Читомо > Новини > Квітневий номер L’Officiel Ukraine буде «літературним»

Новини

Квітневий номер L’Officiel Ukraine буде «літературним»

30.03.2017 0 Автор:

Журнал L’Officiel Ukraine вперше представляє випуск, повністю присвячений літературі. Квітневий номер унікальний ще й в тому, що вперше його прикрасила діджитал-обкладинка в форматі motion; вона привертає увагу, натякаючи на унікальний контент номера.

У квітневому випуску є два головні акценти, і це книги і кутюр. У номері опубліковано есе знаменитого українського письменника Юрія Андруховича, а колумніст L’Officiel Ukraine Маша Халізева провела розслідування на тему геополітики кутюра. Незважаючи на всі нововведення, мода як і раніше залишається головною складовою ДНК L’Officiel: в новий номер увійшли дві кутюрні зйомки найважливіших колекцій сезону, які уособлюють нову генерацію моди.

17492503_1518533991491762_3155235117265671049_o-2

Читайте також: Літературні часописи в Україні: всупереч і попри все

Першими серед українських друкованих видань L’Officiel Ukraine представляє Гід по Книжковому Арсеналу і публікує великий матеріал про кращих молодих ілюстраторів України. Крім цього, читачі дізнаються про літературні вподобання інсайдерів світу моди і зможуть вивчити роботу fashion-діджиталу.

108_119_coverStory-2 108_119_coverStory-4

Починаючи з квітневого номера, журнал запускає нову традицію: спецпроект Lit’Officiel, в рамках якого в кожному номері будуть опубліковані розповіді відомих українських письменників, створені спеціально для L’Officiel Ukraine.

.

purpulline

.

vasiuraНаталія Васюра, 

редакторка розділу «Культура» L’Officiel Ukraine:

Ідея зробити літературний номер виникла у редакції ще на початку року, коли планувалось оновлення журналу L’Officiel Україна.  Перший номер у форматі «розумного глянцю» вийшов у березні, а з квітневого ми стартуємо зі спецпроектом Lit’Officiel, який плануємо продовжити і в наступні місяці.
.
Таким чином ми хочемо привернути увагу до читання, показати, що читати гарну якісну літературу – це модно.
Також ми хочемо повернути друкованим глянцевим виданням статус coffe table book, тому створюємо журнал, який неможливо просто швидко погортати і відкласти, а прагнемо, щоб він дарував візуальну та інтелектуальну насолоду.
.
Великий матеріал ми присвятили новому поколінню яскравих і талановитих ілюстраторів, завдяки яким українські книжки в останні кілька років вийшли на якісно новий рівень. Герої цього матеріалу – Анна Сарвіра, яка увійшла до 75 кращих ілюстраторів світу і представлятиме наступного тижня Україну на Книжковому ярмарку в Болоньї, Поліна Дорошенко, Іван Сулима, Анастасія Стефурак та Андрій Лесів і Романа Романишин (творча майстерня «Аґрафка»).
.
.
У співпраці з «Книжковим Арсеналом» ми підготували гід цьогорічним фестивалем і фактично є першим виданням, яке детально розповідає про головні події, цифри і книжкові прем’єри Арсеналу 2017.
 .
Інсайдери зі світу моди (Лілія Пустовіт, Іван Фролов, італійка Елеонор Карізі та інші)  розказали нам про свої літературні вподобання.
 .
Окрема стаття розповідає про те, якими соціальними мережами користуються книголюби всього світу.
 .
І наш ексклюзив: у рамках спецпроекту Lit’Officiel Юрій Андрухович написав есе «Пластиліновий опір», ілюстрації-колажі до нього створила арт-директорка L’Officiel Online Даша Кривохіжа.
.
OFF_PO
.
Для онлайну ми представляємо обкладинку у форматі Motion cover».
Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe