Читомо > Література на літо > Книжки, які читає Майкл Щур

Література на літо

Книжки, які читає Майкл Щур

08.07.2014 0 Автор:

Відомий тележурналіст з Канади Майкл Щур погодився розповісти Читомо, які книжки він зараз читає. Проте попросив не вказувати, що «Щур це порадив», а написати, що «Щур це читає зараз». «Бо я навряд чи у свої 30 можу радити щось усім вашим читачам», – пояснив Майкл. Будемо сподіватися, що коли Щурові виповниться 31, він нарешті буде готовий нам щось порадити.

Дейвід Аллен «Як навести лад у справах» (Getting Things Done)

Getting_Things_Done

Я зрозумів, що мені цього дуже бракує. Банальної організації. І почав шукати якісь книжки про це. Так я натрапив на цю. Це взагалі змінило моє ставлення до щоденних справ. Допомогло організуватисі в принципі. Раніше я всюда носивсі і нікуди не встигав. Теперка таке трапляєсі рідко. І ще я зрозумів, чому в Україні так сі носят машини на дорогах –  водії постійно кудись спізнюютсі і щось не встигают.

 

 

Грейгорі Бейтсон «Екологія Розуму» (Steps to an Ecology of Mind)

stepstoecologymind.9

Це я зараз читаю. Цю книжку мені порадила моя дружина Аманда. Книжка допомагає троха по-іншому подивитисі на наш «звичний» погляд на людей/спілкування/цілі/цінності. Я якраз дочитав шматок, де записані діалоги автора і його малолітної доньки. Це дуже цікаво.

 

 

 

Джеймс Гордон «Конструкції. Або чому не ламаються речі»

3194e

Тут я намагавсі зрозуміти принципи будівництва та інженерії. Дуже простими словами і прикладами (наче спеціально для мене) написані основні принципи фізики, інженерії й пояснення, чому саме так, а не інакше. Наприклад, чому раніше у замках (наголос на перше а) вікна були вузькими, а потім ставали все ширшими і ширшими? Або, наприклад, про те, що залізобетон може згинатисі і розтягуватисі. Або, як сили натягу у стовбурі дерева рятуют його від того, щоб впасти від вітру? Її було дуже цікаво читати.

 

 

Далі у мене в порядку до прочитання стоїт «Залишенець» Василя Шкляра.

10102012474843405_f0_0

Про него нічо не можу сказати, бо ще не читав.

Читайте також про книжкові вподобання Росави, Ярини Квітки, Марка Галаневича та Івана Леньо.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe