Одеське видавництво GUTENBERGZ нарешті випустило українську версію інтерактивної книги Ґаджетаріум про винаходи для iPad (завантажити тут).
Розробники вирішили зробити доступ до книжки безкоштовним, таким чином даруючи багатьом маленьким читачам 54 ілюстровані інтерактивні сторінки із відомостями про 23 ґаджети.
Серед ґаджетів – термометр, годинник, калькулятор, фотоапарат, телевізор, колеса, комп’ютер й навіть окуляри з доповненою реальністю Google Glass. Без багатьох речей ми не уявляємо свого життя, але не завжди пригадаємо, кому завдячуємо їхньому винайденню.
Для ґаджетів розроблені 3D-моделі, а на кожній сторінці є спеціальні опції, які дозволяють дізнатися, як працює техніка, покрутити її й налаштувати.
Діти можуть прослухати розповідь про кожний ґаджет, а також прочитати її більш детальну версію. При натисканні на різні об’єкти, можна відкрити для себе багато прихованих спецефектів.
Якщо поєднати різні ґаджети, то можна створити щось унікальне і поділитись своїм винаходом з друзями у соцмережах. Окрему увагу заслуговує й музичний супровід, спеціально створений для книжки.
.
Головні герої Ґаджетаріуму – хлопчик і мопс, які й розділять радість мандрівки з дітьми. Прекрасна книжка, щоб зацікавити дітей історією і стимулювати малих винахідників створювати щось нове. Ґаджетаріум успішно був профінансований на краудфандинговій платформі Kickstarter у 2013 році, а створювали додаток рік. Англомовна версія уже зібрала чимало схвальних відгуків іноземних фахових видань і тисячі продажів, проте вартість розроблення додатку ще не окупилася.
Володимир Усов, директор видавництва
Я вже не раз говорив що в Україні поки що немає культури споживання платного цифрового контенту. Ми хочемо на цьому етапі хоча б показати, як можна легально і при цьому швидко і зручно отримати наш продукт. Сподіваємося, що з часом люди почнуть платити. Є домовленість і про друковану версію Ґажетаріуму з видавництвом А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, але поки що все на стадії переговорів. Зараз працюємо над дитячим інтерактивним журналом і платформою для електронних підручників. Ну, і хочемо зробити кілька мобільних проектів для смартфонів.
Нових технологій для додатків за цей рік не з’явилося. Але ми вже експериментуємо з віртуальною реальністю. Думаємо, у цієї технології – великий потенціал для нашого бізнесу.
Нагадаємо, Володимир Усов був учасником дискусії П’ять історій українських інтерактивних книжок, яка була організована Читомо минулого року в рамках Книжкового Арсеналу.
Також видавництво впроваджує інтерактивні елементи в шкільні підручники, змінюючи підхід до освіти.
Читайте про інші інтерактивні книжки Gutenbergz, зокрема про «Пригоди Шерлока Хомса» . З іншими проектами видавництва можна ознайомитися на сайті.
Найкращий лайк — це 30 гривень))
Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.
Спасибі.
Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook