Читомо > Новинки до Книжкового Арсеналу 2017 > Підліткова книжка

Підліткова книжка

Птахи завжди повертаються

Номер стенду: В3.22

Сайко О. Птахи завжди повертаються : повість / Оксана Сайко. – Київ : ВЦ «Академія», 2017. – 128 с. ISBN 978-966-580-512-0

В останньому класі школи її життя розкололося на «до» і «після». Щоб збагнути себе, Олена мусить усе згадати. А правда схована в подіях, яких не пам’ятає.
Їй не просто витримати нові обставини. Пережити втрати. Зрозуміти, де справжній дім. Перетерпіти жорстокість людей. І все-таки вихід знаходить. Бо вона – сильна.

Ціна: 60 грн

– Доброго дня, – привіталася, – а ви мене не впізнаєте?
Він неуважно кивнув мені головою, вітаючись, і знизав плечем.
– Я ваша сусідка. Мене звати Олена.
– Так, авжеж, – пробурмотів він.
– Мабуть, вам зараз самотньо?
– Чого б то?
– У вас дуже засмучений вигляд.
– Що ж, нема на те жодної ради. Іноді люди приречені на самотність. Вона чигає скрізь. Від неї неможливо сховатися, але завжди хочеться. Тоді люди вигадують собі різні заняття. Так, як я. Ти ж знаєш.
– Що?
– Що я випікаю тістечка.
– Так, здогадалася. Завжди чую запах шоколаду з вашого помешкання.
– Я їх печу, хоча зовсім не ласун. Мені подобається лише запах. Запах спечених тістечок. Потім я годую ними птахів. Оце й усе.

Старшокласниця. Першокурсниця

Номер стенда: B2.33

Левкова А. Старшокласниця. Першокурсниця [Текст] : роман / А. Левкова. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. — 336 с. – ISBN 978-617-679-401-1

У житті Лілії — переламний період: завершення школи та вступ в університет. У цей час відбувається стільки всього: кохання й «сотворення кумирів», перипетії взаємин із друзями та вчителями, розчарування — передусім у собі, але врешті-решт прийняття себе та інших такими, як вони є. Це час, коли обираєш професію, що визначатиме вектор твого життя; коли починаєш розуміти, в якій країні живеш, і усвідомлюєш себе її громадянкою… Тільки все це відбувається не зараз — Ліля переживала це на початку нашого століття, коли ще не було соцмереж, а мобільні телефони та комп’ютери вважали розкішшю. Про те, як це — бути підлітком на початку 2000-х, читай у щоденнику Лілії Маринник.

Ціна: 90 грн

Замовити книгу

10 квітня

Весна починає пронизувати кожну клітину моєї душі.
А може, не тільки моєї?
Сьогодні на укрліт писали переказ. Через прохід від мене сидить Володя Поліщук. Його сьогодні не було, тож Фрукт сів на його місце і весь урок щось у мене запитував. А коли я відповідала — так уважно і пронизливо на мене дивився, що аж серце мліло.
З Барбі вони взагалі тепер не спілкуються.
І я починаю думати, чи може у нас щось скластись…

 

 

 

Oh, boy!

Номер стенду: B2.19

Мюрай М. Oh, boy! / Марі-Од Мюрай ; переклад з фр. Зої Борисюк, Олени Борисюк. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 176 с. — Серія «Світовий бестселер рідною мовою». ISBN 978–966–917–148–1 

Марі-Од Мюрай — знаменита французька письменниця, яка пише для юнацтва. У романі «Oh, Boy!» авторка напрочуд талановито, з гумором і без моралізування розповідає історію трьох сиріт: чотирнадцяти, восьми і п’яти років. Читач, співчуваючи цим непересічним і талановитим дітям, переосмислює такі непрості й болючі теми, як сирітство, гомосексуалізм, тяжка хвороба рідної людини, відповідальність за свої вчинки.

Ціна: 75 грн

Сім’я Морлеван — це троє дітей, і все. Веніза запитально глянула на сестру.
— Притулок, — пояснила Морґана, — це щось на кшталт готелю для дітей, у яких нема батьків.
— Он як, — тільки й мовила Веніза.
Учора вони стали дітьми-в-яких-немає-батьків. Веніза це усвідомлювала. Люди ж не мають при чин казати їй неправду. Водночас, це було безглуздо. Можливо, мама й померла, але в понеділок вона повинна відвести її на танці, бо викладачка танців не любить, коли пропускають заняття.
Сімеон подивився на годинник: десять хвилин. У нього залишилося десять хвилин. Над браслетом годинника виднілася червона пляма, яка з’явилася вчора. Він опустив рукав.

 

Коли Марні була поруч

Номер стенду: B2.19

Робінсон. Дж. Ґ. Коли Марні була поруч : роман / Джоан Ґ. Робінсон ; переклад з англ. Володимира Чайковського. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 240 с. — Серія «Світовий бестселер рідною мовою». ISBN 978–966–917–111–5 

Анна — сирота і живе в названих батьків. Серед однокласників щирих друзів у неї немає… Та коли дівчинка опиняється в Літл-Овертоні, селищі на узбережжі, усе змінюється. Там вона знайомиться з Марні, яка живе в загадковому Домі на болоті. З новою подружкою можна ділитися секретами, з нею весело гратися в дюнах і ходити по гриби… Проте іноді Анні здається, що Марні несправжня…  Та й чи справжня сама Анна?

Ціна: 75 грн

Згадуючи про це тепер у потязі і вдаючи, ніби вона вивчає комікс (насправді давно прочитаний), дівчинка раптом похопилася: а чи в кого тут у вагоні не склалося враження, буцім вона — «тихе мишеня»?
Анна грізно насупила брови і вперше за весь час під вела голову, щоб непривітно поглянути на сусідів.
У кутку дрімав літній чоловік. Жіночка навпроти поправляла макіяж, поглядаючи в маленьке люстерко.
Анна зачаровано зупинила на ній погляд, відчула, що з її обличчя зникає насуплений вираз, і одразу перевела очі на іншу сусідку. Та пані теж спала.
Отже, «звичайний» вигляд зробив свою справу. Ніхто не звернув на неї уваги. Анна полегшено відвернулася до вікна. Вона дивилася на одноманітні паркани, що тяглися вздовж залізниці, на поодинокі фермерські будинки за парканами, на поля за тими будинками…
Дивилася і думала ні про що.

Привіт, це Чарлі! або Переваги сором’язливих

Номер стенду: B2.19

Чбоскі С. Привіт, це Чарлі! або Переваги сором’язливих: роман / Стівен Чбоскі ; пер. з англ. Артем Гусак. — Київ?: РІДНА МОВА, 2017. — 232 с. — Серія «Світовий бестселер рідною мовою».
ISBN 978-966-917-079-8 

Чарлі переходить до старшої школи. Нещодавно він пережив серйозний нервовий зрив, нова школа його трохи напружує, тож він починає писати листи. Листи до когось, кого він ніколи не бачив, але хто, як він гадає, має його зрозуміти…

Ціна: 75 грн

Сем і Патрик закурили. Почувши дзвінок у двері, Боб пішов до кухні. Назад він повернувся з пляшками пива «Мілуокі Бест» для кожного в кімнаті, а також із двома новими гостями. Однією з них була Меґґі, яка відразу побігла до вбиральні. Другим був Бред, квотербек збірної з футболу в старшій школі. Я не жартую!
Не знаю, чому це так зворушило мене. Просто, коли бачиш когось лише здалеку в шкільному коридорі чи на полі, приємно дізнатися, що ця людина справді існує.
До мене всі поставилися дуже тепло, багато розпитували про життя. Напевно, це тому, що я був найменшим, і вони не хотіли, щоб я почувався не у своїй тарілці, особливо після того, як відмовився від пива. Років у дванадцять я спробував випити пива разом із братом, та мені не сподобалося. Отак усе просто!

 

Поки я не впала

Номер стенду: В4.1

Олівер Л. Поки я не впала / Лорен Олівер ; переклад з англ. Вікторії Мальничук. — Видавнича група КМ-Букс, 2017. — 384 с. ISBN. 978-617-7489-44-2

Підлітковий роман практично відразу потрапив до списку бестселерів та став основою для однойменного фільму. В Україні реліз фільму відбувся  9 квітня 2017 р.
Головна героїня роману, Саманта Кінгстон, має все: красу, популярність, ідеального хлопця. І п’ятниця, 12 лютого, мала б стати просто черговим днем у її чудовому житті. Але натомість стає її останнім днем. Однак наступного ранку Саманта знову прокидається.
Їй доводиться сім разів проживати свій останній день протягом одного чарівного тижня, щоб розгадати таємницю своєї смерті — і зрозуміти справжню вартість того, що вона от-от втратить.

Ціна: 135 грн

Річ у тім, що ви, мабуть, можете собі дозволити очікування. Мабуть, для вас існує завтра. Мабуть, для вас існує тисяча завтра, чи три тисячі, чи десять – стільки часу, що в ньому можна плавати, кружляти, пропускати крізь пальці, як монети. Стільки часу, що можна марнувати його. І правда в тому, що в дійсності ніхто ніколи не знає, скільки у нього часу.

Недоторка

Номер стенду: B2.7

Корнієнко Т. Недоторка: Психологічна казка / Тетяна Корнієнко. — Київ : Час майстрів, 2017. — 104 с.: іл. — (Cерія «Рекомендуємо прочитати». Підсерія «Перше кохання»). ISBN 978-966- 915-170- 4

Динамічна, сповнена інтригою історія для підлітків, яку автор класифікувала як «психологічну казку», розповідає про переломний момент в житті особливої школярки, яка за волею обставин опинилась у ролі ізгоя в своєму класі. Повість показує, що цькувати «білих ворон» далеко не так цікаво, ніж допомагати їм адаптуватися і вливатися до соціуму, що світ може значно змінитися, якщо почати хоч трохи змінювати самого себе.
А ще вона дає відповіді на багато підліткових питань. Чому дорослі не помічають, що діти виросли, що в них може бути власна думка, власне життя? Чому мами ображаються на правду і ховаються на кухні? Скільки потрібно бути знайомими, щоб розпочати дружбу? Коли можна закохуватись? Книжка здобула «Корнійчуковську премію» і буде цікавою підліткам та їхнім батькам.

Видання в новій обкладинці.

Файні товсті дівки, йо!

Номер стенду: B2.23 

Стрижевська Т. Файні товсті дівки, йо! : повість / Тетяна Стрижевська ;  художник Ольга Кузнецова. — Київ : Фонтан казок, 2017. — 192 с., іл. (Серія «Книжка про мене») ISBN 978-617-7262-43-4

Мілка й Зоряна — абсолютно сучасні дівчатка! Вони знають геть усе про моду і їхнє життя розписане за канонами провідних жіночих жур­налів. Та ось одного разу невблаганна доля на цілий місяць закидає їх до бабусі в далеке карпатське село. І тут ґламурність мусить пройти випро­бування Справжністю! Що від неї залишиться на лоні справжньої при­роди, у спілкуванні зі справжніми людьми – та ще й тоді, коли у дівчаток уперше починають зароджуватися справжні почуття?

Навдивовижу тонка психологічна повість Тетяни Стрижевської «Файні товсті дівки, йо!» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» з метою прости­мулювати українських письменників до творення книжок, у яких клю­човим є образ сучасного підлітка.

Ціна: 70 грн

 Замовити книгу

Фанатка

Номер стенду: B2.17

Ровелл Р. Фанатка / Рейнбоу Ровелл — Харків : Віват, 2017. 448 с.

Головна героїня роману «Фанатка» — дівчина Кейт, яка з головою поринула в написання фанфіку популярної серії книжок. Цього року вона вступила до коледжу, щоб вивчати літературну майстерність. На Кейт чекають нові знайомства, випробування, злети, падіння та навіть кохання! Як знайти баланс і не загубитися в цьому вирі життя?

 

 

Книга кладовища

Номер стенду: B4.1

Ґейман Н. Книга кладовища / Ніл Ґейман ; переклад Світлани Філатової. — Київ : Видавнича група КМ-Букс, 2017. — 352 с. ISBN 978-617-7489-24-4

Однієї жахливої ночі немовля дивом рятується від безжального вбивці. Малий виповзає з будинку і потрапляє на старе кладовище, де знаходить надійний прихисток. Мешканці кладовища дають хлопчикові ім’я, виховують і опікуються ним. Тут він навчається і потрапляє у вир неймовірних пригод, які допоможуть хлопцеві подорослішати та полюбити світ живих — небезпечний, хвилюючий та звабливий.

Ціна: 130 грн

Ніх вступив крок у перед, крізь хвіртку, яка вивела його з кладовища. Йому здалося, що хтось сказав: «Я так пишаюся тобою, сину», — але, можливо, лише, здалося.
Літнє небо вже почало світлішати на сході, і так розпочався шлях Овенса: вниз пагорбом, до живих, до міста й у світанок.
У валізці лежав паспорт, у кишені — гроші. На вустах танцювала усмішка, хоч і обережна, бо світ, значно більший за маленьке кладовище на пагорбі, ховає в собі небезпеки й таємниці, нових друзів, з якими треба буде потоваришувати, давніх друзів, яких треба буде віднайти, помилки, яких треба буде припуститися, і багато доріг, якими треба буде пройти, допоки він нарешті не повернеться на кладовище чи Дама не покатає його верхи на своєму великому сірому коні.
Але між «зараз» і «потім» було ціле Життя, і Ніх ступив у нього крок з широко розплющеними очима і відкритим серцем.

Нерв

Номер стенду: B4.1

Раян Дж. Нерв / Джинні Раян ; переклад  Марії  Пухлій. — Київ : Видавнича група КМ-Букс, 2017. — 320 с. ISBN 978-617-7489-59-6

“Нерв” – приголомшливий молодіжний трилер про актуальні проблеми сучасності та нашого з вами майбутнього. У цьому захоплюючому динамічному романі межа між віртуальним світом та реальністю дуже тонка. Бажаючи знайти гроші на навчання, Ві стає учасницею популярної онлайн-гри під назвою “Нерв”, яка транслюється в прямому ефірі. Учасники цього реаліті-шоу мають виконувати різноманітні завдання, які придумують для них інші користувачі. У разі успіху гравці отримують приз у вигляді грошової винагороди. І чим складніші та небезпечніше завдання, тим більша нагорода. Проте ставки ростуть, і те, що почалося для Ві як весела та хвилююча забава поступово перетворюється на справжню небезпеку для життя, де наступне завдання може стати останнім… Що можна дізнатись про людину в інтернеті? І для чого може бути використана ця інформація? Ві не задумувалась над цим. А дарма…

 Ціна: 145 грн

Люди, які люблять перемагати, грають завжди.

Айван, один, єдиний, неповторний

Номер стенду: B4.1

Еплґейт К. Айван, один, єдиний, неповторний / Кетрін Еплґейт ; переклад І. Вякх.— Київ : Видавнича група КМ-Букс, 2017. — 320 с. ISBN 978-617-7489-98-5

Айван, горила-вожак, живе в неволі у Великому шапіто ось уже 9 855 днів. Мешкає в окремому вольєрі, дивиться телевізор, їсть банани і малює картини, які продає власник. Разом із ним, у шапіто живе бездомний пес Боб і слониха Стелла. Все змінюється, коли до шапіто привозять слоненя Рубі. Айванові не подобається, як ставляться до Рубі, і придумує, як їй допомогти. Однак все не так просто, тож доведеться Айванові доводити, що він справжній вожак.

 

Дівчина-ґік

Номер стенду: B3.30

Смейл Г. Дівчина-ґік: роман для підлітків / Голлі Смейл ; переклад з англ. Л. Пилаєва. — Київ : Форс Україна, 2017. — 336 с. ISBN 978-617-7347-15-5
Гаррієт Меннерс — звичайнісінька п’ятнадцятирічна школярка з Лондона, яка, напевно, знає геть усе, окрім того, як правильно одягатися, фарбуватися чи знаходити спільну мову з однолітками. Вона — ґік — старомодна, соціально непристосована людина, якій жодним чином не вдається вписатися у соціум. У вільний час вона полюбляє читати «Оксфордський словник» і зовсім не цікавиться модними журналами, як більшість дівчат її віку.
Абсолютно випадково Гаррієт випадає нагода перевернути своє життя з ніг на голову. За іронією долі, одного дня ненависна мода затягує її у вир карколомних подій і дає унікальний шанс стати обличчям відомої модної фірми «Бейлі».
Чи вдасться Гаррієт перетворитися із незграбного підлітка на справжню зірку світу моди? Що робити з першою закоханістю, адже випадково вона знайомиться не те що з гарним хлопцем, а зі справжнім левом? І, найголовніше, чи вдасться їй залишитися собою?
У книзі частково дотримано особливостей мовлення сучасних підлітків.

Позолочена рибка

Номер стенду: B2.8

Космовська Б. Позолочена рибка : повість / Барбара Космовська: пер. з пол. Божени Антоняк. – Львів: Урбіно, 2017. – 176 с. ISBN 978-966-2647-40-2

Батьки Аліції, донедавна “Надзвичайно Розпещеної Одиначки”, розлучилися. Аліція, яка спершу сподівається, що вони знову будуть разом, поступово вчиться їх розуміти й спілкуватися з новою татовою дружиною та інакше сприймає постійно зайняту маму. Зрештою, дівчина уперше закохується, настає час робити власний вибір, іноді – всупереч мамі. Аліція дорослішає й зауважує, що проблеми є у всіх: у батьків, коханого Роберта, найкращої подруги Сари… З появою зведеного братика вона перестає бути одиначкою, а його хвороба змушує забути про розпещеність. Тепер на Аліцію чекає складне випробування: підтримка малого Фридерика та його матері, Міс Літа, яку вона досі не надто любила.

Ціна: 60 грн

– А мозна цю рибку витягнути з води, сцоб добре роздивитися? – Фридерик був захоплений подарунком.
– У жодному випадку, – Аліція намагалася виглядати суворою. – Не смій її витягати чи поїти кока-колою.
– А снікерсом? – благально запитав Фридерик. – Таким мацюпусіньким снікерсом, – додав він.
– Аж ніяк! Я принесла для твоєї рибки спеціальний корм. Їй потрібен лише цей порошок і твоє товариство.
– А яксцо зі мною сцось станеться, то рибка тез помре?
– Так. Від суму за тобою. Тому ти повинен видужувати й піклуватися про неї.
Аліція добачила привітний погляд Зузи, яка поправляла постіль на сусідньому ліжку, і раптом збагнула, що це вперше вона уникнула нервової суперечки із Фридериком і спокійно сприйняла його побоювання. Вдячно посміхнулася до Зузи.
– Слухай-но, шибенику. Ця рибка золота, і вона неодмінно виконає твої бажання.

 

Тирамісу з полуницями

Номер стенду: B2.8

Яґелло Й.   Тирамісу з полуницями : роман / Йоанна Яґелло ; переклад з пол. Божени Антоняк. – Львів : Урбіно, 2017. – 288 с. ISBN 978-966-2647-37-2

У другому класі ліцею Лінка нарешті втілює свою мрію: вона створює власний блог, де регулярно пише про все, що здається їй важливим. Її кохання з Адріаном триває, дівчина на сьомому небі від щастя! І Лінка вже не уявляє собі життя без роботи, шукає її – і знаходить! За всім цим у неї дедалі менше часу на відверті розмови з подругою, Наталією. А в тієї багато чого змінилося…
Це книжка про те, як мало ми знаємо навіть про найближчих нам, найрідніших людей. Лінка не підозрювала, з якими проблемами змагається Наталія, не знала, що молодший братик має в школі серйозні проблеми, не здогадувалася, чому раптово змінилася Рута, у якої вона працює. На щастя, ніхто з нас не є самотнім островом. Головне – вчасно помітити, підтримати, допомогти.

Третя книжка бестселерового циклу про Халіну Барську.

Ціна: 75 грн

–  Як позбутися кохання до хлопця, який щойно тебе покинув?
– Помстися йому. Переглянь фільм «Дикі історії». Подумай про наречену з останньої історії. Вигадай будь-яку помсту (за умови, що тобі не заманеться його осліпити чи каструвати, помста має бути невеликою, зате приємною). Наприклад, вистав на Фейсбук його дитячу фотку, якої він страшенно соромиться (бо, наприклад, сидить там на горщику). І коли фотка набере сто лайків, тобі полегшає, а він тобі цього ніколи не пробачить. От і добре – принаймні знатимеш, чому він перестав з тобою розмовляти, хоч мовчав би й без того.

Хвиля

Номер стенду: B2.19

Штрассер Т. Хвиля: повість / Тод Штрассер ; переклад з англ. Володимира Панченка. — Київ: РІДНА МОВА, 2017. — 136 с. — Серія «Світовий бестселер рідною мовою». ISBN 978–966–917–149–8 

В одній із американських шкіл учитель історії Бен Росс розповідає учням, що таке нацизм. Він демонструє кадри кінохроніки, на яких показано «сталеву ходу» фашизму в Європі — з її вождями, концтаборами та мільйонами жертв. Тема неабияк зацікавила учнів: як таке могло статися? Чому мільйони німців повірили у фюрера?
У школі під впливом уроку зароджується, як своєрідна гра, організація «Хвиля», що сповідує начебто благородні виховні цілі. Це дає попервах позитивні результати: покращується успішність та дисципліна. Але поступово ситуація в школі виходить із-під контролю…

Ціна: 75 грн

Наступного дня учні заходили до класу так само мляво, як і завжди. Дехто сідав за парти, інші розмовляли стоячи. Біля вікна Роберт Біллінґс в’язав вузлики на мотузках від штор. Поки він це робив, його вічний мучитель Бред підійшов іззаду — і ляснув Роберта по спині, приліпивши йому до сорочки папірця з написом «Удар мене».

Здавалося, що то був типовий початок уроку історії, аж поки учні помітили, що їхній учитель пише на дошці великими літерами: «СИЛА В ДИСЦИПЛІНІ».
— Цікаво, що це значить? — запитав хтось із школярів.
— Я все розповім вам, тільки-но ви сядете на місця, — відповів Бен Росс. Коли ж усі школярі вмостилися за партами, він розпочав урок.
— Сьогодні я хочу поговорити з вами про дисципліну.

Позаду льодовні

Номер стенду: B2.33

Файн Е. Позаду льодовні : повість / Енн Файн; переклад з англ. Тетяни Савчинської. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. — 128 с.  ISBN 978-617-679-343-4

Том і Касс, Касс і Том. Нерозлучні брат і сестра. Двійнята, які повсякчас разом. Удень разом рятуються від нудьги на батьківській фермі. Поночі разом розглядають мерехтливі тіні на стіні, вигадуючи, на кого ті схожі. Разом ховаються у старезній покинутій льодовні, щоб занотовувати в таємний Список усе нові й нові хиби, якими їм дорікають дорослі. Разом шпигують за мерзенним Джеймісоном, який тільки й робить, що катує та вбиває всяку живність.

Та одного літа все змінюється. Стає ясно, що Том і Касс — уже не діти. Вони тепер дорослі, у кожного своє життя та власні таємниці. Зміни заскочили Тома зненацька, і він якось мусить дати їм раду, причому самотужки.

Ціна: 50 грн

Замовити книгу

Терпіти не можу дивитися в дзеркало. Так уже споконвіку. Коли я був маленьким, інколи мені здавалося, що на мене з дзеркала дивиться Касс із сумним і серйозним обличчям. Я дивувався, чому вона мені не всміхається. Але тепер мені вже такого не ввижається. Ми давно не схожі одне на одного. Тепер навіть і не здогадаєшся, що ми двійнята. Проте дзеркала я досі не люблю.
А от Касс — навпаки. Вона перед ними все життя крутиться. Не уявляю, як вона так може. Я стояв і дивився на себе: з дзеркала на мене витріщався незнайомець зі спокійними сірими очима, аж захотілося струснутися.

 

 

 

Тринадцятий місяць у році

Номер стенду: B2.33

Кирпа Г. Тринадцятий місяць у році : повість / Галина Кирпа. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. — 224 с.  ISBN 978-617-679-344-1

Коли ростеш у незвичайній родині, в якій від тебе немає таємниць, як тут не бути трішки задорослою, як на свої 10 років? Коли твої батьки — письменники, дідусь і бабуся — колишні вчителі, мамині найближчі подруги — бібліотекарка і художниця, а менший двоюрідний братик щомісяця міняє професії — як тут не зростати допитливою й вигадливою дитиною? Катруся намагається зрозуміти світ дорослих, пізнати смерть, дружбу і брехню, почути все живе й неживе навколо, кожну травинку й комашку, дощ і вітер — і ділиться своїми спостереженнями з нами. З цих розповідей перед очима постає особливий і зворушливий світ дитинства, де як рівні зустрічаються діти й дорослі.

Ціна: 60 грн

Замовити книгу

Мої мама-тато — письменники. Коли хтось не знає, що таке бути донькою письменників, то я розкажу. Це означає, що твої батьки ніколи не бувають вільні. Навіть у відпустці. Навіть тоді, коли в їхньої доньки — канікули. У них завжди повна голова роботи. Вони завжди щось пишуть. А коли не пишуть, то щось думають. Тому ніколи не знаєш, чи вони вільні. Та й хіба можна бути вільними від думок?

 

Перемагаючи долю. Козацьке щастя

Номер стенду: B2.33

Зубченко О. Перемагаючи долю : роман. У 3 кн. Кн. 2 : Козацьке щастя / Олександр Зубченко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 320 с. ISBN 978-617-679-293-2

1638 рік, на Лівобережжі лютують коронні війська Миколая Потоцького та Яреми Вишневецького. Козацький обов’язок змушує Івана Рубая і його вірних друзів-козаків Юрка, Петка та Миколу покинути коханих дівчат та стати на захист рідної землі.
Запорожцям не раз доведеться поглянути в очі смерті, бо їхній ворог – нещадна й всевладна польська шляхта. Бойовій майстерності звитяжних козаків заздрять найвправніші польські й турецькі воїни. За своїх матерів й неньку Україну вони готові і в бій без зброї піти, і один проти десятьох змагатися, і, ризикуючи головою, податися до турецького хана рятувати дівчину. Доля знову розлучає Івана й красуню Оксану, щоб закохані серця, попри відстані й ворогів, все одно віднайшли шлях одне до одного. Бо «сміливі завжди мають щастя»!

Ціна: 80 грн

Замовити книгу

Слухаючи вечорами біля вогнища розповіді колишніх посполитих, побратими загорялися ненавистю до ворогів і розуміли, що миру не буде ніколи. Такі страшні звірства пробачити неможливо. Іванові не давали спокою думки про Петка. Їхній поранений товариш залишився у добрих людей в Калантаєві. Ще й нападав страх за кохану, яку прихистила Микитьончиха в Чигирині. Степан, її чоловік, обіцяв відвезти Оксану до Богуслава – та хтозна, чи відвіз. А Іван би не витримав, якби з коханою щось сталося. Їхні короткі побачення були наповнені таким щирим та світлим почуттям, що лиш військова клятва й вірність товариству змушували Івана затримуватися на Січі, а не гнати коня до Чигирина, незважаючи на небезпеку.

 

 

Перемагаючи долю. Під чужим небом

Номер стенду: B2.33

Зубченко О. Перемагаючи долю : роман. У 3 кн. Кн. 1 : Під чужим небом / Олександр Зубченко. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 552 с.  ISBN 978-617-679-349-6

Перша половина XVII сторіччя… Україна потерпає від татарських набігів: у полон потрапляють тисячі українців, ламаються долі, розлучаються рідні серця. Так і наші герої – брати Іванко та Юрась опиняються у різних кінцях цього багатостраждального світу.

Перебуваючи на чужині – один в Китаї, другий – в Туреччині, брати не забувають того щастя, яке дали їм люблячий батько та ласкава мати, і хоча чужинські звичаї та віра мали вбити цю пам’ять, та поклик рідної землі є сильнішим. Як би не випробовувала жорстока доля їх на міцність, які б пригоди не довелося їм пережити, брати долають усі перешкоди, поки не зустрічаються по різні боки ворожих таборів, щоб разом піти дорогою визвольної боротьби нашого народу, примножуючи козацьку славу та надихаючи інших героїчною вдачею та майстерним володінням зброєю.

Ціна: 100 грн

Замовити паперову книгу 

Замовити електронну книгу 

Івась солодко потягнувся і позіхнув. Він уже майже прокинувся, щоку залоскотала соломинка. Івась, мов справжній козак, спав у дворі на возі з соломою, що, ніби якийсь дивний жук, розчепірив колеса під старою грушею. Хлопець розплющив очі, щоб визначити час, і побачив, що сонце саме встало, пофарбувавши верхівки дерев у червоне. Заскрипіли двері хати, вийшла мати з дерев’яним цеберцем та попрямувала у хлів до корови. Півні у селі наввипередки вітали сонце. Усе було таке миле і радісне, що Івась знову примружив очі; замріявся, як виросте та піде в козаки воювати за щастя рідної землі. Раптом Гуляй, здоровий чорний пес, здригнувся й підвів голову. За мить схопившись, загарчав, нашорошив вуха кудись за сад. Івась прислухався. З того боку, десь від околиці, почувся лемент. «Що воно таке?» – звівся, прислухаючись. Лемент поступово наростав, наближаючись до двору. Запахло димом…

Середня школа. Найгірші роки мого життя

Номер стенду: В4.1

Паттерсон Дж. Теббетс К. Середня школа. Найгірші роки мого життя / Джеймс Паттерсон, Кріс Теббетс ; переклад Ольги Захарченко. — Київ : Видавнича група КМ-Букс, 2017. — 304 с. ISBN: 978-617-7489-73-2

Це перший рік Рейфа Хачадоряна в середній школі Гіллз Вілладж, і схоже, цей рік буде найгіршим у його житті. Йому й удома не бракує проблем, а тут ще й навчання йде коту під хвіст. Але на щастя, Ральф має чудовий план, як зробити цей рік найкращим у житті. Ось тільки чи вдасться йому втілити свій задум?

Ціна: 140 грн

artarsenal bookforum publish messe