Читомо > Новинки до Форуму видавців 2015 > Дитячі ігрові книжки

Дитячі ігрові книжки

Яскравий щоденник

В «Яскравому щоденнику» 84 розвороти, по одному на день. Чому стільки? Як відомо, на вироблення нової звички потрібен 21 день, а дітям потрібно 3-4 рази повторити. Якщо Ваша дитина ще не вміє писати, не біда – щоденник призначений саме для спільного заповнення! Але, напевно, він може малювати – нехай самовиражається! У лівій частині кожного розгорту завдання: рецепт, ідея саморобки, орігамі, лабіринт або шукач і, дуже важливо, творче малювання без кордонів! Незвичайні завдання, теми для обговорення дають простір для фантазії і розвитку – підказка, що може цікавити дитину. Щоденник вчить бути уважним до світу і до себе, природи і науки, розвиває звичку аналізувати свій день і його події. Вчить знаходити привід для подяки щодня, дає план бесід про нетривіальні речі

Ташенька и кактус

Видавництво: «Астра»

«Ташенька і кактус» – авторська великоформатна книга-гра (34 Х 46 см). Техніка виконання ілюстрацій – кольорові олівці. Це невелика розповідь про маленьку дівчинку-мрійницю. Прокидаючись одного ранку, вона помічає на підвіконні нібито свого «нічного друга» – Їжачка, який навідується до неї тільки уві сні. Звичайний кактус стає для Ташеньки найкращим другом, з яким вона ні на хвилину не розлучається, піклуючись про нього більше, ніж про себе.

Книга складається з розворотів, що є окремими ілюстраціями, частина яких уже розмальована. Це може зорієнтувати дитину для подальшого розфарбовування. Ілюстрації відповідають тексту і доповнюють його, що дозволяє більш цілісно сприймати книгу. Текстові частини розташовані дещо окремо і представляють собою самостійні складові книги, які також є частиною ілюстрацій. Книга призначена для дітей 6-9 років.

Ціна: 250 грн. Тільки на Читомо: https://archive.chytomo.com/store

Інфографіка для дітей. С’юзан Мартіно

Мартіно С. Інфографіка для дітей / [пер. з англ. Анни Вавенко, ілюстрації Вікі Баркер]. — Х. : Віват, 2015. — 48 с.: іл. — (Стисло. Наочно. Зрозуміло).

«Інфографіка для дітей» — це дивовижна книжка про все на світі для найменших, де інформація представлена у графічній формі. На сторінках цього видання на маленьких читачів чекають кольорові малюнки й зображення, цікаві факти та приголомшуючі цифри. Завдяки порівнянням та поясненням до кожної теми дитина легко засвоїть матеріал, тим більше що тематика викличе захоплення навіть у дорослого. Тут міститься інформація про флору та фауну, тіло людини, цікавинки про тварин, планети й континенти та найвідоміші споруди. А супроводжується інформація додатковими завданнями, що допоможуть хлопчикам та дівчаткам запам’ятати матеріал, а також розвинути увагу та фантазію. Цілий світ, втілений в одній книжці, — це справжній подарунок для маленьких інтелектуалів!

Як змайструвати літак. Мартін Содомка

Як змайструвати літак. Содомка Мартін ; Переклад: Савченко Тетяна ; Ілюстрації: Содомка Мартін. — Л. : Видавництво Старого Лева, 2015. — 60 с.

Герої нової книжки Мартіна Содомки «Як змайструвати літак» – друзі-нерозлийвода горобець Зила і пацюк Арні вирішили змайструвати літак, аби полетіти в мандри. Це завдання не з простих, як зрештою, і сконструювати автомобіль. Але ж і це їм торік вдалося!

Читачі книжки не лише довідаються, з яких деталей літак складається і як ним керувати, що таке підйомна сила і що потрібно для доброго польоту, але й пізнають цінність справжньої дружби.

Ціна: 80 грн

Місто добрих справ. Річард Скаррі

Місто добрих справ: книга для читання / Річард Скаррі; переклад І. Пушкар, іл. Річарда Скаррі — Х. : Ранок, 2015 — 72 с. : іл. 

Вперше українською мовою! Одна з найвідоміших книжок всесвітньо відомого художніка-ілюстратора Річарда Скаррі. Завдяки книзі «Місто добрих справ» малюки дізнаються, що роблять їхні батьки на роботі, як функціонує місто та його заклади. З цією книгою батьки у цікавий спосіб зможуть пояснити малюкам, як влаштований світ дорослих. Книгу можна роздивлятися довгий час та все одно кожного разу знаходити щось нове. Казкове місто населяють хто-завгодно, тільки не люди: свинки, зайці, коти… тощо. Тут можна детально роздивитися процес  планування та будівництва дороги. Як і чому будується дім та звідки у ньому вода, каналізація, електрика та телефон. Як росте кукурудза та що відбувається у лікарні. Оригінально, цікаво та дуже корисно.

Ціна: 95 грн

Моя перша 1000 англійських слів

Моя перша 1000 англійських слів. — Х.: Віват, 2015. — 96 с.: іл. — (Словники в малюнках).

Ця чудова книжка містить 1000 англійських слів, які допоможуть малятам розширити словниковий запас і навчитися називати предмети, що їх оточують, англійською. Прекрасні ілюстрації зроблять навчання веселим і ненудним, транскрипції допоможуть з правильною вимовою, тематичні питання розвинуть логічне мислення, а кумедні вірші — пам’ять, фантазію і уяву. Приємного навчання!

Абетка ремесел і професій. Надія Репета

Абетка ремесел і професій. Репета Надія ; Ілюстрації: Петрів Мар’яна. — Л. : Видавництво Старого Лева, 2015. — 72 с.

Що виготовляють бондар, різьбяр чи гончар, чим займаються журналіст, друкар, цукерник? Про це все малята дізнаються, прочитавши віршовану «Абетку ремесел і професій» Надії Репети, героїв якої чудово намалювала Мар’яна Петрів.

Книжка ідеально підійде малим «чомучкам» і їхнім батькам, які з її допомогою зможуть пояснити дітям особливості різних фахів і ремесел.

 

Пампушок і Огірочок. Крістіан і Фабіан Джереміс

Джереміс Крістіан і Фабіан. Пампушок і Огірочок. День народження бабусі /[пер. з німецької Світлани Колесник] — Х.: Віват, 2015. — 32 с.: іл. — (Знайди і покажи).

Агов, хлопчаки та дівчатка! Сьогодні вам випала добра нагода привітати бабусю пінгвіненяти Пампушка із дев’яностим днем народження! Цей день народження дуже незвичайний, бо свято — справжня костюмована вечірка, на яку зібралася вся рідня. Та що це? Бабуся загубила всі елементи свого святкового вбрання… Тож нумо допомагати їй разом із пінгвіненям Пампушком та крокодильчиком Огірочком. Веселих пошуків!

Автівки, вантажівки та все, що рухається. Річард Скаррі

Автівки, вантажівки та все, що рухається: книга для читання / Річард Скаррі; переклад І. Пушкар, іл. Річарда Скаррі — Х. : Ранок, 2015 — 72 с. : іл.

Одна з найвідоміших книжок всесвітньо відомого художніка-ілюстратора Річарда Скаррі вперше виходить українською мовою. Подорожуючи сторінками книги разом з родиною кумедних свинок малюки і дорослі зможуть детально роздивитися, як машини допомагають зводити будинки, вирощувати хліб, подорожувати, як будують дороги, перевозять продукти, паркують літаки, допомагають на пожежі… На кожній сторінці є невеликі тексти, та, звичайно, найцікавішим буде скласти свою власну історію, кожного разу іншу.  Заняття з книгою сприятиме розвитку мовлення, уваги, фантазії.

Ціна: 95 грн

Мистецькі карти. Інтелектуальна гра

Стенд № 335; торгове місце на галереї № 9

Мистецькі карти. Інтелектуальна гра: 2 шт. – 1. «Казковий світ Ольги Рапай — Маркіш» ; 2. «Художники українського авангарду» – К. : Дух і Літера, 2015

Освітньо-ігрові «мистецькі альбоми» – інтелектуальні настільні ігри для дітей та дорослих. Перші видання мистецьких карт – це «Казковий світ Ольги Рапай-Маркіш» та «Художники українського авангарду».

В наборі «Художники українського авангарду» міститься 64 карти з 32 картинами художників початку ХХ століття, кожна карта дублюється. Окрім цього у компактній коробці міститься інструкція з детальними вказівками для кількох типів ігор залежно від віку дитини – від чотирьох до семи та більше років. А також довідкові матеріали (короткий опис історії українського авангарду, перелік картин художників), які допоможуть в іграх, а заодно розширять світогляд не тільки юних гравців, а й їхніх батьків. Зокрема, можна прочитати життєпис Ольги Рапай-Маркіш та біографії українських художників-авангардистів та короткий опис цього мистецького явища. Ігри є варіаціями відомої у цілому світі гри «Меморі» на розвиток уваги та пам’яті.

Для меншеньких дітей, навіть і молодших за 4 роки, картки з творами художниці Ольги Рапай-Маркіш. Симпатичні казкові персонажі легко апелюють до емоційного фантазійного світу малюків. Картки з роботами авангардистів стануть добрими помічниками в школі.

Ціна на Форумі видавців: 56 грн

 

artarsenal bookforum publish messe