Читомо > Новинки до Книжкового Арсеналу-2015 > Дитяча книжка

Дитяча книжка

Пригоди малої Соні. Ольга Хоменко

Номер стенду: C26

Хоменко, Ольга. Пригоди малої Соні. — Київ: Лаурус, 2014. — 32 c.: іл.

Героїня книжки, маленька вигадниця на ім’я Софійка, живе у місті Києві і захоплюється японською культурою. Вона любить цукерки і кавуни, читати і пустувати, маму і тата. А ще – радіти життю. Книжка про те, як важливо не зраджувати свою мрію.

Книжука про бобрюки

Номер стенду: 

Ком’яхов О. Книжука про бобрюки. — К.: Люта справа, 2015. — 24 с. – ISBN 978–966–2760–19–4

«Книжука про бобрюки» — книга-каламбур з віршованими пригодами за участю дивних створінь, вигаданих Сашком Ком’яховим для дітей та їхніх батьків. Книжка вчить шукати смисли, розважає, тренує вимову і вдумливе читання. Задум книги відсилає до традиційного жанру багатьох народів світу — казок-побрехеньок.

Мій дідусь був черешнею. Анджела Нанетті

Номер стенду: В05

Нанетті А. Мій дідусь був черешнею. – Л. : Видавництво Старого Лева, 2015.  

Ця книга – родинна історія хлопчика Тоніно, розказана від його імені. Проста і казкова водночас. Така, що зачепить кожного знайомими ситуаціями, подіями, фразами і страхами. У Тоніно є мама й тато, які не завжди знаходять спільну мову. Є дідусь і бабуся міські, а є – сільські. І вони зовсім різні, бо живуть у різних світах. І саме сільські дідусь і бабуся – Оттавіано і Теодолінда – словами, вчинками, тим, які вони є, відкривають перед Тоніно, а отже – й перед нами, скарби емоцій, вчать розуміти себе й близьких, сприймати і переосмислювати навіть найскладніші речі та явища. Навіть смерть, яка є невід’ємною частиною життя. Ця історія – повернення в дитинство з його можливістю неможливого і нагадування про те, що дива існують поряд з нами, і що, попри сум, несправедливість та розпач, ми таки зуміємо їх побачити, якщо тільки відкриємо до них серце.

Ціна: 70 грн

Дзеркалинка. Брейдін Фернворт

Номер стенду: А7

Фернворт Б. Дзеркалинка / Брейдін Фернворт, художник Юлія Соботюк. — К. : Основи, 2015. — 32 с., іл. 

Коли одного вечора семирічна Ванеса перед сном зазирає до дзеркала, то бачить: її відображення відсутнє! Вона здивована і стурбована, і ніхто з дорослих їй нічим не зарадить. Її обличчя в дзеркалі не з’являється протягом кількох місяців, хоча щоночі Ванеса мріє про свою Дзеркалинку та її захоплюючі пригоди. Нарешті, коли Ванеса прийняла втрату свого відображення…
Брейдін Фернворт — американський письменник і дитячий бібліотекар, який мешкає з родиною у штаті Монтана, США.
Юлія Соботюк — українська ілюстраторка й авторка книжки для малюків «12 місяців». Живе у Нідерландах.

Ціна: 80 грн

Таке цікаве життя. Ірина Цілик

Номер стенду: В05

Цілик Ірина, Таке цікаве життя, ілюстрації: Лукащук Христина— Л. : Видавництво Старого Лева, 2015. — 48 с.

«Таке цікаве життя» Ірини Цілик – справді цікаве й насичене. Читаючи цю книгу ви дізнаєтеся про те, що ґава – дуже розумний птах, що театр починається з вішака, а машиністка київського фунікулера дружить з білками. І про те, чому не можна їсти сніг, хто в музеях слідкує за тим, щоб відвідувачі не кидали обгортки від цукерок і не крали картини, як улітку падають зірки, хто такий Боб Марлі та чому коти розумні, але іноді так і не скажеш. А ще на сторінках «Такого цікавого життя» – безліч веселих малюнків художниці Христини Лукащук, які бавляться в гру «підміни мене» зі словами. Словом, читати цю книжку не перечитати, дивитися не передивитися:)

Ціна: 60 грн

Мишачий дім Сема і Джулії. Каріна Схапман

Номер стенду: В05

Схапман К. Мишачий дім Сема і Джулії / Каріна Схапман; переклад: Сеничак Оксана;  ілюстрації: Схапман Каріна. — Л. :   Видавництво Старого Лева, 2015. — 58 с.

Мишачий дім, проект Каріни Схапман, збудовано як декор для цієї дитячої книжки. Дім виготовлений з картонних коробок і пап’є­маше. Для інтер’єру Каріна використовувала автентичні тканини 50­70­их років та різний дріб’язок. Мишачий дім має фасад, бік та тильну сторону, і в ньому є понад сто кімнат, коридорів та балкончиків. Мишей, які проживають у домі, також виготовила Каріна. Поки вона будувала різні кімнати, історії для книжки з головними героями – Семом і Джулією – поставали самі.Каріна Схапман «Мишачий дім. Сем і Джулія».

Ціна: 105 грн

Мій дім і речі в нім. Творча майстерня «Аґрафка»

Номер стенду: В05  

Творча майстерня «Аґрафка» (Романа Романишин, Андрій Лесів). Мій дім і речі в нім. — Л. :   Видавництво Старого Лева, 2015. — 24 с.

Ця картонка ­ справжній скарб для малюків, які щойно починають вивчати світ довкола, та їхніх батьків. Бо з чого найкраще розпочинати спілкування з дитиною, як не з книжки? І з чого маляті найперше розпочинати пізнання світу, як не з рідного дому, де повно таких різних і таких потрібних речей? Сторінка за сторінкою перед зачудованими оченятами поставатимуть різні кімнати і те, що є в них ­ і ліжечко, і капці, і горнятко, і кран, і улюблені іграшки. Роздивлятися на картинці, водити пальчиком, відшукувати потрібне, вимовляти або навіть виспівувати назви, копіюючи тата чи маму ­ книжка “Мій дім і речі в нім” пропонує безліч можливостей для навчання, розвитку і спільних родинних приємностей.

36 і 6 котів. Галина Вдовиченко

Номер стенду: В05 

 Вдовиченко Г. 36 і 6 котів / Галина Вдовиченко ; ілюстрації: Гайда Наталка. — Л. :   Видавництво Старого Лева, 2015. — 136 с.

36 і 6 котів – саме стільки, не більше й не менше, хвостатих героїв Галини Вдовиченко – оселилося одного дощового вечора в помешканні пані Крепової попри її бажання. Але серце непоступливої господині до котів­безхатьків прихилила киця­сфінкс Баронеса. Ані пані Крепова, ані її племінник Стас навіть уявити собі не могли, чим обернеться вторгнення у їхнє маленьке помешкання 36 дорослих і 6 маленьких котів.

Як змайструвати автомобіль. Мартін Содомка

Номер стенду: В05

Содомка М. Як змайструвати автомобіль. — Л. : Видавництво Старого Лева, 2015.  ISBN: 978-617-679-119-5.

Двоє друзів, пацючок Арні і горобець Зила, надумали змайструвати автомобіль. До них приєднався жабун Крістіан, який вміє роздобувати все необхідне, тож можна весело братися до роботи. Наші герої живуть на околиці, поблизу старих дворів, майстерень і великого звалища. У такому середовищі меткий розум і гострий язик їм аж ніяк не зашкодять. Читаючи цю історію, сповнену пригод і труднощів, ви зрозумієте, як влаштований автомобіль і як він функціонує. Ви зможете дізнатися, як працюють двигун, зчеплення, гальма, а також – чимало цікавого. Переклад цієї книги здійснено за підтримки Міністерства культури Чеської Республіки

Ціна: 80 грн

Як розмовляти з дітьми про мистецтво. Франсуаза Барб­Ґалль

Барб-Ґалль Франсуаза / Переклад: Рябчук Софія ; ілюстрації: Гайдучик Назар. — Л. : Видавництво Старого Лева, 2015. — 192 с.

Простими словами і в зручній формі авторка підказує, як навчити дітей «бачити» картину, розуміти її і відчувати. На найбільш поширені й актуальні питання запропоновано лаконічні відповіді, покликані задовольнити цікавість і заохотити до нових пошуків. Це конспект, путівник, довідник і мистецький альбом водночас, який можна ретельно вивчати вдома, нашвидкоруч гортати у транспорті чи розглядати в парку. Книга адресована не лише натхненним батькам і педагогам, які прагнуть змалку зацікавити дітей світом мистецтва, – вона й для тих допитливих читачів і читачок, які ніяк не знаходили часу його пізнати.

Снюсь-нюсь-нюсь. Юрій Бедрик

Номер стенду – B15

Бедрик Ю. Снюсь-нюсь-нюсь: вірші для дітей / Юрій Бедрик, художник Аліна віліщук. – К. : Фонтан казок, 2015. – 48 с. (Серія «Добрі вірші»)

Юрій Бедрик – один із найпотужніших українських поетів, який у своїй творчості органічно поєднує вишуканість класичної поетики із жвавим, мобільним, креативним мисленням сучасної дитини. Його образи яскраві і влучні, а поетичні рядки легко запам’ятовуються і «розтягаються на цитати».

Так само органічно поєднуючи найкращі традиції народного живопису й вишивки з креативними ідеями сучасного дизайну, проілюструвала книжку юна художниця, студентка Косівського інституту прикладного та декоративного мистецтва Аліна Віліщук.

Ціна: 50 грн

Iнтерактивний альбом «Як полюбити Павучка?»

Стенд В03

Амфт Д. Як полюбити Павучка? / Діана Амфт ; художник Матос М. — К. : Час майстрів, 2015. — 24 с.

Ви, мабуть, уже познайомилися з нашим Павученям, яке допомагає позбуватися страху, і полюбили його. Воно теж вас любить і принесло цей зошит, щоб разом із вами гратися, малювати, розгадувати головоломки, наклеювати наліпки та просто дружити. І ще з ним ви навчитесь самостійно плести різнокольорову павутинку – це так чудово та красиво! А ті, хто зустрів мале Павученя вперше, можуть прочитати про нього та його велику сім’ю в книжці, яку легко впізнати на книжкових полицях.

Їжачок у тумані. Сергій Козлов

Стенд В03

Козлов С. Їжачок у тумані / Сергій Козлов. — К. : Час майстрів, 2015. — 104 

Красива і мудра книга. Саме такі книги є прагненням нашого видавництва. Це книга відчуттів, які охоплюють нас, щойно ми візьмемо її до рук. Це книга знань, адже неї ввійшли історії, які хочеться перечитувати ще, і ще, кожного разу знаходячи в них щось нове й важливе.

Чарівні казки. Українські

Номер стенду: В19

Чарівні казки. Українські. — Х. : Ранок, 2015. — 80 с. 

Кращі чарівні українські казки в одній книзі! У них дивно поєднуються правда та вигадка,герої наділені чарівними вміннями, а сюжет набуває несподіваних обертів. Й звісно, добро завжди перемагає зло! Добрі та повчальні, вони стануть правильним орієнтиром у житті дитини. Книга ілюстрована чудовою художницею Вікторією Скаканді.

Ведмежа на ім’я Падінгтон. Майкл Бонд

Номер стенду: В19

Бонд М. Ведмежа на ім’я Падінгтон. — Х. : Ранок, 2015. — 132 с.

Одного разу подружжя Браунів помітило на вокзалі… ведмежа. Того вечора малюк Падінгтон знайшов собі справжню родину, а Брауни розпочали нове, цікавіше життя. Ведмежа звикатиме до великого міста і постійно опинятиметься у центрі різноманітних подій. Кумедні пригоди не залишать байдужими ні дорослих, ні дітей.

Коли понад 50 років тому англійський письменник Майкл Бонд написав свою першу книгу про ведмежатка Падінгтона, він навіть і гадки не мав, що пригодами його героя захоплюватимуться діти в усьому світі, книжки видаватимуть багатомільйонними накладами, а його самого вважатимуть класиком світової дитячої літератури.

Згодом історії про ведмежа Падінгтона були перекладені на 31 мову, а тепер він нарешті заговорив українською!

Чому ж так популярні ці книжки серед дітлахів різних країн? Чому все нові й нові покоління маленьких читачів у захваті від витівок маленького ведмедика?

Мабуть тому, що Падінгтон ні на кого не схожий. Чи хтось коли­небудь чув про ведмедів, які ходять на ринок за харчами? Ні, тому що ведмедик Падінгтон один такий.
Але хазяйновитість ведмежатка не йде в жодне порівняння з його головним талантом — устрявати в найрізноманітніші халепи. Падінгтона не назвеш шибеником, адже він, хоч і маленький, але доволі серйозний англійський джентльмен. І все ж таки з ним повсякчас щось трапляється.

Як не дивно, закінчується все напрочуд добре. Наприкінці чергової своєї пригоди Падінгтон знаходить нових шанувальників і, звичайно, залишається загальним улюбленцем родини Браунів. Чому? Звісно тому, що ведмеді завжди падають на всі чотири лапи.

Пітер Пен. Джеймс Метью Баррі

Номер стенду: В19

Баррі Дж. М. Пітер Пен. — Х. : Ранок, 2015. — 128 с. 

Усі діти рано чи пізно стають дорослими. Проте, існує один­єдиний виняток — завжди двана­дцятирічний Пітер Пен, втілення найпотаємніших фантазій своїх аж ніяк не казкових однолітків. Вільний від батьківського піклування, він уміє літати, живе на казковому острові, що населений феями, русалками, індіанцями, піратами. З Пітером увесь час трапляються неймовірні пригоди. Інколи його життя піддається смертельній небезпеці. Проте Пітер гідно долає найскладніші випробування.

Та іноді він усе ж таки відвідує наш нуднуватий реальний світ — хоча б задля того, щоб нишком послухати казки, що їх дівчинка Венді розповідає своїм молодшим братам… Романтична і трохи сумна книжка шотландського письменника Дж. М. Баррі — одна з найзнаменитіших дитячих книжок 20 століття — вийшла друком у 1904 р. і відтоді незмінно зворушує і хвилює серця юних читачів і читачок.

Атлас тварин

Номер стенду: В09

Атлас тварин. — Х. : Віват, ТМ Pelican, 2015. 

Нашу планету населяє безліч унікальних тварин, дізнатися про яких допоможе ця чудова книжка. 250 видів різноманітних представників фауни, натуралістичні акварельні малюнки, цікаві факти, зручна класифікація тварин на наземних, літаючих і водних, алфавітний покажчик — усе це основні особливості великого ілюстрованого «Атласу тварин». Також книжка містить карти усіх частин світу з відомостями про клімат, а поряд із кожною твариною розміщене умовне позначення, яке допоможе читачеві визначити на карті ареал її проживання.

Швейцарські казки. Олег Чаклун

Номер стенду: В15

Швейцарські казки / Розказав Олег Чаклун, намалювала Ірина Суманенкова. — К. : Фонтан казок, 2015. — 72 с., іл. (Серія «Добре чаклунство»)

Величні льодовики, полонини, ліси, водограї й численні озера… Усе це – Швейцарія, країна краси, точності й надійності. Такі ж і її казки – дивні, таємничі й смачні, як добрий кухоль пінистого альпійського молока. Український письменник Олег Чаклун дуже добре знає цю прекрасну країну. Він не раз мандрував її горами й луками, спілкувався з цікавими людьми, казкарями й чарівниками, – і розказав нам ці чудові казки про дивовижних героїв і їхні неймовірні пригоди, сповнені загадок і несподіванок. А художниця Ірина Суманенкова проілюструвала книжку в стилістиці вітражів, якими так славиться архітектура Швейцарії.

Ціна: 60 грн

Печені яблука. Оксана Куценко

Номер стенду: B15

Куценко О. Печені яблука: оповідання / Оксана Куценко, художник Ольга Кваша. – К. : Фонтан казок, 2015. – 24 с., іл. (Серія «Добрі казки»)

Оповідання «Печені яблука» – дебют поетки Оксани Куценко в літературі для дітей – вчить радіти кожному дню життя. Адже довкола стільки прекрасного — просто треба вміти його розгледіти.
Літо минуло — й тобі трохи сумно? Визирни з вікна — і ти побачиш, що чарівниця-осінь розфарбувала цієї ночі світ у яскраві кольори. Тож вирушай на прогулянку разом із Малюком і насолодися цим чудовим осіннім днем А ще не забудь скуштувати духмяних печених яблук!

Ціна: 20 грн

Вінчі й Едісон. Сергій Пантюк

Номер стенду – B15

Пантюк С. Вінчі й Едісон: науково-фантастична повість / Сергій Пантюк, художник Надя Каламєєць. — К.: Фонтан казок, 2015. — 96 с., іл.

2045 рік. Братики Вінчі й Едісон та їхня подруга Фійка, бешкетуючи в татовому часольоті, випадково потрапляють у далеке-предалеке минуле і прихоплюють звідти яйце трицератопса. Мрія про «домашню тваринку» збулася – але пригоди, як виявилося, лише починаються…
Повість Сергія Пантюка «Вінчі й Едісон» – дебют відомого автора в прозі для дітей – належить до жанру не фентезі, а наукової фантастики, – себто життя динозаврів описане тут без жодних вигадок, а саме так, як його уявляє сучасна наука. А ось життя юних розбишак цікаве завжди – як би в майбутньому не вдосконалювалися технології!

Ціна: 70 грн

Із флаєром (буде роздаватися при вході) або в день відповідної серії (кожен арсенальний день присвячений одній із серій) – знижка 10%

Твоя книга. 3 роки

Номер стенду: В19

Твоя книга. 3 роки. — Х. : Ранок, 2015. — 64 с. 

Ця книга стане найкращим подарунком маляті та його мамі. Адже під однією обкладинкою тут зібрані перевірені століттями, улюблені багатьма поколіннями твори для

читання наймолодшим: колискова, потішка, пестушка, примовка, казка, пісня, звуконаслідувальний віршик.

Літературні та фольклорні тексти підібрані відповідно до рекомендацій дитячих психологів, фахівців з естетичного виховання, порад досвідчених мам.

Нехай розмірені, ритмічні рядки супроводжують маму й малюка кожен день — під час прогулянки, годування, купання, засинання. Нехай вони дарують насолоду від спілкування з найближчими людьми. Книга містить приємний подарунок­сюрприз.

Мухарський Антін. Легенда про квітозавра

Стенд С19

Мухарський Антін. Легенда про квітозавра». К.: Фоліо, 2015. — 208 с.

Я давно мріяв написати казку, яку було б цікаво читати дітям та їхнім батькам. І щоб там неодмінно були динозаври, інопланетяни, міжгалактичні подорожі, детективні пригоди та справжнє кохання. А ще таку, де всі герої були б упізнаваними, а сюжет розгортався у нашому чарівному місті саме о тій порі, коли дніпровські схили вкриває бузкова піна, а на старих каштанах запалюються мільйони свічок і Київ стає схожим на справжню казку. Наскільки це мені вдалося — вже судити читачеві. Але я дуже старався. Із побажанням веселого та корисного читання — Антін Мухарський

 

artarsenal bookforum publish messe