Читомо > Література на літо > Корисні книги від вокалістки гурту «Фолькнери»

Література на літо

Корисні книги від вокалістки гурту «Фолькнери»

20.06.2014 0 Автор:

«Все наше життя  –  це пізнання. Багато в чому ми плутаємося в житті, але відповідна книга може вивести нас на правильну стежку. Я обожнюю читати! Хоча, зізнаюсь, у школі не любила цю справу. Взагалі, обираю ту чи іншу книгу по-різному: то хтось порадить, то сама знайду. Але якось так завжди трапляється, що всі книги, які читала, були потрібними саме в ту мить! Сподіваюся, що й для вас щось із цього переліку стане корисним», – Ярина Квітка, мандрівна музикантка, вокаліст гурту «Фолькнери», акторка.

Марія Матіос «Солодка Даруся» – запала мені в душу. Дуже легка і добре написана книга. Звісно, зі своєю філософією та мораллю. Раджу всім прочитати.

Василь Стефаник  –  колоритнішого діалекту не траплялося  ніколи. Читала – і наче поринала в дитинство, до бабиного села, до бабиного слова.

Леся Українка – все, все, все! Вона для мене геніальна.

Марія Влад «Стрітеннє: Книжка гуцульських звичаїв і вірувань» – мусимо добре знати все це. Дуже помічне для творчості.

Достоєвський «Ідіот» і Лев Толстой “Анна Кареніна”  – це дві книги російської класичної літератури, які свого часу мене надихали і захоплювали.

Стенлі Уолперт «Індія. Історія, культура, філософія» –  дуже крута книга про Індію. Взагалі, читаючи книги, ми часто проводимо якісь паралелі. І коли в цій книзі я дійшла до розділу політики, то багато схожого було у порівнянні з теперішньою ситуацією в Україні. 

Джин Шарп «Від диктатури до демократії» – дуже сильна книга, читала її під час революції, коли Яник ще був президентом. До Єврореволюції, я була, можна сказати, аполітична. Але потім мене розвернуло на 180 градусів і я зрозуміла, що творчість – це чудово, але якщо ти живеш у суспільстві, де тебе все дістало, то треба починати самому вирішувати проблему. Це – перша політична книга, яка трохи відкрила мої очі, які були під “рожевими окулярами”.

Мирослав Дочинець «Вічник. Сповідь на перевалі духу», «Многії літа. Благії літа. Заповіді 104-річного Андрія Ворона – як жити довго в щасті і радості» – мудра книга. Багато що для себе пізнала.

Василь Шкляр «Залишенець» – сильно! Кожен має її прочитати і в школі її варто вивчати.

Читайте також: Мирослав Дочинець: «На п’ятий день у Парижі я мріяв повернутися в Мукачево»

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe