Читомо > Відео > Інтерактивна книжка про захист тварин

Відео

Інтерактивна книжка про захист тварин

28.07.2016 0 Автор:

В інтерактивній книжці Патріка Джорджа «Порятунок тварин» («Animal Rescue») діти стають рятівниками тварин. Видання створене для того, щоб розповісти маленьким читачам про правильне ставлення до звірів.

51XLzMYC-cL

Письменник пропонує дітям звільнити тварин, тому у виданні на лівій сторінці зображено природне для тварини середовище або ж і самих тварин на волі, а на правій – читачі бачать тварин, які були позбавлені волі: ведмідь у клітці в зоопарку, тигр, який служить в ролі килима в будинку, черепаха в пастці тощо. Але варто просто перегорнути сторінку з прозорої плівки, як герої книжки опиняються у своєму природному середовищі існування.

Animal-Rescue-by-Patrick-George_1

Читайте також: Нетипові способи промоції книги: іноземний досвід

Animal-Rescue-by-Patrick-George_4-750x500

У виданні Джордж грає з кольоровими ілюстраціями і прозорими сторінками, які показують нам образи тварин в неволі. Тексту в книжці немає, а маленькі читачі можуть самі придумувати різні історії завдяки візуальному протиставленню. Усе це допомагає дітям співпереживати й водночас усвідомлювати, що тварини існують не для задоволення людських потреб.

Читайте також: Маленьким злим геніям: книжка без картинок

Читачі стають маленькими героями, які можуть допомогти улюбленим тваринам повернутися в свій простір і відновити власну свободу. «Порятунок тварин» («Animal Rescue») – проста і кумедна книга про сумні обставини життя тварин і важливість захисту їх від цих ситуацій.

animal-rescue-1-0 animal-rescue-1-1

Читайте також: Фліп-буки, або пращури перших інтерактивних книг

До слова, частина коштів з продажу книжок іде на підтримку благодійної організації The Born Free Foundation.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe