Читомо > Різдвяна вітрина новинок > Дитячі святочні книжки

Дитячі святочні книжки

У країні сирних коників. Ярина Винницька

Винницька Я. У країні сирних коників / Ярина Винницька ; худож.: Юлія Табенська, Олег Денисенко, Остап Лозинський — Львів : Terra Incognita, 2017. — 40 с. ISBN 978-966- 97596-9-6

“У країні сирних коників” — різдвяна казка зі Львова. Для дітей віком від 2 до 102 — усіх, хто досі вірить у Диво!
Різдвяний Львів з його ароматними смаколиками, гуцульські народні ремесла, захоплива історія про дівчинку Варварку, яка впродовж чарівної ночі напередодні Миколая мандрує на летючому ліжнику, потрапляє у різдвяні майстерні, знайомиться з Чорним Мольфаром і рятує Дух Різдва — все це помістилось у книгу розміром 30х30см.
Це мандрівка у світ унікальних різдвяних традицій і ремесел: разом з книгою ви навчитесь випікати миколайчиків, малювати гуцульські ікони на склі, ліпити сирних коників, в’язати солом’яних павуків, а також освоїте  львівську говірку – для цього ми спеціально приготували ілюстрований словничок галицьких і гуцульських слів.
Художнє оформлення книги — це творчий експеримент трьох унікальних художників — Юлії Табенської, всесвітньовідомого графіка Олега Денисенка та іконописця Остапа Лозинського. Ця казка — спроба повернути стан свідомості, коли ти віриш у Диво і в тебе немає анінайменшого сумніву — подарунки приносить Миколай. Це спроба повернути відчуття неймовірного затишку, коли тобі так солодко жити у цьому світі, але ти ще не знаєш, що цей стан називається любов’ю.

Ціна: 150 грн

Наша історія починається у старовинному місті Львові. Там, на вулиці Пекарській, де завжди пахне свіжоспеченим хлібом і підгорілою карамеллю, жила собі дівчинка Варвара. Про настання зими вона дізнавалася за зміною запахів — з початком грудня Пекарська пахтіла медом, помаранчевими цукатами і рожою (так у Львові називають варення із трояндових пелюсток). А це означало, що знані львівські пекарі почали готуватися до Різдва і бралися випікати пампухи, струдлі, медові пряники, роляди, завиванці — з маком, сиром, горіхами — і просто калачі з ярої пшениці.
Повітря настоювалося на святкових ароматах, і тому тут часто падав сніг зі смаком цвібака. Або медівника, перемащеного сливовим варенням. Із дахів звисали різнокольорові бурульки. Їх можна було відламувати і смоктати, як льодяники.

Ослик Марії. Ґунгільд Селін

Селін Ґ. Ослик Марії. / Ґунгільд Селін ; пер. зі шведськ. Галини Кирпи ; худож. Юлія Овчаренко. — Київ : Братське, 2017. — 72 с. : іл. ISBN 978-966-97727-0-1

Ослик – найбільший упертюх і нечупара в Назареті. На нього годі ди­витися без сліз. А скільки прикрощів він завдав своєму господареві! Та одного дня віслючок зустрічає дивовижну молоду жінку на ім’я Марія. Її доброта й турбота створили з віслючком диво. Але найбільше Диво ще тільки чекає на героїв і читачів цієї книжки. Зворушлива різдвяна історія шведської письменниці Ґунгільд Селін завоювала серця читачів у багатьох країнах світу. Книжку видано в популярному форматі адвент-календаря.

Ціна: 125 грн

Купити книжку

Нараз озвалися веселі цвіркуни, яких називають цикадами, що також сиділи на оливі. Вони сюрчали так пронизливо, що осликові заклало вуха. Але цикади вважали, що вони дуже гарно сюрчать: це так вони, мовляв, радіють Маріїному дитяті. Коли ж вони зрештою замовкли, вівця вчетверте глибоко вдихнула повітря. І хоч загалом Таємницю проказують повагом і врочисто, вівця проторохтіла дуже швидко:

– У Марії буде дитина. Син.

Зразок Ослик Марії

Ой, весела в нас зима!

Ой, весела в нас зима! / упоряд. Світлана Крупчан ; худож. Наталія Корнєєва. — Київ : РІДНА МОВА,
2017. — 48 с. : іл. — (Серія «Чемним діточкам»). ISBN: 978-966-917-219-8

Усі діти люблять зимові свята і розваги!

У цій збірці з серії «Чемним діточкам» — найкращі твори про зиму і новорічні свята Максима Рильського, Платона Воронька, Грицька Бойка, Любові Забашти, Анатолія Качана та іншихзнаних українських дитячих письменників.

Вірші яскраво проілюстровані, їх цікаво читати і легко вчити. До кожного зимового свята маленький читач знайде щось цікаве.

Ціна: 50 грн

Замовити книжку

 

Каю. Маленький різдвяний художник. Енн Парадіс

Парадіс Е. Каю. Маленький різдвяний художник / Енн Парадіс. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2017. – 128 с. ISBN: 978-966-10-5290-0

Перед Вами чудова розмальовка, завдяки якій серце Вашого малюка наповниться святковою радістю. Адже робити подарунки — це завжди весело! Переконайтесь у цьому разом із маленьким художників. На кожному відривному аркуші, прикрашеному святковою рамочкою, розміщено малюнок, який Ваша дитина зможе перетворити на оригінальний подарунок. Поділіться різдвяним настроєм з тими, кого любите!

Замовити книжку

Листівка Листівка 2

Коли приходить Різдво. Луїза Мей Олкот

Олкот Л. М. Коли приходить Різдво / Луїза Мей Олкот. – Львів : Свічадо, 2017. – 200 с.

Коли ж приходить Різдво? Тоді, коли випадає сніг, щипає мороз? Коли готовий святковий стіл? Коли око милують різнобарвні різдвяні вогники? Коли всі люди здорові та щасливі й обдаровують одне одного дорогими подарунками?

Мабуть, що ні. Різдво приходить тоді, коли ми вчимося від маленького Ісуса любові та співчуття до ближнього. Коли вміємо побачити скрутне становище вбогої людини і простягаємо руку допомоги. Диво різдвяної ночі творять не величні слова і подарунки, а тихий дитячий шепіт вдячності і віра в те, що добро завжди перемагатиме зло.

Теплі різдвяні історії відомої американської письменниці Луїзи Мей Олкот стануть чудовим доповненням до різдвяних свят для дітей та дорослих.

Ціна: 69.90 грн

Різдвяні колядочки

Різдвяні колядочки / упоряд. Світлана Крупчан ; худож. Володимир Анікін, Наталія Анікіна та ін. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 48 с. : іл. — (Серія «Чемним діточкам»). ISBN: 978-966-917-220-4

Колядки, щедрівки, засіванки, що увійшли до цієї книжки з серії «Чемним діточкам», написані сучасними поетами для сучасних дітей у найкращих традиціях нашого народу, сповнені його мудрістю, шаною і любов’ю до родини та рідного краю.

Ці вірші легко вчити, вони вирізняються запальним гумором, притаманним українській народній творчості.

У книжці описані також святкові обряди, без яких не обходилося жодне зимове свято. Тож колядуйте, щедруйте, засівайте, любі діти! А ви, шановні дорослі, смійтеся на здоров’я!

Ціна: 50 грн

Замовити книжку

Від Миколая до Різдва

Від Миколая до Різдва / упоряд. Галина Кирпа ; худож. Наталія Корнєєва. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 48 с. : іл. — (Серія «Чемним діточкам»). ISBN: 978-966-917-221-1

До цієї вишукано оформленої збірки з серії «Чемним діточкам» увійшли як авторські поезії, так і народні колядки, щедрівки, віншування, що надають неповторності головному циклу зимових свят — від Миколая до Різдва.

Ціна: 50 грн

Замовити книжку

Листи Різдвяного Діда. Толкін Дж. Р. Р.

Толкін Дж. Р. Р. Листи Різдвяного Діда / Толкін Дж. Р. Р. – Київ : Астролябія, 2017. ISBN: 978-617-664-108-7
Щороку в грудні дітям Дж. Р. Р. Толкіна приходив конверт зі штемпелем Північного Полюса, а всередині — лист, написаний химерним тонким почерком і оздоблений чудовими кольоровими малюнками. Всі ці листи були від Різдвяного Діда і розповідали дивовижні історії про життя на Північному Полюсі: як північні олені зірвалися з прив’язі й порозкидали подарунки по всій околиці; як безталанний Білий Ведмідь видерся на крижаний полярний шпиль і гепнувся звідти на будиночок Різдвяного Діда, провалившись крізь дах; як той Ведмідь розбив Місяць на чотири шматки, і через це Місячанин упав із неба в Дідів садок; як велися війни з полчищами капосних гоблінів, котрі жили в печерах під будинком. Часом якусь приписку надряпував Білий Ведмідь, а часом Ілберет Ельф дописував щось своїм елегантним плавним почерком, додаючи цим історіям ще більше життя і гумору.

Новорічні канікули

Знайомтеся: це – книжка-розглядайка віммельбух «Новорічні канікули». У ній обмаль тексту, проте є безліч цікавих деталей на захопливих, сюжетних малюнків. Жанр віммельбух – чудова альтернатива одноманітним книжкам для розвитку дітей, адже ненав’язливо вчить помічати, запам’ятовувати, фантазувати, бути уважним, мислити логічно, грамотно висловлюватися, створювати власну версію подій на сторінках книги.

У «Новорічних канікулах» художниця Інна Руда зібрала 10 веселих історій про святкові розваги та події в зимовому місті. На кожній сторінці вирує життя: ось-ось впаде на ковзанці закоханий хлопчина, малюк з’їсть у кав’ярні торт з вітрини, Дід Мороз причепить на ялинку гірлянду, мама підхопить на пательню млинець, який вправно підкинула у повітря, а потім зробить селфі в дитячому поїзді. Про кожну ілюстрацію щоразу можна вигадувати свіжу історію, закручувати нові сюжети, помічати нові деталі та відшукувати загублені речі: чи то повітряну кульку малюка чи рукавички поважного чолов’яги. Це справжнє сімейне видання, яке покращить настрій, захопить і об’єднає дитину й батьків.

Новорічні канікули 1

Новорічні канікули 2

Новорічні канікули 3

Життя та пригоди Санта-Клауса. Л. Ф. Баум

Баум Л. Ф. Життя та пригоди Санта-Клауса / Л. Ф. Баум ; перекл. Анатолій Саган. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2017. – 112 с. ISBN: 978-966-408-432-8

Ця дивовижна різдвяна книга з’явилася друком у 1902 році. Вперше читали її діти, котрі були ровесниками наших прабабусь. І ось через 100 із хвостиком років вона прийшла до української малечі. Про що ж у ній йдеться? Звичайно, про Санта-Клауса і його подарунки, про різдвяні дива та про багато-багато інших цікавинок. Книга посіла перше місце на конкурсі «Книжковий дивосвіт України» у номінації «Краща дитяча книжка» на ХІ Київському міжнародному книжковому ярмарку «Книжковий світ-2008».

 Ціна: 69 грн

Замовити книжку

«Як ви пригадуєте, в ті часи, коли ще Клаус не ходив по світу, ніхто з дітей навіть не підозрював, яка це радість – мати власну іграшку. Вам не важко буде також уявити, як раділи в тих оселях, до яких заходив цей добряк, як люди щодня із теплотою в голосі згадували Клауса та щиро раділи з його добрих справ. Щоправда, про великих воїнів, могутніх королів та мудрих учених у ті часи все-таки говорили частіше, зате нікого не згадували з такою любовю, як Санта-Клауса, бо тільки він один виявився настільки безкорисливим, щоби присвятити своє житя щастю інших людей. Добрі справи живуть довше, ніж великі битви, королівські укази чи наукові трактати, бо вони ширяться по світу, на всьому залишаючи свій відбиток, а їхня слава передається з покоління в покоління»

 

 

 

Різдвяний гном. Свен Нордквіст

Нордквіст С. Різдвяний гном / Нордквіст Свен; пер. зі швед. Г. Кирпи. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2016. – 128 с. – (Серія «Пригоди Петсона і Фіндуса»). ISBN: 978-966-10-3021-2

 «Не можна забагато обіцяти, – не раз думав дідуньо Петсон, коли пообіцяв котові Фіндусу, що до них на Святвечір прийде різдвяний гном. – Адже на світі немає ніяких гномів». Та потім нишком від кота він вирішив змайструвати гнома, який міг би рухатися й говорити. Та невдовзі змушений був визнати, що взявся за непосильне завдання.

Ті кілька тижнів перед Різдвом були дуже незвичні. Петсон здебільшого проводив час у столярні – все обмірковував і майстрував, тож у Фіндуса з’явилося відчуття, ніби його покинуто напризволяще. А ще йому було цікаво, хто той химерний невеличкий дідусь, що до них навідувався? Та попри все до Фіндуса таки прийшов його гном – достеменно такий, як він і хотів. Навряд чи Петсон міг собі уявити, що його винахід так добре спрацює.

Цікаво лишень, що ж, власне, сталося…

 Ціна: 125 грн

Замовити книжку

«Наступного дня Петсон відкидав надворі сніг і знов став міркувати про того гнома, якого пообіцяв Фіндусові на Святвечір. Не треба було обіцяти того, що не можна виконати. Тепер він не знав, як йому поводитися. Не можна ж просити когось із сусідів бути гномом для кота! Тоді всі подумають, що він з’їхав з глузду. А Петсон вирядитися гномом не міг, щоб не лишати Фіндуса в хаті самого.

“Ні, мені таки треба зробити гнома, – подумав Петсон. – Але… Я ж не можу просто поставити іграшкового гнома під дверима, він має рухатись, як справжній. Мені треба зробити рухому іграшку, що зможе постукати у двері, подати подарунок і піти геть. Та ще й привітати нас  із Різдвом. І як її зробити? Я не зумію. Нічого не вийде”»

 

101 далматинець. Доді Сміт

Сміт Доді. 101 далматинець / Доді Сміт ; пер. Ясіновська Наталія ; іл. Цюпка Тетяна. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017.  — 240 с. — (Серія “Дитячі книги для читання”). ISBN 978-617-679-433-2

У пана та пані Любеньких живе пара чудових собак-далматинців — Понґо й Леді. Господарі надзвичайно їх люблять і не можуть натішитися п’ятнадцятьма цуценятами, які народжуються невдовзі. Проте у затишному будиночку Любеньких ніхто й не підозрює, яка небезпека чигає на маленьких далматинців…

Ціна: 80 грн

Замовити книжку

 

Веселі ангелята. Марічка Крижанівська

Крижанівська М. Веселі ангелята / Марічка Крижанівська ; іл. Ірина Гібей. – Львів : Апріорі, 2017. – 30  ISBN 978-617-629-388-0

Чи зустрічали ви коли-небудь кругленьких рум’янощоких ангеликів? Ну звісно ж, ні! Бо вони живуть високо в небі, на хмаринках. Якщо побачите білосніжні, пухнасті, мов перина, хмаринки, знайте – це хатинки потішних непосид-ангелят. Вони неймовірно добрі й веселі, а ще дуже люблять бавитися. В цій книжці розповідається про пригоди і забави саме таких веселих ангелят.

Ціна: 150 грн

Різдво Джоанни. Басфорд Джоанна

Басфорд Джоанна. Різдво Джоанни / Басфорд Джоанна ; іл. Басфорд Джоанна. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017.  — 80 с. — (Серія “Альбоми та арт-буки”). ISBN 978-617-679-464-6

Чудова нова розмальовка для дорослих, створена спеціально для радісного періоду святкування Різдва.

Від тендітних сніжинок, що поволі кружляють, до дивовижно прикрашених пряникових будиночків та оленів, упряжених в сани… «Різдво Джоанни» допоможе вам гарно розважитися в часі чудових новорічних свят! Запрошуємо вас взяти ручки та олівці і розмалювати, доповнити або ж прикрасити кожен із цих святкових витворів мистецтва. У книжці заховалася ціла зграйка невловимих маленьких вільшанок. Відшукаєте усіх?

Ціна: 120 грн

Замовити книжку

 

Три ягнятка. Бруно Ферреро

Ферреро Б. Три ягнятка / Бруно Ферреро. – Львів : Свічадо, 2017. – 14 с.

Ціна: 29.90 грн

Таємниця помічників святого Миколая. Зоряна Живка

Живка З. Таємниця помічників святого Миколая / Зоряна Живка. – Львів : Свічадо, 2017. – 20 с.

Ціна: 34.90 грн

Зимові гірлянди

Виробник: Сова

Новорічні свята – добра нагода не лише для сімейного дозвілля, а й для того, щоб виявити свої творчі здібності! Створи власноруч яскраві гірлянди, щоб наповнити свій дім казковим настроєм. Зимові гірлянди
Лише декілька рухів – і навколо оживе новорічна казка, що подарує чарівне відчуття свята.
Навчальний посібник у вигляді розвиваючих ігр.

Ціна: 40 грн

Різдвяна історія для малят (з пазлами)

Різдвяна історія для малят (з пазлами) / пер. Андрусів Наталія. – Львів : Свічадо, 2017. – 8 с.

Ціна: 126 грн

На Різдво Христове. Дитячий колядник

На Різдво Христове. Дитячий колядник / упоряд. Чайка Марія. – Львів : Свічадо, 2017. – 96 с.

Ціна: 38 грн

Адвент-календар «Новорічна казка разом»

Кількість сторінок: 6
Формат: А2

Незабаром прийде найчарівніше свято — Новий рік. Усі з нетерпінням чекають на дива, подарунки, Діда Мороза. Як перетворити стомливе 30-денне очікування Нового року на цікаву і захопливу пригоду? У цьому допоможе адвент-календар «Новорічна казка разом»! У наборі:
1. Адвент-календар з місцями для наліпок.
2. Пам’ятка з використання календаря.
3. 36 завдань, які дитина повинна виконувати протягом місяця, для підготовки до Нового року.
4. 36 наліпок, які дитина отримує за виконане завдання.
Адвент-календар допоможе:
– створювати сімейні традиції;
– формувати людські цінності;
– навчити дитину створювати свято своїми руками;
– привчити навичкам тайменеджменту.
Замовляйте календар та весело готуйтеся до Новорічних свят!

Ціна: 59 грн

Складаємо шопку. Наталя Фляк

Фляк Н. Складаємо шопку / Наталя Фляк. – Львів : Свічадо, 2017. – 8 с.

Ціна: 24.90грн.

artarsenal bookforum publish messe