Читомо > Різдвяна вітрина новинок

Різдвяна вітрина новинок

Спеціально напередодні Різдвяних свят ми опитали українських видавців, що вони підготували під подушки та під ялинки, для дітей та близьких. А ви маєте можливість першими про них дізнатися, або й безкоштовно почитати в рубриці «Тексти»

Зараз рубрика наповнюється.

Дитяча проза та поезія

Потяг-дрімотяг. Том Ліхтенгелд, Шеррі Даскі Рінкер

Ліхтенгелд Т. Потяг-дрімотяг / Том Ліхтенгелд, Шеррі Даскі Рінкер ; іл. Тома Ліхтенгелда ; пер. з англ. Володимира Чернишенка. — Київ : АРТБУКС, 2017. — 32 с. ISBN 9786177395637

Нова історія на ніч від авторів бестселера «Спи міцно, моє будівництво».

Увага-увага, на станцію Дрімайлівка прибуває казковий потяг! Долучайся до веселих звірят, вантаж вагони іграшками, морозивом, машинками та рушай дорогою снів і мрій у новий день.

Ціна: 150 грн

Придбати книжку

 

Маленький вампір. Анжела Зоммер-Боденбурґ, Ніколас Уоллер

Зоммер-Боденбурґ А. Маленький вампір / Анжела Зоммер-Боденбурґ, Ніколас Уоллер. — Харків : Юнісофт, 2017. — 208 с. : іл. — (Серія «Найкращий подарунок»). ISBN 978-966-935-281-1

Бачили, вампіри літають!

Вампір Рудольф Секвільбег знову святкує свій 13-й день народження — і це вже втрьохсоте! З цієї нагоди весь клан вампірів збирається у найбільшому склепі на старовинному цвинтарі. Це ідеально для лютого, озброєного до зубів мисливця Рукері, щоб раз і назавжди знищити всіх вампірів.  Але він не зважив на Тоні Томпсона, який дуже-дуже захоплюється вампірами і тепер, разом зі своїми батьками, відпочиває у старовинному замку. Звісно, він швидко потоваришував з Руді та його сестрою-вампіром Анною. Утрьох вони знешкоджують мисливця Рукері — і рятують вечірку з нагоди дня народження.

Книга містить фото з мультфільму.

Ціна: 135 грн

Замовити книжку

Була тиха квітнева ніч, ясна, мирна і тепла, як на цю пору року. Тут, у найвіддаленішому куточку Трансільванії, спали всі дикі створіння. По містечках і селах у своїх ліжках лежали розсудливі люди й дивились сумбурні сни. Але дещо порушувало загальний спокій. Якби смертні зараз глянули в освітлене місяцем небо, то побачили б жахіття, від якого кров холоне у жилах. Вампіри! Повсталі з мертвих, бліді й червоноокі, летіли в нічному повітрі.По одному, парами, невеликими групами. Їх були десятки, і вони летіли звідусюди. Різної статури, віку, зросту, в напнутих вітром плащах і вбранні минулих епох, вони виглядали приголомшливо…

…Рудольф Секвільбег причаївся за брилою перед входом у церкву, ховаючись від новоприбулих. Але не міг стриматись, щоб час від часу не визирнути, вистромивши зі сховку свою їжакувату голову. Він так поводився зовсім не через страх. Рудольф, як і всі тут, був вампіром, але водночас — 13-річним хлопцем, якого дістали батьки. Його охоплювали дивні почуття. Він мусив визнати, що летюча вампіряча ескадрилья виглядала вражаюче, але сама ситуація його бісила.

Мадікен: ч. 3. Астрід Ліндґрен

Ліндґрен А. Мадікен : ч. 3 : повість : для ст. дошк. і мол.шк. віку /Астрід Ліндґрен ; пер. зі швед. Галина Кирпа; худ. Наталія Демидова. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 120  с. : іл. — (Серія «ЧИТАЙ РІДНОЮ МОВОЮ!»). ISBN: 978-966-917-145-0

Мадікен — весела, жвава й допитлива дівчинка. Маленька фантазерка то вигадує цікаві забави, то складає веселі пісні, то розповідає неймовірні історії… Проте вона чомусь постійно потрапляє в якісь халепи. Може, їй просто не щастить?!
Прочитайте книжку і дізнаєтеся, як сестрички мандрували скутою кригою річкою, як святкували Різдво і як Мадікен продала сестру в рабство.

Ціна: 75 грн

Замовити книжку

Мадікен і Лісабет теж їй допомагають. Вони печуть перцеве печиво, варять іриски, ліплять гарненьких марципанових поросяток і вирізають паперові гірлянди для стовпа нареченого, що підпирає витяжку над кухонною плитою.

Щодня стається щось незвичне, і дедалі дужче відчувається Різдво. Над усім Юнібакеном витають пахощі перцевого печива, варених ірисок і вергунів. Мадікен вдихає ніздрями ті пахощі й заплющує очі.

—?Різдво… Вже пахне Різдвом!

Поліанна. Поліанна виростає. Елеонор Портер

Портер Е. Поліанна. Поліанна виростає : романи : для мол. і серед. шк. віку / Елеонор Портер ; пер. з англ. Володимир Панченко ; худож. Василиса Коверзнєва, Юрій Богачов.?— Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 480 с. : іл. — (Серія «Шедеври дитячої літератури рідною мовою»). ISBN: 978-966-917-216-7

Захоплива книжка про янгольську дівчинку, що її батько навчив дякувати за все Богові та людям, шукати навіть за найнесприятливіших обставин у житті тільки позитивне та хороше. Змінюючись сама, головна героїня завдяки невичерпному оптимізму й життєрадісності змінює довкола себе і людей, і світ. Цікавий твір — на всі часи.

Продовження роману Елеонор Портер «Поліанна», найпопулярнішої книжки в Америці після Біблії. В ній Поліанна вже виросла. Які приємні й неприємні сюрпризи чатують на молоду дівчину, що повернулася до міста свого дитинства. І головне, чи зарадить уже дорослій героїні незвичайна гра, що виручала її не раз і несподівано нагадала про себе знову?

Ціна: 250 грн

Замовити книжку

Настав серпень. Він приніс нові несподіванки й зміни, що аж ніяк не дошкуляли Ненсі: відтоді, як приїхала Поліанна, служниця щодня була готова до несподіванок.

Першою такою несподіванкою стало кошеня.

Поліанна знайшла його край дороги — воно сиділо й жалібно нявчало. Так і не довідавшись, чиє це кошеня, дівчинка понесла його додому.

—?Я так зраділа, що в нього немає господаря! — щасливо розповідала вона тітоньці Поллі. — Мені відразу схотілося принести його додому. Я дуже люблю кошенят. Я знаю — ви теж зрадієте, коли воно залишиться в нас!

Найкращі казки світу: кн. 1. Троє поросят. Червона Шапочка. Кіт у чоботях

Найкращі казки світу?: кн. 1 : Троє поросят. Червона Шапочка. Кіт у чоботях?: для дошк. і мол. шк. віку / переказ. Лариса Цілик ; худож. Арсен Джанік’ян. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 48 с. : іл. — (Серія «Найкращі казки»). ISBN: 978-966-917-222-8

«Давай я розкажу тобі казку!» — ці слова просто магічні. Дитина заспокоюється, в її оченятах спалахує цікавість, і ви разом поринаєте в дивовижний світ КАЗКИ…

Ціна: 100 грн

Замовити книжку

Якось Мама не змогла навідатися з донькою до Бабусі. Довелося Червоній Шапочці йти самій. Мама дала їй кошик з пиріжками й горнятком масла та наказала прямувати стежкою, нікуди не звертаючи.

Проте, опинившись у лісі, дівчинка одразу забула матусині настанови. Адже навколо так багато цікавого!

Пташечки співають,
всюди гарні квіти
сонечко вітають.
Як тут не радіти!

 Червона Шапочка заходилася збирати квіточки на букет Бабусі та й незчулася, як заблукала.

 

Де це Петсон? Свен Нордквіст

Нордквіст С. Де це Петсон? / Нордквіст Свен ; перекл. Зі шведської Галини Кирпи. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 18 с. : іл. ISBN: 978-966-10-5002-9

Фіндус намалював для Петсона малюнок.

Але де це Петсон? Фіндус питає у всіх, кого стрічає, та ані кури, ані мишустики не можуть відповісти йому на це запитання.

 Ціна: 69 грн

Замовити книжку

«Старенький садівник, теж із роду мишустиків, згрібав на подвір’ї сміття. Він був невдоволений.

– Слухай, котино Фіндусе, скажи своєму дідуневі нехай хоч трохи прибирає у саду. Тут повно трісок і сміття.

– Гаразд, але я не знаю, де він, – відповів Фіндус. – Ти його часом не бачив? Сьогодні?

– Ні, я його не бачив, – буркнув садівник – Йому треба бути тут: поливати рослини, прибирати і про все піклуватися. Цей дідуньо завів страшний безлад»

 «– Агов, котино, чуєш? – пропищав хтось із верхівки дерева.

То був маленький мишустик, що жив у дерев?яному будиночку. Він жваво махав руками. – Спитай мене!

– Гаразд. Ти бачив Петсона? – спитав Фіндус.

– Петсона? Це те маля із зеленим волоссям? – перепитав мишустик.

– Ні, – відповів Фіндус. – Це мій дідуньо Петсон!

Хіба ти його не знаєш?

– Знаю, а в нього є червона шапка?

– Ні, він носить рудий капелюх, – відповів Фіндус.

– А ще штани в горошок! – закричав мишустик.

– Ні, вони в нього не в горошок! – і собі

закричав Фіндус.

– Ну, тоді я його не бачив, – сказав мишустик,

захихикав і чкурнув у свій будиночок»

Леонард. Вольф Ерльбрух

Ерльбрух Вольф. Леонард / Вольф Ерльбрух ; переклала з німецької Олександра Григоренко. – Чернівці : Чорні вівці, 2017. – 32 с. ISBN 978-617-614-184-6

«Леонард» це історія про маленького хлопчика, який понад усе боявся собак. Куди б він не йшов, вони всюди йому ввижалися. І от одного дня Леонард зустрів фею, яка допомогла йому опанувати свої страхи.

Це вже третє видання Вольфа Ерльбруха, яке побачило світ у «Чорних вівцях». Серед попередніх – скандально відома  книжка «Про малого крота, який хотів дізнатися, хто наклав йому на голову» та не менш дискусійна – «Ведмеже диво» про ведмедя, який хотів стати батьком. Переклад українською Олександри Григоренко.

Ціна: 110 грн

Замовити книжку

Леонард любив собак. Він знав про них геть усе, міг назвати всі породи, сказати, стирчать у них вуха чи висять, і коли Леонард говорив: «Це не далматинець!» то так воно й було. Звичайно, Леонард знав і про те, що всі собаки мають гострі зуби. У цьому й була проблема.

Хроніки Архео. Таємниця коштовності Нефертіті. Аґнєшка Стельмашик

Стельмашик Аґнєшка. Хроніки Архео. Таємниця коштовності Нефертіті / Аґнєшка Стельмашик ; переклала з польської Ірина Шевченко. – Кн. 1. – Чернівці : Чорні вівці, 2017. – 240 с. ISBN: 978-617-614-186-0

Усе почалося з незвичайної статті в газеті про те, що в Єгипті було відкрито нове поховання. Діти відомих польських археологів Бартек і Аня разом зі своїми англійськими друзями Мері Джейн, Джимом і Мартіном, які також цікавляться археологією, вирушають до Єгипту. І там на них чекають карколомні пригоди на переповнених вуличках Каїра та у безкраїх пісках пустелі, що стають свідками шаленого змагання шукачів скарбів.

«Таємниця коштовності Нефертіті» – це не лише захопливі пригоди п’ятьох друзів. Це відкриття таємниць, легенд і забутих історій, заглядання у запилені книги, таємні кімнати і нікому не відомі гробниці…

Ціна: 175 грн

Замовити книжку

–  Уже час! – Ахмед подав знак. Його чорні очі зловісно блиснули в кривавому сяйві багаття, біля якого сиділи кілька чоловіків, схожих на бедуїнів.

Стояла темна й холодна ніч. Тиха й моторошна, вона огортала прадавнє пустельне кладовище.

–  Пам’ятайте, зараз ми забираємо тільки саркофаг,  – сказав Ахмед.  – І хай ніхто не намагається бодай торкнутися інших коштовностей! – попередив він, поклавши долоню на лезо гострого кинджала.  – За рештою прийдемо пізніше.

–  Ахмеде, а якщо хтось уже відкрив ту гробницю і обчистив її просто у нас під носом? – обережно запитав Алі.

–  А це вже мої клопоти, щоб ніхто тут не швендяв,  – відповів, іронічно посміхаючись, Ахмед.  – Беріться до роботи! Бо за порожніми балачками мине вся ніч. Наш покупець уже чекає! Ялла! Хутко! Ходімо!

Дивитися всі книги

Дитячі ігрові та навчальні книжки

Аліса в країні див. Льюїс Керролл

Керролл Льюїс. Аліса в країні див / Льюїс Керролл ; іл. Євгенія Гапчинська. – Київ : LiveAnimations, 2017.

Книжка буде доступна українською, російською та англійською мовами.

Такої «Аліси» Львів ще на бачив. Самобутні персонажі Євгенії Гапчинської – зворушливі, наївні та кумедні нададуть вже знайомій казці англійського письменника особливої душевності та затишку. Улюблені герої «оживатимуть» у руках маленьких читачів за допомогою спеціального додатку WONDERLAND – AR. Iдея створення унікального видання належить українській компанії Аrt Nation, а «оживити» героїв казки змогли талановиті розробники з Києва – компанія Live Animations Сorp».

Видання в повній мірі відображає фантастичну реальність, створену автором цього захоплюючого тексту. Герої книги оживають на її сторінках завдяки використанню технології доповненої реальності. Оживити персонажів та подивитись серію мінімультфільмів можна за допомогою спеціального додатку. Під час презентації книги ви зможете побачити цю магію у дії.

Iдея створення унікального видання належить українській компанії Аrt Nation, а оживити унікальних героїв казки змогли талановити розробники з Києва компанії Live Animations Сorp.

«Оживити» ілюстрації і подивитися мінімультфільм можна за допомогою спеціального додатку WONDERLAND – AR. Розпізнати «оживаючу» картинку допоможе спеціальний значок із кроликом, що біжить. Аби побачити «магію» у дії завантажте додаток WONDERLAND – AR на планшет або смартфон наведіть на картинку з позначкою і герої книги почнуть «оживати» прямо на її сторінках. Дива почнуть прямо на обкладинці!
banner_aliceAlice-in-the-Wonderland

Де живе кроленя? Велика книжка-пошуківка. Лізелот Верштееґ

Верштееґ Л. Де живе кроленя? Велика книжка-пошуківка / Лізелот Верштееґ ; іл. Лізелот Верштееґ ; пер з нід. Сергій Святенко ; дизайн Лесик Панасюк. — Київ : АРТБУКС, 2017. — 18 с. ІSBN 9786177395651

Нова книжка від Лізелот Верштееґ (Лотті), автора бестселеру «Що чує кошеня?». «Де живе кроленя?» – яскравий віммельбух для маленьких дослідників. 7 розгортів, 35 запитань та понад 400 тварин в одній книжці. Кроленя шукає свою домівку. Шукає в садку, шукає в горах, шукає на фермі та джунглях… І знаходить різні оселі багатьох тварин. Під час пізнавальної прогулянки в компанії вуханя малюки познайомляться із різними кольорами та формами, почнуть рахувати від одного до десяти, дослідять найрізноманітніші домівки та привітаються з їхніми мешканцями, а також вивчать назви тварин англійською мовою.

Ціна: 260 грн

Придбати книжку

 

 

Осінні пригоди білченяти. Лізелот Верштееґ

Верштееґ Л. Осінні пригоди білченяти / Лізелот Верштееґ ; іл. Лізелот Верштееґ ; пер з нід. Сергій Святенко ; дизайн Лесик Панасюк. — Київ : АРТБУКС, 2017. — 18 с. ІSBN 9786177395644

Настала осінь! З дерев опадає листя. Білченя вибирається зі свого затишного дупла та вдихає свіже повітря. Як же їсти хочеться! Восени є стільки всього смачненького та різнокольорового. А що їдять друзі Білченяти? І чи смакуватиме це самому Білченяті?

Чи знайдеш ти на кожній сторінці червоний мухомор з білими цятками?

Книжка-гра, що спонукає шукати різні осінні кольори та смаки, а також розвиває мовлення

Ціна: 150 грн

Замовити книжку

 

Країна головоломок

Країна головоломок. — Харків : Юнісофт, 2017. — 224 с. : іл. — (Серія «Найкращий подарунок»). ISBN 978-966-935-253-8

Всім відомо, що розгадувати головоломки — це справжнє задоволення. А розгадувати веселі головоломки — це взагалі подвійне задоволення. Саме таку книгу ми вам пропонуємо. З цією книгою можна, наприклад, влаштувати пречудову вікторину на дитячому дні народження, або ж взяти її з собою у подорож, аби зробити дозвілля вашої дитини веселим та корисним. Звісно, ви не зразу зможете відповісти на деякі питання. Але цей факт зробить процес розгадування більш захопливим та цікавим.

Ціна: 240 грн

Замовити книжку

Насіння сонливе. Діана Астон

Астон Г. Д. Насіння сонливе / Астон Діана ; худ. Сильвія Лонґ ; перекл. з англ. Володимира Чернишенка. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 40 с. : іл. ISBN: 978-966-10-5089-0

Чудовий творчий дует Діанни Гуттс Астон та Сильвії Лонґ дарує нам яскраву мандрівку у фантастичний світ насіння

Перед читачем у всій своїй красі постане неймовірне розмаїття насінин — від крихітного насіння секвої до величезного кокоса Сейшельської пальми.

Оригінальний дизайн, доступні пізнавальні тексти та яскраві натуралістичні ілюстрації неодмінно знайдуть відгук у розумі й серці дитини.

І немає жодного значення, де вона вперше розгорне цю арт-енциклопедію: у школі чи вдома, у сімейному Колі.

Ціна: 179 грн

Замовити книжку

«Насіння крихітне чи величерне.

Найменше за розмірами — насіння орхідеї. В одній коробочці може бути мільйон насінин! А насіння Сейшельської пальми — найбільше: важить близько 25 кілограмів»

 

«Насіння не боїться пригод!

Воно мусить самостійно подорожувати у пошуках менш зарослої місцини, щоб укорінитися.

Парашут із тоненьких, шовковистих волосин може віднести насінину кульбаби за сто шістдесят кілометрів від рослини»

 

«Деяке насіння – древнє!

Найстаріша насінина, яка пустила паросток, належить вимерлій фініковій пальмі. Після того, як насіння відкопали з давнього королівського палацу на горі в Ізраїлі, один вчений посадив його. Чотири тижні потому насінина проросла!»

Тваринопедія. Адрієнн Бартман

Барман А. Тваринопедія / Адрієнн Бартман ; пер. з англ. Леся Белея. — Київ: Книголав, 2017. — 216 с. — (Серія «Дитяча полиця»). ISBN 978-966-97639-3-8

Запрошуємо вас і ваших діточок познайомитися з найцікавішими істотами. У кольоровій добірці «Тваринопедія» ви зустрінете понад 600 дивовижних тварин з усього світу! Кожна тваринка тут знайшла місце завдяки своїм унікальним особливостям або талантам. Зустрічайте «тварин-архітекторів», «базік», «домосідів», «майстрів маскування», «розумників», «стрибунів» та багато інших чудернацьких істот. Короткі інформативні речення про тварин наситять пізнавальний інтерес і діток, і дорослих, а веселі та милі ілюстрації, якими оформлена книжка, не залишать байдужими нікого.

Ціна: 250 грн.  Придбати книжку можна за лінком.

Тваринопедія 1Тваринопедія 2

Письмонавтика. Таня Стус

Стус Т. Письмонавтика : курс літературної творчості для дітей молодшого та середнього шкільного віку / Таня Стус. – Київ : Пабулум, 2017. – 144 с. – ISBN 978-966-97615-7-6

Видання містить базову теорію та практичні завдання з «креативного письма», що відповідають віковим особливостям дітей молодшого та середнього шкільного віку і синхронізовані зі шкільною програмою, а також адаптований словник літературознавчих термінів. До книжки ще й увійшли поради юним авторам від відомих дитячих письменників.

«Письмонавтика» допоможе школярам самостійно чи з допомогою дорослого засвоїти навички літературної творчості та письмової фіксації думок, глибше розуміти літературу. Курс «Письмонавтики» апробовано на реальних дітях, ніхто не постраждав.

Ціна: 160 грн

Замовити книжку

 Хочеш знати, що таке «письмонавтика»? Немає такого слова. Я вигадала його. Дуууууже люблю вигадувати. Якщо Ти також – нам в одному напрямку 🙂 Гадаю, Письмонавтика (від «письмо» та грецького «???????» – навігація, плавання) – це теорія та практика письменницької діяльності. Наш шлях у цій книжці-нотатнику – карколомний і захоплюючий «космос» вигадування й написання історій: оповідань, казок, нарисів, бувальщин… Я переконана, що кожен може спробувати стати письмонавтом.

Елмер. Девід Маккі

Маккі Д. Елмер / Девід Маккі. – Харків : АССА, 2017. – 30 с. ISBN 978-617-7385-35-5

Усюди, де він з’являється, панують радість і сміх. Неймовірний вигадник і жартівник, веселий велетень із великим серцем…

Знайомтесь, це — Елмер, найвідоміший слон у світі!

Він живе у стаді звичайнісіньких сірих африканських слонів. Але Елмер не такий, як усі. Він картатий і в клітинку. Одного ранку Елмер прокинувся з думкою про те, що хоче стати сірим, як інші слони. Та чи варто приховувати те, що робить тебе і всіх навколо щасливими?..

«Елмер» — це не просто цікава історія. Запропонуйте малюку роздивитися всі клітинки картатого Елмера або порахувати слонів у стаді. Така весела гра допоможе опанувати навички лічби і вивчити основні кольори.

Більш дорослим дітям підійде складніше завдання — послухати історію і переказати її по картинках. Це активізує логічне мислення і розвиток пам’яті.
Але найголовніше — Елмер розвиває емоційний інтелект, вчить адаптуватися до навколишнього середовища, сприймати світ таким, який він є, і радіти кожному дню.
Ціна: 135
елмер_1
Елмер_2
Дивитися всі книги

Дитячі святочні книжки

У країні сирних коників. Ярина Винницька

Винницька Я. У країні сирних коників / Ярина Винницька ; худож.: Юлія Табенська, Олег Денисенко, Остап Лозинський — Львів : Terra Incognita, 2017. — 40 с. ISBN 978-966- 97596-9-6

“У країні сирних коників” — різдвяна казка зі Львова. Для дітей віком від 2 до 102 — усіх, хто досі вірить у Диво!
Різдвяний Львів з його ароматними смаколиками, гуцульські народні ремесла, захоплива історія про дівчинку Варварку, яка впродовж чарівної ночі напередодні Миколая мандрує на летючому ліжнику, потрапляє у різдвяні майстерні, знайомиться з Чорним Мольфаром і рятує Дух Різдва — все це помістилось у книгу розміром 30х30см.
Це мандрівка у світ унікальних різдвяних традицій і ремесел: разом з книгою ви навчитесь випікати миколайчиків, малювати гуцульські ікони на склі, ліпити сирних коників, в’язати солом’яних павуків, а також освоїте  львівську говірку – для цього ми спеціально приготували ілюстрований словничок галицьких і гуцульських слів.
Художнє оформлення книги — це творчий експеримент трьох унікальних художників — Юлії Табенської, всесвітньовідомого графіка Олега Денисенка та іконописця Остапа Лозинського. Ця казка — спроба повернути стан свідомості, коли ти віриш у Диво і в тебе немає анінайменшого сумніву — подарунки приносить Миколай. Це спроба повернути відчуття неймовірного затишку, коли тобі так солодко жити у цьому світі, але ти ще не знаєш, що цей стан називається любов’ю.

Ціна: 150 грн

Наша історія починається у старовинному місті Львові. Там, на вулиці Пекарській, де завжди пахне свіжоспеченим хлібом і підгорілою карамеллю, жила собі дівчинка Варвара. Про настання зими вона дізнавалася за зміною запахів — з початком грудня Пекарська пахтіла медом, помаранчевими цукатами і рожою (так у Львові називають варення із трояндових пелюсток). А це означало, що знані львівські пекарі почали готуватися до Різдва і бралися випікати пампухи, струдлі, медові пряники, роляди, завиванці — з маком, сиром, горіхами — і просто калачі з ярої пшениці.
Повітря настоювалося на святкових ароматах, і тому тут часто падав сніг зі смаком цвібака. Або медівника, перемащеного сливовим варенням. Із дахів звисали різнокольорові бурульки. Їх можна було відламувати і смоктати, як льодяники.

Ослик Марії. Ґунгільд Селін

Селін Ґ. Ослик Марії. / Ґунгільд Селін ; пер. зі шведськ. Галини Кирпи ; худож. Юлія Овчаренко. — Київ : Братське, 2017. — 72 с. : іл. ISBN 978-966-97727-0-1

Ослик – найбільший упертюх і нечупара в Назареті. На нього годі ди­витися без сліз. А скільки прикрощів він завдав своєму господареві! Та одного дня віслючок зустрічає дивовижну молоду жінку на ім’я Марія. Її доброта й турбота створили з віслючком диво. Але найбільше Диво ще тільки чекає на героїв і читачів цієї книжки. Зворушлива різдвяна історія шведської письменниці Ґунгільд Селін завоювала серця читачів у багатьох країнах світу. Книжку видано в популярному форматі адвент-календаря.

Ціна: 125 грн

Купити книжку

Нараз озвалися веселі цвіркуни, яких називають цикадами, що також сиділи на оливі. Вони сюрчали так пронизливо, що осликові заклало вуха. Але цикади вважали, що вони дуже гарно сюрчать: це так вони, мовляв, радіють Маріїному дитяті. Коли ж вони зрештою замовкли, вівця вчетверте глибоко вдихнула повітря. І хоч загалом Таємницю проказують повагом і врочисто, вівця проторохтіла дуже швидко:

– У Марії буде дитина. Син.

Зразок Ослик Марії

Ой, весела в нас зима!

Ой, весела в нас зима! / упоряд. Світлана Крупчан ; худож. Наталія Корнєєва. — Київ : РІДНА МОВА,
2017. — 48 с. : іл. — (Серія «Чемним діточкам»). ISBN: 978-966-917-219-8

Усі діти люблять зимові свята і розваги!

У цій збірці з серії «Чемним діточкам» — найкращі твори про зиму і новорічні свята Максима Рильського, Платона Воронька, Грицька Бойка, Любові Забашти, Анатолія Качана та іншихзнаних українських дитячих письменників.

Вірші яскраво проілюстровані, їх цікаво читати і легко вчити. До кожного зимового свята маленький читач знайде щось цікаве.

Ціна: 50 грн

Замовити книжку

 

Каю. Маленький різдвяний художник. Енн Парадіс

Парадіс Е. Каю. Маленький різдвяний художник / Енн Парадіс. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2017. – 128 с. ISBN: 978-966-10-5290-0

Перед Вами чудова розмальовка, завдяки якій серце Вашого малюка наповниться святковою радістю. Адже робити подарунки — це завжди весело! Переконайтесь у цьому разом із маленьким художників. На кожному відривному аркуші, прикрашеному святковою рамочкою, розміщено малюнок, який Ваша дитина зможе перетворити на оригінальний подарунок. Поділіться різдвяним настроєм з тими, кого любите!

Замовити книжку

Листівка Листівка 2

Коли приходить Різдво. Луїза Мей Олкот

Олкот Л. М. Коли приходить Різдво / Луїза Мей Олкот. – Львів : Свічадо, 2017. – 200 с.

Коли ж приходить Різдво? Тоді, коли випадає сніг, щипає мороз? Коли готовий святковий стіл? Коли око милують різнобарвні різдвяні вогники? Коли всі люди здорові та щасливі й обдаровують одне одного дорогими подарунками?

Мабуть, що ні. Різдво приходить тоді, коли ми вчимося від маленького Ісуса любові та співчуття до ближнього. Коли вміємо побачити скрутне становище вбогої людини і простягаємо руку допомоги. Диво різдвяної ночі творять не величні слова і подарунки, а тихий дитячий шепіт вдячності і віра в те, що добро завжди перемагатиме зло.

Теплі різдвяні історії відомої американської письменниці Луїзи Мей Олкот стануть чудовим доповненням до різдвяних свят для дітей та дорослих.

Ціна: 69.90 грн

Різдвяні колядочки

Різдвяні колядочки / упоряд. Світлана Крупчан ; худож. Володимир Анікін, Наталія Анікіна та ін. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 48 с. : іл. — (Серія «Чемним діточкам»). ISBN: 978-966-917-220-4

Колядки, щедрівки, засіванки, що увійшли до цієї книжки з серії «Чемним діточкам», написані сучасними поетами для сучасних дітей у найкращих традиціях нашого народу, сповнені його мудрістю, шаною і любов’ю до родини та рідного краю.

Ці вірші легко вчити, вони вирізняються запальним гумором, притаманним українській народній творчості.

У книжці описані також святкові обряди, без яких не обходилося жодне зимове свято. Тож колядуйте, щедруйте, засівайте, любі діти! А ви, шановні дорослі, смійтеся на здоров’я!

Ціна: 50 грн

Замовити книжку

Від Миколая до Різдва

Від Миколая до Різдва / упоряд. Галина Кирпа ; худож. Наталія Корнєєва. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 48 с. : іл. — (Серія «Чемним діточкам»). ISBN: 978-966-917-221-1

До цієї вишукано оформленої збірки з серії «Чемним діточкам» увійшли як авторські поезії, так і народні колядки, щедрівки, віншування, що надають неповторності головному циклу зимових свят — від Миколая до Різдва.

Ціна: 50 грн

Замовити книжку

Листи Різдвяного Діда. Толкін Дж. Р. Р.

Толкін Дж. Р. Р. Листи Різдвяного Діда / Толкін Дж. Р. Р. – Київ : Астролябія, 2017. ISBN: 978-617-664-108-7
Щороку в грудні дітям Дж. Р. Р. Толкіна приходив конверт зі штемпелем Північного Полюса, а всередині — лист, написаний химерним тонким почерком і оздоблений чудовими кольоровими малюнками. Всі ці листи були від Різдвяного Діда і розповідали дивовижні історії про життя на Північному Полюсі: як північні олені зірвалися з прив’язі й порозкидали подарунки по всій околиці; як безталанний Білий Ведмідь видерся на крижаний полярний шпиль і гепнувся звідти на будиночок Різдвяного Діда, провалившись крізь дах; як той Ведмідь розбив Місяць на чотири шматки, і через це Місячанин упав із неба в Дідів садок; як велися війни з полчищами капосних гоблінів, котрі жили в печерах під будинком. Часом якусь приписку надряпував Білий Ведмідь, а часом Ілберет Ельф дописував щось своїм елегантним плавним почерком, додаючи цим історіям ще більше життя і гумору.
Дивитися всі книги

Зарубіжна проза та поезія

Король у Жовтому. Роберт Чемберс

Чемберс Р. Король у Жовтому / Роберт Чемберс ; пер. з англ. та фр. Євген Лір. – Київ : Вид-во Жупанського, 2018.  – 248 с. – (Майстри готичної прози). ISBN 978-966-2355-89-5

Роберт Вільям Чемберс /Robert William Chambers/ (1865–1933) – американський письменник і художник, продовжувач традицій химерної і готичної літератури, започаткованих Едґаром По та Амброузом Бірсом. Попри те, що Роберт Чемберс ще за життя зажив слави успішного й талановитого письменника, в чиєму творчому доробку близько дев’яноста опублікованих книжок, найвідомішою його книжкою і понині залишається збірка оповідань “Король у жовтому”. Ці твори значною мірою вплинули на всю світову літературу в жанрах містики й жахів, здобувши цілу армію поціновувачів дивовижного й таємничого світу Жовтих міфів, створеного генієм Роберта Чемберса. Дослідник фантастичної літератури Еверет Блейлер називає книжку «найважливішою в американській традиції горору», а творці надзвичайно успішного серіалу “Справжній детектив”, який є своєрідним взірцем естетики американської південної готики, складають пошану Чемберсові, наповнивши свій сюжет багатьма алюзіями і посиланнями на “Короля у жовтому”.

Центральним елементом, який пов’язує між собою першу частину оповідань збірки, є загадкова і заборонена книжка “Король у жовтому”, прочитавши яку, люди втрачають глузд і коять жахливі речі. Другу ж частину збірки становлять реалістичні і почасти автобіографічні оповідання, присвячені Франції і рокам навчання Роберта Чемберса у Національній вищій школі красних мистецтв у Парижі. Написані легким і дотепним стилем, вони змальовують сповнене романтичних почуттів і легковажних витівок богемне життя студентів-художників у Парижі початку ХХ сторіччя.

Говард Філіпс Лавкрафт у своєму відомому есеї «Надприродний жах у літературі» захоплено відгукується про «Короля у жовтому» і цим увічнює творчий спадок Чемберса у царині літератури жахів.

Ціна: 110 грн

КАМІЛА: Ви повинні зняти маску, сер.
НЕЗНАЙОМЕЦЬ: Невже?
КАСІЛЬДА: Так, вже час. Усі зняли маски, крім вас.
НЕЗНАЙОМЕЦЬ: На мені нема жодної маски.
КАМІЛА (перелякано, в бік Касільди): Жодної
маски?! Жодної!

 «Король у Жовтому», акт І, сцена друга.

Моя бабуся просить їй вибачити. Фредрік Бакман

Бакман Ф. Моя бабуся просить їй вибачити / Фредрік Бакман ; пер. з англ. Ольги Захарченко. – Київ: КНИГОЛАВ, 2017. – 416 с. – (Серія «Полиця бестселер»). ISBN 978-966-97639-6-9

Ельзі – сім, і вона не така, як інші. Її Бабуні – сімдесят сім, і вона неймовірно шалена – якщо вважати шаленством, приміром, стояння-на-балконі-й-обстрілювання-перехожих-із-рушниці-для-пейнтболу. А ще бабуся для Ельзи найкращий – і єдиний – друг. Щоночі Ельза ховається від світу в бабусиних історіях про Країну-Спросоння та Королівство Міамас, де ніхто не мусить бути «нормальним». Та коли Бабуня помирає й залишається жити лише в листах, написаних до тих, перед ким вона відчувала провину, – ось тоді й починається найбільша Ельзина пригода…

Ціна: 200 грн. Придбати книжку можна за лінком.

Ельзі сім років, скоро буде вісім. Вона розуміє, що не дуже відповідає своєму віку. Ельза знає, що вона інакша, не схожа на своїх ровесників. Директор її школи каже, що їй не слід «вибиватися з шеренги», і тоді вона зможе «краще порозумітися з однолітками». Інші дорослі зауважують, що вона «занадто доросла, як на свій вік». Та Ельза знає, що, іншими словами, це означає «страшенно зарозуміла, як на свій вік», бо так їй кажуть лише тоді, коли вона виправляє чиюсь вимову слова «дежавю» або критикує невміння пояснити різницю між «рахую» та «вважаю». Тож цим розумакам тільки й лишається відбутися ущипливим зауваженням «занадто доросла, як на свій вік» із натягнутою посмішкою, адресованою її батькам. Так, ніби Ельза якась розумово відстала, ніби вона раптом викрила їх, виявившись не такою тупою, як належить бути у сім років. Ось тому в неї зовсім немає друзів, крім Бабуні. Бо всі інші семилітки в її школі тупі настільки, наскільки потрібно для семирічного віку.

А от Ельза не така.

 Не треба зважати на те, що там думають усякі дурні, каже їй Бабуня. Бо всі найкращі люди — інакші: подивися лишень на супергероїв. А якби суперздібності були нормою, то їх би мали всі.

 Бабуні сімдесят сім років, скоро буде сімдесят вісім. Вона також не відповідає своєму віку. Будь-хто скаже, що вона стара, дивлячись на її обличчя, схоже на пожмакану газету – таку, як ото запихають у мокрий черевик, але ніхто не звинувачує Бабуню в надмірній дорослості. «Зухвала», — кажуть іноді люди Ельзиній мамі, занепокоєні або розлючені, коли Мама зітхаючи питає, скільки вона має заплатити за вчинену Бабунею шкоду. Або коли від диму Бабуниної цигарки в лікарні спрацьовує пожежна сигналізація, і Бабуня починає сікти та рубати на всі боки, обурюючись, до чого ж «усі стараються сьогодні дотримуватися цієї чортової політкоректності!», — у відповідь на прохання охоронців загасити цигарку.

The Sandman. Пісочний чоловік. Том 1: Прелюдії й ноктюрни. Ніл Ґейман

Ґейман Н. The Sandman. Пісочний чоловік. Том 1: Прелюдії й ноктюрни: графічний роман / Ніл Ґейман ; пер. с англ. Олена Оксенич. – Київ : РІДНА МОВА, 2017. – 272 с. : іл. – (Серія «Комікси DC»). ISBN: 978-966-917-212-9

Один із найпопулярніших і найулюбленіших серед критиків графічний роман усіх часів, відзначений нагородами шедевр Ніла Ґеймана «СЕНДМЕН» установив нові стандарти для дорослої та ліричної фантастики у галузі коміксів. Проілюстрована популярними художниками жанру, ця серія — насичений коктейль із сучасної та давньої міфології, у який майстерно вплетено сучасну літературу, історичну драму та легенди. Перша з дванадцяти книг, які складають повну серію про «СЕНДМЕНА», відкриває унікальну для графічної літератури сагу і знайомить читачів із чарівним і темним світом снів та жахіть — домом Морфея, Повелителя снів, і його роду, Безмежних.

Ціна: 250 грн

Замовити книжку

Ліга Справедливості. Книга 1 : Початок. Джефф Джонс

Джонс Дж. Ліга Справедливості. Книга 1 : Початок : графічний роман / Джефф Джонс ; пер. з англ. Родіона Буреніна. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 192 с. : іл. — (Серія «Комікси DC»). ISBN: 978-966-917-216-7

ЕКСКЛЮЗИВНЕ спеціальне видання, доступне для замовлення лише на сайті видавництва.

«Сценарій Джеффа Джонса та малюнки Джима Лі затягують читача — і головних героїв — у вир подій із перших сторінок і не відпускають до кінця. Надзвичайно талановита команда DC створила привабливий світ для тих, хто тільки знайомиться з коміксами» —?USA TODAY

«Чудова книжка» —?AIN’T IT COOL NEWS, П’ЯТЬ ЗІРОК

«Важко отримати від іншого коміксу стільки ж задоволення, як від Ліги Справедливості» —?FAST COMPANY

«Події розвиваються дуже динамічно та захоплюють читача від самого початку» —?YAHOO! ASSOCIATED CONTENT

Ціна: 200 грн

Замовити книжку

Ліга Справедливості. Книга 2 : Шлях злочинця. Джефф Джонс

Джонс Дж. Ліга Справедливості. Книга 2 : Шлях злочинця : графічний роман / Джефф Джонс : пер. з англ. Марії Шагурі. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 168 с. : іл. — (Серія «Комікси DC»). ISBN: 978-966-917-180-1

ЛІГА СПРАВЕДЛИВОСТІ — НАЙПОТУЖНІША СИЛА НА БОЦІ ДОБРА, ЯКУ БАЧИВ СВІТ. ОТ ТІЛЬКИ НЕ ВСІ ВВАЖАЮТЬ ЇХ ТАКИМИ.

У результаті їхньої одвічної боротьби проти зла страждають люди без супер-здібностей. Ліга намагається оберігати невинні життя, але навіть вони не можуть урятувати всіх. Їхні перемоги, велич яких не порівняти із земними, можуть таїти в собі зерна найбільшої поразки. Адже не тільки герої, переживши трагедію, перероджуються у щось більше. Злодії можуть також стати на цей шлях, який може привести прямісінько до знищення Ліги Справедливості…

Ціна: 200 грн

Замовити книжку

Блискуче майбутнє. Катрін Кюссе

Кюссе К. Блискуче майбутнє / Катрін Кюссе ; пер. з фр. Марина Марченко. — Київ : «К.І.С.», 2017.  — 164 с. ISBN 978-617-684-168-5

Це романтична мозаїка, де змішались післявоєнна Бессарабія, Румунія Чаушеску, Ізраїль 70-х і «американська мрія». Елена народилась в Бессарабії, але зовсім дитиною їй довелося емігрувати до Румунії. Вона закохується в Якова, з яким батьки забороняють їй зустрічатися лише на тій підставі, що він єврей. Елена долає зрештою їхній опір, одружується з Яковом і вони емігрують до Ізраїлю. Але Ізраїль живе в облозі, під постійною загрозою війни, що може забрати їхнього єдиного сина, Александру. Вона переконує Якова емігрувати до США. На шляху до «блискучого майбутнього» сина, їм доводиться здолати чимало перешкод. Потрапивши нарешті до Америки, вони, сорокарічні, починають життя з нуля.

Ціна: 80 грн

Замовити книжку

Вагон для худоби. Вони сиділи просто на дошках, між валіз. За кілька тижнів до від’їзду рожевий будинок сповнився серйозними розмовами, відвідинами, перешіптуванням, суперечками і сльозами. Вечорами дядько з тіткою слухали радіо. Не допущена до вітальні, Елена нікого не цікавила. Нарешті бабуся пояснила їй, що їхню країну, Бессарабію, незабаром захопить Росія. Її дядько з тіткою не хотіли ставати росіянами і жити під радянською владою. Вони мусили, поки не пізно, залишити Бессарабію, та емігрувати до Румунії, сусідньої країни, де говорили тією ж мовою. Елена дуже злякалась. Вона уявляла росіян велетами-загарбниками, які викрадають і пожирають дітей.

Маленька країна. Ґаель Фай

Ґаель Фай. Маленька країна / Ґаель Фай ; пер. з фр. Марина Марченко. —  Київ : «К.І.С.», 2017.  — 168 с. ISBN: 978-617-684-194-4

Хлопчик Ґабі живе в раю – у чудовій зеленій Бурунді, країні «тисячі пагорбів», поблизу озера Танганьїка, одного з найглибших і найдовших на Землі. Його дитинство сповнене вибухами кольорів розкішних бугенвілій, ніжним ароматом лимонника, солодким смаком манго… Улітку 1993 року сім’я гучно, на весь квартал, святкує одинадцятиріччя Ґабі, влаштувавши пікнік, де пригощають запеченим на грилі м’ясом крокодила. А вже восени в Бурунді вибухає громадянська війна… «Іноді вечорами шум пострілів змішувався зі співом птахів або з закликом муедзина, і часом я зовсім забувався, і цей дивний звуковий всесвіт захоплював мене». А ще через кілька місяців у сусідній Руанді, на батьківщині його матері, починається геноцид: за 100 днів у країні вбито мало не мільйон мешканців, поміж них і родину матері. «Є речі, які ти не повинен бачити, ніколи в житті». Але Ґабі доводиться побачити. Дитинство скінчилося. «Я думав, що був вигнаний з моєї країни. Повернувшись по слідах свого минулого, я зрозумів, що був вигнаний з дитинства. Що здається мені ще жорстокішим».

Ціна: 60 грн

Замовити книжку

Я одержимий цим поверненням. Дня не минає, щоб країна не нагадала мені про себе. Один перебіжний шум, ледь відчутний запах, пообіднє світло, єдиний жест, часом, мовчання — цього досить, щоб розбудити в мене спогади про дитинство. «Ти не знайдеш там нічого, крім привидів і румовища», — неперестанно повторює мені Ана, яка не хоче більше ніколи чути про цю «прокляту країну». Я її слухаю. Я їй вірю. Вона завжди мала більше за мене здорового глузду. І я викидаю цю думку з голови. І я доконечно вирішую більше туди не повертатися. Моє життя тут. У Франції.

Я більше ніде не живу. Жити десь — означає зливатися тілесно з топографією місця, рельєфом довкілля. Тут нічого такого. Я тільки проходжу. Я квартирую. Я мешкаю. Я сквотер.

Бантуська Трійця. Макс Лоб

Лоб М. Бантуська Трійця / Макс Лоб; пер. з фр. Марина Марченко. – Київ : «К.І.С.», 2017. – 164 с. ISBN 978-617-684-176-0

Мвана живе в центральноєвропейській країні зі своїми «білими кузенами», яких добре знає. Дехто з них вирішили прогнати чорних баранів зі своєї території. Облаву оголошено, пристрасті розпалюються. А Мвана тим часом шукає роботу. І марно. Приходить день, коли він витрачає останні мідяки на дзвінок до матері, що залишилась там, у далекому Бантуланді. Мвана переживає чорну смугу в житті, в якій, одначе, вміє побачити проблески світла – завдяки своїй кмітливості та глибоко оптимістичній природі, завдяки руденькому Руеді, пасіонарній пані Бауер, а також своїй дуже релігійній сестрі Косамбелі. Тепла, барвиста, екзотична, зворушлива історія, сповнена гумору і оптимізму.

Ціна: 60 грн

Замовити книжку

Завжди негативні відповіді. За понад рік — жодного запрошення на співбесіду. Від цього вже стає важко. Болісно. Образливо. Виснажливо. Я починаю думати, що я тупий. Ні на що не здатний. Як матінчин рот. Ці відмови наче ляпаси. І їх багато.

Раніше, коли я отримував негативні відповіді, то дзвонив, щоб довідатися щось про причини відмови. Це був також спосіб показати свою вмотивованість. Залишити відбиток. Людина на тому кінці дроту пояснювала мені жорстоко тверезим і врівноваженим голосом, що вони завалені сотнями й сотнями пропозицій. Що відбір був дуже важкий. Що, як і багато інших кандидатів, я відповідав усім вимогам. Що в мене прекрасні дані. Що в мене дуже добра підготовка, прекрасна освіта. Що мій досвід у галузі торгівлі чудовий, що те і се робить мою кандидатуру надзвичайною… але були ще кращі. Настільки кращі, що я не потрапив навіть до короткого списку. Мене не хотіли ні бачити, ні приймати, ні чути, ні дати мені шанс, ні слухати моє мотивування.

Дивитися всі книги

Книжки для саморозвитку та бізнес-література

Книга-мандрівка. Україна

Тараненко І. Книга-мандрівка. Україна / Ірина Тараненко, Юлія Курова, Марія Воробйова, Марта Лешак. — Київ : КНИГОЛАВ, 2017. — 68 с.

Чи знаєте ви, хто розшифрував писемність майя? Хто розробив траєкторію польоту на Місяць? Хто перевернув балетну моду та винайшов сучасну пачку?

«Книга-мандрівка. Україна» — це 1200 непересічних фактів про Україну та українців.

Ми відшукали не лише найдивовижніше, але й найважливіше, що варто знати про Україну: унікальні місця, де слід побувати, культурні здобутки, видатних особистостей та поворотні моменти, що вплинули на хід історії та життя кожного українця. Ця книга створена з відкриттів, і ми сподіваємося, що з нею ви зможете поглянути на Україну по-новому.

Це видання — не лише для дорослих, але й для родинного читання з дітьми, для українців і всіх, хто хоче дізнатися більше про нашу країну.

327 особистостей, що надихають
232 дива природи
224 історичні події
135 культурних феноменів
129 архітектурних шедеврів
78 визначних винаходів і відкриттів
75 економічних і промислових об’єктів

Ship life. Сім місяців добровільного рабства. Ольга Мельник

Мельник Ольга. Ship life. Сім місяців добровільного рабства / Ольга Мельник. – Чернівці : Видавництво 21, 2017. – 192 с. ISBN 978-617-614-183-9

«Ship Life. Сім місяців добровільного рабства» написано у формі умовного щоденника дівчини, що працювала офіціанткою на американському круїзному лайнері. Авторка день за днем відтворює з пам’яті реальні події семи місяців, проведених на борту, ділиться своїми враженнями, відкриттями і переживаннями. Читачі цього щоденника мають змогу разом з авторкою відвідати понад 20 країн Європи, Північної та Центральної Америки, а головне — з перших вуст дізнатися про те, яке ж воно – корабельне життя.

Замовити книжку

Коли я повернулась додому після семимісячного контракту на круїзному лайнері, друзі, родичі і знайомі багато разів питали мене, як там було. Відповідати на це питання мені було дуже складно. За сім місяців сталося стільки, що все це годі вкласти в одне-два речення. Я не могла надати цьому досвіду ані знаку «+», ані «–». У результаті різним людям розповідала різні речі – залежно від настрою. Хтось дізнавався про красу Карибських островів, а хтось про те, що за сім місяців у мене не було жодного вихідного дня. Але ніхто не отримав повної картини, – надто довго довелось би це все розповідати, та й вислуховувати. Так чи інак, з часом усе погане забувається, а хороше й далі викликає усмішку. Круїзний лайнер став однією з найстрокатіших сторінок мого життя.

100 експрес-уроків української. Частина 2. Олександр Авраменко

Авраменко О. 100 експрес-уроків української. Частина 2 : посіб. / Олександр Авраменко ; іл. Наталка Гайда. — Київ : книголав, 2017. — 192 с. : іл. ISBN 978-617-7563-03-6

Ця книжка є продовженням уже відомого посібника «100 експрес-уроків української». Вона містить ще одну сотню мовних історій, які в доступній формі навчають норм сучасної української мови.

Електричка, літак, пляж чи нудна нарада — це саме ті місця, у яких, розгорнувши цю книжечку, ви зможете провести час з приємністю й користю. Цей кишеньковий посібник допоможе вам більш упевнено й грамотно говорити українською. Працюючи над книжкою, пан Олександр мав задум у легкій та цікавій формі розповісти про поширені помилки як у приватному спілкуванні, так і в офіційному

Ціна: 89 грн. Придбати книжку можна за лінком.

Урок

В очікуванні копірайтера. Стаська Падалка

Падалка С. В очікуванні копірайтера. Драма про небувалий копірайтинг у восьми діях / Стаська Падалка ; пер. з рос. Ольга Кендзіор . – Київ : Пабулум, 2017. – 160 с. ISBN 978-966-97615-5-2

У книзі авторка відчайдушно намагається переосмислити копірайтинг як точку перетину дисциплін: маркетингу, філології та, пробачте, літератури. На крики розпачу збігаються персонажі. Разом вони очікують того самого Копірайтера і водночас вправляються в письменницькій майстерності, розбираються в мотивах споживання, виділяють ознаки хорошого тексту, створюють нейми і слогани.

«В очікуванні копірайтера» буде корисна потенційним і практикуючим копірайтерам, неймерам, райтерам, SMM-щикам і всім, хто обрав текст способом заробітку. Або поневолення світу.

Ціна: 120 грн

Замовити книжку

Про Курс про розумний та красивий копірайтинг

Наш курс — це набір перевірених досвідом інструментів для копірайтингу. Ми систематизували знання з письменницької майстерності, філологічного аналізу та маркетингових досліджень та умістили їх у комплекс занять. Кожне з них присвячено окремій темі, яка розглядається з урахуванням всіх аспектів.

Промови, що змінили світ

Промови, що змінили світ / пер. з англ. В. Горбатько. — Київ : Вид. група КМ-БУКС, 2017. — 328 с. ISBN 978-617-7498-80-2

Слово — могутня зброя, результат застосування якої залежить від того, ким воно мовлене. В устах диктаторів слово нерідко ставало знаряддям для знищення цілих держав і народів, а в устах видатних постатей, які присвятили своє життя боротьбі за високі ідеали, — інструментом вивільнення людської свідомості від духовних кайданів. Зібрані у цьому виданні промови охоплюють тривалий історичний період — від часів Ісуса Христа до сьогодення. Особи, які їх виголосили, силою слова змінювали хід історії, сприяли перевороту мислення не лише пересічних людей, а й урядів і політиків світового рівня. Подані у промовах меседжі не втрачають своєї актуальності й понині.

Ціна: 295 грн

Замовити книжку

«Найбільш переслідувана жінка сучасної доби»

ГРАФ  СПЕНСЕР

Промова, виголошена на похоронах Діани, принцеси Уельської,

6 вересня 1997 р.

 «…Попри свій високий статус, попри увесь зовнішній лоск, попри обожнення публіки Діана все своє життя залишалася в глибині душі людиною надзвичайно вразливою, майже дитиною в своєму бажанні робити добро іншим, щоб позбутися глибоко вкоріненого усвідомлення власної недосконалості, а її проблеми з харчуванням були лише одним із його симптомів. Увесь світ відчув цю сторону її вдачі і через цю вразливість ставився до неї з любов’ю й турботою, захоплюючись водночас її щирістю й чесністю.

…Загалом вона не змінилася, так і залишившись тією старшою сестрою, яка доглядала мене в дитинстві, захищала у школі й подовгу тряслася зі мною в потягу, подорожуючи на вихідні між домівками наших батьків. Треба віддати належне її здоровому глузду, силі й витримці, завдяки яким вона попри ті вкрай химерні життєві обставини, з якими довелося зіштовхнутися в юності, залишилася внутрішньо цілісною, вірною самій собі…»

Різдво з Пешими леді. Колін Християн Берк

Берк К. Х. Різдво з Пешими леді / Колін Християн Берк ; Пер. з англ. Р. Фещенко, О. Вишневського. — К. : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 160 с. : іл. ІSBN 978-617-7489-03-9

“Різдво з першими леді” – це книжка про святкову магію, яка щороку панує на Різдво в Білому домі. У ній зібрані індивідуальні традиції та естетичні підходи до свята перших леді США – від Жаклін Кеннеді до Мішель Обами. Наприклад, Леді Берд Джонсон прагнула втішити націю після трагічної смерті Джона Ф. Кеннеді, створивши неймовірну атмосферу домашнього тепла і затишку. Чарівна Ненсі Рейган відродила дитяче почуття очікування дива, а Лора Буш та її “червоно-біло-синє Різдво” було покликане згуртувати націю.

Авторка книжки Колін Християн Берк входила в групу декораторів президентської резиденції. Вона зібрала відомості про святкування Різдва в Білому домі за півстоліття, починаючи з епохи Кеннеді.

Ціна: 300 грн

Замовити книжку

ПЕРША ЛЕДІ РІЗДВА

Жаклін Кеннеді

«Доброго дня, місіс Санта Клаус, тобто місіс Кеннеді».
— п’ятнадцятирічний пацієнт дитячої лікарні округу Колумбія.
Цитата з THE WASHINGTON POST.

 Кумедно: маленький хлопчик сплутав елегантну Першу леді в модному червоному різдвяному костюмі та норковій шапочці з місіс Клаус. Це й справді так було, коли Жаклін, або Джекі, як ще її з любов’ю називали, завітала до дитячої лікарні округу Колумбія, щоб привітати з Різдвом маленьких пацієнтів. І хоча малюк дуже зніяковів, та він сказав правду. Місіс Кеннеді була втіленням високої культури і простоти. Вона була іконою стилю, та водночас теплою і домашньою, як місіс Клаус.

У 1961 році першою різдвяною темою став «Лускунчик». У такий спосіб Джекі Кеннеді вшанувала балет, класичну музику та культурну спадщину. Адже в балеті «Лускунчик» події розвиваються навколо величної вік­торіанської новорічної ялинки. У Блакитній залі Джекі встановила свою версію ялинки з «Лускунчика»; її верхівка, увінчана зіркою, сягала стелі. Ялинку оперізувала блакитна стрічка, а гілки були прикрашені маленькими штучними свічками замість справжніх свічок, які використовувалися в XIX столітті. Величезні сніжинки висіли поруч з мініатюрними карамельними паличками, кошиками, ангелами, птахами і різними тваринами.

Лаґом. Лола А. Екерстрьом

Екерстрьом Л. А. Лаґом / Лола А. Екерстрьом  ; пер. з англ. Н. Лавської. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2018. — 192 с. : іл. ІSBN 978-617-7498-78-9

“Останнім часом багато говорять про раціональний спосіб життя, що має супроводжуватися, зокрема, дбайливим ставленням до природи, економним використанням її ресурсів. Однак реалізувати його у наш динамічний час не завжди легко. Тож більшість із нас охоче скористалися б порадами щодо того як розпочати життя у стилі лаґом.” – Джоанна Ярроу, очільниця відділу екологічного та здорового життя, ІКЕА.

Лаґом — це спосіб життя у гармонії зі світом, природою та з самим собою. Його підґрунтям є справедливість, помірність та здатність радіти тому, що маєш. Девізом прибічників такого способу життя є вислів: «Не надто мало, не надто багато — саме в міру».

Нехай ця дивовижна книжка допоможе вам внести бодай незначні, проте важливі зміни у своє повсякденне життя, щоб воно стало повнішим та більш щасливим.

Ціна: 200 грн

Замовити книжку

«І найглибший колодязь можна осушити»
Шведське прислів’я

 Часто кажуть, що найкращий спосіб піклуватися про рідних, — це, насамперед, любити і дбати про себе. Це означає бути в гармонії зі своїм тілом, задовольняючи в першу чергу його потреби, та зосереджувати увагу на власному добробуті.

Лаґом діє в тому ж контексті гармонії та балансу. Як негласний провідник лаґом веде нас до того ідеального місця, де ми почуваємося здоровими духом, тілом та думками.

Він вимагає, аби ми давали належний відпочинок розуму, навантажували регулярними фізичними вправами тіло та плекали душу. І головне — робити це слід таким чином, щоб це було не надмірно і не надто недбало, а, скоріше, мало форму звичок, яких ми логічно та реалістично дотримуємось.

Щоб жити в гармонії, ми маємо відповісти на запитання «Що для мене означає хороше життя?».

Машина, що змінила світ: Історія лін-виробництва. Джеймс П. Вомак, Деніел Т. Джонс, Деніел Рус

Вомак Дж. П. Машина, що змінила світ: Історія лін-виробництва — таємної зброї «Тойоти» в автомобільних війнах / Джеймс П. Вомак, Деніел Т. Джонс, Деніел Рус ; перекл. з англ. Наталія Валевська. — Бібліотека Лін Інституту. — Київ : Пабулум, Lean Institute Ukraine, 2017. — 388 с. – ISBN 978-966-97615-9-0

«Машина, що змінила світ…» не лише описує історію успіху компанії «Тойота» в автомобільній галузі, але й ґрунтовним дослідженням управлінських механізмів показує, що конкретно до цього успіху привело. У цій книзі вперше викладено принципи лін-виробництва, яке на сьогоднішній день здобуло визнання по всьому світу.

Книга буде цікава не лише керівникам і менеджерам, але й іншим працівникам різних рівнів, урядовцям, лідерам профспілкових рухів, фінансистам та споживачам у кожній країні світу.

Ціна: 150 грн

Замовити книжку

Якщо цього року ви прочитаєте лише одну книгу про бізнес, то саме з цієї ви дізнаєтеся найбільше:

  • те, як японцям вдалося обійти весь світ у глобальних автомобільних війнах;
  • таємну зброю японців: метод виробництва під назвою «лін». Це — перша книжка про лін-систему;
  • те, як відсутність лін-виробництва підірвала першість американських та європейських автомобільних виробників;
  • те, як деякі розумні компанії на Заході починають запроваджувати лін-виробництво;
  • те, що кожна галузь промисловості повинна знати про лін-систему;
  • те, як лін-виробництво змінить не лише спосіб виробництва товарів, долю компаній та країн, а й спосіб нашого життя, праці та мислення.
Дивитися всі книги

Мистецькі видання

Щоденник “Дуже близьке”

Дуже близьке : щоденник / диз. Ірина Нікітіна. – Київ : Родовід, 2017. – 208 с.

Мистецький щоденник  «Дуже близьке» задуманий як організатор ділового року і записник особистих роздумів.

Наблизити найкрасивіше, найрідніше з мистецької спадщини так близько, щоб мати його перед очима кожного дня! Щоб особисті записи були шляхетною звичкою, інтелектуальною роботою й моментом історії, — така ідея щоденника килимових дизайнів  «Дуже близьке», створеного за мотивами книжок видавництва РОДОВІД «Квіти і птахи в дизайні українських килимів» (2015) та «Ромби й вазони в дизайні подільських килимів» (2018).

Килими були окрасою в побуті української верхівки протягом багатьох століть, ще з часів Київської Русі.  Згадки про них знаходимо в Іпатіївському літописі, в давніх описах багатих посагів і майна купців, їх зображали на портретах шляхти та козацької старшини у XVII-XVIII ст., пізніших селянських портретах. З початку ХХ ст. вишукані килими приватних інтер’єрів та збірок творять музейні колекції.

Ціна: 300 грн

Дуже близьке 2

Малевич. Автобіографічні записки 1918–1933

Малевич. Автобіографічні записки 1918–1933 / упоряд. А. Білоусова. – Київ : Видавництво РОДОВІД, 2017. – 96 с. : іл. ISBN 978-617-7482-08-5

Казимир Малевич залишив три окремі незавершені автобіографічні тексти (1918, 1923-1925, 1933) – це і особисті відчуття та переживання дитячих років, міркування про проблеми мистецтва, роздуми, порівняння. Захопливо і талановито написані, вони читаються надзвичайно легко з будь-якого рядка.

Ці записи часто згадуються, коли йдеться про зв’язок художника з Україною. Більше того, цей текст лишається основним джерелом свідчень про раннє життя мистця. Малевич з гумором згадує свої дитячі та юнацькі роки, родину, друзів, навчання і все, що допомогло йому стати художником.

Спогади мистця раніше кілька разів друкувалися, але в  Україні повністю виходять вперше. Автобіографію (пере)прочитали сучасні ілюстраторки, що оформили видання – Женя Полосіна й Аня Іваненко (студія Сері/граф).

Ціна: 200 грн

«Я помню хорошо и никогда не забуду, что в первую голову меня всегда поражала окраска и цвет, потом бури, грозы, молнии, и тоже полное спокойствие после грозы, ночь и день эта смена меня очень волновала. И я помню тоже, как трудно меня было уложить спать или оторвать от увлечения наблюдением или, вернее, просто смотрением на звезды горящие, на темное, как грач, небесное пространство».

Собаки в мистецтві. Ангус Юланд, Кетра Вілсон

Юланд А. Собаки в мистецтві / Ангус Юланд, Кетра Вілсон ; пер. з англ. Дж. Гнатів. – Київ: Nebo Booklab Publishing, 2017. – 160 с.  ISBN 978-617-7537-20-4

Люди, які прищеплюють свої риси тваринам, звісно, передусім, віднаходять їх найяскравіше втілення у собаках. Ми змушуємо їх носити джемпери, на наших малюнках вони втрачають свої природні звірські якості, ми навіть змінюємо їхній колір. Так ми зображаємо своїх найвідданіших друзів.

Вічна любов до собак віднайшла себе на сторінках цієї книги. У нас із ними, так би мовити, взаємозалежність. Собаки потрібні нам, щоб відкривати нові джерела емоцій. В мистецтві, як і в житті, ми проектуємо на них свої амбіції, звершення, та тривоги, а вони, не зважаючи ні на що, повертаються і просять продовження. Однак, звісно, не можна забувати про високу ймовірність поклику пращурів.

Книга про собак досліджує альтернативу переймання стилю життя: життя з людьми. У відносинах зі собаками, від нас, як від господарів, багато не потрібно: всього лиш корм та наша компанія. Після цього життя собаки набуває простого сенсу. Як сказав американський письменник Джеймс Турбер: «Собаки одержимі тим, щоб бути щасливими».

Ціна: 250 грн

Франсіско де Гойя “Собака” 1820

Поза контекстом, “Собака” де Гойя — зразок сучасного полотна, на якому масивна товща неба нависає над темною, нечіткою поверхнею землі. Між ними спостерігається всього лишень одна фігура —
самотній собака, що звідкись визирає. Важко зрозуміти, що з ним сталося, але, іспанська назва, під якою відома ця картина, а саме “Perro Semihundido” (“Голова собаки”) натякає, що він або наполовину занурений, або тоне. 

Похмурі картини де Гойя, включно з нещасним собакою, зображені прямо на стінах його будинку Quinta del Sordo, що поблизу Мадрида. Побутує думка,що вони зберігалися у таємниці, оскільки не планувалися для публічного показу, та зараз копії цих картин виставляються в галереї Прадо. Дияволи, відьми та рогаті чудовиська — ось справжнє тло картини “Собаки” де Гойя. Пес — найприродніше на ній створіння, що показує одну лишень голову, як вогник життя
у коловороті пітьми.

Адміністративний кодекс України

Адміністративний кодекс України / іл. Давид Чичкан. – Київ : Основи, 2017. – 196 с. ISBN 978-966-500-671-8

Видавництво «Основи» видало текст Кодексу України про адміністративні правопорушення — редакції вересня 2017 року, проілюструвавши її графікою українського художника Давида Чичкана.

Кодекс про адміністративні правопорушення регулює, мабуть, найбільшу частину життя кожного громадянина України. Під суспільні відносини, регульовані ним, підпадає практично все: від неправильних паркувань авто, до запаху марихуани з вашого балкону. Абсолютна більшість українців має дуже примарне уявлення про зміст цього документу, яким просякнута ледь кожна сфера нашого життя.

Ціна: 250 грн

norm2

norm4

norm5

 

 

Terra Ucrainica. Історичний атлас України і сусідніх земель

Terra Ucrainica. Історичний атлас України і сусідніх земель / Д. Вортман та ін. —  Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. – 224 с. : іл. ISBN  978-617-12-3719-3

Чудовий подарунок для всіх, хто цікавиться історією!

Історія в картах! Унікальний атлас, що охоплює період історії України від кіммерійців і аж до наших днів. Кожна карта – хронологічний зріз, зображення території сучасної України і сусідніх земель станом на певну дату. До карт подані текстові коментарі та роз’яснення. Книга також містить документальні ілюстрації та науково-художні реконструкції.

 Ціна: 500.00 грн

Серія карт

Текстові коментарі та роз’яснення

Документальні ілюстрації

Науково-художні реконструкції

Вітер в долонях. Роксоляна Загайська

Загайська Р. Вітер в долонях : книга проходів Личаківським цвинтарем / Роксоляна Загайська. — Львів : Апріорі, 2017. – 416 с. : іл. ISBN 978-617-629-366-8

Книга запрошує завітати до унікального за своєю атмосферою Личаківського цвинтаря, перейтися його алеями, пізнати історію цього некрополя, ознайомитися з долями людей, які знайшли тут вічний спочинок.

Розрахована на широке коло читачів, які цікавляться історією Львова.

Ціна: 150 грн

Все відходить, все минає, як сьогоднішній день. Та прийде завтра і принесе стільки нового, незабутнього, свіжого. Знову прилетить і відлетить вітер… Бажаю всім, читаючи цю книгу, відчути і потримати в своїх долонях вітер…

Роксоляна Загайська

Казка “Ох”. Михайло Жук

Михайло Жук. Казка “Ох”

Ця чарівна історія про правителя Лісового Царства. А написав її понад 100 років тому український художник та письменник Михаи?ло Жук. Проілюструвала цю фантастичну оповідь сучасна художниця Крістіна Ярош.

Ціна: 100 грн

Oberig-chasu_Oh_Kazka-z-avtors-kimi-ilyustratsiyami-11 Oberig-chasu_Oh_Kazka-z-avtors-kimi-ilyustratsiyami-15

Метамистецтво. Світлана Маценка

Маценка С. Метамистецтво: словник досвіду термінотворення на межі літератури й музики / Світлана Маценка ; графіка Олега Денисенка. — Львів : Апріорі, 2017. — 120 с. ISBN 978-617-629-369-9

Словник досвіду музико-літературних понять укладено як пандан до монографії «Партитура роману» (Львів: ЛНУ ім. І. Франка, 2014). Через ключові поняття і терміни представлено теорію діалогічності роману, який тяжіє до музики. Порушено пов’язану із цим теоретичну проблему термінотворення на межі літератури й музики. Концепт «метамистецтва» у книзі реалізовано також через «діалог» літературознавчого дискурсу із графічним текстом про музику українського художника Олега Денисенка.

Для літературознавців, мистецтвознавців та усіх, хто цікавиться феноменом взаємодії мистецтв.

Ціна: 150 грн

Концепція цієї монографії полягає в утвердженні ідеї провідної ролі музики в німецькій культурі в її тлумаченні романним словом і безпосередньому впливі на естетику й поетику самого роману.

Українська проза та поезія

Гра в життя. Олег Рибалка

Рибалка О. Гра в життя / Олег Рибалка. – Київ : Легенда, 2017. – 224 с. – (Мислива серія).  ISBN 978-966-97689-3-3

Роман-триптих Олега Рибалки «Гра в життя» за формою — фентезі, за змістом — медитативно-філософська проза. Три його книги співіснують у взаємодоповненні як три ракурси пізнання. У першій («Долина») молодий чарівник потрапляє до замкнутого світу, щоб відімкнути його для себе й для решти людей. У другій («Іскра») — він вивчає власні можливості. У третій («Розмови») — прагне роздивитися життя очима інших.

Одним із перших читачів «Гри в життя» став письменник Степан Процюк: «Роман Олега Рибалки витворює гігантські паралельні реальності, в яких точиться одвічна боротьба між сакральним та профанним. Розглядати її, що важливо, можна в різних ракурсах водночас, тож цілком природно, що в декого з нас виникне бажання перечитати цей текст удруге».

Ціна: 120 грн

Замовити книжку

Вони повільно просувалися вузькою стежиною поміж великих валунів. Перед ними лежала Долина. Що там, ніхто не знав. Жодна людина ще звідти не поверталася. Подейкували, там кояться різні дивовижі, незнані звірі блукають і живуть невідомі істоти, але все це були не більше ніж чутки.

Першим ішов середнього зросту кремезний чоловік із невеликим мечем на поясі. Звали його Стан. Він був дуже допитливий від природи й нічого у світі не боявся. Тож, довідавшись про Долину, умовив своїх друзів вирушити туди разом із ним.

Другою ступала дівчина Ліза – непересічна юнка з великими розумними очима. Вона більше цікавилася скарбами, щоб задовольнити свої бажання, і складними випробуваннями та загадками, щоб задовольнити свій розум. І того, й того в будь-яких пригодах мало не буває.

Коханці Юстиції. Юрій Андрухович

Андрухович Юрій. Коханці Юстиції [Текст] : роман / Юрій Андрухович. – Чернівці : Меридіан Черновіц, 2018. – 304 с. ISBN 978-966-97679-2-9

«Коханці Юстиції» – паранормальний роман, у якому окремі життєписи з притаманною автору композиційно-стилістичною майстерністю об’єднуються в художню цілість і аж волають про восьми-з-половиною-серійну кінематографічну реалізацію. Родинно-побутові і політичні вбивства, зґвалтування і грабунки, розбещення малолітніх і загадкове відокремлення голови, ідейні зради і зради заради ідеї, закладені різним дияволам душі й не завжди справедливі, але часто жахливі покарання. Чого ще треба, щоб читач відчув себе благим і з насолодою усвідомив свою моральну перевагу над нещасними коханцями примхливої Юстиції? Та вже – за старою доброю традицією – й над автором, якому спало на думку увічнити таких пропащих істот.
Ціна: 240 грн
“Рік 1641 ознаменувався у місті Львові цілим ланцюгом жахливо-прекрасних подій, серед яких цілком видатне місце посіло привселюдне спалення такого собі Альберта Вироземського, особи без громадянства і з вельми туманним соціальним минулим. Точна дата цього дидактичного спектаклю на площі Ринок нині для нас не має значення: у будь-якому разі йдеться про осінь – принаймні як осінь середньовіччя”. 

 

Стежка в долонях. Оксана Щирба

Щирба О. Стежка в долонях / О. Щирба ; іл. О. Хомченко. – Київ: Саміт-книга, 2017. – 288 с. ISBN 978-617-7560-23-3

Як віднайти свою стежку та міцно затиснути поміж долонями, не упустивши щастя? Повернутися до самого себе, зазирнути у свій внутрішній світ, визначитися з власними бажаннями та посіяти частинку добра? Герої оповідань люблять, ненавидять, втрачають і шукають; помиляються, пробачають, мріють і  боряться. Усі вони такі різні, і водночас поєднані спільною стежкою- глибоко емоційні, реальні, взяті з життя і пережиті авторкою особисто.

Ці історії для тих, хто вміє плакати і сміятися, думати і переосмислювати, хто не боїться змінювати світ навколо себе.

Ціна: 168 грн (для зареєстрованих користувачів знижка)

Придбати книжку

Доброго дідуня — наче вперше та водночас востаннє. 
Час, складений з років, захопив дитинство у свої руки і відкинув назад, але кіноплівки залишилися.
Спогадів пам’ять приберегла так багато, що інколи аж голова тисне та солодко болить від їх кількості. Хочеться усі переглянути, знову пережити емоції дитинства, заплести кораблем в бухту минулого, скупатися у її водах, засмакувати безтурботністю та щастям, і повернутися з повним оберемком дитячої втіхи назад, у доросле, сповнене проблем та негараздів, буденне життя.
Запливаєш ген далеко і згадуєш…
В ту хвилину закортіло знову вибратися на горище і обдивитися усе, доторкнутися до вишні, на гілках якої дрімали, сісти на старий мотоцикл, яким ти добирався на роботу,та помчати у далекі поля, де ми шукали яскраві квітки; почути знову дідусеве «гап-гап», знайти скриньку, в якій ховали цукерки, помилуватися зоряним небом і впіймати хвостату комету. 
Стало якось сумно…

Истории старого города. Мария Миняйло

Миняйло М. Истории старого города / Миняйло Миняйло. – Київ : Саміт-книга, 2017. – 320 с. : іл. ISBN 978-617-7560-53-0

За каждым окном скрыта своя история. Где-то живет старый кот Барсик, с надорванным ухом и коротким толстым хвостом, где-то над учебниками склонилась тихая школьница Зоря, а вот мужчина с орлиным профилем вспоминает свою первую любовь. А там владелец овощного магазина, жизнь которого изменила случайная встреча, и смешливая секретарша с букетом хризантем… Старый город знает множество историй, добрых и очень настоящих, которые стоят того, чтобы их рассказать.

Ціна: 90 грн

Тетя Боня была высокая уже немолодая женщи­на, но сказать точно, сколько ей лет, не мог никто, да и не старался. Подобно Елене Александровне, она затягивала черные с проседью волосы в хвост, кото­рый потом заматывала в пучок. Имя же ее было на­столько труднопроизносимым для дошкольников, что со временем статная дама Бронислава Лаврентьевна превратилась в тетю Боню, строгую, но всем сердцем любящую детей женщину. Несмотря на фамильярное обращение малышей, порицать их не мог даже Николай Феодосьевич, директор общеобразовательной шко­лы № 185, так как и сам затруднялся, не сбившись, произнести «Бронислава Лаврентьевна». Так и появи­лась тетя Боня, человек старой закалки, с нерушимы­ми принципами и собственным взглядом на воспита­ние подрастающего поколения.

Амстердам—Київ. І трохи святого Миколая. Галина Рис

Рис Г. Амстердам—Київ. І трохи святого Миколая / Галина Рис. – Брустурів: Дискурсус, 2017. – 192 с. ISBN 978-617-7411-14-6

Ця історія розпочнеться з переплутаних в аеропорту валіз. Удома заклопотана роботою та сімейною рутиною Олена знайде в не зовсім своїй валізі чужі речі, а несміливий Марко, окрім туфель та суконь, щось значно цікавіше — незавершений рукопис про Миколая і його життя ще задовго до того, як той став казковим добродієм.

Марко пообіцяє собі знайти авторку тексту та повернути загублений рукопис. І дотримає обіцянку. А далі, як це зазвичай буває, між героями з’явиться щось більше, ніж дружба.

Перед вами зворушлива історія про вірність, кохання та диво, яким завжди є місце в нашому житті.

Ціна: 85 грн

Люди в гніздах. Олег Коцарев

Коцарев О. Люди в гніздах : роман / Олег Коцарев. — Київ : Видавничий дім «КОМОРА», 2017. — 232 с.

У кожній родині є історії, що незмінно переповідаються з покоління в покоління, мов складова таємничого ритуалу. Інші залишаються поза кадром і згодом майже зникають, осідаючи пилом на старих фотокартках або розпадаючись на абсурдні й незбагненні фрагменти. «Люди в гніздах» — це своєрідна суміш перших і других, позначена легким гумором, пародією та деконструкцією. Як, зрештою, деконструйовано ледь не цілу історичну пам’ять (зокрема локальну, родинну) в нашій частині світу. До сюжету цієї книжки потрапили романтичні втечі, стрілянина на фронті та в тилу, неймовірні повороти долі — й самотнє покинуте піаніно, що журиться на вокзалі, в той час як коні з вершниками звично збігають сходами на другий поверх, а привиди давно померлих родичів стиха під’їдають яблучне варення.

Обкладинка та ілюстрації Юлії Стахівської. В оформленні використано фотографії з родинного архіву автора.

Ціна: 130 грн

Річ Посполита, Київське воєводство,

Черкаське староство, лівий берег Дніпра

— Який чорт тебе прислав, до того й повертайся!

Саме таку відповідь отримав писар Петро Устименко, постать у своїх скромних масштабах вельми достойна, коли передав отаману Качурику цілком офіційний наказ збирати по сусідніх селах загін і рушати на збори. Качурик був досвідченим і здоровенним, кожен палець його міг порівнятися розмірами з першорядною морквиною. Він стояв посеред свого хутора, широко й скептично розставивши ноги, і вочевидь не хотів їхати кудись воювати. Тим паче не хотіли воювати його морквини. Позаду з цікавістю позирала купка широкоплечих хлопів. Вони так само не збиралися воювати. Качурик проігнорував уже кілька попередніх наказів, і робити винятків для писаря не збирався.

У полоні болю. Алевтіна Шавлач

Шавлач А. У полоні болю : повість-трилер / Алевтіна Шавлач. — Київ : ВЦ «Академія», 2018. — 160 с. — (Серія «Ім’я»).

Вона вродлива, успішна і сповнена мрій про яскраві відкриття і враження, кар’єру і подорожі. Та одна-єдина зустріч змінює геть усе. Привітний молодий лікар зачарував усмішкою, а приязним поглядом викликав довіру.
Ніщо не віщувало біди. Насправді ж його янгольська зовнішність приховувала нещадне чудовисько, спрагле чужих страждань. І вона стає його заручницею. Їй необхідно боротися за себе на грані життя і смерті. Але цілковита покора така манлива. Чи витримає це? Чи вистачить сил протистояти безжальному звіру, подолати власні хворобливі потяги і зважитись на рішучий крок? А можливо, втративши себе колишню, вона знайде шанс на інше життя… У полоні болю і з присмаком дивної насолоди.

Ціна: 80 грн

«Аляска». Сергій Бут

Бут С. «Аляска» / Сергій Бут. —  Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. – 208 с. ISBN  978-617-12-4299-9

До психлікарні його привезли без тями і… в гідрокостюмі. Перед цим чоловік забіг до церкви, наляканий чимось несусвітнім, кимось із потойбічного світу. Покликаний рятувати людей, тепер він сам потребував допомоги, і в першу чергу — душевної. Це дивно й безглуздо, та в психушці пацієнт знайде хоч і тимчасовий, проте надійний прихисток від проблем і від самого себе. Але попереду — ще неймовірніше безглуздя…

«Аляска» — це гостросюжетний трилер в кращих традиціях сюжету «Над зозулиним гніздом».

Ціна: 74.90 грн

Про автора:

Сергій Бут — сучасний український письменник, двічі дипломант престижного літературного конкурсу «Коронація слова». Популярність здобув після виходу дебютного роману «Листи з того світу», який схвально сприйняли й критики, й читачі.

Дивитися всі книги
artarsenal bookforum publish messe