Читомо > Новинки до Книжкового Арсеналу 2017 > Дитяча проза і поезія

Дитяча проза і поезія

Коли друзі поруч. Юдит Коппенс

Юдит Коппенс. Коли друзі поруч. — Харків : Віват, 2017. ISBN 978-966-942-090-9

Добре, коли друзі поруч! Адже вони завжди підтримають у важку хвилину. І їм не важливо: якої довжини твоя шия, чи носиш ти окуляри та чи боїшся кататися на гойдалці. Вони приймають тебе таким, який ти є, а ще можуть почастувати тортом.

Ціну уточнюйте у видавництві 

Мій дідусь

Номер стенду: B1.8

Собрал К. Мій дідусь / Катаріна Собрал. – Київ : Основи, 2017. – 40 с. – ISBN 978-966-500-807-1

Ілюстрована дитяча книга “Мій дідусь” – історія в картинках про час, його перебіг та постійну за ним гонитву. Авторка та ілюстраторка видання, відома португальська мисткиня Катаріна Собрал, за цю книгу отримала найпрестижнішу світову премію для ілюстраторів дитячої книги International Award for Illustration Bologna Children’s Book Fair 2014.
“Мій дідусь” – це розповідь хлопчика про свого дідуся, у якого багато вільного часу. Поруч живе сусід, який ніколи не марнує ні хвилини. Книжка з яскравими ілюстраціями та історією, яка їх доповнює і розкриває, вчить насолоджуватися моментом, цінувати рідних та знаходити миті щастя в буденності. Авторка інтерпретувала в ілюстраціях графічні традиції 50-х років ХХ століття та поєднала в книжці різноманітні мистецькі алюзії.

Ціна: 100 грн

Розмальована мама

Номер стенду: B2.30

Джаклін Вілсон. Розмальована мама   ?  Джаклін Вілсон ; пер. з англ. Чернишенко В. ; іл. Осадко Г. — Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2017. — 96 с. ISBN 978-966-10-4813-2

Зірка і Дельфінна – так звуть сестер, які мають на двох купу проблем. Усі вони різні, але одна – спільна. Це Маргарита, їхня дивовижна мама. Непередбачувана і химерна, любляча і недбала, сильна і беззахисна мама. Розмальована мама. Одна з найбільш знакових та скандальних книжок Джаклін Вілсон вперше приходить до українського читача, щоби навчити співчуттю і зробити нас трохи добрішими.
Для середнього та старшого шкільного віку.

Ціна: 95 грн

Замовити книгу  

– Ти! Що то вчора було? Крики, верески, гупання! Я вас усіх засуджу, ось побачиш! І де це твоя сестра?
– Не ваше діло, – гаркнула я і побігла геть.
Було так дивно йти до школи без Зірки. Я почувалася так, ніби втратила частинку себе. А за рогом я зіткнулася лицем до лиця з Ронні Чарлі. Я злякано завмерла, але він ішов з мамою, а не з посіпаками. Все, на що він був зда­тен, це показати мені язика, коли мама відвернулась. Він виглядав трохи засоромленим – крутий чувак іде за руцю з матусею, ага!
Я теж показала йому язика і прокрокувала повз, на­свистуючи «Мамине сооооонечко».
Згодом він ще на мені відіграється, але це того варте. Я сама за себе відповідала. Було так круто – йти самій до школи!

Маленьке мишенятко на ім’я Донні

Номер стенду: B2.25

Стукман Н.  Маленьке мишенятко на ім’я Донні / Наталія Стукман ; художник Столярова К. Ю. – Харків: Юнісофт, 2017. – 32 с. — (Серія «Книжки-картинки»). ISBN 978-966-935-026-8

Донні — маленьке сіре мишенятко, що любить побешкетувати. І погризти олівці, й погойдатися на люстрі. А ще — побігати наввипередки з братами та сестричками або пограти в піжмурки. І от же ж лихо! Донні завжди програє. А все через те, що в нього довжелезний хвостик. Як здолати цю прикрість? Може, втекти від власного хвостика? А може, день і ніч сидіти на самоті, бо ж ти не такий, як усі… Розгортайте книжку і читайте хутчіш цю зворушливу історію!

Ціна: 80 грн

Замовити книгу  

Агов! Чи є хто вдома?
Ніби ні, але ж чий це довгий хвостик виглядає з-під дивана?
Ба-бамс! Щось гепнуло у кімнаті.
Так, це Донні. Маленьке сіре мишенятко, якому ніяк не всидіти на місці.

 

Алфі, який живе у шафі

Номер стенду: B2.25

Стукман Н. Алфі, який живе у шафі / Наталія Стукман ; художник Н. Л. Шерстюк. – Харків: Юнісофт, 2017. – 32 с. — (Серія «Книжки-картинки»). ISBN 978-966-935-020-6

Це — Алфі, який живе у шафі. І хоч у ній дуже затишно, однак зовсім-зовсім самотньо. Бо ж Алфі не має друзів. Ніхто не приходить до нього в гості. Ніхто не бажає йому на добраніч. І ось одного дня Алфі вирішує шукати друзів. Що з того вийшло, читайте в чудовій історії Наталії Стукман. Книжка, що простою мовою розповідає про дуже важливі речі: про життя в затишку, але без друзів і пригод — чи щасливе воно?

Ціна: 80 грн

Замовити книгу

— Мене звати Алфі. І зі мною ніхто не хоче дружити.
Дівчинка посміхнулась:
— А можна я буду твоїм другом?
— Справді-справді? — здивовано перепитав Алфі. — А ти мене не боїшся?
— Звичайно, ні, — відповіла вона. — Не можна боятись того, хто шукає друзів.

 

На кого я схожа?

Номер стенду: B2.25

Кулик К. На кого я схожа? / Катерина Кулик ; художник Ю. В. Макучкіна. – Харків: Юнісофт, 2017. – 32 с. — (Серія «Книжки-картинки»). ISBN 978-966-935-237-8

Це книжка про симпатичну й дуже цікаву жовту гусінь, що любить фантазувати і готова здолати довгий шлях, аби здійснити свою заповітну мрію — дізнатися, на кого вона схожа. Може, на жовтий льодяник? А може, на сонячний промінчик?.. Мила потішна історія для діток від 3-х років просто чудова для родинного читання!

Ціна: 80 грн

Замовити книгу  

— Чайник схожий на слона. Каструля — на капелюх. Виделки — на брошку. А бутерброд із сиром — достоту як пліт, який я разом із мурашками будувала.
Коли жовта гусінь допила чай, вона зрозуміла, що не буде їй мед солодкий,поки не відповість на одне питання: “А на кого схожа я?”
Але що більше вона міркувала над цим, то менше взагалі їй щось придумувалося.
— От чудасія, — гмикнула жовта гусінь. — Про інших, виявляється, легше думати, ніж про себе.

 

 

Татків день

Номер стенду: B2.25

Кулик К. Татків день / Катерина Кулик ; художник Н. Л. Шерстюк. – Харків : Юнісофт, 2017. – 32 с. — (Серія «Книжки-картинки»). ISBN 978-966-935-233-0

В Іванка та його маленької сестрички Варі найкраща в світі мама. І скоро в неї день народження! Що ж подарувати матусі? Може, найсмачніші пиріжки? Але які? І що взагалі любить матуся?.. Чудову історію про дитячу турботу й безпосередність написала Катерина Кулик, а намалювала талановита художниця Наталія Шерстюк.

Ціна: 80 грн

Замовити книгу

— Нічого вона не любить, — засмучено сказав Іванко наступного ранку.
— Тобто як? — здивувався пекар-вусань, помі­шуючи дерев’яною лопаткою яблучний джем.
— Розумієте, — взялася пояснювати Варя, — коли мама пішла до кімнати, ми їй в молочну кашу ложку солі сипонули. А вона спробувала і як закричить: “Фу-фу, ну й гидота!” — Варя аж закрила очі долоньками. —Тож ми одразу зро­зуміли, що солоне вона не дуже любить. Прав­да, про всяк випадок вирішили перевірити, чи любить вона солодке, і…
— …і в мамину тарілку з пловом, який вона на вечерю приготувала, не­помітно кілька ложок цукру насипа­ли, — продовжив розповідь Іванко.
— А вона як закричить: “Фу-фу-фу!..” — додала Варя.
Іванко сумно похитав головою:
— Не любить вона ні солодкого, ні солоного.
— Ні солодкого, ні солоного, — підтвердила Варя.
— Не вийде в нас сюрприз, ми ж так і не знає-мо, що вона більше любить, — підсумував Іванко.

 

Жук сором’язливий

Номер стенду: В2.30

Астон Д. Жук сором’язливий / Діанна Астон ; художник С. Лонґ ; переклад з англ. В. Чернишенка. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2017. – 36 с. ISBN 978-966-10-5086-9

Жуки! Вони живуть усюди: під землею і на її поверхні, у воді й повітрі. Вони найчисельніші істоти на нашій планеті! Але натрапити на них не так вже й просто: жуки сором’язливі й обережні. Та завдяки цій арт-енциклопедії Діанни Астон та Сильвії Лонґ ви зможете уважно розглянути жуків з різних куточків Землі та дізнатись, що це за комахи, як вони з’являються на світ, де живуть і чим харчуються. На кожній сторінці ваш чекають чудові барвисті ілюстрації та цікаві факти.
Для дітей від 3-х до 7-ми років.
Для дорослих, які шукають натхнення.

 

Ціна:

Замовити книгу

Викопні рештки свідчать, що ще в часи динозаврів, тобто майже триста мільйонів років тому, жуки вже населяли нашу планету. Відтак жуки на мільйони і мільйони років старіші за метеликів, бджіл та багатьох інших комах.
На Землі існує понад мільйон відомих видів комах, що становить майже половину взагалі всіх відомих видів тварин. І майже всі комахи – жуки. На відміну від інших крилатих комах, жуки мають додаткову пару твердих надкрил, які захищають ніжні літальні крильця від спеки, вологи та голодних хижаків.

Майя та її мами

Майя та її мами / Лариса Денисенко. – Київ: «Видавництво», 2017

«Майя та її мами» – спільна робота з Ларисою Денисенко, Машою Фоєю та за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля разом з Анною Довгопол. Дівчинка Майя вчиться в класі з чудовими, але дуже різними дітьми зі своїми особливими родинами. Щирий текст Лариси у поєднанні з непересічними ілюстраціями Маші виводить цю книгу в ряд дуже важливого пласту дитячої літератури, яка взагалі не представлена в Україні. Вона – про відвертість, толерантність, любов, виховання й інші цінності, яких нам часто бракує.

Гніздо галасливе

Номер стенду: B2.30

Астон Д. Гніздо галасливе / Діанна Астон ; художник С. Лонґ ; переклад  з англ. В. Чернишенка. – Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2017. – 36 с. ISBN 978-966-10-5084-5

Гніздо галасливе — це оселя співучих, гудучих, вискучих, писклявих і булькітливих діток. Високо на дереві, під землею, у траві, у воді — всюди, приховані від людського погляду, знаходяться гнізда тварин. Гнізда незвичайні — із шматочків кори і листочків, із глини чи навіть каміння.  Арт-енциклопедія письменниці Діанни Астон та ілюстратора Сильвії Лонґ перенесе діток у неймовірний, барвистий і таємничий світ природи.
Для дітей від 3-х до 7-ми років.
Для дорослих, які шукають натхнення.

Ціна:

Замовити книгу

 Багато птахів роблять колиски для своїх яєчок, переплітаючи разом листя й гілочки, вистилаючи їх м’якими травинками, шерстинками, мохом, пухом, пожовклим листям чи навіть колишньою зміїною шкірою. Іноді вони вплітають і обгортки від цукерок, пластикові пакети, шматочки тканини чи паперу.
Але не лише птахи роблять гнізда. Орангутани, наприклад, залазять високо у склепіння джунглів, де щодня сплітають собі нові ліжка з міцних гілок та стелять «матрац» із гілочок і листя. А дощовими ночами їм не дають змокнути виткані листяні парасольки…

Як приручити дракона

Номер стенду: B2.19

Ковелл К. Як приручити дракона/ Крессида Ковелл ; переклад з англ. Анатолій Саган ; художник Крессида Ковелл. — Київ: РІДНА МОВА, 2017. — 224 с. — Серія «Як приручити дракона». ISBN: 978-966-917-117-7 

… Ви, може, не знаєте, та колись кожен вікінг мав власного дракона. Інші народи приручали собак, коней, буйволів… А вікінги — драконів. Однак юний вікінг спершу мусив упіймати собі дракона. Це було непросто. Потім — приручити його, а це ще складніше… Коли Гиккус, син вождя племені патлатих розбишак з острова Лобур і геть не кремезний юнак, вирушив на лови свого дракона, він не сподівався, що пройти випробування буде легко. Проте, він навіть не підозрював, що їм із дракончиком Беззубком судилося стати героями!

Ціна: 100 грн

Цитата:

Гиккуса аж піт пройняв, коли він, роззирнувшись, побачив силу-силенну драконів: одні зграї гуртувалися внизу, інші обліпили стіни, треті вмостилися на каменюках. Гиккусові навіть не снилося, що разом може зібратися стільки драконів! Були навіть такі, що висіли під склепінням, учепившись за виступ, неначе велетенські кажани. Звірі спали без задніх ніг, гучно та  глибоко хропіли в  унісон. Звук був такий потужний, що, здавалося, пронизував Гиккуса наскрізь  — шлунок там, кишки,  — ба навіть Гиккусове серце змушував битися в ритмі сонного пульсу драконів.
Якщо прокинеться бодай одна, лише одна з цих незліченних бестій, вона одразу зчинить дикий галас, перебудить решту, і тоді всім хлопцям гарантована жахлива смерть.

Про малого крота, який хотів дізнатися, хто наклав йому на голову

Номер стенду: D7.2

Ґольцварт В., Ерльбрух В. Про малого крота, який хотів дізнатися, хто наклав йому на голову / Вернер Ґольцварт, Вольф Ерльбрух ; переклад з нім. О. Григоренко. – Чернівці : Чорні вівці, 2017. – 33 с. ISBN: 978-617- 614-174- 7 

Це книга із тих, які спонукають до перезавантаження своїх уявлень про дитячу літературу, поле її тематики. Вона з перших рядків руйнує всі прийняті у нашому суспільстві фігури оминання. Багатьом читачам, звиклим до традиційної дитячої літератури, книги, напевно, видасться незвичним те, ПРО ЩО розповідає історія, написана Вернером Ґольцвартом, і те ЯК цю історію розказано. Але, без жодних сумнівів, ця книга сподобається дітям, потішить їх і навіть дозволить, граючись, вирішити таку наболілу для більшості батьків проблему, яка викликає або прикрощі, або непідробну радість – у залежності від вмісту підгузка чи горщика.

День усіх білок

Номер стенду: D7.2

Карпа І. День усіх білок / Ірена Карпа. – Чернівці : Чорні вівці, 2017. – 96 с. ISBN 978-617- 614-177- 8

Добра й бешкетлива історія про дружбу, свободу і Мрію. Сповнена пригод і гумору, карколомних поворотів і складних ситуацій, з яких хоробро виплутуються наші герої. Білки і собаки, сови і кроти, лісники і бандити. Історія про те, що насправді є цінним у житті і як важливо вміти боротися за свої права, незалежно від того, хто ти: дорослий, дитина чи лісове звірятко. Ви не відірветеся від сюжету до останньої сторінки.
Припаде до смаку як дітям, так і тим, хто думає, що вже дорослий 🙂

День народження привида

Номер стенду: B2.23

Дерманський С. День народження привида : казки / Сашко Дерманський ; іл. Любки Франко. — Київ : Фонтан казок, 2017. — 48 с., іл. ISBN 978-617-7262-41-0

У День народження до привида Сашуки Писуки прийдуть у гості всі його друзі-привиди – і Зловісна Марта, і Гарнюня Гапуня, і Балухатий Блюм, і Рудий Зуб, і Май Онес, і навіть Зелепонь Квартальна… І в кож­ного буде своя історія – химерна, розбишацька, страшненька, повчаль­на, добра – і неодмінно весела! Адже ці цікавущі казки розказав для вас найвеселіший український дитячий письменник, справжній улюбле­нець малюків Сашко Дерманський. А намалювала їх в оригінальній техніці акварелі по тонкому шовку найрадісніша українська дитяча художниця Любка Франко.

А ще серед гостей-привидів буде хтось маленький, з голови до ніг за­горнутий у простирадло, хто дуже любить смакувати ірисками. Ціка­во, хто це?..

 Ціна: 120 грн

Замовити книгу  

 

Джордж і Великий вибух

Номер стенду: B2.33

Гокінґ Л., Гокінґ С. Джордж і Великий вибух  : роман / Люсі Гокінґ, Стівен Гокінґ ; переклад з англ. Ганни Лелів. — Львів : Видавництво Старого Лева,2017. — 336 с.  ISBN 978-617-679-379-3

У твоїх руках, любий читачу, третя книга про Джорджа та його приятелів, які й далі мандрують космосом і відкривають його таємниці. Наші герої дорослішають, переходять до нових шкіл, у них з’являються нові члени сім’ї, нові залицяльники і, звісно, нові… вороги. Тож пригоди тільки набирають обертів. Цього разу друзі мандрують на Місяць, шукають планети, схожі на Землю, блукають у глибинах адронного колайдера, намагаються викрити антинаукову організацію ТУПАКів, вибратися з таємничої пастки і навіть… урятувати людство від колосального вибуху! Отож ти поринеш у таку неймовірну круговерть, що не встигнеш дочитати цю історію до кінця, як знову чекатимеш на наступні космічні пригоди!

Ціна: 120 грн

Замовити книгу

Пані та панове, дітлахи й космічні мандрівники, —промовив голос. — Сьогодні ми вирушимо в подорож, геть не схожу на ті, в яких ви досі бували. Приготуйтеся, пані та панове і юні мандрівники! Приготуйтеся зустрітися із Всесвітом!


 

Як збудувати дім

Номер стенду: B2.33

Содомка М. Як збудувати дім / Мартін Содомка; переклад з чеської Тетяна Савченко. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. —60 с. – ISBN 978-617-679-380-9

«Чи беруть іпотечний кредит птахи, коли збираються вити гніздо?» – питає пацючок Арні у свого давнього приятеля Зили. Безтурботна юність Арні минула – тепер він одружився і будує дім. Будівництво – справа нелегка: розробка проекту, оформлення будівельних дозволів, отримання іпотечного кредиту… Арні від усього цього вже голова йде обертом, але знав би він, який клопіт чекає на нього попереду! Справжня катастрофа! Сподіваймося однак, що все йому вдасться, адже в казках по-іншому й не буває!

Ціна: 80 грн

Замовити книгу

Мати власний будинок, де палахкотить камін, а вікна виходять у сад, за яким відкривається чудовий краєвид, – оце розкіш. А якщо в такому домі панує любов та злагода, то це вже просто казка.


 

Колисанки і дрімливі вірші

Номер стенду: B2.33

Савка М. Колисанки і дрімливі вірші [Текст] : вірші / Мар’яна Савка ; ілюстрації Олени Левської. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. —36 с. – ISBN 978-617-679-399-1

?Ваш малюк іще не спить? Можливо, це тому, що він не знає про  чарівне слово «на добраніч»? А може, ви просто ще не співали йому річкової чи котикової колискової? Не знаєте їх? Не біда. Навчитися нових колискових, а ще – рахувати з малечею зорі і маленьких слоненят ви зможете, гортаючи книгу «Колисанки і дрімливі вірші», яку написала мама Старого Лева і маленького Северинка Мар’яна Савка та проілюструвала художниця Олена Левська.

Ціна: 90 грн

Замовити книгу

Колискова річкова

Цить, мій малесенький, ніч за вікном,
Править Івасик-Телесик човном,
Тихо хлюпоче срібляста ріка,
Човник причалює до бережка.

В річечці неба ясна голубінь.
Чуєш, Івасику, любий, прилинь.
Там, на зеленім отім бережку
Хтось майорить у барвистім вінку.

Вийшла царівна на той бережок.
Знає вона пребагато казок,
І щоб почути хоча би одну,
Треба хутчіше збиратись до сну.


 

Спи міцно, моє будівництво

Номер стенду: B2.20 

Спи міцно, моє будівництво / Шеррі Даскі Рінкер ; іл. Тома Ліхтенгелда ; переклад з англ. Володимира Чернишенка. — Київ :  АРТБУКС, 2017. — 32 с. ISBN 9786177395385

Ох і напрацювалися за день сумлінні машини: вантажний кран, бетонозмішувач, самоскид, бульдозер і екскаватор. Настав час відпочинку, будівництво засинає.
Видавництво Артбукс представляє вперше українською бестселер New York Times — найкращу «сонну» книжку для малечі «Спи міцно, моє будівництво» від Шеррі Даскі Рінкер та Тома Ліхтенгелда.

 

Ціна: 120 грн

 

Замовити книгу 

Велике будівництво йде,
Мотор шумить, земля гуде,
Сумлінно трудяться машини:
Кладуть дороги, зводять стіни.
Та сонце котиться за гори…
Ану бігом глушіть мотори!
За день награлась дітвора,
Тепер у ліжко їй пора.
Вночі потрібно спати міцно,
Щоб завтра будувати місто!

 

 

Армстронґ. Неймовірні пригоди Мишеняти, яке літало на Місяць

Номер стенду: B2.33

Кульман Т. Армстронґ. Неймовірні пригоди Мишеняти, яке літало на Місяць / Торбен Кульман. — Львів: Видавництво Старого Лева, 2017. —128 с.  ISBN 78-617-679-382-3

Відважне Мишеня захотіло довести усім мишам, що Місяць — то зовсім не сир. Проте його відкриття нікому не були цікаві. Що ж, Мишеня так просто не здається. Воно вирішує збудувати собі космічний корабель та стати першим Мишеням, яке висадиться на Місяці. Та чи вдасться це йому?..

Ціна: 150 грн

Замовити книгу

Маленька лапка вправно крутила коліщатка велетенського телескопа. Крихітний сірий клубочок вдивлявся в залізну трубу, повну скляних лінз. Дивився, як поставала картина зоряного неба.
— Неймовірно, — пробурмотіло Мишеня.
Воно щоночі спостерігало за небом. І найдужче його зачаровував Місяць. Спочатку він був гладкий і круглий. А потім все тоншав і тоншав, поки від нього залишався тільки вузенький серпик. Наступної ночі зникав і той…»

 


Манюній. Велика книжка про маленького слоника

Номер стенду: D7.2
Мозер Е. Манюній. Велика книжка про маленького слоника / Ервін Мозер ; переклад з нім. Нелі Ваховської. – Чернівці: Чорні вівці, 2017. – 127 с. ISBN: 978-617-614-169-3
Жило-було слоненятко, і народилося воно на світ дуже маленьким.
Та ні, не просто маленьким, а манюньким! Воно було таке дрібненьке, що й слоном його ніхто б не назвав. Але в нього були хобот і великі вушка, та й на вигляд воно було як слон. Отже, слоником воно й було…

Велика книжка

Номер стенду: D7.2

Голер Ф., Гайдельбах Н. Велика книжка. Історії для дітей / Франц Голер, Ніколаус Гайдельбах; переклад з нім. Неля Ваховська. – Чернівці : Книги – ХХІ; Чорні вівці, 2017. – 320 с.  ISBN: 978-617-614-163-1

Що гранітна брила робить у кіно? І як продати лосю протигаз? Яким чином гори перебралися до Швейцарії? І як хробачку потрапити до Гонконґу? Світ сповнений загадок, і з кожної можна зробити історію. Франц Голер – майстер таких історій. Його секрет у тому, щоб нічого не сприймати як належне. Треба ставити навіть найдивніші запитання і випробовувати найсмішніші відповіді. Саме так чинять діти, тому вони й сміються з його історій. Варто їх просто почитати (та й батькам буде з чого повеселитися).

Ціна: 250 грн

Читати уривок

Тім Талер, або Проданий сміх

Номер стенду: B2.7

Крюс Дж. Тім Талер, або Проданий сміх / Джеймс Крюс ; переклад із нім. Ю. Лісняка ; іл. Н. Міцкевич. — Київ : Час майстрів, 2017. — 304 с. : іл. — (Серія «Рекомендуємо прочитати»). ISBN 978-966- 915-169- 8

Світовий бестселер про хлопчика, який жив у бідності і скруті, але вмів радіти і сміятися так щиро, що захоплювались усі навколо. Щирий, дзвінкий, наче срібний, сміх Тіма був його справжнім скарбом, та малий навіть не здогадувався про це, бо мріяв мати самокат на гумових колесах та наїстися вдосталь тістечок ? і ось одного разу… проміняв свій безцінний сміх на можливість бути багатим. Та чого варті гроші, коли ти не можеш порадіти своєму багатству чи просто посміхнутися ? і Тім вирішує повернути собі проданий сміх за будь-яку ціну, хоч це майже неможливо, бо тепер ним володіє сам барон Троч. Твір спонукає читача замислитися над поняттям щастя і важливістю грошей для нього та допоможе глибше розібратися в поняттях «бізнес», «піар», «угоди», «ділова хватка», «перемовини», «партнерство», «афера»…, над природою яких мало хто замислюється, що призводить до знецінення таких чеснот, як совість, честь, слово, благородство та людяність.

Комп і компанія

Номер стенду: B2.7

Коршунова А. Комп і компанія / Анна Коршунова ; іл. Н. Міцкевич. — Київ : Час майстрів, 2017. — 232 с. : іл. — (Cерія «Рекомендуємо прочитати»). ISBN 978-966- 915-172- 8

Ця книжка про те, як знайти себе у цьому зеленому, сонячному, галасливому світі, повному пригод і несподіванок ? варто лише натиснути кнопку «Вимкнути комп’ютер» і зробити крок назустріч літу. Владик виріс у місті, і навіть тиждень у селі без комп’ютера й Інтернету здається йому справжньою каторгою, примхою дорослих, яку доведеться якось перетерпіти… ? та вже за кілька днів він разом із компанією нових друзів вартуватиме на таємних тренуваннях, зазіхатиме на черешні в сусідському садку, врятує від шахраїв шкільний комп’ютерний клас і вигадуватиме купу причин, аби лишитися в селі до кінця канікул і здійснити таємний план «Сто кроків». В умовах, коли з раннього дитинства діти оточені різноманітними інтерактивними електронними пристроями, починаючи з іграшок і закінчуючи комунікаційними ґаджетами, через які вони пізнають світ і спілкуються з рідними, в тому числі з батьками, цей твір може стати для підлітка першим кроком до усвідомлення переваг «живого» спілкування. Крім того, твір показує позитивний приклад адаптації дітей з особливими потребами до повноцінного життя в суспільстві та їхніх стосунків зі звичайними дітьми, допомагає формуванню поняття рівності й взаємоповаги у таких стосунках.

Молочний зуб дракона Тишка

Номер стенду: B2.7

Потапова А. Молочний зуб дракона Тишка / Алла Потапова ; переклад з рос. А Шевердіної за ред. Л. Кононовича ; іл. О. Кузнєцової. — Київ : Час майстрів, 2017. — 152 с. : іл. — (Cерія «Рекомендуємо прочитати»). ISBN 978-966- 915-174- 2

Коли Славко і Оксанка штовхнули скрипучі двері і зробили крок у підземелля, вони ще не знали, що за на них чекає маленький, але справжній дракончик Тишко, звичайний незвичайний паркан, який і бурчить, і лається, але заради друзів готовий ставати плотом, мостом і навіть літальним апаратом. Та Жодна небезпека не зупинить дітей, бо дракончика попри все потрібно повернути його мамі. Ця казка стверджує, що, віддаючи і допомагаючи, стаєш щасливішим, а прагнення примножити і зберегти своє багатство в залізних скринях за кам’яними мурами веде до самотності і печалі. А ще вона навчить не надто дивуватися, якщо раптом зустрінете велетенського дракона-вегетаріанця.

Кастор — на всі лапи майстер: пече пиріг та вирощує квасолю

Номер стенду: B2.7

Клінтінг Л. Кастор — на всі лапи майстер: пече пиріг та вирощує квасолю / Ларс Клінтінг ; переклад зі шв. Ганни Мамчур. — Київ : Час майстрів, 2017. — 72 с. : іл. — (Cерія «Найкраще — дітям»). ISBN 978-966- 915-183- 4

Улюбленець дітей усього світу бобер Кастор нарешті заговорив українською мовою. Тепер він разом зі своїм помічником Фріппе зможе навчити наших малюків всього, що вміє сам. А вміє він дуже багато: майструвати, теслювати, фарбувати, ремонтувати, куховарити… Цікаві та дотепні розповіді з неперевершеними ілюстраціями ? одночасно і розвага, і пізнання нового, і детальна інструкція, як власними руками зробити щось корисне. У цій книжці маленькі читачі познайомляться з Кастором і дізнаються, як спекти смачний пиріг і виростити корисну і не менш смачну квасолю.

Видання розпочинає серію «Кастор ? на всі лапи майстер».

Поллианна

Номер стенду: B2.7

Портер Э. Поллианна / Элинор Портер ; переклад с англ. В. Чайковского ; ил. Н. Каламеец. — Киев : Время мастеров, 2017. — 280 с. : ил. — (Cерия «Рекомендуем прочитать»). ISBN 978-966- 915-039- 4

Юную героиню повести, девчонку-сироту с удивительным именем Поллианна, полюбил весь городок. Чем же заслужила она такую любовь? А тем, что помогала его жителям находить поводы для оптимизма и надежды, научила «играть в радость»! Тот, кто начинал эту игру, забывал о своих бедах и болезнях, грустные становились веселыми, а злые — добрыми. Поллианна поможет и вам, научив этой удивительной игре!

Біля ковчега о восьмій

Номер стенду: B2.7

Хуб У. Біля ковчега о восьмій / Ульріх Хуб ; переклад з нім. В. Чайковського ; іл. Й. Мюле. — Київ : Час майстрів, 2017. — 64 с.: іл. — (Cерія «Рекомендуємо прочитати»). ISBN 978-966- 915-176- 6

Два пінгвіни, отримавши перед початком Всесвітнього потопу запрошення на Ноєв ковчег, вирішили не залишати напризволяще свого друга і крадькома пронесли його на борт у великій валізі. Так починається їх весела мандрівка і пошук відповідей на дуже важливі питання, які рано чи пізно виникають у кожної дитини. Чи є Бог? Чи чує він нас? Як людині будувати з ним взаємини? Звичайно, книжка Ульріха Хуба не дає однозначної відповіді на ці питання, але з нею можна дуже просто і з усмішкою розпочати розмову про Бога, як це роблять в багатьох країнах світу, де вона уже давно стала бестселером.

Видання в новій обкладинці.

Казки-горошинки

Номер стенду: B2.33

Савка І. Казки-горошинки : казки / Ірина Савка ; ілюстрації Наталя Анікіна. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. —48 с.  ISBN 978-617-679-403-5

Одна польова мишка якось знайшла маленьку горошинку, але не схрумала, а вкрила її тепленько і чекала весни, щоб посадити горошинку в землю. Отак із неї й проросли ці чарівні «Казки-горошинки», в яких лисичка надумала спекти пасочку, а жабка — заспівати краще від самого соловейка, ведмедики вирішили не спати взимку, а дві бджілки-сестрички готували цілющий мед для дітей.
Коротенькі теплі казки Ірини Савки — про дружбу і підтримку, винахідливість і працелюбність — наймолодші читачі зможуть прочитати і самі, й з батьками.

Ціна: 80 грн

Замовити книгу 

Жив собі їжачок, який з дитинства накульгував на ніжку. Він був допитливим малюком, тож якось із цікавості потрапив в сильце, яке розставили мисливці.
Жив їжачок у чепурній хатині, яка переходила у кравецьку майстерню. Він мав золоті руки — обшивав усіх охочих. За це його й назвали Обшивайком.


 

Піраміда Синтії

Номер стенду: B2.23

Чаклун О. Піраміда Синтії : науково-фантастична повість / Олег Чаклун ; іл. Тараса Сусака. — Київ : Фонтан казок, 2017. — 60 с., іл. (Серія «Добра фантастика»). ISBN 978-617-7262-47-2

Синтія, звісно, принцеса — але ж вона дочка Геніального Короля! Вибухова, ефектна, непередбачувана, цікава до всього нового й незвичного, лише вона здатна розгадати та­ємницю старовинного замку, запустити світловий комп’ютер, відкрити старанно замас­кований портал і розплутати ще чимало загадок — щоб, зрештою, врятувати від нещастя цілий світ, заснований на дивовижних надновітніх технологіях. А допоможуть їй у цьому незвичні друзі — таємничий Дворецький і кумедні роботи Тік і Так.

Ця книжка відкриває нову науково-фантастичну «мультикову» серію від популярного українського дитячого письменника Олега Чаклуна. Пригоди невгамовної Синтії намалю­вав молодий талановитий художник-мультиплікатор Тарас Сусак.

Ціна: 90 грн

Замовити книгу  

 

28 днів із життя Бурундука

Номер стенду: B2.23

Андрусяк І. 28 днів із життя Бурундука: повісті та оповідання / Іван Андрусяк ; художник Ганна Осадко. — Київ : Фонтан казок, 2017. — 216 с., іл. (Серія «Книжка про мене») ISBN 978-617-7262-45-8

Коли однокласники обзивають тебе Бурундуком і насміхаються, бо ти не вмієш стрибати через козла і лазити по канату, — тоді на душі так кепсько, що ти готовий на будь-що, тільки б довести їм усім, хто такий Івась Бондарук насправді. Навіть на те, щоб вивести собі… кишенько­вого чортика!

Повість Івана Андрусяка з ілюстраціями Ганни Осадко «Вісім днів із життя Бурундука» — один із найуславленіших у сучасній українській лі­тературі творів для молодших підлітків. 2013 року вона увійшла до пре­стижного каталогу найкращих дитячих книжок світу «White Ravens» («Білі Круки»).

Разом із нею в цій книжці ти прочитаєш про нові пригоди улюблено­го героя. Він розгадуватиме таємницю моторошних кроків, які звучать уночі в його кімнаті («Креденс»), займатиметься ризиковими хімічними експериментами («Алхімік») і, нарешті, спробує пізнати спокуси «до­рослого» життя й навчиться розрізняти, що в ньому справжнє, а що — обман («Завдання з фізики»).

Ціна: 70 грн

Замовити книгу

 

Миші : казка-шкряботушка

Номер стенду: B2.23

Атлантова С. Миші : казка-шкряботушка / Соня Атлантова ; іл. Соні Атлантової. — Київ : Фонтан казок, 2017. — 144 с., іл. (Серія «Добрі пригоди») ISBN 978-617-7262-44-1

Миші — такі само люди, як і ми з вами. Можуть і накапостити, і начуди­ти, — а можуть і подвиг звершити, особливо заради дівчинки чи хлопчика, яка (який) ну дуже подобається. Зрештою, у них, як і в нас, на все свій час: коли балуватися, бешкетувати й котів дратувати, а коли й нору трикімнатну рити і повну комору припасів готувати на зиму…

У цікавущий світ веселих пригод поведе вас гумористична казка-шкрябо­тушка «Миші», яку з неабиякою любов’ю написала й намалювала відома ху­дожниця Соня Атлантова. І ви з подивом виявите, що її яскраві й трішки кумедні персонажі навдивовижу схожі на вас, ваших батьків і дідусів з ба­бусями, друзів, родичів, знайомих — адже це справжня сучасна книжка для сімейного читання.

Ціна: 70 грн

Замовити книгу

Тиранозавр Оленка. Горобці-молодці

Номер стенду: B2.23

Книжка-перевертун: дві збірки віршів під однією обкладинкою

Мамчич О. Тиранозавр Оленка: вірші для дітей / Олеся Мамчич.  іл. Світлани Сови. — Київ : Фонтан казок, 2017. – 48 (24+24) с. (Серія «Добрі вірші») ISBN 978-617-7262-39-7

«Тиранозавр Оленка» – друга збірка для дітей однієї з найяскравіших сучасних молодих поетес Олесі Мамчич. Мама двох чудових дівчаток, вона не лише все знає про те, хто мешкає в будиночку із зірками, який найкращий подарунок для люстерка, які нозі йдуть у шкоду і в кого носи незрівнянної краси, – а ще й прописує все це неймовірно хвацько, грайливо, весело і в найкращих традиціях сучасної поетики.

Низка віршів із книжки включена до нової шкільної програми для вивчення в четвертому класі.

Горобець О. Горобці-молодці : вірші для дітей / Олена Горобець ; іл. Світлани Сови. — Київ : Фонтан казок, 2017. – 48 (24+24) с. (Серія «Добрі вірші») ISBN 978-617-7262-40-3

«Горобці-молодці» – дебют талановитої поетеси з Кропивницького Олени Горобець у літературі для дітей. Мама двох чудових хлопчиків, вона все знає про те, як скачати братика з інтернету, чи справді хлопці не люблять зайчиків і що може статися, коли бульку з жуйки видути аж надто велику. Її хвацькі і з добрим гумором написані, а іноді й наспівані вірші весело і грайливо проілюструвала відома художниця Світлана Сова.

Ціна: 65 грн

Замовити книгу

 

Лякація

Номер стенду: B2.23

Андрусяк І. Лякація : вірші для дітей / Іван Андрусяк ; іл. Лілії Курце­би. — Київ : Фонтан казок, 2017. – 56 с. (Серія «Добрі вірші») ISBN 978-617-7262-38-0

Іван Андрусяк – один із найулюбленіших поетів сучасних україн­ських дітей. Кумедні, розбишацькі сюжети, яскраві образи й «добрі капості» у нього неодмінно поєднуються з досконалою поетичною технікою, тонким чуттям мови і ефектною звуковою грою. Це вірші, які не вчаться напам’ять, а легко й хвацько запам’ятовуються самі – й у поєднанні з креативними ілюстраціями юної художниці Лілії Курцеби запрошують маленького читача до веселої гри.

Збірка «Лякація» удостоєна у 2016 році Корнійчуковської премії, а низка віршів із неї включена до нової шкільної програми для вивчення в третьому класі.

 Ціна: 65 грн

 Замовити книгу

Будинок

Будинок. Р. Інноченті, Дж. Патрик.  — Київ, А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. — 64 с. ISBN 978-617-585-121-0

Над моїми дверима викарбувано рік мого народження: 1656. Мене збудували з каменю й дерева, і за довгі століття мої вікна чимало побачили, а ринви — почули. Я був свідком, як множилися роди і падали віковічні дерева. Я чув сміх і гарматні постріли. Я пережив бурі, удари молотків, вгризання пилок — і, врешті, самота і запустіння. Аж одного разу діти, шукаючи грибів та каштанів, забігли сюди, на лісовий пагорб, і на світанку Нової доби я знову ожив. Звідси я й розкажу вам про своє життя у двадцятому столітті.

 

Велика ілюстрована книга казок

Номер стенду: B2.10

Велика ілюстрована книга казок. — Київ, А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. — 144 с. ISBN 978-617-585-120-3

Книжка з таким щедрим ілюструванням — велика рідкість. Чудові казки українських та іноземних письменників з розкішними ілюстраціями провідних українських художників.

 

 

 

 

Куди відлітають риби

 Номер стенду: B2.10

Попський Р. Куди відлітають риби / Ростислав Попський. — Київ, А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. — 32 с. ISBN 978-617-585-114-2

У казковій історії, яку створив для тебе один із найталановитіших молодих українських ілюстраторів Ростислав Попський, розповідається про маленьку Дівчинку, яка влітку приїхала до свого Дідуся. Там вона знайомиться з чудернацькими Іржавчиками і стає свідком казкової Ночі Великого Вітру, коли відбуваються нечувані дива…

 

 

Джемпіри

Номер стенду: B2.10

Джемпіри. Сейра Макінтайр, Девід О’Коннел. — Київ, А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. — 32 с. ISBN 978-617-585-122-7

Чи траплялося з вами таке, що ви вгризаєтесь у смачнючий пампух із джемом, і раптом розумієте, що джему там, як кіт наплакав?..
А тепер уявіть, як розгнівався Сем, коли з його пампуха хтось висмоктав ГЕТЬ УВЕСЬ джем!!!

 

Мануель і Діді

Номер стенду: B2.33

Мозер Е. Мануель і Діді. Друга велика книга маленьких мишачих пригод / Ервін Мозер; пер. з нім. Людмили Нор. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. — 184 с.  ISBN 978-617-679-364-9

Мануель і Діді, руденький та сіренький, друзі-нерозлий-вода! І знову двоє винахідливих мишенят мандрують крізь сповнені пригод весну, літо, осінь та зиму. А на всіх, хто до них приєднається, чекають катання на ковзанах, шалені спуски на кукурудзомобілі, мишаче свято весни та багато-багато іншого.

24 мишачі історії, до яких Ервін Мозер намалював веселі кольорові картинки, – історії для спільного та самостійного читання.

Ціна: 100 грн

Замовити книгу

Мануель тепер живе у своїй літній хатинці. Польовичок Діді приходить до нього в гості.
– Як тобі мій новий циліндр, Мануелю?
– Розкішний, Діді!
– Увечері на лузі буде велике свято, – пояснює Діді. – Початок літа. З такої нагоди треба причепуритися!
– Я піду з тобою! – радісно скрикує Мануель. – І вже знаю, у що вберуся!
Він веде друга до старого іржавого димаря.
Мануель пірнає в трубу, закіптюжену сажею.
Діді аж рота роззявив із подиву.
– Ні! – кричить він. – Ти ж увесь замастишся!
Та Мануель уже зникає в димарі.
А за мить виринає з іншого боку – чорний-чорнісінький від вух аж до кінчика хвоста!
– Сядь мені на груди! – просить він білого метелика, що весь час кружляє над ними.
– Ти такий елегантний! – захоплюється Діді»

Суперкруті догралися

Номер стенду: B2.33

А. Аудгільд Сульберґ.  Суперкруті догралися : повість / А. Аудгільд Сульберґ; пер. з норв. Наталії Іваничук. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. — 192 с.  ISBN 978-617-679-354-0

Раніше Анне Беа, Нільсові та їхнім друзям із найнижчої у школі касти не давали спокою суперкруті. Та, схоже, крутелиці так уже допекли одна одній і всім навколо, що з ними перестали рахуватися. Тепер друзі можуть перевести подих і разом святкувати свою несподівану свободу. Але чи так уже й легко бути суперкрутими і популярними? Чи треба бути у вищій касті, щоб виступати у найкращому шкільному гурті? І чи зможуть нижча і вища касти знайти спільну мову? Все вирішиться під час найфантастичнішої гелловінської вечірки, на яку вас теж запрошено.

Ціна: 60 грн

Замовити книгу

Відколи я сім років тому пішла до школи, не минало й дня, щоб я не чула на свою адресу образ.

Якщо не прискіпувалися Тея, Роня і Ширін, то Бйорн Інґе чи хтось інший з нашої вищої касти кидав у мій бік якісь ущипливі слова. А якщо вони, якимось дивом, забували про мене, з’являлася Сюсанна з десятого класу зі своїми подружками й гидко шепотілися за моєю спиною. Одним словом, завжди знаходився хтось, хто постійно нагадував, яка я потвора.

Так тривало аж до тієї п’ятниці, коли на уроці математики з Теєю стався нервовий зрив. Бо відтоді ніхто мене більше не зачіпав. Отак несподівано — паф! — і цілковита тиша…

Привиди проти суперкрутих

Номер стенду: B2.33

Сульберґ А. Привиди проти суперкрутих [Текст] : повість / А. Аудгільд Сульберґ ; переклад з норв. Наталі Іваничук. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. — 200 с. – ISBN 978-617-679-381-6

Анне Беа тепер не впізнати! Дівчинка значно посміливішала, відколи ми бачилися з нею востаннє: вона тепер співає у гурті і навіть наважується поїхати у шкільну поїздку в гори. У цій мандрівці і її друзі, і суперкруті з вищої касти спізнають нові пригоди і більше дізнаються одне про одного. Їм доведеться розгадувати таємницю привида, що видає моторошні звуки, а вночі блукає коридорами колишнього закинутого готелю. Ох, такі страхіття вам і не снилися! Тим часом Анне Беа несподівано для себе стане учасницею любовного трикутника, з якого теж непросто виплутатися.

Ціна: 60 грн

Замовити книгу

Сльози так швидко набігли мені на очі, що я не встигла подивитися на стелю. Бо я вже здогадувалася… Але впевнилася тієї ночі, коли ми полювали на Чубчика, коли спустилися у льох, і я відчула тепло його руки, коли він схопив мене за рукав піжами… Хай Єспер милий та легкий у спілкуванні, але не в нього я закохалася. Я любила лише одного хлопця. Завжди любила. По-справжньому й дуже серйозно!

Леля з будиночка на дереві

Номер стенду: B2.33

Лящинська Ю. Леля з будиночка на дереві  / Юля Лящинська; ілюстратор Людмила Стецькович. — Львів : Видавництво Cтарого Лева, 2017. — 128 с.  ISBN 978-617-679-365-6

Леля — звичайна дівчинка, жвава і весела. Але житло у неї незвичне — вона з татом і мамою живе в будиночку на дереві. Одного дня з’являються лихі сусіди, які хочуть відібрати їхній затишний дім на втіху своєму розбещеному синку, якого дівчинка називає Свинопринцом. Проте рішуча і відважна Леля, дарма що мала, стає на захист будиночка…

Ціна: 100 грн

Замовити книгу

…ви, напевне, думаєте, що ростити дітей на деревах небезпечно. Зовсім ні! На землі набагато більше небезпек: машини, злі собаки, недопалки, калюжі, урвища, цунамі… Та їх просто мільйон! На дереві ж треба остерігатися дятлів (досі маю на чолі слід через дурного птаха, що не відрізнив мій лоб від стовбура), комарів і падінь. Падіння — найнебезпечніші. Але коли ти ростеш на дереві, то дуже швидко уподібнюєшся до мавпеняти і навіть якщо падаєш, то до землі не долітаєш, а повисаєш десь між гілля.

Голосно, тихо, пошепки

Номер стенду: B2.33

Романишин Р.,  Лесів А. Голосно, тихо, пошепки  / Романа Романишин, Андрій Лесів. — Львів : Видавництво Cтарого Лева, 2017. — 56 с.  ISBN 978-617-679-363-2

Пізнавальна книжка-картинка про слух, звук і тишу, про голос і мовчання, про звуки, які ми чуємо і яких не чуємо. Про те, як важливо слухати і чути один одного. Ця книга «зазвучить» для вас багатьма голосами, яскравими кольорами, цікавими фактами та промовистими візуальними образами. Зануртеся в світ різних звуків, символічно відтворених на папері, – світ шуму та музики, звуків міста та природи; дізнайтеся, який звук найстаріший у Всесвіті, хто має найкращий слух і який музичний твір є найтихішим. Як спілкуються люди, які не чують, і якою важливою в нашому житті є тиша. Читачі познайомляться з головним героями, які проведуть їх сторінка за сторінкою крізь усю книгу.

Ціна: 200 грн

Замовити книгу

Звук — невидимий. Але він привертає нашу увагу, ми прислухаємося і… чуємо.

У морі знаних і незнаних звуків ми шукаємо порядку і гармонії. Так народжується музика. 

 

 

Життя і сніг

Номер стенду: B2.33

Прохасько М., Прохасько Т. Життя і сніг / Мар`яна Прохасько, Тарас Прохасько ; ілюстратор Мар`яна Прохасько. — Львів : Видавництво Cтарого Лева, 2017. — 48 с.  ISBN 978-617-679-353-3

На світі є ліс. У лісі є нора. У норі живуть кроти. Яке їхнє життя? Чим воно відрізняється від життя інших тварин? Чи є щось таке, що об’єднує усіх? Ви можете так ніколи й не дізнатися цієї таємниці. Але ця книжка пропонує вам спробувати.

«Життя і сніг» – це книжка-картинка за мотивами книжки з картинками «Хто зробить сніг». Новий формат з новим поглядом, новими акцентами і новими відтінками. Головним викликом для авторів стало розповісти стару історію трохи іншими засобами, де картинки набувають стрункішого значення, де випадковість перетворюється на закономірність і структурованість, а слова, яких стає значно менше, укладаються в нову мову – лаконічну і виважену.

Ціна: 120 грн

Замовити тут

Ночами у кухні тато пише книжку. Це має бути дуже груба книжка. У ній він хоче розповісти про життя кротів. Тато вважає, що всі мусять дізнатися, як кроти живуть під землею. Йому так хочеться, щоб інші звірі зрозуміли, як це – бути кротом.

– Чи взагалі це можливо? – часом сумнівається тато. – Чи взагалі можливо: зрозуміти, як це – бути кротом, якщо ти не кріт?

 

 

Лізка Мармизко

Номер стенду: B2.33

Ясіновська Н. Лізка Мармизко : повість / Наталія Ясіновська ; ілюстратор Софія Ясіновська. — Львів : Видавництво Cтарого Лева, 2017. — 160 с.  ISBN 978-617-679-306-9

Як подружитися з Вовком і Березою? Чи вміють плавати хом’яки? Навіщо маленькій «і» крапочка? Про все це знає Лізка Мармизко. І залюбки вам розповість. А ще вона любить малювати, експериментувати і не любить нудьгувати. Та й навіщо? Якщо завжди можна покликати друга і вигадати веселу забаву?

Ціна: 50 грн

Замовити книгу 

Навесні, коли молода травичка уже досить піднялася і набула насиченого зеленого кольору, Лізка з Андрійком вирішили вивести Цинамона на вулицю — щоб подихав свіжим повітрям і пожував молодої зелені.

— Базарні овочі — це непогано, але мама каже, що навесні вітамінів у них немає, а тваринкам також треба вітаміни. Як гадаєш, Березо? — запитала Лізка, витягаючи хом’яка з клітки.

— Мабуть, ти права, — відповів Андрійко, — принаймні мені мама вітаміни дає саме навесні, хоча я й не хом’як.

Тож друзі вийшли на подвір’я, і Лізка обережно опустила Синього на траву. Звірятко не тікало, а потихеньку обнюхувало окремі травинки. Ті, що йому подобалися на запах, з’їдало. Все було мило й спокійно: хом’як вивчав нову територію, діти тихенько гомоніли між собою. Аж раптом звідкись стрілою вилетів великий смугастий кіт…

 

 

Бабця-бандитка

Номер стенду: B4.1

Вольямс Д. Бабця-бандитка / Девід Вольямс ; переклад Ірини Ємельянової. — Київ : Видавнича група КМ-Букс,  2017. — 224 с. ISBN: 978-617-7409-93-8

Знайомтеся, це Бенова бабуся. Вона наче зійшла зі стоінок підручника: товсті окуляри, сиве волосся, латки на закасаних рукавах, та виявляється що вона… міжнародна злодійка, викрадачка коштовностей!

Ціна: 90 грн

Велика втеча дідуся

Номер стенду: B4.1

Вольямс Д. Велика втеча дідуся / Девід Вольямс ; переклад Ірини Ємельянової. — Київ : Видавнича група КМ-Букс,  2017. — 416 с. ISBN: 978-617-7409-94-5

Зворушлива історія маленького хлопчика та його улюбленого дідуся. Вирушайте разом із героями у неймовірну подорож літаком над Лондоном і здійсніть втечу з неймовірними пригодами, сповненими смішних ситуацій і людяності.

Ціна: 125 грн

 

Привіт, це я!

 Номер стенду: В2.33

Ґрьонтведт Н. Е. Привіт, це я! [Текст] : повість / Ніна Е. Ґрьонтведт ; переклад з норв. Наталі Іваничук. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 280 с.  ISBN 978-617-679-367-0

Знайомтеся, це Уда. Їй дуже кортить розповісти вам про все на світі – про себе, про батьків і сестричку Ерле, про найкращу подругу Геллє і її брата-телепня Стіана. Але таке не будеш розбалакувати першому стрічному. Тому Уда пише все це у щоденнику, який надійно замикає на ключик і який стане її єдиною розрадою, коли життя полетить шкереберть, а світ здаватиметься ворожим. Що робити, коли на душі так мулько і здається, що ніхто тебе не любить? І чи зможе Уда зрозуміти, що часто між любов’ю та ненавистю пролягає тонка межа?

Ціна: 80 грн

Замовити книгу

– Він нас бачив? – шепоче Ерленд за якийсь час.
– Не знаю…
– Гадаєш, він прийде сюди і нас схопить? – знову озивається Ерленд, і в її голосі вчувається переляк.
– Не знаю… Можливо…
– Добре, що ми удвох, – шепоче Ерленд.
– Еге ж, добре, – відповідаю я».


 

Тортик для котика

Номер стенду: B2.17

Тортик для котика / Татуся Бо ; іл. Світлана Балух— Харків : Віват, 2017. 48 с. ISBN 9786176909446

“Тортик для котика” — найсолодша книжечка, бо розповідає, як народжуються тортики й цукерки. Для усіх креативних батьків та їхніх талановитих дітей!

 

Як Гусь свою любов шукав

Номер стенду: B2.17

Як Гусь свою любов шукав / Надьожна. — Харків : Віват, 2017. 64 с. ISBN 9786176909972

Якщо все не так і все не те – саме час шукати, з ким поділитися своєю любов’ю. І обов’язково знайдеться хтось, хто саме без тебе почувається самотнім. Бо у кожного є своя любов. Навіть у Гуся.

 

 

Де Ойра?

Номер стенду: B2.17

Стус Т. Де Ойра? / Таня Стус ; іл. Надьожна (Надія Кушнір)— Харків : Віват, 2017. 32 с. ISBN 9786176909453

Маленький епізод із життя Орисі та її песика Ойри розкриває кілька важливих сторін людських стосунків, зокрема родинних. Повага до простору та потреб інших, уміння ділитися, важливість «плекання внутрішнього садочка», подолання страху – усе це робить нас ближчими й наповненішими.

 

 

Маленький песик купить господаря

Номер стенду: В2.17

Добросовестна О. Маленький песик купить господаря / Ольга Добросовестна ; переклад Ольги Пилипенко ; іл. Олени Бугренкової. — Харків : Віват, 2017. — 64 с. ISBN 978-617-690-797-8

На сторінках цієї чудової книжки мешкають не лише люди, песики і котики, а й чарівний котоФей! Добрий фей упевнений, що кожна істота варта любові й піклування. Він радо допомагає усім! Тож мерщій приєднуйся до веселих пригод котячо-собачої компанії.

 

Джейн, лисиця і я

Номер стенду: В2.17

Брітт Ф. Джейн, лисиця і я / Фанні Брітт ; переклад Наталії Якубовської. — Харків : Віват, 2017. — 96 с. ISBN 978-617-690-932-3

«Джейн, лисиця і я» — графічний роман канадського драматурга Фанні Брітт і художниці Ізабель Арсено. Це щемка історія дівчинки Елен, так би мовити сучасної Джейн Ейр.

 

Транспорт

Номер стенду: В2.17

Жученко М. Транспорт/ Марія Жученко.— Харків : Віват, 2017. ISBN 978-617-690-877-7

Це велика яскрава енциклопедія для найменших. Вона стане улюбленою книжкою вашої дитини, кольорові фотографії привернуть її увагу, а короткі, але змістовні статті допоможуть вам відповісти на питання маленького чомучки. Разом із вами маля навчиться складати пазли, що прикрашають кожен розворот.
Така книжка прищепить малюкові любов до читання й пізнавання нового.

 

 

Динозаври

Номер стенду: В2.17

Жученко М. Динозаври / Марія Жученко.— Харків : Віват, 2017. ISBN 978-617-690-874-6

Це велика яскрава енциклопедія для найменших. Вона стане улюбленою книжкою вашої дитини, кольорові фотографії привернуть її увагу, а короткі, але змістовні статті допоможуть вам відповісти на питання маленького чомучки. Разом із вами маля навчиться складати пазли, що прикрашають кожен розворот.
Така книжка прищепить малюкові любов до читання й пізнавання нового.

 

Тваринний світ

Номер стенду: В2.17

Кривко А. Тваринний світ / Алла Кривко. — Харків : Віват, 2017. ISBN 9786176908722

У ваших руках чудовий подарунок малюкові — велика яскрава енциклопедія для найменших. Вона стане улюбленою книжкою вашої дитини: кольорові фотографії привернуть її увагу, а короткі, але змістовні статті допоможуть вам відповісти на питання маленького чомучки. Разом із вами маля навчиться складати пазли, що прикрашають кожен розворот. Така книжка прищепить дитині любов до читання й пізнавання нового.

 Ціна: 260 грн

Диявольськигеніальноалкогольний пунш бажань

Номер стенду: В2.17

Енде М. Диявольськигеніальноалкогольний пунш бажань / Міхаель Енде ; переклад Світлани Орлової. — Харків : Віват, 2017. — 192 с. ISBN 978-617-690-838-8

Хто ж із нас не загадував бажання напередодні Нового року. От і злий чаклун Вельзевул Домовикус та його жадібна тітка Тиранія зварили Диявольськигеніальноалкогольний пунш, що може виконати будь-яке бажання! Чи встигнуть сміливі посланці Високої Ради тварин — ворон Якоб Кракель та кіт Мауріціо ді Мауро — запобігти великому лиху?

Ціна: 100 грн

Найкращі казки для малюків

Номер стенду: В2.17

Найкращі казки для малюків.— Харків : Віват, 2017. — 80 с. ISBN 978-617-690-784-8

Ця чудова яскрава книжка — найкращий подарунок для дитини. У ній зібрані тільки найвідоміші й найдобріші народні казки. Не одне покоління дітей затамувавши подих слухали їх від своїх бабусь і дідусів, матусь і татусів. А тепер дітки зможуть не просто послухати казки, а й навчаться з їх допомогою читати. Ласкаво просимо до світу доброти і дитинства!

Ціна: 120 грн

Засиналочки

Номер стенду: В2.17

Бо Т. Засиналочки/ Татуся Бо; іл. Галина Роговая. — Харків : Віват, 2017. — 64 с. ISBN 978-617-690-709-1

«Засиналочки» — найцінніша книжка для усіх турботливих батьків. Адже матусі й татусі так потребують допомоги у надзвичайно важкій справі — укладанні свого невгамовного малюка до ліжечка. Ніжні, добрі вірші та казочки Татусі Бо заколишуть найнепосидючишу дитинку.
Ласкаво просимо в загадковий світ дитячих снів, де збуваються найзаповітніші мрії і казки стають реальністю!

Ціна: 99 грн

 

Величезний ліс

Номер стенду: В2.17

Величезний ліс/ Григорій Беркович ; переклад Анастасія Альошичева ; іл. Наталія Олейник — Харків : Віват, 2017. — 48 с. ISBN 978-617-690-669-8

Це чарівна книжка про те, як Величезний Ліс і Велике Озеро завели собі мешканців. А вони почали потрапляти в усілякі казкові й не дуже історії. Дітлахи не зможуть відірватися від цікавих казок і веселих віршів, ілюстрованих яскравими добрими малюнками.

Ціна: 90 грн

Антарктична експедиція Шеклтона

Номер стенду: В2.17

Грілл В. Антарктична експедиція Шеклтона. Надзвичайна крижана пригода/ Вільям Грілл ; переклад з англ. Світлани Колесник. — Харків : Віват, 2017. — 80 с. ISBN 9786176906261

Це унікальна книжка британського художника Вільяма Грілла про героїчну подорож Ернста Шеклтона і його команди до Антарктиди. 2014 року видання було названо «Кращою ілюстрованою книжкою року» за версією The New York Times. Також книжка отримала премію британської Асоціації ілюстраторів у номінації «Дитяча література: нові імена» й увійшла до переліку найкращих книжок 2015 року Комітету дитячої книги США.

Ціна: 150 грн

Абетка монстрів

Номер стенду: В2.17

Жученко М. Абетка монстрів / Марія Жученко ; іл. Інна Черняк — Харків : Віват, 2017. — 48с. ISBN 978-617-690-922-4

Якщо ваш малюк любить пустувати й зовсім не бажає вчитися, запропонуйте йому пограти з веселими монстриками. Він і не помітить, як вивчить усі букви і цифри!

З «Абеткою монстрів» вчитися не страшно!

 

 

Бігль старший

 Номер стенду: В2.17

Лущевська О. Бігль старший/ Оксана Лущевська ;  іл. Наталія Гайда — Харків : Віват, 2017. — 48 с. ISBN 978-617-690-707-7

Коля не розуміє, чому його літній друг, дядь Мирон, не хоче завести пса. Невже він їх не любить? А може, він застарий для таких клопотів? Одного дня хлопчик знаходить покинутого собаку й приводить його до самотнього сусіда. На що готовий його літній друг, аби врятувати чотирилапого?

Агата Містері. Бенгальська перлина

Номер стенду: В2.19

Агата Містері. Бенгальська перлина / Сер Стів Стівенсон; переклад з англ. Володимира Чайковського ; художник Стефано Турконі. — Київ: РІДНА МОВА, 2017. — 128 с. — Серія «Дитячий детектив».
ISBN: 978-966-917-132-0

З храму богині Калі в індійському поселенні Чотока викрадено легендарну бенгальську перлину, а хранитель храму зник у невідомому напрямку. Знайти унікальну реліквію і розкрити таємний злочин — нове завдання для Ларрі Містері. Звісно, в подорож разом із ним вирушає і його сестра Агата!

Ціна: 75 грн

Агата глянула на стінний годинник і взяла ініціативу у свої руки.
— Отже, підіб’ємо підсумки: учора з індуїстського храму викрадено неоціненну перлину  рідкісного  сорту  Південних морів.
Вона взяла зі столу фото із зображенням коштовної перлини — ідеально сферичної форми, чорної, зі сріблястим блиском.
— За мить до викрадення доглядач храму Амітав Чандра зателефонував із дому до «Ай-Інтернешнл», — продовжувала Агата, примруживши очі.
— Хтось змусив його відчинити двері храму й викрав Бенгальську перлину, а тоді…

 

 

Агата Містері. Таємниця Фараона

Номер стенду: В2.19

Агата Містері. Таємниця Фараона / Сер Стів Стівенсон ; переклад з англ. Володимира Чайковського ; художник Стефано Турконі. — Київ: РІДНА МОВА, 2017. — 128 с. — Серія «Дитячий детектив».
ISBN: 978-966-917-116-0

Єгипет, Долина Царів. Група археологів готується повідомити світ про знайдення гробниці таємничого фараона. Це відкриття могло б стати найбільшою сенсацією… та, на жаль, безцінну табличку з підказкою, як знайти гробницю, викрадено. Цю таємницю можуть розгадати лише майбутні детективи Агата та Ларрі Містері!

Ціна: 75 грн

— Агенте ЛM14, розкажи мені подробиці розслідування, — почала Агата.
— Ее… так. Мало не забув…
— Отже?
Ларрі розповів про повідомлення, отримане вранці зі школи. Ларрі мав скласти практичний іспит зі слідчої роботи: йому давали три дні, щоб знайти винних у справі про крадіжку на місці археологічних розкопок у Долині Царів.
— Ідеться про викрадення таблички, пов’язаної з іменем таємничого фараона, — додав він.
— Яка табличка? Можна конкретніше?
— Агато, це все, що мені відомо.
— Упевнений?

 

Манюня пише фантистичний роман

Номер стенду: В2.19

Абґарян Н. Манюня пише фантистичний роман : повість / Наріне Абґарян ; переклад з рос. Вікторія Прокопович ; художник Тетяна Філатова. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 352 с.  ISBN 978-966-917-163-4

Яким буває дитинство? Радянським? Американським? Може, англійським? Насправді воно буває лише щасливим і нещасливим… Саме про щасливе дитинство Манюні, Нарки та її сестер написала Наріне Абґарян у новій повісті. Усім, хто вже полюбив кумедних бешкетливих подружок, сувору, але добру Ба та всіх їхніх родичів, а також тим, хто тільки знайомиться з ними, пропонуємо нову книжку письменниці.

Ціна: 100 грн

Ми з Манькою дуже поважали Генсека Леоніда Ілліча Брежнєва.
— А Генсек — це ім’я чи прізвище? — запитали ми одного разу в Ба.
— Генсек — це захворювання мозку, — хмикнула вона. — Та ще й невиліковне.

***
А якщо ми виводили з себе Ба, то тоді головне було добігти до найближчого канадського кордону. Тому що Ба була чемпіонка світу з праведного гніву й у нападі цього гніву могла порубати в тонку локшину цілком собі монолітну залізобетонну конструкцію.

Малий мільярдер

Номер стенду: В4.1

Вольямс Д. Малий мільярдер / Девід Вольямс ; переклад Ірини Ємельянової. — Київ : Видавнича група КМ-Букс,  2017. — 224 с. ISBN 978-617-7489-43-5

У Джо є багато причин бути щасливим. Десь мільярд, насправді. Річ у тім, що Джо дуже багатий. Реально дуже-дуже багатий. У Джо є власний гоночний трек, боулінг, кінотеатр і армія домашньої прислуги. Джо найбагатший дванадцятирічний хлопчик на світі, але почувається він геть нещасливим. Чому? Тому що має мільярд грошей… і жодного друга.
Про дружбу, перше захоплення і… усвідомлення, що найкращі речі в житті – безкоштовні.

Ціна: 140 грн

Від пані Лихоти завжди тхнуло гнилою капустою. І це найкраще, що можна про неї сказати, адже вона була чи не найкошмарнішою вчителькою у школі. Її усмішка нагадувала посмішку крокодила, який от-от збирається вас зжерти.

Щурбургер

Номер стенду: B4.1 

Вольямс Д. Щурбургер / Девід Вольямс ; переклад Ірини Ємельянової. — Київ : Видавнича група КМ-Букс, 2017. — 240 с. ISBN: 978-617-7489-22-0

Ох і нелегко ж ведеться маленькій Зої! Лишень уявіть: татусь без роботи й учащає до бару, а лиха мачуха й шкоринки хліба не дасть ненависній пасербиці. На лихо, ще й помер улюблений хом’ячок Імбирчик. Це катастрофа! Кепсько, але запам’ятайте одну життєву істину: за невдачами неодмінно прийде успіх, і в Зої з’явиться новий несподіваний друг, який покладе край усім негараздам.

Ціна: 135 грн

Русалки

Номер стенду: B1.31

Лущевська О. Русалки / Mermaids / Оксана Лущевська  ; худ. Віолетта Борігард. — Київ : Братське, 2017. — 24 с.: іл. — (Серія “Крок уперед: книжки-білінгви”). ISBN 978­966­97602­3­4

Соня й Ніка – найкращі подруги. Проте вони живуть далеко одна від одної: Ніка – на лівому березі Дніпра, а Соня – на правому. Щоб бачитися частіше, дівчатка вигадують таємну гру. Та часом котрійсь із них невесело. Що вигадає цього разу Ніка, щоб розсмішити Соню? У цій двомовній книжці­-картинці читачі поринуть у світ безмежної уяви, властивий кожній дитині й кожному дорослому.

Ціна: 65 грн

Я розгублююся, ніяковію. Хвилину дивлюся на хмурне обличчя Соні. Над головою пролітає великий мартин. Соня проводжає його краєм ока. Я нічого не кажу. Я знаю, що робити.Розвертаюся — і пливу. Аж до того найдальшого місця, де на воді куняють птахи. «Хоч би не розлетілися», — боюся зайвого плескоту.
Та мартини наче й не помічають мене. Я тихо підпливаю, огортаю їх руками й поволі разом із ними прямую до Соні.

Фріда

Номер стенду: B2.26

Міранда І., Міранда Х. Фріда / Ітзіар Міранда, Хорхе Міранда ; перекл. з ісп. Ірини Брайко. – Київ: Nebo BookLab Publishing, 2017. – 48 с. ISBN 978-617-7537-01-3

Ця чарівна історія про Фріду Кало, мексиканську художницю, яка і сьогодні не лишає нікого байдужим.
Коли Фріда була підлітком, вона потрапила в автомобільну аварію, що прикувала її до ліжка на довгий час, її спина дуже постраждала.
Але дівчина знайшла собі розраду, вона почала малювати як шалена, і зовсім скоро Фріда стала всесвітньо відомою художницею.

Ціна: 130 грн

Мене звати Міранда і мені вісім років.
Я дуже люблю мильні бульбашки і пташок, які полюбляють їсти з моїх долонь.
Та більш за все я люблю слухати цікаві розповіді, особливо ті, які відбувалися насправді, колись давно в нашому житті…

Фрида

Номер стенду: B2.26

Миранда И., Миранда Х. Фрида / Итзиар Миранда, Хорхе Миранда; перевод с исп. Анна Козачина. – Киев : Nebo BookLab Publishing, 2017. – 48 с. ISBN 978-617-7537-02-0

Это захватывающая история о Фриде Кало, мексиканской художнице, которая не оставляла никого равнодушным. Когда Фрида была подростком, она попала в аварию, в результате которой её спина сломалась на тысячи кусочков. Так как ей ничего не оставалось больше делать, она начала рисовать, как сумасшедшая, и в конце концов Фрида стала одним из лучших художников своего века.

Ціна: 130 грн

Меня зовут Миранда, мне восемь лет.
Мне нравятся мыльные пузыри и птицы, которые помещаются у меня в ладошке.
Но больше всего в жизни мне нравится, чтобы мне рассказывали всякие истории, и ещё больше, если они реальны…

Чи скучила за мною твоя борода?

Номер стенду: B2.26

Хао К. Т. Чи скучила за мною твоя борода?/ К. Т. Хао; переклад з трад. кит. Юлії Смірнової ; іл. Паоло Доменіконі. – Київ: Nebo BookLab Publishing, 2017. – 32 с. ISBN 978-966-97555-8-2

Історія від відомого автора з Тайвані К. Т. Хао про те, як бути близько до своєї дитини, навіть коли вас розділяє відстань. А оскільки батьки не можуть бути постійно поряд, то треба зробити так, щоб дитина знала, що про неї пам’ятають і турбуються, що її люблять.
Проілюстрована історія італійським художником Паоло Доменіконі. У книзі любов дітей і батьків зображується через очі, вушко, носик, ротик, руки і рухи.

Ціна: 150 грн

  Татку, а твоя борода скучає за мною?
– Як це моя борода може скучати за тобою?
– Твоя борода колюча і вона полюбляє колоти мою щічку…

Про маленького метелика

Номер стенду: B2.25

Заржицька Е. Про маленького метелика / Еліна Заржицька. — Харків: Юнісофт, 2017. — 64 с.: іл. — (Серія «Читаю сам»). ISBN 978-966-935-234-7.

Чудові авторські казки, стилізовані під народні українські оповідання, сподобаються всім дітям, які читають свої перші книжки. Щиро радимо книжку Еліни Заржицької як пречудову читанку, що відкриє дитині двері у світ захопливого читання!

Ціна: 52 грн

Замовити книгу 

Маленький не той, хто ма­лий, а той, у кого маленьке серце.

 

 

Заєць та чарівний барабан

Номер стенду: B2.25

Заржицька Е. Заєць та чарівний барабан / Еліна Заржицька. — Харків: Юнісофт, 2017. — 64 с. — (Серія «Читаю сам»). ISBN 978-966-935-226-2.

Пропонуємо маленьким читачам зануритися у чарівний світ казок і зустрітися з дивовижними персонажами цієї книги. Казки про тварин створені чудовою українською письменницею Еліною Заржицькою. Прості та мудрі, веселі та розумні, ці історії обов’язково сподобаються малечі, спонукатимуть до читання. За допомогою закладки зовсім не складно перевірити, чи правильно ви відповіли на запитання.

Ціна: 52 грн

Замовити книгу

У давні часи між водами мо­гутнього Дніпра-Славути з грізни­ми кам’яними іклами, саме у тій місцевості, де згодом величне місто постало, був острів, увесь зарослий лісом…

 

Міла, маленька повітряна піратка

Номер стенду: B2.14

Далє Ш. Міла, маленька повітряна піратка / Штефані Далє; переклад Сергія Жежери; художник Штефані Далє. – Харків : Ранок, 2017. – 32с. ISBN: 978-617-09-3244-0

Книга про маленьку піратку Мілу, яка мріяла про пригоди. Раптом біля її оселі з’явився справжнісінький повітряний корабель. І, о диво! Команді саме бракувало сміливого капітана. Як не скористатися такою нагодою! Але спочатку піратка має отримати посвідчення капітана й виконати задля цього три складних завдання. Чи вдасться їй це? Отже, назустріч пригодам! У серії представлені також книги: «Матільда, маленька принцеса русалонька», «Фріда, маленька лісова чаклунка», «Лілія, маленька принцеса ельфів»

На щастя, острів піратів із Ша­бельною Горою був розташований зовсім неподалік. Уже за декілька хвилин його стало помітно в підзо­рну трубу Міли.
— Ша-а-а-бельна гора,— зрадів Коко.
Але перед тим, як зійти на землю, спочатку слід поїсти. Карлхен приготував суп із мушель.А на десерт — пиріг із манго.         М-м-м… як смачно!

В Країні Сонячних Зайчиків

Номер стенду: B2.14

Нестайко В. В Країні Сонячних Зайчиків / Всеволод Нестайко ; художник Вікторія Скаканді. – Харків : Ранок, 2017. – 208 с. ISBN 978-617-09-3157-3

Щасливу країну Ластовинію загарбали лихі мешканці Хуліганії. Усі діти Ластовинії змушені переховуватися у дрімучому тропічному лісі. Сміливий дев’ятирічний хлопчик Веснянка раптом потрапляє у дивну країну Сонячних Зайчиків…

 Ціна: 95 грн

Хлопчик думав, що люди просто так, жартома називають ту сонячну плямку сонячним зайчиком. Він не знав, що це справді зайчик — з довгими вушками, з лапками і маленьким куцим хвостиком — точнісінько такий, як живий заєць, тільки жовтий, сонячний, бо зроблений із сонячного проміння. Про це, коли хлопчик підріс, йому розповідала його стара бабуся, яка знала все на світі. Бабуся розказала йому і про Країну Сонячних Зайчиків, де вони живуть і звідки що- ранку розбігаються по всій землі робити свої добрі справи.

Кресало. Стійкий олов`яний солдатик

Номер стенду: B2.14

Андерсен Г. К. Кресало. Стійкий олов`яний солдатик / Ганс Крістіан Андерсен ; художник Юлія Піліпчатіна ; переклад Ганни та Петра Ганзен. – Харків : Ранок, 2017.  – 48с. ISBN 978-617-09-2910-5

Казки Г. К. Андерсена відомі в усьому світі. ?х перекладено на безліч мов, їх знають і люблять як діти, так і дорослі. Ця чудово ілюстрована книжка познайомить вашу дитину з хоробрим і кмітливим солдатом, власником чарівного кресала, і з мужнім стійким олов’яним солдатиком, закоханим у прекрасну танцівницю.

Ціна: 150 грн

Замовити книгу 

Увійшовши до першої кімнати, ти побачиш велику скриню, а на ній собаку: очі в нього завбільшки з чайні чашки! Але ти не бійся! Я дам тобі свій синій картатий фартух — розстели його на долівці, а сам швидко хапай пса. Посади його на фартух, відчиняй скриню й бери з неї грошей, скільки захочеш.

Подорож листочка

Номер стенду: B2.14

Чуб Н. Подорож листочка / Наталія Чуб ; художник Інна Масляк. – Харків : Ранок, 2017 – 36с. ISBN 978-617-09-2902-0

Головний герой цієї книги — маленький листочок, який залишив рідний ліс і вирушив у подорож, назустріч новим відкриттям і пригодам. Дітей частенько лякають нові події, нові друзі, нове оточення. Але ж це так важливо — прагнути дізнатися щось іще, спробувати потоваришувати і зробити крок назустріч невідомому! Історія про маленький цікавий листочок допоможе дитині перемогти свої страхи.

Ціна: 120 грн

Замовити книгу

У великому лісі, де росте стільки дерев, що полічити їх можна приблизно за сто років, жив маленький листочок. Він ріс на одному дереві разом зі своїми братами. Їх були тисячі й тисячі. Народжуючись із бруньок  рано навесні, листочки поступово розгорталися. Спочатку вони були ніжно-зеленими, напівпрозорими. Але що яскравіше і тепліше світило сонечко, то темнішими ставали й листочки.

Сонливі казочки

Номер стенду: B2.14

Макуліна Г. Сонливі казочки / Ганна Макуліна, Наталія Амбрі, Микола Возіянов та ін. ; художники: О. Іголкіна, О. Курдюмова. – Харків : Ранок, 2017. – 80 с. ISBN: 978-617-09-3127-6

Книга запрошує маленьких читачів у світ чарівних казок. Збірка авторських історій та народних оповідань, де сили природи, звірятка та діти товаришують у злагоді, сподобається малечі, яка полюбляє мріяти та пізнавати світ навколо себе. Це прекрасна можливість для батьків провести вечірній час зі своїми дітьми, а для дитини – скоріше заснути. Ви будете приємно здивовані тим, що в книзі є кілька казок, створених дитячою уявою: вони ніби спонукають дитину до діалогу з маленьким автором, до власної творчості.

Ціна: 65 грн

Замовити книгу 

Одного теплого весняного вечора буре ведмежатко Бурмилко сиділо на лаві біля власного барлогу і чекало, доки зайде сонечко. А недалечко від нього у запашних кущах бузку тьохкав, не вгаваючи, соловейко Кузьма. Це був давній приятель ведмежати, він нещодавно повернувся з вирію, де зимував.

Безпека для зайченят, дівчаток і хлопченят

Номер стенду: B2.14

Каспарова Ю. Безпека для зайченят, дівчаток і хлопченят / Юлія Каспарова; переклад Вікторії Круглова; художник: Наталія Бендус-Петровська. – Харків : Ранок, 2017. – 64 с. ISBN: 978-617-09-2995-2

Книга про безпеку для малюків. Її герої — непосидючі зайченята. Книга розкаже про те, що може бути небезпечним, допоможе засвоїти правила дорожнього руху; познайомить з основами безпеки у будинку, на прогулянці, на відпочинку; навчить грамотно поводитися в різних ситуаціях.

Ціна: 80 грн

В одному містечку під назвою Звіряткіно живе заяча родина: заєць-тато, зайчиха-мати й двоє маленьких зайченят – Зай і Зайка. Зайченята непосидючі й допитливі, ну зовсім як ти! Вони дуже люблять маму й татка, тільки не завжди їх слухаються. Через це з малюками часто трапляються різні історії.

Школа чарівних тварин

Номер стенду: B2.14

Ауер М.  / Маргіт Ауер ; переклад Катерини Бучіни; художник Ніна Дуллек. – Харків : Ранок, 2017. – 160 с. ISBN: 978-617-09-3177-1 

У книзі «Школа чарівних тварин» розповідається про звичайнісіньку школу та її учнів. Але це тільки на перший погляд звичайну, насправді ж у цій школі ховається таємниця: той, кому пощастить, знайде найкращого друга у світі – чарівну тварину. Тварину, яка вміє розмовляти. Але тільки з тобою… У серії вийде 4 книги

Ціна: 85 грн

Замовити книгу 

Телеграма, вiдправлена з поштамту Локрой, Антарктида
Вiд кого: Мортимер Моррiсон
Кому: Мерi Корнфiлд
Привiт, сестричко +++ Як там удома? +++ Ти вже знаєш, у якiй школi будеш викладати? +++ Я тут саме в Антарктидi, шукаю чарiвних тварин +++ Мотор ламався, але вже все добре +++ Скоро побачимось. Мортимер

 

Стіг і Люмі в гостях у дятла

Номер стенду: B2.14

Робер Б. Стіг і Люмі в гостях у дятла / Бруно Робер; перекладач: Світлана Пазій; художник: Бруно Робер. – Харків : Ранок, 2017. – 24с.  ISBN: 978-617-09-3119-1

Книга для покращення рівня читання. Її героями є Стіґ і Люмі — ельфи Пер Ноеля. Новорічним вечором вони сховалися серед іграшок у санях. Але випадково випали із саней і опинилися на Землі! З ними сталася неймовірна пригода з дивними знайомствами. В колекції історій представлені також книги: «Стіґ і Люмі в гостях у мурашок», «Стіґ і Люмі в гостях у жаби», «Стіґ і Люмі в гостях у равлика». Із кожною історією рівень читання поступово ускладнюється.

Ціна: 35 грн

Замовити книгу

Увечері, напередодні Нового року, у крижаному палаці Пер Ноеля було гамірно й весело.
Крихітні ельфи готували сани, щоб розвозити подарунки дітлахам. Найменші з них, Стіґ і Люмі, сховалися серед подарунків. Тільки-но сани злетіли в небо, вони залишили свою схованку.
— Ого, який сніг!
Раптом сани сильно захитало. Стіґі Люмі не втрималися й випали з них.
— Рятуйте! Ми летимо на Землю!
— Ой-ой-ой! Швидше! Хапаймося за сніжинку!
Вітер підхопив ельфів і почав повільно опускати їх униз.

Пінгвіненя Боб

Номер стенду: B2.14

Даніела де Лука. Пінгвіненя Боб / Даніела де Лука; переклад Лариси Тичини; художник Даніела де Лука. – Харків: Ранок, 2017. – 32с.  ISBN: 978-617-09-3168-9

У книзі розповідається багато цікавого про життя пінгвінів! Сором’язливе пінгвіненя Боб має гарний зелений шалик, але зовсім не має друзів… Мама і тато пінгвіни дуже його люблять й хотять, щоб він грався з іншими малюками. Як допомогти Бобові потоваришувати із пінгвінами? Адже у суворій холодній Арктиці усім потрібно триматися разом…

Книга видана в серії «Історії про тварин», в якій представлені також книги: «Слоненя Ліззі», «Тигреня Сілія» та «Вовченя Гаррі».

Ціна: 35 грн

Замовити книгу 

Боб гучно плюхається у воду. Він ще ніколи не плавав, а отже йому доведеться швидко вчитися! Решта пінгвінів із жахом дивляться на великого леопардового тюленя, який наздоганяє Боба.
«Із того пінгвіняти вийде смачний обід»,— думає тюлень. Хто ж урятує Боба?

Маленький кит

Номер стенду: B2.14

Чуб Н. Маленький кит / Наталія Чуб ; художник Олексій Черепанов. – Харків : Ранок, 2017. – 24 с. ISBN 978-617-09-2900-6

Головний герой книги – маленький кит, який дуже хотів знайти собі друзів, захищати слабких і допомагати тим, хто потрапив у біду. Нам здається, що діти чимось схожі на цього маленького кита. Їм все цікаво, вони тільки починають пізнавати світ і вчаться дружити.

Завдяки цій добрій історії малюк навчиться цінувати дружбу, бути щирим, чуйним і завжди залишатися самим собою, не дивлячись на думку оточуючих.

Ціна: 120 грн

Замовити книгу 

Послухай, як шумлять хвилі, напливаючи на піщаний берег: ?Ш-ш-ш-ш!? Синій океан здається безмежним. Хоча насправді він зовсім не синій. Бачиш, білі баранці хвиль біля берега? А далі простягається яскраво-блакитне плесо. А ще далі починаються темно-сині простори. І там, де океан стає дуже глибоким, вода виглядає темною, майже чорною. Саме туди вечорами сідає кругле, як половинка стиглого кавуна, сонце.

Про сонну мишку і вередливу пилинку

Номер стенду: B2.14

Чуб Н. Про сонливу мишку і вередливу пилинку / Наталія Чуб ; художник Марина Пузиренко. – Харків : Ранок, 2017. – 24 с. ISBN 978-617-09-2898-6

Книжка для дітей дошкільного віку, яка допоможе їм упоратися зі страхами та вередуванням. Добрі казкові історії дадуть дорослим змогу разом із дитиною опрацювати її страхи або виправити погану поведінку. Цю книгу можна читати всім дітям без винятку. Навіть якщо вони не бояться темряви, ніколи в житті не вередували і засинають, ледь опустивши голову на подушку. Ну, а якщо  дитина все-таки вередує, або вечорами довго не спить, або боїться в темну кімнату заходити — тоді читати не просто можна, але й необхідно. До того ж десять разів поспіль.

Ціна: 120 грн

Замовити книгу

Жила-була дівчинка. Звали її Наталочка. Одного разу почала мама Наталочку спати вкладати, а та їй і каже:
— Не стану сьогодні спати лягати. Не хочу в ліжечко. Стану пісеньки співати та казки слухати. Ти мені, мамо, ліпше почитай.
Читала-читала мама Наталочці, та так довго, що втомилася і задрімала. На годиннику час пізній, усі дітки сплять давно, лише Наталочка спати не хоче.

Бетсі, не плач!

Номер стенду: B2.14

Чуб Н. Бетсі, не плач! / Наталія Чуб; художник Олексій Черепанов. – Харків: Ранок, 2017. – 24с. ISBN 978-617-09-2896-2

Перед вами не проста книга, а трошки чарівна і навіть лікувальна. Тому, що вона допомагає маленьким плаксіям стати веселими й життєрадісними. У ній немає ніяких магічних заклинань або рецепта спеціальних крапель від сліз. Зате є історія про маленьку лисичку, яка плакала за будь-якого приводу і навіть без особливої причини. А потім взяла і передумала бути плаксійкою.

Ціна: 120 грн

Замовити книгу

Ось яка вона, Бетсі. У неї яскрава помаранчева шубка,чорні блискучі очі-намистинки і пухнастий хвіст із білою китичкою на кінці. Хвостик у Бетсі відразу показує, який у неї зараз настрій. І чомусь він рідко буває завзято піднесеним.

Ось і вона!

Номер стенду: B2.14

Тарлє Є. Ось і вона! / Єва Тардє ; переклад Лариси Тичини ; іл. Катрін Леблан. – Харків: Ранок, 2017. – 32 с. ISBN: 978-617-09-3172-6

Книга із серії «Лагідні сторінки». Маленьке ведмежа Мартін — улюблений синочок матусі й татуся. Раптом у нього з’являється сестра. Ведмежа дуже хвилюється. Чи зможуть тепер батьки любити його так само, як і раніше?

Ціна: 65 грн

Замовити книгу

Одного ранку Мартін прокинувся й хотів привітатися зі своїми батьками. Але не знайшов їх у кімнаті. У будинку було дуже тихо. Що сталося? Мартін спустився сходами й нікого не побачив. Його батьки ніколи раніше не залишали його самого! Ведмежа гукнуло: — Мамо! Раптом він побачив бабусю… Цікаво, чому вона тут так рано? — Привіт, Мартіне! Ти вже прокинувся? Твої батьки у пологовому будинку. Сьогодні вночі народилася твоя маленька сестра! — сказала бабуся. Мартін зрадів. Він геть забув про це. Нарешті, він зможе гратися із сестрою.

Лускунчик

Номер стенду: B2.14

Гофман Е. Т. А. Лускунчик / Ернест Теодор Амадей Гофман ; переклад Т. Уліщенко ; іл. М. Пузиренко. – Харків : Ранок, 2017. – 96 с. ; ISBN 978-617-09-2904-4

Одна з найкращих казок у світі — “Лускунчик” — перлина творчості видатного німецького письменника Е. Т. А. Гофмана. Це видання прекрасної казки з чудовими кольоровими ілюстраціями відомої художниці М. Пузиренко не залишить байдужим найвимогливішого читача.

Ціна: 175 грн

Замовити книгу  

Хрещений щоразу виймав із кишені якусь іграшку для дітей: то дерев’яного чоловічка, який умів кумедно водити очима і вклонятися, то скриньку, із якої випурхувала пташка, то іще щось цікаве. Ну, а на Різдво він завжди майстрував якісь особливо вигадливі іграшки. Їх виготовлення потребувало дуже багато часу, тому батьки, коли свято минало, забирали їх у дітей і зберігали окремо від інших іграшок.

Магічне Дерево. Червоний стілець

Номер стенду: B2.8

Малешка А. Магічне Дерево. Червоний стілець : повість / Анджей Малешка; переклад з пол. Божени Антоняк. – Львів : Урбіно, 2017. – 288 с., іл. ISBN 978-966-2647-39-6

Буря звалила величезного старого дуба. То було Магічне Дерево, з якого люди виготовили сотні предметів, і кожен з них зберіг частинку магічної сили. Серед них був і Червоний стілець. Неймовірні пригоди, небезпека й магія… Світляний міст і велетенська хвиля цунамі. Летючий будинок, здоровенний лев і сотня чарівних собак! Фантастична розповідь про дітей, які знайшли стілець, що виконує бажання. І добрі, і погані… Перша частина зі знаменитого циклу Анджея Малешки “Магічне Дерево”.

Ціна: 100  грн

Посеред вітальні, у колі місячного світла, стояла корова. Вона була величезна й біла мов сніг, без жодної плями. Стояла на перському килимі й дивилася на Кукі сумними очима. На шиї корови висів дзвоник, який подзенькував при найменшому рухові голови.
– Ой леле! – зойкнув Кукі.
Корова тихо мукнула.
– Ци-и-ить! Бо тітка прокинеться!
Корова покрутила головою. Дзвоник у неї на шиї голосно задзеленчав.
– Ци-и-ить! Розумієш, я хотів молоко у склянці, а не в корові. Мені шкода, але ти маєш щезнути!
Він хотів повернутися до спальні, щоб скасувати чари. Та цієї миті корова рушила вперед і загородила йому дорогу. Тепер він не міг піднятися сходами, хіба що довелося би відсунути корову, але вона була дуже великою. Та ще й роги мала.

Діти залізниці

Номер стенду: B3.23
Несбіт Е. Діти залізниці : роман / Едіт Несбіт ; переклад з англ. Олени Ломакіної. — Київ : Знання, 2017. — 208 с. ISBN 978-617-07-0424-5
 
Юні герої роману «Діти залізниці» відомої англійської письменниці Едіт Несбіт (1858—1924) навчаються в школі та мріють про пригоди. Загадкові обставини змусили їхню сім’ю переселитися із садиби у передмісті Лондона до сільського будинку поблизу залізниці. Розпочалося нове життя, сповнене несподіваних пригод і таємниць. Кмітливість, винахідливість, налаштованість на добрі справи допомагають дітям запобігти аварії поїзда, погасити пожежу, врятувати пораненого хлопчика, стати надійними помічниками дорослим і знайти серед них багато справжніх друзів.
Ціна: 60 грн

The Adventures of Huckleberry Finn

Номер стенду: B3.23

Twain M. The Adventures of Huckleberry Finn / Mark Twain. — Kyiv : Znannia, 2017. — 334 p. — (american Library). ISBN 978-617-07-0416-0

«The Adventures of Huckleberry Finn» is one of Mark Twain’s best-known literary works. The story is devoted to Tom Sawyer’s best friend, homeless boy Huckleberry Finn who runs away from his brutal father-drunkard to the desert island. Here he quite unexpectedly meets up a fugitive slave Jim — the noblest character of the book. They travel together on the raft along the Mississippi. Unlooked-for adventures and dangerous trials are awaiting for them, but unselfishness, kindness, and loyalty to friendship help them stand out in complicated circumstances. The book is full of profound respect for a man, love for life and teaches to live according to simple, eternal laws of justice and humanity.

Ціна: 50 грн

Пригоди Гекльберрі Фінна

Номер стенду: B3.23

Твен М. Пригоди Гекльберрі Фінна / Марк Твен ; переклад з англ. Ірини Стешенко. — Київ : Знання, 2017. —  334 с. — (American Library). ISBN 978-617-07-0423-8

«Пригоди Гекльберрі Фінна» –  один із найвідоміших творів Марка Твена. У романі розповідається про кращого друга Тома Сойєра — безпритульного хлопчика Гека Фінна, що втік від жорстокого батька-п’яниці на безлюдний острів. Тут він несподівано зустрічає раба-втікача Джима — найшляхетнішого персонажа книги. Разом вони мандрують на плоту по річці Міссісіпі. На них чекають несподівані пригоди і небезпечні випробування, але безкорисливість, доброта і вірність дружбі допомагають їм вистояти у складних обставинах. Книга сповнена глибокої поваги до люди­ни, любові до життя і вчить жити за простими, віч­ними законами справедливості й людяності.

Ціна: 50 грн

 

Про краснолюдків і сирітку Марисю

Номер стенду: B3.23

Конопницька М. Про краснолюдків і сирітку Марисю / Марія Конопницька ; переклад з пол. Лариси Андрієвської. — Київ : Знання, 2017. — 191 с. ISBN 978-617-07-0454-2

Повість-казка відомої польської письменниці і поетеси Марії Конопницької (1842—1910) “Про краснолюдків і сирітку Марисю” — один із кращих творів для дітей у світовій літературі. Поєднуючи фантастичний сюжет з реалістичними мотивами, жартівливий і серйозний тон, проте уникаючи нав’язливих повчань, письменниця звертається до загальнолюдських цінностей: книга сповнена любові, доброти, милосердя, виховує повагу до праці, небайдужість і віру у справедливість. Саме тому цей чудовий твір залишається улюбленим для багатьох поколінь юних читачів.

Ціна: 60 грн

Алісині пригоди у Дивокраї

Номер стенду: B3.23

Керрол, Л. Алісині пригоди у Дивокраї ; Аліса у Задзеркаллі / Льюїс Керрол ; переклад з англ. Валентина Корнієнка. — Київ : Знання, 2017. — 270 с. — (English Library). ISBN 978-617-07-0150-3 ISBN 978-617-07-0443-6

Славетні казки відомого англійського письменника і вченого-математика Льюїса Керрола (1832—1898) “Алісині пригоди у Дивокраї” та “Аліса у Задзеркаллі” виникли як історії, котрі автор розповідав своїй маленькій знайомій — семирічній дівчинці Алісі. Імпровізації виявилися шедевром, а ім’я Керрола назавжди ввійшло в історію світової літератури.
На сторінках цієї книги на головну героїню чекають неймовірні пригоди в дивовижних країнах, населених химерними істотами. Разом із допитливою і непосидючою Алісою читач подорожуватиме лабіринтами фантазії, повірить у диво і навчиться цінувати прості радощі життя та незабутні миті дитинства.

Ціна: 50 грн

Alice’s adventures in wonderland

Номер стенду: B3.23

Сarroll L. Alice’s adventures in wonderland ; Through the looking-glass, and what alice found there / Lewis Сarroll. — Kyiv : Znannia, 2017. — 270 p. — (English Library). ISBN 978-617-07-0150-3 ISBN 978-617-07-0444-3

The famous fairy-tales “Alice’s Adventures in Wonderland” and “Through the Looking-Glass, and What Alice Found There” by the celebrated English writer and scientist-mathematician Lewis Carroll (1832—1898) appeared as stories which the author told his little acquaintance, seven-year-old girl Alice. The improvisations proved to be a masterpiece and Carroll’s name went down into the history of world literature. Incredible adventures in wonderful countries inhabited by the chimerical creatures are awaiting for the main heroine. Together with the inquisitive and restless Alice, the reader will travel by the mazes of fantasy, will believe in wonder and learn to value simple joys of life and unforgettable moments of childhood.

 Ціна: 50 грн

Баранчик Рассел і загублений скарб

Номер стенду: B2.33

Скоттон Р. Баранчик Рассел і загублений скарб  / Роб Скоттон; переклад з англ. Катерини Міхаліциної. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. — 40 с.  ISBN 978-617-679-404-2

Баранчик Рассел вирішив знайти загублений скарб Жаболуків. Він озброївся супер-пупер інструментом для пошуку скарбів і обнишпорив геть усе: вгорі й унизу, там і тут, всередині й зовні. Анічогісінько! Нарешті Рассел натрапив на старезну скриню. Може, це воно? Читайте далі про те, як Рассел знайшов свій найцінніший у світі скарб.

Ціна: 100 грн

Замовити книгу

Загублений скарб Жаболуків!» Рассел витягнув скриню з-під дерева, крутнув ключ і зазирнув досередини. Скриня була вщерть заповнена…

До нас на чай заходив тигр!

Номер стенду: B2.33

Керр Дж. До нас на чай заходив тигр!  / Джудіт Керр; переклад з англ. Катерини Міхаліциної. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. — 32 с.  ISBN 978-617-679-408-0

«До нас на чай заходив тигр!» – книжка-картинка, перша і досі найпопулярніша серед книжок авторки. Цю історію письменниця часто розповідала своїм дітям перед сном, а опісля вирішила записати й намалювати. Оповідь про те, як Софі з мамою чаювали з тигром, неодмінно зацікавить вашу малечу.

Ціна: 90 грн

Замовити книгу

Софі відчинила двері, а там… Великий пухнастий і смугастий тигр!

Абу-Касимові капці

Номер стенду: B2.28

Франко І. Абу-Касимові капці / Іван Франко ; художник Іван Крислач. – Львів: Апріорі, 2017. – 144 с. ISBN 978-617-62-322-4

Де в казці правда, а де вигадка? У творах великих письменників вони неподільні. Кожному слову віриш, читаючи захопливу казку Івана Франка “Абу-Касимові капці”. Користуючись художніми засобами, Іван Франко створює незабутній колорит східного міста і яскраві образи його мешканців. Особливо привабливий і водночас нещасний Абу-Касим, головний персонаж цього твору, власник диво-капців, які довели його до тюрми і спричинилися до багатьох цікавих подій.

Ціна: 150 грн

ХТО ТАКИЙ БУВ АБУ-КАСИМ І ЯК ВИГЛЯДАЛИ ЙОГО КАПЦІ

У Багдаді, славнім місті,
Тому літ не сто, не двісті,
Як халіфи ще жили,
Був вдовець, стара катряга,
Та такий вам скупиндряга,
Що шукать по всій землі.
Хоч багатий був, як рідко,
Та ходив брудний, як дідько,
І обдертий, як жебрак:
Сорочище чорна, груба,
Ледве руб держиться руба,
А штанищі, мов райтак.
Лисину замість тюрбана
Обвивала шмата драна,
Ветха – й кольору не знать;
Плащ – верета-перетика,
Шпилька з терня, пояс з лика –
Хоч у просо шпаки гнать.
Звався дід той Абу-Касим,
Був купець собі, не блазень,
Пахощами торгував.
Як по місті йшов часами,
Всякий люд за ним юрбами
Біг і дивом дивував.
Та найбільше всіх уваги,
У старого скупиндряги
Його капці знай тягли:
Але капці ж бо то, капці!
Що, мабуть, ще дідьчій бабці
Шлюбним обувом були.
Відки Абу-Касим взяв їх,
Кілько літ уже вживав їх,
Сього не затямив світ;
Знали лиш шевці багдадські,
Що ті капці чудернацькі
Латали вже з десять літ.

Тато на зв’язку

де Кемметер Ф. Тато на зв’язку / Філіп де Кемметер ; переклад з фр. Ольги Опанасенко ; іл. Філіп де Кемметер. — Харків : Читаріум, 2017. ISBN 978-617-7329-06-9
Тато-пінгвін завжди онлайн. Із самого рання він читає новини, перевіряє погоду та спілкується з віртуальними друзями в соціальній мережі Айсбук.
Та одного ранку сталася справжнісінька ТРАГЕДІЯ! Тато не зміг під’єднатися до інтернету…
Ця проста історія, розказана від імені малюка-пінгвіна, стане хорошою нагодою для розмови з дитиною про інтернет і про те, як важливо жити реальним життям, а не онлайн

 

Архітектори у світі тварин

Нассар Д.  Архітектори у світі тварин / Даніель Нассар ; переклад з ісп. Олени Забари ; іл. Хуліо Антоніо Бласко. — Харків : Читаріум, 2017. ISBN 978-617-7329-08-3

Задовго до того, як люди навчилися будувати собі житло, у природі вже існували неймовірні споруди й талановиті майстри. У цій книзі ви дізнаєтеся про 14 досконалих проектів, здійснених тваринами-архітекторами. Це надихне маленьких читачів та їхніх батьків по-новому, уважніше поглянути на світ архітектури навколо нас — і природної, і людської.

Лікарі у світі тварин

 Тріус Е., Доран М.  Лікарі у світі тварин / Енджі Тріус, Марк Доран ; переклад з ісп. Олени Забари ; іл. Хуліо Антоніо Бласко. — Харків : Читаріум, 2017. ISBN 978-617-7329-07-6
Що роблять дикі тварини, коли хворіють? На відміну від домашніх улюбленців, вони не можуть відвідати ветеринара. Зате вміють запобігати хворобам та лікувати самих себе за допомогою листя, коріння, насіння, мінералів. А ще вони мають доступ до найбільшої у світі аптеки — природи. Ця книжка розповідає 14 дивовижних історій про те, як дикі тварини застосовують особливі ліки й самі здогадуються, з чого їх приготувати.

Велика книга почуттів

Номер стенду: B2.8

Касдепке Ґ. Велика книга почуттів : оповідання для дітей : для дошк. і мол. шк.віку / Ґжеґож Касдепке; переклад з пол. Ярослави Івченко; худож. Марцін Пивоварський. – Львів : Урбіно, 2017. – 256 с. :  іл. ISBN 978-966-2647-33-4

«Велика книга почуттів» складається із чотирьох частин: «Жодних поцілунків!» – або ж як впоратися з певними почуттями; «Любить – не любить…» – продовжуємо розмову про почуття; «Жах!» – або звідки беруться діти; «Команда пані Мілки», – тобто про повагу, сміливість та інші цінності.
Це збірка кумедних оповідань про пані Мілку, особливу виховательку , клоуна з лялькового театру й дітлахів із дитячого садочка, яких ви неодмінно полюбите.
У «Великів книзі почуттів» ви знайдете, зокрема, історії про смуток, сором, зневагу, ревнощі, любов, ненависть, чесність, повагу, сміливість, співчуття, страх, почуття вини, а ще розповідь про те, звідки беруться діти. Наприкінці кожного оповідання є практичні поради для дітей та дорослих.

 Ціна: 130 грн

– Звідки беруться діти, – прочитала вона, зручно вмостившись у кріслі. – Нотатки з розмов про почуття.
– Діти ростуть із землі, – пробурмотіла директорка, схилившись над списаними від руки аркушами. – Їх треба поливати, бо якщо цього не робити, вони будуть малі й криві.
Це ж треба, яке відкриття.
– Дітей купують в Інтернеті на аукціоні. Якщо батьки запропонували за дитину дуже багато грошей, потім у бабусі доводиться позичати пенсію.
Господи, чого тільки ці діти не вигадають!
– З Інтернету, – читала вона упівголоса. – Потрібно увійти на відповідний сайт, а потім дитину привозить кур’єр.
Директорка весело глянула на наступну сторінку.
– Із супермаркету, – зачепився її погляд. – Іноді їх можна купити зі знижкою.

 

Бон чи тон, або гарні манери для дітей

Номер стенду: B2.8

Касдепке Ґ. Бон чи тон, або гарні манери для дітей : оповідання для дітей : для мол. шк. віку / Ґжеґож Касдепке ; переклад з пол. Ярослави Івченко ; худож. Єва Поклевська-Козелло. – Львів : Урбіно. – 152 с. :  іл. ISBN 978-966-2647-34-1

Цікаво, а чи знаєте Ви, що таке бонтон? Це французьке слово, яке означає “гарні манери”. А їх, поза всяким сумнівом, краще мати кожному, хто вважає себе вихованою та культурною людиною. Є гарні манери, про які ми знаємо вже змалечку. Наприклад, про те, що не можна балакати, коли їси. Або можна перебивати співрозмовника. Або колупатися в носі чи обгризати нігті. Це всім відомо. Але є манери, про існування яких можна дізнатися з порадника гарних манер або… із цієї книжки. Прочитавши її, ви точно за жодних обставин не осоромитеся. Навпаки, відчинивши двері перед сусідкою, поступившись місцем у транспорті жінці або простягнувши руку мамі чи бабусі, яка виходить із трамваю, ви точно всіх приємно вразите.  А якщо вивчите, про що “говорять” столові прибори  – тоді Вас точно можна буде брати навіть на прийом до президента.
Читайте цю книжку – і переконаєтеся: мати гарні манери анітрохи не складно. Особливо, коли вивчаєш їх із таким знавцем, як Ґжеґож Касдепке. Отож  приємного, веселого та корисного Вам читання!

Ціна: 100 грн

Буба сіла за стіл й окинула отетерілих батьків вдоволеним поглядом. На ній красувалася купа намиста й брошок, на зап’ястках – по кілька браслетів, на пальцях – пара десятків перснів, а у вухах – півметрові сережки.Тато саме збирався щось сказати, коли з передпокою долинув дуже дивний галас – наче там човгав лицар у повному обладунку. За мить у кухні з’явився Куба. Тепер Буба мала здивовану міну.
–  Чи ти з глузду з’їхав?! – видушив із себе тато. Куба, побрязкуючи ланцюгами на шиї, підійшов до столу. Потім потягнувся по хліб – мамі здалося, що йому це було нелегко. Та й нічого дивного – на зап’ястках Куби поблискували товсті важкі браслети.
–  Ну, що? –  стенув він плечима. –  Так модно. Ви бачили кліпи групи «Реп-сардельки»?

Міфи для дітей

Номер стенду: B2.8 

Касдепке Ґ.  Міфи для дітей : оповідання для дітей : для мол. і серед. шк.віку / Ґжеґож Касдепке ; переклад з пол. Божени Антоняк; худож. Єва Поклевська-Козелло. – Львів : Урбіно. – 200 с. :  іл.    ISBN 978-966-2647-34-1

Ґжеґож Касдепке знайомить дітей з Олімпом, горою, де живуть грецькі боги, які безугаву бенкетують і веселяться. А ще – із Грецією звичайних смертних, де живуть люди й міфічні створіння. А робить це автор так кумедно й так незвично, що цю книжку із задоволенням читатимуть не лише дітлахи!

Міфи навчають і водночас розважають завдяки авторському почуттю гумору. Сучасна мова, якою послуговується Ґжеґож Касдепке, його дотепність відчуття слова й чуйність допоможуть дітям краще пізнати й полюбити античні часи, пробудити до них справжню цікавість.

Ціна: 120 грн

Якщо ви колись заздрили через когось чи через щось, то добре знаєте, яке це недобре почуття. Заздрісна людина весь час сердита, похмура, не здатна ні на чому зосередитися, ніщо її не тішить. А найгірше, що заздрощі чи ревнощі іноді можуть підштовхнути до чогось поганого. Подруга обмовляє подругу, бо заздрить їй через нові туфельки. Товариш б’ється з товаришем, бо ревнує через якусь дівчину…
Знаю, знаю, половина хлопців щойно скривилася – бо хіба можна заздрити через якусь дівчину?! Як узагалі можна цікавитися дівчатами, еге ж?
Але даю вам слово честі, що можна! Я й сам колись кривився, а тепер… – а тепер уже ні. Та якщо комусь заважає ота вищезгадана дівчина, можемо замінити її, скажімо, на комп’ютер. Товариш відлупцював товариша через заздрощі, бо в нього немає такого крутого компа. Так підійде?

 

Про Стівена Хокінґа, Чорну Діру та Мишей-Під-Підлогою

Номер стенду: B2.8 

Ририх К. Про Стівена Хокінґа, Чорну Діру та Мишей-Під-Підлогою : повість / Катажина Ририх; переклад з пол. Божени Антоняк. – Львів : Урбіно. – 160 с. ISBN 978-966-2647-35-8

Досі Пйотрек був просто Братчиком, молодшим братом свого геніального брата. Прикутий до ліжка таємничою хворобою Стефан навчив хлопця всього, відкрив йому чимало таємниць світу, а передусім – спонукав думати. Але щось змінюється. У Братчика з’являються таємниці, нові друзі, він уперше в житті побився в школі. Хлопець перестав бути Братчиком і став просто Пйотреком, самостійним, незалежним від мами й брата. Це дивовижна й справді чудова зміна!

Зворушлива й мудра повість про зростання, дружбу, родину, перші несміливі почуття, звичайні й незвичайні проблеми щоденного життя…

Ціна: 60 грн

Він узяв аркуш паперу й фломастер і наказав мені намалювати Мишу-Під-Підлогою. Побачивши страховисько, озброєне електропилкою, чи то пак чимсь, що мало б її нагадувати, мама сполотніла й вручила мені розмальовку, надіслану тіткою з Америки.
У розмальовці було багато кумедних малюнків, героями яких, за іронією, були миші, тож я вирішив зробити ще одну спробу, і тим самим фломастером, яким намалював Мишу-Під-Підлогою, домалював у розмальовці жахливих, наїжачених металевими гостряками пастки й кровожерних котів.
І коли відчув, що мій страх бодай трохи відступив, запхнув розмальовку далеко під ліжко.
Вочевидь Мишам-Під-Підлогою не сподобалося те, як я з ними вчинив, бо розмальовка зникла…

 

Вартові добра

Номер стенду: B2.14

 Ініна Н. Вартові добра / Ніка Ініна ; переклад Олександри Ушкалової ; іл. Ольги Іголкіної. – Харків : Ранок. – 272 с. ; ISBN 978-617-09-2479-7

«Вартові добра» — друга частина фантастичної повісті« Хрангели». Після нищівної поразки темнони прагнуть реваншу. За допомогою підступного обману вони дізнаються, як послабити хрангелів. І ось вже хрангели стрімко втрачають енергію, а беззахисні дитячі душі їхніх підопічних стають як ніколи уразливими. Війна Світла і Темряви спалахує знову, і хрангели самовіддано кидаються у бій. Вони знов переможуть, тому що на стороні хрангелів — Добро і Любов.

Ціна: 115 грн

Замовити книгу

 

Щоб відволіктися від тривожних думок про мляво обвислі крила свого несподіваного підопічного, вона почала розповідати про себе, про друзів, про дітей. Бідолаха, якого довелося буквально тягти за собою, кивав, щосили намагаючись підтримувати бодай видимість розмови. Увійшовши до будиночка Балакана, Форкотуха аж свиснула від подиву: невелика вітальня, яка щонайбільше тричі на рік ставала лікарським кабінетом (які там у хрангелів хвороби?! Хіба що вивихнуть часом крило, рятуючи дитину в екстремальній ситуації, або раз років на дев’ятсот прийдуть за краплями «для гостроти зору»), була заповнена по саму зав’язку. Навіть стільців на всіх не вистачало, тому дехто сидів на підлозі.

Мій друг – Єдиноріг!

Номер стенду: В4.20

Піккола В.  Мій друг – Єдиноріг! / Валерія Піккола. – Київ : Самміт-Книга, 2017. – 56 с. ISBN 978-617-7434-99-2

Ця книга про одного чудового хлопчика на ім’я Іван, в якого дуже вірить його мама. Спочатку все було буденно. Але з появою в Івановій кімнаті єдинорога в його житті починають відбуватися дива. А міфічний єдиноріг ділиться секретами того, як стати справжнім чарівником, не тільки з Іваном, але і з читачем!

Ціна: 150 грн

Замовити книгу

Я лежав перелякано-непорушно, думаючи про маму. Аж раптом у прочинене віконце подув свіжий легкий вітерець, який виповнив фіранку, і… повітря в кімнаті заіскрилося ледь блакитним кольором. Коли серпанок порідшав, я не повірив своїм очам — на килимі посеред кімнати лежав справжній білосніжний єдиноріг!

 

Незламні мураші

Номер стенду: В4.20

Ніцой Л. Незламні мураші / Лариса Ніцой ; худ. Рибакова О. – К.: Самміт-Книга, 2017. – 47 с. ISBN 978-617-7504-01-5

Жив собі на світі мурашиний народ. Жив і горя не знав. Працював. Та якось на нього напали сусідні мурахи, які клялися в братній любові, які казали, ми такі мурашки, як і ви. Напали й зруйнували мурашник і щасливе життя. Проте мурашиний народ збереться на силі й вижене ворога з рідної землі. Є в казці і втрати, і подвиг, і кохання, і щасливий кінець.

Ціна: 150 грн

Замовити книгу 

Наступного дня мурашині леви знову прийшли до мурашника по здобич. Проте вороги не сподівалися, що на них чекатиме пастка. Зненацька залунав на всю околицю бойовий голос литавр, і на левів із засідок градом посипалися снаряди. Всю ніч мурашки стягували соняшникове та кукурудзяне насіння, робили катапульти і тепер повномаштабно задіяли свою зброю, з різних боків щільно луплячи снарядами по левах. Чужаки заметалися.

Чарівні слова

Номер стенду: В4.23 

Мензатюк З. Чарівні слова: казочки про мову. – Чернівці : Букрек, 2016. – 48 с. ISBN 978-966-399-803-9

Можна гратися зі звуками, буквами та словами і при цьому добре засвоювати український правопис. Про незвідані таємниці рідної мови йдеться у казочках про мову від Зірки Мензатюк. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Ціна: 50 грн

Казки для хлопчиків

Номер стенду: В4.23 

Казки для хлопчиків / переклад з чеської Віктора Павлюка, упоряд. Оксана Івасюк. – Чернівці : Букрек. – 2016 рік. – 72 с. ISBN 978-966-399-818-3

Серед літератури для дітей є безліч книг для дівчаток. У цьому поданні зроблено спробу подати перекладені  з чеської мови казки, метою яких є виховання хлопчиків справжніми чоловіками. Для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку.

Ціна: 50 грн

artarsenal bookforum publish messe