Читомо > Новинки до Форуму видавців–2017 > Дитячі ігрові та навчальні видання

Дитячі ігрові та навчальні видання

Тваринки в кольорових одежинках. Сильвія Санжа

Санжа С. Тваринки в кольорових одежинках / Сильвія Санжа ; пер. Л. Тичини ; худ. Е. Сліацька. – Харків : Ранок, 2017. – 16 с.

Одна книга – багато ідей для розвитку! Книга-картонка для малюків від 2 рочків. Висічка у формі тваринок і цікаві завдання. Малюк познайомиться із світом тварин та дізнається багато цікавих фактів про них.
Природа наділила тваринок різнокольоровими одежинками. Таким чином вона дала їм можливість ховатися від ворогів чи непомітно виходити на охоту. Завдяки книзі малюк не тільки зможе познайомитися з тваринами, а й пограти з ними. Всередині книжки заховано кілька тваринок. Можна їх відшукати. Можна обвести шаблони тваринок на папері і розфарбувати їх. Можна створи власне середовище для тваринок. Можна покласти на випуклу частину сторінки у формі тваринки аркуш паперу й швидкими рухами створити власний малюнок.

Ціна: 90 грн

Замовити книгу

Віммельбух Країна казок. Анна Зюсс

Зюсс А. Віммельбух Країна казок / Анна Зюсс. — Київ : Вид-во «АРТБУКС», 2017. — 8 с. ISBN 978-617-7395-46-0

Віммельбух Країна казок

У цьому диво-віммельбуху оселилися знайомі казкові герої: пані Метелиця, Попелюшка та Рапунцель, Алі-Баба, Червона Шапочка, Русалонька та щасливий Ганс. На сторінках книжки Анна Зюсс створила чарівний світ, у якому вмістилося аж 50 казок! Відомі твори братів Грімм і Ганса Крістіана Андерсена, улюблені історії з «Тисячі й однієї ночі»… На дівчаток і хлопчиків чекає фантастична подорож країною казок!

Ціна: 200 грн

Живі кольори. Ерве Тюлле

Тюлле Е. Живі кольори / авт. та іл. Ерве Тюлле ; пер. з фр. О. Борисюк — Київ : Вид-во «АРТБУКС», 2017. — 68 с. ISBN 978-617-7395-06-4 

Що буде, якщо змішати жовту та синю фарби? А синю та червону? У новій книжці від геніального французького ілюстратора Ерве Тюлле усі кольори оживають. Варто лише постукати по сторінках!

Відчуй себе чарівником – забарвлюй, розтирай, тряси та веселися… Мерщій до гри!

Ціна: 220 грн

Хлопчача книжка. Марічка Рубан

Рубан М. Хлопчача книжка / Марічка Рубан. — Київ : Вид-во «АРТБУКС», 2017. — 20 с. – Текст парал. укр., англ. ISBN 9786177395538

Нова барвиста книжка-білінгва від ілюстратора Марічки Рубан стане до вподоби усім хлопчикам. Тут стільки цікавого – машинки, роботи, повітряні змії та навіть один симпатичний червоний динозавр.

Ціна: 90 грн

Дівчача книжка. Марічка Рубан

Рубан М. Дівчача книжка / Марічка Рубан. — Київ : Вид-во «АРТБУКС», 2017. — 20 с. – Текст парал. укр., англ. ISBN 9786177395545

Яскравий подарунок від ілюстратора Марічки Рубан не залишить байдужою жодну дівчинку. Непосидюча бешкетниця, маленька ласунка, розумниця і мрійниця – тут кожна знайде свій інтерес і з легкістю вивчить нові слова.

Ціна: 90 грн

Мій віммельдім. Анна Зюсс

Зюсс А. Мій віммельдім / Анна Зюсс. — Київ : Вид-во «АРТБУКС», 2017. — 8 с. ISBN 978-617-7395-48-4

Який скарб Мія та Паула знайшли на таємничому горищі? Де Фелікса почастували скибочою ковбаси? Що вчать діти у школі? Ласкаво просимо до барвистого віммельдому! У численних кімнатах, квартирах, маленьких крамничках і великих магазинах Анна Зюсс заховала силу-силенну історій. Намальовані з любов’ю та багаті на подробиці ілюстрації допоможуть дівчаткам і хлопчикам краще зрозуміти, як усе навколо них влаштовано.

Ціна: 220 грн

Яйце безмовне. Діанна Гуттс Астон

Діанна Гуттс Астон. Яйце безмовне / Діанна Гуттс Астон ; худ. Сильвія Лонґ ; перекл. з англ. В. Чернишенка. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 40 с. : іл.

Чудовий творчий дует ДіанниГуттсАстон та Сильвії Лонґ дарує нам захоплюючу мандрівку у фантастичний світ природи. Перед читачем у всій своїй красі постане неймовірне розмаїття яєць — від малесенького яєчка каліпти до величезного страусиного. Оригінальний дизайн, доступні пізнавальні тексти та яскраві натуралістичні ілюстрації неодмінно знайдуть відгук у розумі й серці дитини. І немає жодного значення, де вона вперше розгорне цю арт-енциклопедію: у школі чи вдома, у сімейному Колі.

Ціна: 199 грн

Замовити книгу

Яйце велике чи крихітне.
Страусине яйце може важити близько 3,5 кілограмів. Воно таке велике і кругле, що підняти його однією рукою напрочуд складно!
А яйця каліпти завбільшки з цукерку-драже. Усередині страусиного яйця помістилося б близько двох тисяч таких крихітних яєць.

Бути як тигр. Пшемислав Вехтерович, Емілія Дзюбак

Бути як тигр :  для дошк. віку / Пшемислав Вехтерович, Емілія Дзюбак ; пер. з пол. Б. Антоняк ; худож. Е. Дзюбак. – Львів : Урбіно, 2017. – 32 с. : іл.  ISBN 978-966-2647-45-7

 Ціна: 120 грн

Тигряче життя – справа не з легких! Воно цікаве, захопливе, неймовірно класне, але непросте. То треба підкрастися до когось, повзучи на череві по землі, то когось переконати, вдаючись до тривалої ввічливої бесіди, аби він дозволив себе з’їсти. А скільки ж потім доводиться виправдовуватися перед знайомими! Суцільні проблеми. Та іноді буває так, особливо як стемніє, що тигряче життя стає просто… чарівним.

Р-Р-Р-Р-Р!

 

Казки-вітамінчики. Наталія Чуб

Чуб Н. Казки-вітамінчики / Наталія Чуб ; іл. І. Морозова. – Харків : Ранок, 2017. – 72 с. ISBN: 978-617-09-2892-4

Книга «Казки-вітамінчики», відомого українського психолога Наталії Чуб, об’єднує дві цікаві ідеї — спільне читання казок і виготовлення їстівних малюнків зі свіжих овочів і фруктів. Слухаючи казку, дитина розвиває мислення, пам’ять, увагу та уяву. Створюючи ілюстрації до казок, вона тренує ще й дрібну моторику. І, що дуже важливо, привчається до здорового харчування, адже їсти овочі — надзвичайно корисно для здоров’я! До серії книг «Крихітки-долоньки» входять: «Казки-пластилінчики», «Казки-вітамінчики».

Ціна: 150 грн

 Замовити книгу

На великому зеленому полі стоїть багато здоровенних літаків і гелікоптерів. За ними сховався маленький червоний гелікоптерчик. Він скромно стоїть біля самого краю майданчика. Вранці на поле приходять механіки, які стежать за тим, щоб літаки й гелікоптери справно літали і не ламалися. Механіки весело перегукуються, натираючи боки великих машин до блиску, постукуючи по колесах, щось крутять і вертять.

Комахи та інші

Комахи та інші ; укладач Т. Жабська. — Харків : Юнісофт, 2017. — 96 с. : іл — (Серія «Енциклопедії для допитливих»). ISBN 978-966-935-238-5

Ця книга адресована юним натуралістам, які з невтомною старанністю досліджують навколишній світ. Вони дізнаються про найбільш цікавих і яскравих представників безхребетних. Сонечка й павуки, черв’яки і молюски, багатоніжки й медузи — мандрівка у їхній світ стане надзвичайно захоплюючою пригодою для юного дослідника, якого чекають численні відкриття.

Ціна: 60 грн

Замовити книгу 

 

Перша книга малюка

Перша книга малюка  ; уклад. Л. Гуменна.  — Харків : Юнісофт, 2017. — 96 с. : іл — (Серія «Найкращий подарунок»). ISBN 978-966-935-253-8

Із цієї чудової книжечки ваш малюк дізнається про букви та цифри, геометричні фігури та кольори, тварин та птахів, професії, транспорт, дерева, квіти, одяг, взуття та багато іншого. Кожну тему оформлено реалістичними фотографіями. Заняття з книгою сприятимуть розвитку мовлення, мислення, пам’яті та уваги вашого малюка.

Ціна: 110 грн

Замовити книгу 

Тваринопедія. Зібрання найдивовижніших створінь на Землі. Адрієнн Барман

Адрієнн Барман. Тваринопедія. Зібрання найдивовижніших створінь на Землі / пер. з англ. Леся Белея. — Київ : Книголав, 2017. — 216 с. — (Серія «Дитяча полиця»).

Перед тобою — кольорова добірка з понад 600 ДИВОВИЖНИХ ТВАРИН! Ця незвичайна енциклопедія об’єднала видовищних, приголомшливих, а подеколи просто неймовірних створінь з усього світу. Шукай на кожній сторінці цікавезні факти та яскраві малюнки. Яка диво-істота сподобається тобі найбільше?

Атлас пригод

Рейчел Вільямс. Атлас пригод / пер. з англ. Андрія Дрозд. — Київ : Книголав, 2017. — 216 с. — (Серія «Дитяча полиця»).

Хай твоє прагнення до пригод втілиться в цій навколосвітній книжці-подорожі з чудовими ілюстраціями! Досліджуй карти семи частин світу, на яких є сотні розваг і випробувань для натхнення диванних мандрівників будь-якого віку. У цій книжці зібрано дивовижні пригоди в найвіддаленіших місцинах планети: гостюй у пінгвінів Антарктиди, танцюй самбу в Бразилії, кермуй гондолою у Венеції, навіть не переступаючи порога власного дому. Мандруй разом із хлопчиком і дівчинкою, відвідай понад тридцять країн і відкрий на кожній сторінці безліч подробиць і фактів.

(ілюстрації з підписами)

Маленькі дослідники: Світ тварин. Рут Мартін, Аллан Сандерс

Рут Мартін, Аллан СандерсМаленькі дослідники: Світ тварин / пер. з англ. Леся Белея. – Київ : Книголав, 2017. – 18 с. – (Серія «Дитяча полиця»)

 Увага всім маленьким дослідникам! Вирушаймо в навколосвітню подорож! Побачимо різних тварин і дізнаємося, де вони живуть. Заглядай у віконця — і довідаєшся багато цікавого про їхні домівки, їжу та улюблені справи. Гайда в царство тварин!

(ілюстрації з підписами)

Метелик неквапливий. Діанна Астон Гуттс

Гуттс Астон Д. Метелик неквапливий / Діанна Астон Гуттс ; худ. Сильвія Лонґ ; пер. з англ. В. Чернишенка. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 40 с. : іл.

Чудовий творчий дует Діанни Гуттс Астон та Сильвії Лонґ дарує нам неймовірну мандрівку у барвистий світ метеликів.

Перед читачем у всій своїй красі постане дивовижне розмаїття метеликів — від Крихітного синявця Аріана до велитенського птахокрила королеви Олександри. Оригінальний дизайн, доступні пізнавальні тексти та яскраві натуралістичні ілюстрації неодмінно знайдуть відгук у розумі й серці дитини.

І немає жодного значення, де вона вперше розгорне цю арт-енциклопедію: у школі чи вдома, у сімейному колі. 

Ціна: 199 грн

Замовити книгу 

 Метелик творить сам себе. Гусінь живиться листям, і їсть так багато, що мусить линяти, тобто часто скидати шкіру. Вона може стати більшою у 30 тисяч разів, ніж була тоді, коли вперше скуштувала листок.

Насіння сонливе. Діанна Астон Гуттс

Гуттс Астон Д. Насіння сонливе / Діанна Астон Гуттс ; худ. Сильвія Лонґ ; пер. з англ. В. Чернишенка. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 40 с. : іл.

Чудовий творчий дует Діанни Гуттс Астон та Сильвії Лонґ дарує нам яскраву мандрівку у фантастичний світ насіння. Перед читачем у всій своїй красі постане неймовірне розмаїття насінин — від крихітного насіння секвої до величезного кокоса Сейшельської пальми. Оригінальний дизайн, доступні пізнавальні тексти та яскраві натуралістичні ілюстрації неодмінно знайдуть відгук у розумі й серці дитини. І немає жодного значення, де вона вперше розгорне цю арт-енциклопедію: у школі чи вдома, у сімейному Колі.

Ціна: 199 грн

Замовити книгу

 Насіння крихітне чи величерне. Найменше за розмірами — насіння орхідеї. В одній коробочці може бути мільйон насінин! А насіння Сейшельської пальми — найбільше: важить близько 25 кілограмів.

Анімаліум. Дженні Брум

Брум Дж. Анімаліум /Дженні Брум ; пер. О. Дятел ; іл. К. Скотт. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 112 с. ISBN:978-617-679-376-2

Ласкаво просимо до «Анімаліума»! Двері цього музею відчинено двадцять чотири години на добу сім днів на тиждень. Тут зібрано вражаючу колекцію з понад 160 тварин, яку буде цікаво розглянути відвідувачам різного віку. Дізнайтесь, як еволюціонували тварини, зазирніть до препараційних лабораторій та відкрийте для себе різноманіття природних середовищ планети Земля. Завітайте до «Анімаліума» та пізнавайте красу і розкіш тваринного царства.

Ціна: 300 грн

Замовити книгу

Абетка для малят про звірів та звірят. Володимир Верховень

Володимир Верховень. Абетка для малят про звірів та звірят. — Харків : Віват, 2017. ISBN 978-617-690-923-1

Абетка для малят про звірів та звірят — чудова книжка, яка допоможе зробити вивчення алфавіту й цифр веселим та цікавим. А яскраві ілюстрації не залишать байдужими жодного читача!

Ціну уточнюйте у видавництві 

Візерунки тварин. Сильвія Санжа

Санжа С. Візерунки тварин / Сильвія Санжа ; пер. Л. Тичини ; худ. Е. Сліацька. – Харків : Ранок, 2017. – 16 с.

Одна книга – багато ідей для розвитку! Книга-картонка для малюків від 2 рочків. Висічка у формі тваринок і цікаві завдання. Малюк познайомиться із світом тварин та дізнається багато цікавих фактів про них.
Природа наділила тваринок різнокольоровими одежинками. Таким чином вона дала їм можливість ховатися від ворогів чи непомітно виходити на охоту. Завдяки книзі малюк не тільки зможе познайомитися з тваринами, а й пограти з ними. Всередині книжки заховано кілька тваринок. Можна їх відшукати. Можна обвести шаблони тваринок на папері і розфарбувати їх. Можна створи власне середовище для тваринок. Можна покласти на випуклу частину сторінки у формі тваринки аркуш паперу й швидкими рухами створити власний малюнок.

Ціна: 90 грн

Замовити книгу 

Камінь живий. Діанна Гуттс Астон

Діанна Гуттс Астон. Камінь живий / Діанна Гуттс Астон ; худ. Сильвія Лонґ ; перекл. з англ. Володимира Чернишенка. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 40 с. : іл.

Чудовий творчий дует Діанни Гуттс Астон та Сильвії Лонґ дарує нам захоплюючу мандрівку у барвистий світ каміння. Перед читачем у всій своїй красі постане неймовірне розмаїття каменів — від яскраво-блакитної ляпіс-лазурі до темного вулканічного обсидіану. Оригінальний дизайн, доступні пізнавальні тексти та яскраві натуралістичні ілюстрації неодмінно знайдуть відгук у розумі й серці дитини. І немає жодного значення, де вона вперше розгорне цю арт-енциклопедію: у школі чи вдома, у сімейному Колі.

Ціна: 199 грн

Замовити книгу

«Найбільшим у світі монолітним кам’яним утворенням вважають Австралійську гору Огастус. Це скеля з піщаника, яка підіймається на 1106 метрів над рівнем моря – на 305 метрів вище, ніж найбільший у світі хмарочос»

«Камінь помічний… Деякі птахи ковтають камінці, щоб допомогти травленню. Коли м’язи їх мускульного шлунка скорочуються, їжа “пережовується” — перетирається камінцями, подібно до того, як люди подрібнюють їжу зубами. Крокодили, тюлені та морські леви також ковтають каміння. Баласт — тобто додатковий вантаж — допомагає їм пірнати глибоко і протистояти течії»

«Морські видри лягають на спину і відкривають устриці за допомогою каменя, притиснутого до живота. Мартини дістають молюсків з черепашок, шпурляючи їх на каміння з висоти. Шимпанзе і ворони розбивають каменями тверді мушлі чи горіхи»

Хто що робить? Ганна Вашкова, Петро Бартіков

Вашкова Г., Бартіков П. Хто що робить? / Ганна Вашкова, Петро Бартіков ; іл. М. Старий. – Харків : Ранок, 2017. – 72 с. ISBN: 978-617-09-3256-3

Книга розповідає про різні ремесла. Завдяки ній дитина дізнається, хто виробляє ті, чи інші предмети повсякденного вжитку: меблі, взуття, одяг. Дитятко познайомиться з такими ремеслами як столяр, декоратор оселі, ткач, іграшкар та багато інших.  Цікаві ілюстрації та описи ремесл знайомлять юного читача з самою професією, з процесом виготовлення, наприклад черевиків, інструментами, необхідними для виготовлення предмета. Книга буде особливо цікава для тих, хто пам’ятає подорож з песиком Левком по книзі «Я обираю професію».

Ціна: 120 грн

 Замовити книгу

Що б ми робили без ремісників, які вміють працювати руками? Нам бракувало б звичайних речей, які ми використовуємо щодня. Це сукні, виготовлені кравцями, панчохи, зроблені в‘язальницями, взуття, які відремонтували шевці, – і це лише деякі речі. Навіть зараз, коли у нас є заводи й машини, без досвідчених ремісників не обійтися. Саме вони знають, що має бути зроблено та відремонтовано, і як це зробити. Нумо подивимося, хто що для нас робить. На нас чекає чимало цікавого!

Казки-пластилінчики. Наталія Чуб

Чуб Н. Казки-пластилінчики / Наталія Чуб ; іл.  І.  Морозова. – Харків : Ранок, 2017. – 72 с. ISBN: 978-617-09-2894-8

Книга «Казки-пластилінчики», відомого українського психолога Наталії Чуб, сприяє розвитку уяви, мислення і дрібної моторики. Вона не вимагає від дорослого спеціальних навичок, допомагає прищепити дитині гарний смак, любов до читання і творчості. У цій книзі об’єднані дві цікаві ідеї – спільне читання казок і навчання дитини виготовленню пластилінових картинок. З одного боку, слухаючи казку, малюк розвиває уяву, мислення, увагу та пам’ять. З іншого боку, створюючи ілюстрації до казок, він тренує вже не лише уяву, але й дрібну моторику. Книга рекомендована всім дошкільнятам в якості унікального розвиваючого посібника. До серії книг «Крихітки-долоньки» входять: «Казки-пластилінчики», «Казки-вітамінчики».

Ціна: 150 грн

 Замовити книгу 

Жив собі на світі маленький паровозик. Будиночок його стояв на залізничній станції. У паровозика було багато блискучих коліс, і він бігав по довгих сріблястих рейках. Коли паровозик розганявся дуже швидко, його колеса стукотіли: тук-тук, тук-тук. Малюк весело посвистував своїм гудком, щоб усі знали, що паровозик наближається.

Наша родина росте. Амадін Нотаєрт

Нотаєрт А. Наша родина росте / Амадін Нотаєрт ; пер. Л. Тичини ; іл. А. Нотаєрт. – Харків : Ранок, 2017. – 48 с. ISBN: 978-617-09-3297-6

“Наша родина росте” — це щотижневик хвилювань й очікувань братика чи сестрички. Ця книга для дітей, у родині яких очікується  поповнення.  Іноді раптова звістка від батьків про те, що в родині з’явиться ще одна дитина, може викликати стрес у малюка. Для того, щоб цього уникнути, була створена книга “Наша родина росте”.  Малюк знайомитиметься з різними етапами розвитку дитини під час вагітності мами та позначатиме їх на сторінках книги за допомогою малюнків, фотографій та наліпок(їх у книзі аж 100).

Ціна: 85 грн

Замовити книгу

Немовлята дуже добре чують наші голоси до народження й упізнають їх, якщо з ними часто розмовляти. Розкажи малюкові в маминому животику твою улюблену історію. Запиши її назву.

Малюємо предметами. Амадін Нотаєрт

Нотаєрт А. Малюємо предметами / Амадін Нотаєрт ; пер. Л. Тичини ; іл. А. Нотаєрт. –  Харків : Ранок, 2017. – 48 с. ISBN: 978-617-09-3298-3

Книга серії «Я малюю», в якій розміщені 65 ідей для малювання підручними предметами, ідеально підійде для цікавого малювання! Наприклад, виделкою, ватною паличкою, губкою.  У книжці дитина знайде багато варіантів створення, малювання та розфарбовування найрізноманітніших малюнків за допомогою предметів. Книга розвиває креативність та творчий потенціал дитини.

До серії входить книги: «Малюємо пальчиками», «Малюємо предметами»

Ціна: 75 грн

Замовити книгу

Один, два, три! Ми йдемо до лісу… Крок за кроком спробуй намалювати кору дерев і листячко за допомогою картону, губки та ватної палички.

Несподівана дружба у природі. Дірк Хеннінг

Ханчакова П. Несподівана дружба у природі / Павла Ханачкова ; пер. С.  Жежери ;  іл. Л. Дао. – Харків : Ранок, 2017. – 40 с. ISBN: 978-617-09-3422-2

Книга «Несподівана дружба у природі» допоможе дитині у веселій та легкій формі дізнатися про найбільш незвичайні відносини тварин і рослин, а саме: цікавим способом пояснить такі поняття, як симбіоз рака-відлюдника та актинії, кооперацію людини та тварини, бджіл-запилювачів й квітів та інших. Ось наприклад, антилопа та бабуїн. Хіба це пара? Авжеж, так! Напевно, ви не знали, що вони дуже добре розуміються одне з одним. А ще піклуються та захищають одне одного від ворогів. І це не єдина несподівана дружба тварин у природі. Багато тварин зрозуміли, що мати надійного друга — це добре. Зебра чудово розуміється з маленькими пташками, риба-клоун гарно облаштувалася всередині морської троянди, а акула — в оточенні великої зграї риб-чистильників. Рослини теж можуть дружити між собою. Гайда у подорож навколо світу, й ви побачите, що дружбу можна зустріти будь-де.

 

Ціна: 120 грн

 Замовити книгу 

Я ціную твою допомогу. Для деяких така допомога є перевагою, а не необхідністю. Наприклад, краби-відлюдники люблять поселити сусіда-приятеля на свій панцир. Та ще й неабиякого, а актинію! Вона охороняє крабів від ворогів: вона відганяє усіх, хто хотів би поласувати смачним крабом. Проте, відлюдники часто обходяться без допомоги актиній. Така дружба називається симбіозом.

Невгамовний світ. Річард Скаррі

Скаррі Р. Невгамовний світ / Річард Скаррі ; пер. Л. Тичини ; іл. Р. Скаррі. – Харків : Ранок, 2017. – 80 с. ISBN: 978-617-09-3410-9

Книга відомого художника-ілюстратора Річарда Скаррі. З її допомогою кожен зможе  вивчити багато нового, подорожуючи світом. На малюка чекають США, Франція, Японія, Єгипет, Австралія і багато інших країн.  Дитина знайомитися з країнами світу й читає про кумедні пригоди їхніх жителів.

Ціна: 150 грн

 Замовити книгу

Котик Бі-Біп вирушив до Лондона шукати щастя на службі в королеви. Спочатку Бі-Біп пішов до Лондонського Тауера, щоб з’ясувати, чи може він бути біфітером, що означає «охоронець коштовностей королеви». Ні! У них достатньо охоронців. Гвардієць біля палацу королеви навіть не став із  ним розмовляти. Він був надто занятий охороною Її Величності.

День народження. Таня Стус

Стус Т. День народження / Таня Стус ; іл. І. Панаріна. – Харків : Ранок, 2017. – 48 с. ISBN: 978-617-09-3399-7

«Читальня»  це дбайлива серія для самостійного читання, це книжковий будинок для читачів-початківців. Кожен наступний поверх запрошує книгодрузяк «підніматися» дедалі вище в мистецтві читання. Серія «Читальня» адресована учням початкової школи для самостійного читання та опрацювання на уроках. «Читальня» має три рівні складності тексту, в залежності від навичок дитини.
В цій книзі міська дівчинка святкує свій День народження в селі, у великому родинному колі. Серед інших подарунків вона отримує курочку на ім’я… Мишко. Подальші пригоди Мишка та Даринки запрошують читача поміркувати над тим, що і як впливає на пошук свого «я». Це оповідання Тетяни Стус – про силу родини, дружби та любові. Книга третього рівня складності.
Серія розроблена та апробована методистами НЦ «Мала академія наук України», експертами з дитячого читання. Інформаційний партнер – проект підтримки дитячого читання «Барабука».

До серії входить книги: «Синя коробка», «Драконе, киш!», «Велет нам програє», «Хлопчик і відьма», «Лісовеня сова», «День народження»

Замовити книгу 

День народження Даринки влітку. Це і добре, і погано. Добре, бо кожне літо Даринка проводить у дідуся Василя й бабусі Ніни разом зі своїми двоюрідними сестрами. Погано, бо восени, взимку й навесні в класі проводять веселі «Дні іменника» з подарунками й забавами. А для народжених улітку цих веселощів не передбачено.

Заховані в природі. Агнез Баруцці

 Баруцці А. Заховані в природі / Агнез Баруцці ; пер. Г. Булгакової. – Харків : Ранок, 2017. – 24 с. ISBN:978-617-09-3339-3

Книга-віммельбух із яскравими зображеннями художника-ілюстратора Агнез Баруцці. На її сторінках ховається величезна кількість тварин, яких не тільки треба відшукати, ай підрахувати. Від Африки до Антарктики, від непрохідних джунглів до міського парку – розгорніть свої пошуки по всьому світу, а потім порівняйте свою відповідь із розв’язанням в кінці книги.

До серії входять: «Гігантські лабіринти» та «Заховані в природі», які є віммельбухами великого формату та містять в собі розвивальні завдання з лічби та відповіді наприкінці книги.

Ціна: 135 грн

Замовити книгу 

Гігантські лабіринти. Агнез Баруцці

Баруцці А. Гігантські лабіринти / Агнез Баруцці ; пер. Г. Булгакової. – Харків : Ранок, 2017. – 24 с. ISBN: 978-617-09-3338-6

Книга-віммельбух із яскравими зображеннями художника-ілюстратора Агнез Баруцці. На її сторінках ховається величезна кількість тварин, яких не тільки треба відшукати, а й підрахувати. Від Африки до Антарктики, від непрохідних джунглів до міського парку – розгорніть свої пошуки по всьому світу, а потім порівняйте свою відповідь із розв’язанням в кінці книги.

До серії входять: «Гігантські лабіринти» та «Заховані в природі», які є віммельбухами великого формату та містять в собі розвивальні завдання з лічби та відповіді наприкінці книги.

Ціна: 135 грн

Замовити книгу

Абетка

Авторська група «МАГ».  Абетка ; іл. Є. Радченко, Т. Савицької , Н. Бекшаєва. – Харків : Ранок, 2017. – 10 с. ISBN: 978-966-74-8626-6

Перед вами незвичайна абетка, яка зробить знайомство з літерами веселою грою для малюка! Адже замість звичних сторінок у цій книзі – картки-перегорталочки із буквами та яскравими картинками. Граючи із книгою, малюк легко вивчить літери, зможе прочитати назви різних тваринок та навчиться обводити букви по пунктиру прямо на картках – а це перший крок у навчанні письму.

Серія «Живі сторінки» створена спеціально для активного та веселого навчання дітей, читання та лічби.   До серії книг» входять: «Лічба», «Абетка», «Почитай».

Ціна: 40 грн

Замовити книгу

Бу-бусики

Авторська група «МАГ».  Бу-бусики / Авторська група «МАГ» ; іл.  П. Кривцова.  – Харків : Ранок, 2017. – 12 с. ISBN: 978-966-74-8534-4

Книжка-розкладайка для немовлят із чорно-білими картинками. Вона спеціально створена для розвитку і координації зору і сприйняття у малюків за популярною методикою Сесіль Лупан і Сари Брюер. Книга середнього розміру зі щільного картону. Вона ідеально підійде для розглядання картинок малюком у ліжечку. З одного боку розкладачки розташовуються чорно-білі картинки, з іншого боку –  додається ще один колір.

До серії «Контрастна книжка для немовляти» входять: «Мі-мі-книжка», «Уті-путі», «Бу-бусики», «Лапотусечка».

Ціна: 30 грн

Замовити книгу

Лічба

Авторська група «МАГ».  Лічба ; іл. Є. Радченко, Т. Савицької, Н. Бекшаєвої. – Харків : Ранок, 2017. – 10 с. ISBN: 978-966-74-8625-9

Книжка «Лічба» створена для допомоги дітям у формуванні  навичок рахування в межах 10. При цьому незвичайне виконання книги — поділ сторінки на картки, дозволить не  заучувати цифри, а зіставляти їх з кількістю предметів та запам’ятовувати за допомогою кумедних віршиків.

Серія «Живі сторінки» створена спеціально для активного та веселого навчання дітей, читання та лічби.   До серії книг» входять: «Лічба», «Абетка», «Почитай».

Ціна: 40 грн.

Замовити книгу

Два товстенні бегемота
Умостилися в болото.
І болото те відразу
Збільшилося у два рази.

Мі-мі-книжка

Авторська група «МАГ». Мі-мі-книжка / Авторська група «МАГ»; іл.  П. Кривцова. – Харків : Ранок, 2017. – 12 с. ISBN: 978-966-74-8532-0

Книжка-розкладайка для немовлят із чорно-білими картинками. Вона спеціально створена для розвитку і координації зору і сприйняття у малюків за популярною методикою Сесіль Лупан і Сари Брюер. Книга середнього розміру зі щільного картону. Вона ідеально підійде для розглядання картинок малюком у ліжечку. З одного боку розкладачки розташовуються чорно-білі картинки, з іншого боку –  додається ще один колір.

До серії «Контрастна книжка для немовляти» входять: «Мі-мі-книжка», «Уті-путі», «Бу-бусики», «Лапотусечка».

Ціна: 30 грн

Замовити книгу 

Синя коробка. Галина Ткачук

Ткачук Г. Синя коробка  / Галина Ткачук ; іл. М. Скіра. – Харків : Ранок, 2017. – 32 с. ISBN: 978-617-09-3394-2

«Читальня» – це дбайлива серія для самостійного читання, це книжковий будинок для читачів-початківців. Кожен наступний поверх запрошує книгодрузяк «підніматися» дедалі вище в мистецтві читання. Серія «Читальня» адресована учням початкової школи для самостійного читання та опрацювання на уроках. «Читальня» має три рівні складності тексту, в залежності від навичок дитини.

Герой книги Богдан любить динозаврів. Він малює їх, вирізає та ставить на полицю. Однак, коли хлопчик іде до школи, у динозаврів починається власне життя. Оповідання Галини Ткачук – це і несподіване бачення відомої народної казки, і весела історія про дитячу фантазію та неслухняних динозаврів. Книга першого рівня складності.

Серія розроблена та апробована методистами НЦ «Мала академія наук України», експертами з дитячого читання. Інформаційний партнер – проект підтримки дитячого читання «Барабука».

До серії входить книги: «Синя коробка», «Драконе, киш!», «Велет нам програє», «Хлопчик і відьма», «Лісовеня сова», «День народження»

 Замовити книгу 

Богдан любить динозаврів.
Він малює їх на картоні.
Потім ставить
На полицю.

Тож на полиці стоять:
А-ЛО-ЗАВР на ім’я Ал,
ДИП-ЛО-ДОК на ім’я Дип,
ЛІ-О-ПЛЕВ-РО-ДОН на ім’я Лі.
А поруч із ними – ТИ-РА-НО-ЗАВР на ім’я Рекс.

Собаки. Емілія Бомон, Наталя Беліно

Бомон Е., Беліно Н. Собаки / Емілія Бомон, Наталя Беліно. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 14 с. : іл.

Замовити книгу 

Кролики. Емілія Бомон, Наталя Беліно

Кролики / Бомон Емілія, Беліно Наталя. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 14 с. : іл.

Замовити книгу 

Котики. Емілія Бомон, Наталя Беліно

Котики / Бомон Емілія, Беліно Наталя. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 14 с. : іл.

Замовити книгу 

Корови. Емілія Бомон, Наталя Беліно

Корови / Бомон Емілія, Беліно Наталя. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 14 с. : іл.

Замовити книгу 

Кури. Емілія Бомон, Наталя Беліно

Кури / Бомон Емілія, Беліно Наталя. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 14 с. : іл.

Замовити книгу

Качки. Емілія Бомон, Наталя Беліно

Качки / Бомон Емілія, Беліно Наталя. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 14 с. : іл.

Замовити книгу

 

 

 

 

 

 

Кольори в одязі. Ганна Булгакова

Булгакова А. Кольори в одязі / Ганна Булгакова. – Харків : Ранок, 2017. – 96 с. ISBN: 9789 6674 83 548

Важливо не лише вміти вдало поєднувати речі з власного гардеробу. Але й правильно підібрати колір цих речей. Вірно підібраний колір одягу є критерієм гарного смаку. У цьому нелегкому завданні кожному допоможе книга-валізка «Кольори в одязі».   До серії «Модна валізка» входять: «Стилі одягу» та «Кольори в одязі».

Ціна: 65 грн

Замовити книгу

Не поєднуй відтінки, які розташовані поруч один з одним. Уяви, який вигляд ти будеш мати, якщо вдягнеш червону футболку зі світло-червоною довгою спідницею? Як величе-е-езна червона пляма!

Стилі одягу. Ганна Булгакова

Булгакова А. Стилі одягу / Ганна Булгакова. – Харків: Ранок, 2017. – 96 с. ISBN: 9789 6674 83 524

Модним та стильним – бути легко, треба тільки знати закони моди. У книзі-валізці «Стилі одягу» кожний дізнається про вимоги та історію розвитку найбільш популярних стилів одягу. Завдяки спеціальним трафаретам та наліпкам можеш власноручно експериментувати з одягом. До серії «Модна валізка» входять: «Стилі одягу» та «Кольори в одязі».

Ціна: 65 грн

Замовити книгу 

Одяг у класичному стилі майже не змінюється із часом, личить усім, не залежно від віку. Ділові костюми, сорочки, брюки, стримані елегантні сукні, пальта – це ще навіть не повний перелік «класики».

artarsenal bookforum publish messe