбишак. Жахають усю околицю. І нема на них ради: усі їх бояться! Як здолаєш отих двох — отримаєш половину королівства й одружишся з моєю дочкою.

Найкращі казки світу: кн. 2. Бременські музики. Попелюшка. Золота гуска

Найкращі казки світу?: кн. 2 : Бременські музики. Попелюшка. Золота гуска?: для дошк. і мол. шк. віку / переказ. Лариса Цілик ; худож. Катерина Дудник. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 48 с.: іл. — (Серія «Найкращі КАЗКИ»). ISBN 978-966-917-223-5

«Давай я розкажу тобі казку!» — ці слова просто магічні. Дитина заспокоюється, в її оченятах спалахує цікавість, і ви разом поринаєте в дивовижний світ КАЗКИ…

Ціна: 100 грн

Замовити книжку

Надвечір друзі добрели до лісу. До Бремена було ще далеченько, тож вирішили зупинитися на ночівлю. Віслюк і Пес лягли під великим деревом, Кіт розташувався на розлогій гілці, а Півень злетів аж на верхівку. З висоти він роззирнувся на всі боки й угледів якийсь вогник неподалік. «Якщо горить світло, то має бути й оселя», — подумав Півень і сказав про це приятелям.

—?Ходімо швидше туди, бо не годиться спати просто неба, — запропонував Віслюк.

Іль. Казка про народження. Малетич Наталка

Малетич Н. Іль. Казка про народження / Малетич Наталка ; іл. Гринюк Ольга. –  Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 48 с. – (“Ілюстровані історії та казки”). ISBN 978-617-679-461-5

Маленькі жителі Небесного саду готуються до земного життя у спеціальній школі. Проте Іль зовсім не хоче на Землю, йому подобається літати на яблуневій пелюстці і спати в улюбленому нарцисі. Ангелик Пауль розповідає Ілеві, що на Землі падає сніг — і тільки це переконує малого вирушити в незвідану мандрівку, аби народитися у люблячій родині на саме Різдво.

«Іль. Казка про народження» — історія для дітей, які запитують: «Де я був чи була, коли мене не було?». А також для дорослих, які можуть уявляти разом із дитиною, звідки ми приходимо на цю Землю і яким є наше призначення тут.

Ціна: 100 грн

Замовити книжку

Снігова королева. Ганс Християн Андерсен

Андерсен Г. Х. Снігова королева / Ганс Християн Андерсен ; пер. з данської Г.В. і П.Г. Ганзе ; іл. О. Черепанов. – Харків : Видавництво Віват, 2018. – 64 с. ISBN 978-966-942-469-3

Головна героїня цього твору — не Снігова Королева, а маленька дівчинка Герда, яка своєю добротою й самовідданістю перемагає повелительку снігового царства і звільняє від лихих чарів свого названого брата Кая. Ця казка оповідає про те, що людина може здолати будь-які перешкоди, якщо в її серці живе любов.

Ціна: 115 грн

Надворі кружляли сніжинки.

— Це рій білих бджілок! — сказала бабуся.

— А в них теж є королева? — спитав Кай. Він знав, що у справжніх бджіл є така.

— Звісно є! — відповіла бабуся. — Звуть її Снігова Короле­ва. Сніжинки оточують її щільним роєм, але вона більша за них усіх. Снігова Королева ніколи не залишається на землі — завжди несеться кудись на чорній хмарі. Частенько вечорами вона пролітає над міськими вулицями й зазирає у вікна — їй цікаво, як живуть люди. Саме тому вони і вкриваються крижаними візерунками, ніби квітами!

 

Принцеси. Казки Давньої Греції. Роксана Марі Гальєз

Гальєз Р. М. Принцеси. Казки Давньої Греції / Роксана Марі Гальєз ; худож. Каті Делянсе ; пер. з франц. Л. Кононовича. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 112 с. ISBN 978-617-7535-08-8

Принцеси, боги, воїни… все це ми взяли простісінько з грецької міфології. Сюжети адаптовані й доступні для дітей, знайомлять їх із класичними міфами давнини. Для дітей молодшого та середнього шкільного віку.

Ціна: 150 грн

Замовити книжку

Андромеда.

 Така романтична була Андромеда, донька царя Сефея і цариці Кассіопеї! Полюбляла вона носити вінки із запахущого і барвистого квіття й щодня просила богиню Афродіту послати їй найвродливішого, наймогутнішого і найрозумнішого нареченого.

А залицяльників їй не бракувало, адже була вона не лише розумна дівчинка, а ще й відзначалася неймовірною вродою.

Матінка її завжди казала, що Андромеда вродливіша навіть від нереїд, які живуть у морі.

Як почули про те морські німфи, то не на жарт розгнівалися!

Як це може бути смертна дівчина вродливіша, ніж вони?

Попливли вони до морського бога Посейдона та й попросили, щоб він помстився Андромеді.

— Покарай цю негідницю і її підданців, щоб знали вони, як змагатися з богами!

Посейдон так і вчинив. Знялася страшенна буря, і вночі морські хвилі ринули на берег Ефіопії.

Вийшло із морської безодні страховисько, потрощило кораблі, а людей порозганяло, щоб ні риби вони не ловили у морі, ні відпливти відтіля не могли.

Хочу бути пожежником. Квентін Гребан

Гребан К. Хочу бути пожежником / Квентін Гребан. – Харків : Ранок, 2017. – 32 с. ISBN 9786170934840

Книга серії “Лагідні сторінки” спеціально створена для емоційного розвитку дитини. Добра історія про турботу, родину та несподівані пригоди. Ведмедик Оскар мріє вирости і стати пожежником. А поки що є багато речей, яким він має навчитися…

У серії також представлені книги “Історії про вовка”, “Великий злий вовк, який хотів, щоб його любили”, “Меллі”, “Сюзетта”, “Сюзетта. Подарунок для матусі”, “Ось і вона”, “Я люблю тебе, мій Алфі”, “Подарунок для Ліфі”

Ціна: 73 грн

Маленький ведмедик Оскар дуже хотів бути пожежником! Він уже мав червоний костюм і навіть автівку з педалями!

День-у-день він чекав на пожежників, готовий будь-якої миті їм допомогти. Але вони ніколи до нього не приходили

Я люблю тебе, мій Алфі. Анджела Макалістер, Деніел Говард

Макалістер А. Я люблю тебе, мій Алфі / Анджела Макалістер, Деніел Говард. – Харків : Ранок, 2017. – 32 с.  ISBN 9786170934833

Книга серії “Лагідні сторінки” спеціально створена для емоційного розвитку дитини. Добра історія про турботу, родину та несподівані пригоди. У родині малюка Алфі народилися крихітки-сестрички. Невже матуся тепер витратить усю свою любов на них? Що тоді залишиться Альфі? Він вирішив знайти матусину любов. Лисеня вирушило на її пошуки лісом… аж поки друг не підказав йому, як знайти матусину любов набагато ближче до дому.

У серії також представлені книги “Історії про вовка”, “Великий злий вовк, який хотів, щоб його любили”, “Меллі”, “Сюзетта”, “Сюзетта. Подарунок для матусі”, “Ось і вона”, “Хочу бути пожежником”, “Подарунок для Ліфі”

Ціна: 95 грн

Дві сестрички-близнючки!

Сестри Алфі були зовсім крихітними й міцно спали.

— А коли вони підростуть, щоб гратися зі мною? —

запитало лисеня.

— Вони виростуть швидко,— попестила його за вушком

матуся,— так само, як і ти. А зараз їм потрібно

багато їсти і спати, а ще багато-багато любові.

Фея на ім’я Поліна. Олена Касьян

Касьян О. Фея на ім’я Поліна / Олена Касьян. – Харків : Ранок, 2017. – 84 с. ISBN 9786170934826

Новинка для всіх малят, які хочуть якомога швидше подорослішати. Дівчинка Поліна мріє швидше вирости й розгадати всі загадки, аби зробити світ кращим і справедливішим (а також, щоб вигадати правильний шампунь, який не щипається). Дівчину турбують безліч запитань, на кшталт, чому в мушлі море шумить, якщо вона стоїть в квартирі вже багато років; або де живе совість. Відповіді Поліна дізнається від матусі, друзів, або шукає їх самостійно. Серйозні роздуми маленької дівчинки викликають щиру усмішку, повертають дорослих у дитинство, а дітей роблять добрішими та мудрішими.

У серії також представлена книга “Найважливіше бажання”

Ціна: 120 грн

Краще я виросту й народжу собі дитиночку. І ніколи її не каратиму, жодного разу! Нехай хоч що робить! Дітей карати не можна, вони від цього псуються!

Карлотта. Випробування в інтернаті. Хосфельд Даґмар

Даґмар Х. Карлотта. Випробування в інтернаті / Хосфельд Даґмар. – Харків : Ранок, 2017. – 224 с. ISBN 9786170933805

Книга для справжніх любителів пригод. Не кожен погодиться добровільно відправитися в інтернат, але головна героїня Карлотта – виняток з правил. Продовжуючи сімейну традицію, вона з важким серцем прибуває в Прінцзее, щоб знайти друзів, подорослішати і віднайти справжнє хобі. Але все це буде потім, а поки дівчинку оточують лише дивні сусідки, нестерпні заняття академічним веслуванням і жорсткий розпорядок дня. До того ж одна з сусідок точно щось приховує, вирушаючи бродити по ночах …

У серії “Карлотта” також представлені книги “Карлотта. Дубль тринадцятий”, “Карлотта. Несподівані знайомства в інтернаті”

Ціна: 80 грн

Карлотта витерла сльози й нервово зиркнула через плече. Навколо одного з буйків на своєму невеликому моторному човні плавав учитель фізкультури з мегафоном і давав усім вказівки.

 

 

Дари волхвів. О. Генрі

Генрі О. Дари волхвів / О. Генрі ; пер. з англ. М. Байдюк ; іл. Соня Дановськи. – Київ: Nebo Booklab Publishing, 2017. – 32 c. ISBN 978-617-7537-21-1

Дари волхвів» – це історія про справжні цінності. Волхви – три мудреці, які започаткували звичай дарувати різдвяні подарунки, принісши дари немовляті Ісусу. В цьому оповіданні закохані дарують одне одному подарунки, але нерозсудливо позбуваються своїх найцінніших скарбів, бо люблять одне одного. Попри це, вони є наймудрішими з-поміж усіх людей, котрі отримують чи дарують подарунки. Вони і є волхви.

Любов – це єдина річ, що її можна сміливо віддати, і вона повернеться до тебе сторицею. Бережіть квітку любові, яка росте у цій книжці!

Ціна: 160 грн

Один долар і вісімдесят сім центів. Це було все. І шістдесят центів із них були монетки по одному центу. Вона відвойовувала їх день у день, монетка за монеткою, запекло торгуючись із бакалійником, зеленярем, мясником, аж лиця їй горіли од мовчазного звинувачення в скнарості. Тричі Делла перерахувала їх. Один долар і вісімдесят сім центів. А завтра Різдвo.

Залишалось тільки однекинутись на обдерту малу кушетку і заревіти. Саме так Делла і вчинила. З чого можна зробити глибокодумний висновок, що життя складається з плачів, зітхань і усмішок, причому зітхання переважають

Легенди Чернівців від Чорної Вівці. Христя Венгринюк

Венгринюк Христя. Легенди Чернівців від Чорної Вівці / Христя Венгринюк. – Чернівці : Чорні вівці, 2017. – 64 с. ISBN: 978-617-614-173-0

Це не просто книжка – це книжка-мандрівка. Читати її потрібно поволі, розважливо. Так само неквапно і вдумливо треба мандрувати рідним містом Чорної Овечки. Мандрувати так, щоб відчути глибинність і високість міста. Адже це місто – повне таємниць. Якщо будеш уважним, то Чорна Овечка десь у найнесподіванішому місці розкриє тобі ще не одну таємницю…

Ціна: 110 грн
Замовити книжку

Було  це  давно.  На  високій-високій  горі  жили  тато-баранчик  і  мама-овечка.  Щоранку  до  них  приходили  люди  і  вичісували  їм  шерсть. А з шерсті, яка застрягала на чесалах, люди плели собі теплі рукавички, бундушечки, ткали ліжники, коверці та налавники.

Добре було  і людям,  і овечкам. Люди приносили овечкам  запашного сіна, а вівці частували їх смачним сиром та бринзою. Та найдорожчою для людей була овеча шерсть. Ось тільки прикро було людям, що мають лише білу шерсть. Якби ж мали ще й чорну, то могли б творити візерунки і на шкарпетках, і на рукавичках, і на ліжниках. До того ж чорна шерсть у світі коштувала дорожче, аніж біла. Вважали, що вона тепліша і має лікувальну силу. Але в усьому гірському краї не було чорних овечок. Жоднісінької. А купці їдуть звідусіль і все питають, чи є чорна шерсть, та  й  гроші  дають  великі.  Ярмаркарі  засмучені,  але  де  взяти  чорних овечок, втямити не можуть. Аж одного дня сталося диво…

Що почуло сонечко. Джулія Дональдсон

Дональдсон Дж. Що почуло сонечко : Вірші / Джулія Дональдсон ; пер. з англ. В. Чернишенка. — Харків : Читаріум, 2018. — 32 с. : іл. ISBN 978-617-7329-25-0

Фермерське подвір’я гамірне — тут і мукання, і крякання, і гавкіт… Чи ж не дивно, що корову-чудову від злодіяк Г’ю Гладуна та Ленкі Ломаки порятував його найтихіший мешканець! Відшукайте строкате сонечко на кожній зі сторінок книжки «Що почуло сонечко» — блискучої віршоказки від Джулії Дональдсон та Лідії Монкс.

 

Гладка руда курка жила у господі,

І качка в ставку, і гусак в загороді,

Ще свинка-щетинка, кудлатий баранчик,

Рябий чемний кінь і кусючий пес Гавчик,

Два різні коти – Нявкотун і Мурко,

Корова-чудова… й мале сонечко!

 

І корова: «Му-му!»

Курка їй: «Куд-куди!»

А гусак: «Сю-сю-сю!»

Качка «Ках!» із води.

Кінь ірже: «Іго-го!»

Свинка рохкає: «Рох!»

«Бе», — баранчик,

і гавкає песик за двох!

Кіт: «Мур-мур», кіт: «Няв-няв» —

ну й весела розмова!

 

А сонечко не говорило ні слова.

Та бачило добре і чуло чудово.  

Амелія. Ітзіар Міранда, Хорхе Міранда

Міранда І. Амелія / Ітзіар Міранда, Хорхе Міранда ; пер. з ісп. І. Брайко. ; іл. Лола Кастехон, Фернандез де Гамбоа. – Київ: Nebo Booklab Publishing, 2017. – 48 c.­ ISBN 978-617-7537-22-8

Мене звати Міранда і мені вісім років. Я дуже люблю мильні бульбашки і пташок, які полюбляють їсти з моїх долонь. Та більш за все я люблю слухати цікаві розповіді, особливо ті, що відбувалися насправді.

Амелія Ергарт була дуже сміливою американкою, яка на початку ХХ століття стала відомою, як перша жінка, що перетнула Атлантичний океан на літаку. З дитинства вона мріяла бути першою у всьому, і тому, протягом усього життя, шукала щоразу складніших випробувань.

Ціна: 150 грн

Наприкінці ХІХ століття відбулося одне з найдивовижніших місячних затемнень в історії людства. Кілька днів по тому зявилася на світ Амелія. Думаю, що близькість цих двох подій і визначила її долю. Татусь розповідав, що місячне затемнення стається тоді, коли Земля знаходиться між Сонцем та Місяцем, і Місяць потрапляє в тінь нашої планети. Тут моя нестримна фантазія уявила власну тінь Амелії, а не Землі, яка простувала би земними просторами, так само вражаючи людей, як і затемнення таких масштабів. Крім того, вона народилася у штаті Канзас, відомому на всю Америку безкраїми пшеничними полями (про це я знаю, бо трохи цікавилася Суперменом, він також там зявився). Отже, Амелія була приречена бачити небо під своїми ногами

Амелия. Итзиар Миранда, Хорхе Миранда

Миранда И. Амелия / Итзиар Миранда, Хорхе Миранда ; пер. с исп. А. Козачина ; илл. Лола Кастехон, Фернандез де Гамбоа. – Київ: Nebo Booklab Publishing, 2017. – 48 c. ISBN 978-617-7537-23-5

Меня зовут Миранда, мне восемь лет. Мне нравятся мыльные пузыри и птицы, которые помещаются у меня в ладошке. Но больше всего на свете мне нравится, чтобы мне рассказывали всякие истории, и ещё больше, если они реальны.

Амелия Эрхарт была очень храброй американкой, которая жила в начале ХХ века и прославилась тем, что стала первой женщиной-пилотом, перелетевшей Атлантический океан. Еще в детстве она хотела стать первой во всем, так и было на протяжении всей ее жизни – в поисках все более сложных вызовов.

Ціна: 150 грн

Амелия пришла в этот мир спустя несколько дней после того, как лунное затмение заставило жителей половины планеты смотреть на небо с открытым ртом.

Я уверена, что это предопределило ее судьбу. Мой отец рассказал мне, что лунное затмение происходит, когда Земля становится между Солнцем и Луной, затеняя ее.
И конечно, моя светлая голова задумалась над тем,
что спустя годы сама Амелия заставит весь мир смотреть
на небосвод. Кроме того, она родилась в штате Канзас, который хоть и известен количеством производимой пшеницы, что его называют «хлебницей Америки»,
я знаю этот штат главным образом потому, что именно
там создали Супермэна, который кое-что знал о полетах. Амелии было предначертано судьбой видеть облака под своими ногами…

Місце на мітлі. Джулія Дональдсон

Дональдсон Дж. Місце на мітлі : вірші / Джулія Дональдсон ; пер. з англ. О. Лущевської. — Харків : Читаріум, 2018. — 32 с. : іл. ISBN 978-617-7329-27-4

Відьма з котом весело подорожує на мітлі, але вітер здуває з неї то капелюха, то бантика, то вириває чарівну паличку! На щастя, троє звірів знаходять її речі. За це вони хочуть покататися й собі. Але чи вистачить усім місця? І чи зможуть друзі врятувати відьму від голодного дракона?

 

Вiдьма руденька

З в’юнкою косою

Взяла капелюха

Й кота iз собою.

Всмiхнулася вiдьма,

Замуркав й кiт.

Мiтла х понесла

За вiтром услiд.

Тут зойкнула вiдьма,

Аж кiт смикнув вухом,

Бо вiтер зiрвав

З голови капелюха

Чародійки. В потойбічному полоні. Марлізе Арольд

Арольд М. Чародійки. В потойбічному полоні. / Марлізе Арольд ; пер. з нім. Ковальова О. — Харків : Юнісофт, 2017. — 172 с. : іл — (Серія «Чародійки»). ISBN 978-966-9352-77-4

Елена не на жарт хвилюється, коли її подруга Міранда несподівано злягає від невідомої хвороби. Невже всьому виною прокляття Мальфадуса Хоруса, могутнього чорного мага? Одного разу Міранда безслідно зникає. Елені вдається з ясувати, що подругу викрали двоє таємничих чоловіків у мантіях. Щоб звільнити Міранду, Елені потрібно якось потрапити у потойбіччя, де править грізний Володар Темряви. Добре, що Яна та Неле, її подруги зі світу людей, зголосилися допомогти Елені з цією непростою місією.

Ціна: 80 грн

Замовити книжку

Ремонт летючих чудес. Сергій Товстенко

Товстенко С. Ремонт летючих чудес / Сергій Товстенко ; іл. Михайло Александров. – Київ : Glowberry, 2017. – 80 с. 

Дивовижна книга, що поєднує сучасну пригодницьку історію ті улюблені казки світу про польоти. Андрійко та Марійка – звичайні діти. Однак їм пощастило знайти справжнісіньке диво – чарівну кульку, яка приводить їх до таємничого «Ремонту чудес», знайомить із чародієм Майстром Гастусом Дев’ятим і дозволяє зазирнути до справжньої казки. Захоплива історія про дива, які поруч і можуть трапитися з кожним, п’ять найцікавіших казок про летючі чудеса та неймовірні ілюстрації роблять цю книжку по-справжньому чарівною.

Ціна: 150 грн.

Ремонтт

Ремонт1

Ремонт2

Катеринка. Болеслав Прус

Прус Б. Катеринка : оповідання і новели / Болеслав Прус ; пер. з пол. Лариси Андрієвської. — Київ : Знання, 2017. — 301 с. — (Голоси Європи). ISBN 978-617-07-0543-3

Талант Болеслава Пруса (1847—1912) яскраво відображати в творах дух свого часу вповні виявився в його малій прозі — повістях і оповіданнях. Проникливі й повчальні, часом смішні, часом трагічні, вони запрошують читача до світу дитинства, в якому завжди панують добро й радість, але автор не забуває і про дорослих, що живуть поряд із юними героями, про їхні трагедії й жалі. Як тонкий психолог Прус уміє бачити життя зсередини, а не ззовні, аналізувати найменші деталі, і тому йому вдається майстерно розкрити всі грані буття сучасного йому суспільства.

Представлені у пропонованій збірці твори Б. Пруса перекладено українською мовою вперше.

Ціна: 80 грн

 

 

Кайтусь-чарівник. Януш Корчак

Корчак Я. Кайтусь-чарівник ; Банкрутство малого Джека ; Коли я знову стану малим / Януш Корчак ; упоряд. і пер. з пол. Андрія Павлишина. — Київ : Знання, 2017. — 430 с. — (Голоси Європи). ISBN 978-617-07-0541-9

Чого може досягти розумний і допитливий хлопчик, якщо матиме чітку мету і, головне, величезне бажання вчитися й наполегливо працювати задля її здійснення? Юним героям романів відомого польського письменника і педагога Януша Корчака (1878—1942) нескладно відповісти на це запитання. Наприклад, можна створити у класі кооператив, як це зробив Джек, або, як Кайтусь, стати справжнім чарівником! Хлопчики відчують і радість перемоги, і гіркоту поразки, поступово дорослішаючи на шляху до втілення заповітної мрії. Натомість сам автор, зачаклований гномом, знову стане дитиною і спробує пригадати, якими насправді великими та серйозними можуть бути клопоти й турботи маленької людини. Ці романи Я. Корчака вперше перекладено українською.

Ціна: 90 грн

 

 

Діти капітана Гранта. Жуль Верн

Верн Ж. Діти капітана Гранта : роман / Жуль Верн ; пер. з фр. Наталії Романович-Ткаченко, Наталії Ходкевич та Юлії Слуцької. — Київ : Знання, 2017. — 463 с. — (Скарби: молодіжна серія). ISBN 978-617-07-0537-2

Роки життя Жуля Верна (1828—1905) припали на період визначних географічних відкриттів та небачених досягнень у науці й техніці. Тож, ступаючи на літературну ниву, він мріяв створити жанр, досі не відомий читацькому загалу — “роман про науку”. Письменника вабила здатність науки розширити можливості людини, відкрити їй досі незнані куточки планети і навіть нові світи. “Діти капітана Гранта” — роман географічний. Яскравими фарбами у ньому змальовано природу Південної Америки, Австралії й Нової Зеландії, екзотичних тварин та рослини. Ще одна особливість роману — вміння Жуля Верна тонко вплести у сюжет взаємовідносини людей різних культур, яких мандрівники зустрічають на своєму шляху, що його так майстерно проклав автор.

Ціна: 110 грн

 

 

Микитась Боровичок. Ганна Буяджи

Буяджи Г. Микитась Боровичок / Ганна Буяджи ; іл. О. Хомченко. – Київ : Саміт-книга, 2017. – 96 с. ISBN 978-617-7560-37-0

Історія про маленького лісового духа Микитася Боровичка, який не зміг врятувати рідний ліс від гострих сокир лісорубів, але як справжній лісовик не побоявся труднощів, щоб виправити свою помилку. Навіть небезпечні випробування страшного Вія не спинили Микитася.
Казка про світлу дружбу між духами та людьми заради відновлення.

Ціна: 180 грн

Придбати книжку

В лісі тім в корінні дуба

Жив маленький світлочубий

Добрий дух лісовичок

Микитась-Боровичок.

З роду давнього походив,

Його прадід верховодив

Над всіма лісовиками,

Мавками й польовиками.

Мудрий дід був, мовчазний,

Згорблений, непоказний,

Але горде ймення мав,

Лідух – хтось його прозвав.

Те ім’я як причепилось,

Так за родом й закріпилось,

Тож Микита Боровик

Лідух Третій Лісовик!

Урфін Джус і його дерев’яні солдати. Олександр Волков

Волков О. Урфін Джус і його дерев’яні солдати / Олександр Волков. – Харків : Ранок, 2017. – 256 с. ISBN 9786170934659

Друга частина улюбленого «Чарівника Смарагдового міста» – книга «Урфін Джус і його дерев’яні солдати». Що ж трапилося з мешканцями Чарівної країни, коли Еллі й Тотошка повернулися до Канзасу? Після загибелі Гінгеми її помічник, злісний столяр Урфін Джус, мріє захопити владу не тільки в Блакитний країні, але й у Смарагдовому місті, яким править Опудало Мудрий. Плани столяра стають реальними, коли він чарівним способом створює численну армію дерев’яних солдатів. Але Урфін не врахував, що в Опудала, крім мізків, є вірні друзі!

Ціна: 141 грн

На південному заході Чарівної країни жили Жувани — боязкі й добрі люди. Вони були невисокі на зріст — дорослий чоловік не вищий за восьмирічного хлопчика з тих країв, де люди нічого не знають про чудеса.

16 весна. Василь Теремко

Теремко В. 16 весна: повість / Василь Теремко. – Київ : ВЦ «Академія», 2018. – 128 с.

Дуже буйно увірвалася їхня шістнадцята весна. Непросто збагнути себе вже інакшими, дати лад емоціям і втриматися від звички по-дитячому перекушувати недитячі проблеми. Життя спонукає до вчинків.

А вони ще такі, якими є їхні відчуття, розуміння обставин і стосунки з дорослими на різних дорогах. Дехто вже дивиться на все згори. Хтось зосереджений на переживаннях і звідти спостерігає за всім. А ще хтось застряв у наївності. У пошуках себе вони продираються крізь проблеми, травмуються і стають сильнішими. Починають усвідомлювати свою дорослість, долають себе колишніх — і це найбільші їхні перемоги. Пробудження чоловічого змушує хлопців
думати не тільки про футбол, а й про те, що в країні війна. А сила жіночого вчить дівчат дослухатися до порухів своєї душі й відчувати несказане. Шістнадцята весна насилає закоханість, пізнавання чогось дивного в собі і відкриває жадану близькість. Ця весна вперто робить своє…
Ціна: 60 грн

Два маленьких дикуни. Ернест Сетон-Томпсон

Сетон-Томпсон Е. Два маленьких дикуни : повість / Ернест Сетон-Томпсон ; пер. з англ. Леоніда Солонька, Марії Голов­ко. — Київ : Знання, 2017. — 367 с. — (Скарби: молодіжна серія). ISBN 978-617-07-0533-4

Повість “Два маленьких дикуни” відомого канадського письменника і художника-анімаліста Ернеста Сетона-Томпсона (1860—1946) — захоплива й пізнавальна книга про загадковий світ тварин і птахів. Головного героя твору, хлопчика Яна, ваблять закони й таємниці дикої природи. Якось йому випадає нагода провести літо разом з другом у лісі. Хлопці вдають із себе індіанців, живуть за їхніми законами та стають справжніми слідопитами й мисливцями. Життя на лоні природи, у тісній взаємодії з лісовими мешканцями, сповнене неймовірних пригод і дарує героям незабутні враження.

Ціна: 80 грн

 

Григорій Сковорода – дітям

Григорій Сковорода – дітям / упоряд. Валерій Шевчук. – Львів : Апріорі, 2017. – 88 с. ISBN 978 617 629 393 4

В цьому виданні подано вибір найпопулярніших творів українського поета і мислителя XVIII століття з огляду на використання цих текстів в старших класах середніх шкіл і для тих школярів і вчителів, які зацікавляться творами Сковороди. Всі тексти подаємо в перекладі на сучасну літературну мову з урахуванням цезур. Цезура — це пробіл посередині рядка у силабічному вірші. Він (пробіл) був для того, щоб при читанні робилася пауза. Система ілюстрацій відбиває образотворче бачення світу XVIII століття.

Ціна: 80 грн

Коли в людини веселий дух,

спокійні думки,

мирне серце,

то і все є світлим,

щасливим, блаженним.

Це і є філософія

Арчі. Екоказка. Катерина Єгорушкіна

Єгорушкіна К. Арчі : екоказка / Катерина Єгорушкіна ; іл. Олена Власюк.

Ціна: 25 грн

artarsenal bookforum publish messe