Читомо > Новинки до Форуму видавців–2017 > Дитяча проза і поезія

Дитяча проза і поезія

Русалонька. Ганс Християн Андерсен

Андерсен Г. Х. Русалонька /  Ганс Християн Андерсен ;  іл. О. Бронзель.  — Харків : Юнісофт, 2017. — 64 с. : іл. — (Серія «Найкращий подарунок»). ISBN 978-966-935-210-1

Всім нам подобаються казки, адже в них добро завжди перемагає зло, а кожна принцеса обов’язково зустрічає свого прекрасного принца. Юні читачі перенесуться в чарівний світ, створений всесвітньо відомим данським казкарем, Гансом Християном Андерсеном, а пречудові ілюстрації харківського художника допоможуть подорожувати в уявному підводному світі й відчувати переживання та емоції прекрасної, милої, чарівної русалоньки, здатної на самопожертву заради кохання.

 Ціна: 140 грн

Замовити книгу 

Часто вечорами п’ять сестер, побравшись за руки, підіймалися на поверхню води. У всіх були чудові голоси, як ні в кого з людей, і коли збиралася буря, що загрожувала кораблям загибеллю, вони пливли перед ними і солодко співали про те, як добре на морському дні, вмовляли моряків без страху спуститися вниз. А що моряки не могли розібрати їхніх слів, їм здавалося, що це просто свистить буря і шумить море, та й не довелось би їм побачити на дні ніяких чудес — коли корабель тонув, люди захлиналися і потрапляли до палацу морського царя вже мертвими.

Не в капусті й не лелека. Анна Герцог

Герцог А. Не в капусті й не лелека / Анна Герцог ;  пер. з нім. В. Воронова ;  іл. Ж. Турлоніас.  — Харків : Юнісофт, 2017. — 32 с. : іл. — (Серія «Кращий подарунок»). ISBN 978-966-935-272-9

В Оскара та Мії скоро з’явиться братик чи сестричка. І це страшенно цікаво! Як малюк взагалі опиняється в маминому животику? Чи падає йому на голову їжа, коли мама обідає? Чим відрізняються хлопчики від дівчаток? На всі ці дитячі запитання книга має делікатні пояснення з цікавими розповідями та картинками. Наприкінці книги, дізнавшись багато нового, Мія та Оскар радіють народженню маленького братика.

Ціна: 88 грн

Замовити книгу 

— Мамо, а в Софі буде братик чи сестричка, — заявляє Мія.
Що на це скаже мама? Нічого. Вона геть ніяк не реагує.
— Це так несправедливо. Завжди Софі дістається все. Я теж хочу малюка!
Оскар намагається поцілити камінцем у ринву. Нарешті мама збирається щось сказати. Вона зиркає на дітей якось нерішуче.
— Знаєш що, Міє? У нас також буде малюк.
Мія розкрила рота від подиву.
— Справді?
— Так. Справді. Але на нього доведеться ще трохи зачекати.
— Чому? Він їде на машині?
Мама сміється.
— Ні, він росте в мене в животику, як і всі діти. А для цього потрібен час.

Історії з чаюванням. Дмитро Кузьменко

Кузьменко Д. Історії з чаюванням / Дмитро Кузьменко ; іл. Н. Смолова.  — Харків : Юнісофт, 2017. — 128 с. : іл. — (Серія «Найкращий подарунок»). ISBN 978-966-935-250-7

Виявляється, що саме іграшки обирають собі дітей, аж ніяк не навпаки. От і плюшевий ведмедик Бех не випадково потрапив до дівчинки Наталочки. А як склалася його доля та які пригоди чекали на нього та його друга бегемотика Кузю, розкаже чудовий дитячий письменник Дмитро Кузьменко.

Ціна: 140 грн

Замовити книгу

Ведмедик взяв кухоль і обережно зробив перший ковток. Справжнього парного молока він ще ніколи не пив. А це ж смакота! І Бех одним духом випив весь кухоль.
— Як смачно! — захоплено сказав він Сметанці.
Кіт лише розсміявся у відповідь. На чорному носі Беха лишилася молочна піна. Він мав дуже кумедний вусатий вигляд.
— Вона ще й сметану дає, мр-р, кефір, ряжанку, сири різні…
— А молочний шоколад? — запитав Бех. — Я дуже люблю молочний шоколад.
— Молочний шоколад, мр-р? Ха-ха, — усміхнувся кіт, — ні, такого не буває!
— Зробимо! — запевнив ведмедик. — Буде!
І Бех щоранку почав пригощати корову какао. Вона аж хвостом метляла від задоволення. Рано чи пізно, а молочний шоколад обов’язково удасться. В цьому ведмедик ані хвилі не сумнівався. Треба просто трішечки почекати.

Пригоди Лапунчика та Хрюндика. Людмила Волок

Волок Л. Пригоди Лапунчика та Хрюндика / Людмила Волок ; іл.  Л. Гамарц.  — Харків : Юнісофт, 2017. — 128 с.: іл — (Серія «Найкращий подарунок»). ISBN 978-966-935-248-4

Що можуть утнути допитливі й вигадливі малі бешкетники, як ви гадаєте? Правильно, що завгодно! Навіть якщо ці малюки пухнасті й трохи боязкі, вони раз у раз потрапляють у таку халепу, що їхні батьки спочатку хапаються за серце, а вже тоді кидаються на допомогу своїм любим діточкам. Тож запрошуємо вас до пригод разом із невгамовними друзями Лапунчиком і Хрюндиком!

Ціна: 140 грн

Замовити книгу

Лапунчик був маленьким зайченятком, але не таким, як усі маленькі зайченятка. Ми думаємо, зайченятка — вони які? Пухнасті. Ласкаві. Слухняні. Трохи боязкі. Їх хочеться захищати, обіймати і пестити. Але Лапунчик був не таким. Він був — тримайтеся, бо про таких зайців ви ще не чули! Лапунчик був розбишакою.

Усі тварини живі та вільні. Марікен Йонґман

Йонґман М. Усі тварини живі та вільні : повість / Марікен Йонґман ; пер. із нідер. І. Коваль ; обкл. Н. Кушнір (Надьожна). — Львів : Кальварія, 2017. — 192 с. ISBN 978-966-663-369-2

Весела сучасна пригода про двох юних захисників тварин, із гумором, важливими питаннями та купою вівсяного печива.
Хайс навчається в одному класі із самовпевненою і загадковою Діті. Хайс у захваті, коли він дізнається, що Діті ним цікавиться. Вона розповідає Хайсу, що є учасником таємного клубу і запрошує його приєднатися, але за однієї умови: він має погодитися, анічогісінько не знаючи про цей клуб. Хайс вирішує ризикнути. Посеред ночі він крадькома вибирається з дому на своє перше таємне завдання: визволити кролика. Хоча Хайс і не є справжнім активістом руху за права тварин, він починає брати участь у акціях клубу з визволення тварин «Усі тварини живі і вільні».
Цікаво, що в контракті авторки Марікен Йонґман на цю книжку міститься умова про те, що жодній із тварин не доведеться пережити стрес, якщо книжку екранізуватимуть.
Обкладинку до книжки створила відома ілюстраторка Надія Кушнір (Надьожна), а дизайн і макет — знаний львівський художник Михайло Євшин.

Ціна: 100 грн

Діті дивилася на нього великими очима. Тоді всі дверцята на її обличчі відчинилися і рожеві посмішки вилізли назовні, радісно похрюкуючи.
— Я про це подумаю, — сказав Хайс, із рукою в пакеті чіпсів.
— Про що?
— Чи я хочу тобі допомагати. Побачимося у школі в понеділок.
— У понеділок немає школи.
— Тоді приходь до мене.
Пройшов дощ, калюжі блищали на сонці. Хайс ішов додому. Як звичайно. Він не підстрибував. Підстрибували лише дівчата.
На розі своєї вулиці він зупинився і подивився додолу, у калюжу. Там був він, його відображення у чорному дзеркалі. Хайс Гоман, колись найзвичайнісінький хлопець у Вейнголтені, Дренте, Нідерландах. Та зараз найхайсгоманівший хлопець у Вейнголтені, Дренте, Нідерландах.
Діті Ромайн чогось хотіла від нього. І він нарешті знав, чого саме.
Обома ногами він стрибнув у калюжу. Чорний дзеркальний Хайс розлетівся в усі боки.

 

 

Де це Петсон? Свен Нордквіст

Нордквіст С. Де це Петсон? / Свен Нордквіст  ; пер. з швед. Г. Кирпи. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 18 с. : іл.

Фіндус намалював для Петсона малюнок.
Але де це Петсон? Фіндус питає у всіх, кого стрічає, та ані кури, ані мишустики не можуть відповісти йому на це запитання.

Замовити книгу

Старенький садівник, теж із роду мишустиків, згрібав на подвір’ї сміття. Він був невдоволений.
– Слухай, котино Фіндусе, скажи своєму дідуневі нехай хоч трохи прибирає у саду. Тут повно трісок і сміття.
– Гаразд, але я не знаю, де він, – відповів Фіндус. – Ти його часом не бачив? Сьогодні?
– Ні, я його не бачив, – буркнув садівник – Йому треба бути тут: поливати рослини, прибирати і про все піклуватися. Цей дідуньо завів страшний безлад.

Пригоди Капітана Підштанька. Дейв Пілкі

Пілкі Д. Пригоди Капітана Підштанька / Дейв Пілкі ; худож. Хосе Ґарібальді ; пер. з англ. І. Ємельянової. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 128 с. ISBN 978-617-7498-62-8

 

Джордж із Гарольдом придумали найвидатнішого супергероя усіх часів і народів, а зараз намагаються його оживити. Зустрічайте: Капітан Підштанько власною персоною! Справжнє ім’я цього героя є страшною таємницею, тож навіть він сам не здогадується, що ця розповідь — про нього.Веселі пригоди з коміксами.

Ціна: 125 грн

Замовити книгу 

Бачите того стариганя, що визирає вгорі з вікна? Це пан Круп, директор. Пан Круп був найпідлішим, найпохмурішим старим директоромза всю історію початкової коли ім. Джерома Горовіца. Він ненавидів сміх і пісні. Він ненавидів крики і галас дітей, які гралися на перервах. По правді, він просто взагалі терпіти не міг дітей!От вгадайте, яких двох хлопців пан Круп ненавидів найбільше?Ви ж подумали про Джорджа і Гарольда, чи не так? Бінго! Пан Круп ненавидів Джорджа і Гарольда.Він ненавидів їхні витівки і їхні жартики. Він ненавидів їхні балачки і їхнє постійне гиготіння. Та понад усе він ненавидів ці жахливі книжечкикоміксів про тупого Капітана Підштанька.

Детективи з Артеку. Таємниці Кам’яних Могил. Андрій Бачинський

Бачинський А. Детективи з Артеку. Таємниці Кам’яних Могил / Андрій Бачинський ; обкл. Н. Гайди. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 272 с. ISBN:978-617-679-413-4

Пригоди наших добрих знайомих, скрипальки Оленки та її друзів – Антона, Сашка і Сергія, тривають! На героїв чекають захопливі несподіванки та справжні випробування. Спершу хлопці приїжджають в гості до Оленки – у славне місто Львів, вважаючи, що саме там заховані коштовності Міледі.

А незабаром, на літніх канікулах, змушені вирушити до Кам’яних Могил – адже Оленчин тато у небезпеці! Чи зможуть діти знайти скарб, врятувати тата і при цьому зберегти дружбу?

Ціна: 60 грн

Замовити книгу 

Де ви, кохані леви? Наталя Трохим

Трохим Н. Де ви, кохані леви?  / Наталя Трохим ; іл. М. Кошулінської. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. – 64 с. ISBN:978-617-679-269-7

Ніжні вірші збірки Наталі Трохим «Де ви, кохані леви?» з чудовими ілюстраціями Марти Кошулінської запрошують читачів у дивовижний і чарівний світ природи. Тут ховаються за деревами леви і рисі, вигулькують з-під трави гриби і чорниці, вечір ходить у капелюсі, а дощик скаче по воді. А хто на кого схожий — киця на хмаринку чи навпаки, — цікаво буде дізнатися не тільки дітям, але і їхнім батькам, адже вірші завжди цікавіше читати разом.

Ціна: 100 грн

Замовити книгу 

101 далматинець. Доді Сміт

Сміт Д. 101 далматинець / Доді Сміт ; пер. Н. Ясіновської ; іл. Т. Цюпки. —  Львів : Видавництво Старого Лева, 2017. — 240 с. ISBN:978-617-679-433-2

У пана та пані Любеньких живе пара чудових собак-далматинців — Понґо й Леді. Господарі надзвичайно їх люблять і не можуть натішитися п’ятнадцятьма цуценятами, які народжуються невдовзі. Проте у затишному будиночку Любеньких ніхто й не підозрює, яка небезпека чигає на маленьких далматинців…

Замовити книгу 

Магда і вітер. Ірина Мориквас

Мориквас І. Магда і вітер / Ірина Мориквас ; іл. І. Мориквас. —  Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. — 24 с.ISBN 978-617-585-130-2

Це історія про дівчинку Магду, яка мріє мандрувати, але змушена сидіти у візку. Проте її уява настільки бурхлива, а бажання таке сильне, що Магдина мрія неодмінно здійсниться!

Книжку створила молода львівська художниця Ірина Мориквас. Авторка не має художньої освіти. Світ малюнків вона відкрила для себе випадково, коли вже в дорослому віці побачила, як у дитячій художній школі малюють діти.

Розбишацький детектив. Діана Мельникова

Мельникова Д. Розбишацький детектив : повість / Діана Мельникова ; худ. Марія Гермашева. — Київ : Фонтан казок, 2017. — 208 с., іл. (Серія «Книжка про мене»). ISBN 978-617-7262-48-9

Леся Дика і Сергій Василевський — справжнісінькі добрі розбиша­ки. Вони не шукають пригод заради пригод — ними керує добре серце, щира допитливість і палке прагнення справедливості. Незалежно від того, чи йдеться про порятунок кажана, а чи про карколомні пошуки дуже таємничого і страшенно небезпечного злочинця, який викрав у музейників унікальний меч князя Святослава Хороброго.

Дебютна повість Діани Мельникової «Розбишацький детектив» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», який проводить видавництво «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини.

Ціна: 75 грн

Замовити книгу

…— Щооо?! Десять пропущених від Марусі! І п’ять есемесок… Я ж забула звук увімкнути після школи, не чула взагалі. Усе, ми трупи.
— Те, що нас захоче вбити Маруська, — почав Сер, — то не найстрашніше. Треба щось для бать­ків придумати. Або добре відмитися. Тоді вони ні­чого не помітять.
— Авжеж, не помітять, — кажу. — Подивися, ти мені рукав розірвав. Он, по шву розходиться.
— Треба зашити! — Сер досі вірив у наш поря­тунок.
— Сер, скажи, хіба тобі не було страшно, коли кажани на нас напали? Тільки чесно. Я думала, що помру — так боялася.
— Було, — чесно зізнався Василевський, — але щойно все це почалося, у мене одна думка була: а раптом батьки дізнаються? І тут ти гепнулася на нижній поверх. Я думав: усе, життя моє скінчилося. Приб’ють і твої, і мої. Та коли виявилося, що ти жива й нічого не зламала собі, падаючи, у мене з’явилася надія… Коротше, що таке кажани порівняно з тим, що мене чекає вдома…

Пригоди Тараса в далекому космосі. Галина Манів

Манів Г. Пригоди Тараса в далекому космосі : науково-фантастична повість / Галина Манів ;  іл. Н. Каламєєць. — Київ : Фонтан казок, 2017. — 112 с., іл. (Серія «Добра фантастика»). ISBN 978-617-7262-49-6

У далекому космосі безліч небезпек. Тут відчаїться й досвідчений космонавт — а що вже казати про десятирічного Тараса, який загубився в нескінченних просторах Всесвіту сам-один у своєму зорельоті — а все через те, що погано вчив інтеграли… І, як на зло, більшість істот, яких він зу­стрічає на далеких планетах, годі назвати розумними — бо хоч вони й уміють розмовляти, і навіть мислити, й нерідко володіють геть незлецькими технологіями, проте поводяться нічим не краще від первісних дикунів…

Утім, Тарас завжди може покластися на друзів-роботів, які ненастанно про нього піклують­ся, — а ще більше на віру й надію, які живуть у його доброму серці!

Ціна: 100 грн

 Замовити книгу

…Дивно було вже те, що на рівнину з ясного неба посипалися величезні брили. Але найдивніше почалося далі: брили ставали на ноги, роззявляли пащі й починали жерти все, що траплялося їм на шляху. Тарас як заворожений спостерігав за цим видовищем крізь отвір ґроту. Аж раптом перед ним з’явилася голограма батька.
— Негайно повертайся на зореліт! — закричав тато. — Це наказ!
— А як же ти?
— Я зачинився на базі. Лети і чекай на мої інструкції.
Тарас віддав потрібні накази автопілоту, й човен стрілою злетів у небо. Зграя «ка­менів» тут-таки кинулася навздогін. Вони виявилися надзвичайно прудкими і стрімко наближалися. Кілька хвилин знадобилося хижакам, аби сісти на хвіст човну. Дивно, але захисний екран не зупиняв цих істот. Заклацали страшні щелепи, всіяні гострими зубами. Тарас узяв керування на себе…

 

Таємне Товариство Ботанів, або Екстрим на горі Підстава. Леся Воронина

Воронина Л. Таємне Товариство Ботанів, або Екстрим на горі Підстава : повість / Леся Воронина. — Київ : Знання, 2017. — 141?с. : іл. ISBN 978-617- 07-0532- 7

На світі є люди, котрі не уявляють свого життя без драйву. От і герой нової фантастичної повісті Лесі Ворониної «Таємне Товариство Ботанів» миттєво відгукується на запрошення взяти участь в екстремальних пригодах, що відбудуться на горі з дивною назвою Підстава. Адже після неймовірних подій, які довелося пережити Климові Джурі, рятуючи людство від хижих
прибульців-синьомордів, він, здається, назавжди позбувся страху і готовий сторчголов кинутися у вир найнебезпечніших випробувань.
Хіба ж хлопець міг запідозрити, що листа із за­прошенням йому прислали не його побратими з Таємного Товариства Боягузів — Жук і Заєць, а в таборі «Екстремал» його підстерігає пастка? Що ж насправді відбувається на вершечку Підстави? Невже синьоморди залишили на Землі свої секретні бази? І врешті — що заховано у «місцях сили» серед прадавніх кам’яних мегалітів-кромлехів?

Ціна: 50 грн

Хлопчик на ім’я Гоуп. Лара Вільямсон

Вільямсон Л. Хлопчик на ім’я Гоуп /Лара Вільямсон ; пер. з англ. Олена Оксенич. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 232 с. :  іл. — (Серія «Світовий бестселер рідною мовою»). ISBN: 978-966-917-151-1

Після того як з родини пішов тато, життя Дена Гоупа перевернулося догори дриґом. Кожна спроба владнати ситуацію завершується невдачею, і поступово Ден починає усвідомлювати, що справжня родина — це не обов’язково люди, з якими у вас спільне прізвище.

Ціна: 75 грн

Я, Ден Гоуп, маю в голові цілий список бажань. Наприклад, хочу, щоб моя сестра, Ніндзя Ґрейс, вступила до університету на Північному полюсі й приїздила до нас раз на рік, щоразу на одну добу. Хочу допомогти Шерлокові Холмсу розкрити найскладнішу з усіх його справ, було б добре, якби це виявилася справа про зомбі. Хочу стати першим одинадцятирічним, який висадиться на Місяці, а коли дістануся туди, то хочу сказати: «Це маленький крок для хлопчика і великий головний біль для його матері». Хочу, щоб мій пес припинив їсти планети й блювати ними на килим. І, нарешті, найбільша з моїх мрій: хочу, щоб мій тато мене любив.

 

 

Грицева шкільна наука. Іван Франко

Франко І. Грицева шкільна наука / Іван Франко. — Київ : А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА, 2017. — 24 с. ISBN 978-617-585-127-2

«Грицева шкільна наука» — не лише одна з літературних перлин Івана Франка, а й найважливіший твір для «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГИ», адже саме це оповідання дало назву нашому видавництву. Проілюстрував книжку молодий, але вже знаний художник Олександр Продан, який народився в Горішніх Плавнях, а живе в Києві.

 

Африканські казки. Рок Крепен Мфані Піно, Крістоф Родлер

Африканські казки / Рок Крепен Мфані Піно, Крістоф Родлер ; пер. з нім. В. Кам’янця. – Чернівці : Книги – ХХІ; Чорні вівці, 2017. –60 с.
Казки, зібрані в цій книжці, розповідають, чому, наприклад, у слонів тільки один малюк, чому курям не можна жити в одній хаті з людьми, чому гіпопотами весь час сидять у воді або чому кажан боїться сонця. Ці казки – це живі оповідки, які старші люди розповідають дітям чи дорослим, коли присідають разом спочити в затінку під деревом, або тихими африканськими вечорами перед сном.

Ведмеже диво. Вольф Ерльбрух

Ерльбрух В. Ведмеже диво / Вольф Ерльбрух ; пер. з нім. О.  Григоренко. – Чернівці : Чорні вівці, 2017. – 32 с.

«Ведмеже диво» було відзначено Німецькою премією молодіжної літератури. Книжка розповідає про те, як, прокинувшись після
зимової сплячки, ведмідь вирішує, що хоче стати батьком. «Ведмеже диво» є цікавою проекцією реальності, – розповідає головна редакторка дитячого арт- видавництва «Чорні вівці» Христя Венгринюк, – в якій головним меседжем є той, що все живе в цьому світі потребує пари. І, як наслідок, коли обираєш свою другу половинку, даєш життя новому творінню. Ми всі потрібні одне одному, щоб не сумувати, як головний герой книги, підтримувати і продовжуватися в наших дітках».

Пригоди малого Ніколя. Рене Ґоссінні

Ґоссінні Р. Пригоди малого Ніколя : оповідання : для мол. і серед .шк. віку / Рене Ґоссінні ; пер. з фр. Зоя Борисюк і Олена Борисюк; худож. Жан-Жак Сампе. — Київ : РІДНА МОВА, 2017. — 544 с. : іл. — (Серія «Шедеври дитячої літератури рідною мовою»). ISBN 978-966-917-195-5

У 1950-х роках художник Жан-Жак Сампе створив серію гумористичних малюнків. А його друг, письменник Рене Ґоссінні, вирішив написати до них тексти. Ось так і з’явилися на світ веселі оповідання про малого Ніколя та його друзів. Відтоді ці книжки мандрують світом, знаходячи все нових і нових прихильників. Адже читати без сміху історії, які розповідає про себе Ніколя, просто неможливо!

Ціна: 200 грн

Зранку ми не йдемо до школи, але це зовсім не класно, тому що треба йти на обстеження в диспансер, щоб там перевірили, чи ми не хворі та чи не божевільні. У класі нам роздали по спеціальному папірцю — бланку, який ми мали віддати своїм татам і мамам, і пояснили, що потрібно прийти до диспансеру з довідкою про щеплення, з мамою і шкільним щоденником. Учителька сказала, що нас тестуватимуть. Тест — це коли вам загадують малювати невеличкі малюнки, щоб побачити, чи ви не божевільний.

 

 

 

Про сороку-ворону і всіх-всіх-всіх

Про сороку-ворону і всіх-всіх-всіх : забавлянки і колисанки : для дошк. і мол.шк. віку / упоряд. С. Попадюк; худож. НаталіяКорнєєва. — Київ: РІДНА МОВА, 2017. — 48 с. : іл. — (Серія «Чемним діточкам»). ISBN 978-966-917-199-3

Забавлянки і колисанки, потішки і примовлянки… Cкільки тепла, мудрості, гумору і доброти в цих віршах. Прийшовши до нас із сивої давнини, вони продовжують зв’язок поколінь і мають неабияке значення для раннього гармонійного розвитку дитини. Читайте і примовляйте малечі ці вірші, співайте народні пісні не лише тоді, коли хочете забавити дитину, а й під час пальчикової гімнастики, годування, купання тощо. Винагородою будуть довгоочікувані перші слова маленьких розумників.

Ціна: 50 грн

сорока

Білосніжка та сім гномів. Біляночка та Зоряночка. Брати Грімм

Грімм В., Грімм Я.  Білосніжка та сім гномів. Біляночка та Зоряночка / В. Грімм, Я. Грімм ; іл. Ю. Піліпчатіної. – Харків : Ранок, 2017. – 48 с. ISBN: 978-617-09-2908-2

Казки братів Грімм відомі в усьому світі, їх знає і любить не одне покоління читачів. У цій книжці з оригінальними яскравими ілюстраціями Юліі Піліпчатіної представлені дві чарівні історії – про красуню Білосніжку та її заздрісну мачуху, а також про двох добрих сестер і зачарованого принца-ведмедя.

До серії «Класика в ілюстраціях» входять книги: «Кресало. Стійкий олов’яний солдатик», «Білосніжка та сім гномів. Біляночка та Зоряночка», «Лускунчик», «Червона шийка»

Ціна: 150 грн

 Замовити книгу 

На зворотному шляху, проходячи тим самим пустирем, вони застали гнома за справою: вибравши чисту місцину, він витрусив із мішка всі свої коштовні камені й розглядав їх, гаки не маючи, що хтось так пізно проходить повз. Вечірнє сонце, що заходило, освітлювало самоцвіти. Вони сяяли й мерехтіли так чудово, що дівчатка зупинилися й замилувалися ними.

Червона Шийка. Ернест Сетон-Томпсон

Сетон-Томпсон Е. Червона Шийка / Ернест Сетон-Томпсон ; пер. Н. Мірошниченко ; іл. О. Черепанова. – Харків : Ранок, 2017. – 48 с. ISBN: 978-617-09-2906-8

Оповідання відомого канадського письменника Е. Сетона-Томпсона з чудовими ілюстраціями Олексія Черепанова, описує життя двох поколінь куріпок, сповнене пригод і небезпек. У центрі розповіді – Червона Шийка, сильний і турботливий батько родини куріпок, яскравий представник свого роду.

Книги цього автора ставлять перед читачами вічні питання. Про любов, про життя, про роль людини…

До серії «Класика в ілюстраціях» входять книги: «Кресало. Стійкий олов’яний солдатик», «Білосніжка та сім гномів. Біляночка та Зоряночка», «Лускунчик», «Червона шийка»

Ціна:  150 грн

Замовити книгу

Червона Шийка тихо сидів унизу. Це було дуже небезпечне місце. Пес пробіг за якихось десять футів від нього, а напарник Кадді пройшов за п’ять футів, але Червона Шийка не ворухнувся. Трохи зачекавши, він нарешті прошмигнув за широкий сосновий стовбур і сховався від убивць. Потім вдало злетів і вирушив до свого яру біля Тейлорського пагорба.

Лілі та море. Лоранс Бургіньон

Бургіньон Л. Лілі та море / Лоранс Бургіньон ; пер. з франц. О. Бережний ; іл. А. Арінушкін. – Київ : Nebo Booklab Publishing, 2017. – 32 с. ISBN 978-617- 7537-16- 7

Лілі давно мріє про море. Вона роздивляється чудову картину. Це Батько-кіт намалював для неї море з величезними хвилями. Але море у мріях Лілі не таке… Ось якби вони вирушили назустріч морю, про яке мріє Лілі!

Ціна: 170 грн

Цього дня сніданок затримується. І у той час, коли Батько-кіт порається на кухні, кішечка Лілі мрійливо дивиться у вікно. Вона рахує дахи будинків, потім вона рахує димарі. Після — лише ті, з яких іде дим. А ще пташок, що присіли на ці теплі димарі…

Коко (рус.) Итзиар Миранда, Хорхе Миранда

Итзиар Миранда, Хорхе Миранда. Коко / Итзиар Миранда, Хорхе Миранда ; пер. с исп. А. Козачина ; ил. Л. Кастехон, Ф. де Гамбоа. – Киев : Nebo Booklab Publishing, 2017. – 48 c. ISBN 978-617- 7537-12- 9
Меня зовут Миранда, мне восемь лет. Мне нравятся мыльные пузыри и птицы, которые помещаются у меня в ладошке. Но больше всего на свете мне нравится, чтобы мне рассказывали всякие истории, и еще больше, если они реальны.  Коко Шанель была предприимчивой и многогранной женщиной, которая сумела занять привилегированное место во французском обществе в начале XX века. Её модные наряды и духи N o 5 сделали Коко Шанель известной на весь Запад, несмотря на скромное происхождение и препятствия, с которыми она столкнулась. Она даже вынуждена была покинуть страну из-за своего предательства!

Ціна: 150 грн

Коко, наверное, хотелось бы быть дочкой авантюриста и принцессы, и жить во дворце. Но родилась она в приюте, это что-то вроде больницы для нищих. Ее отец был уличным торговцем, а ее мать пахла отнюдь не дорогими духами, а розмарином, свиным салом и дымом. Но несмотря на то, что они были очень бедными, они жили во французской провинции, которая называется Земли Луары, она полна прекрасных замков. Я никогда их не видела, но моя тетя Марта, которая много путешествует, говорит, что они как из сказки. Поэтому меня совсем не удивляет, что Коко постоянно придумывала удивительные истории о своей жизни…

Коко (укр.) Ітзіар Миранда, Хорхе Міранда

Ітзіар Миранда, Хорхе Міранда. Коко / Ітзіар Миранда, Хорхе Міранда ; пер. з ісп. І. Брайко ; іл. Л. Кастехон, Ф. де Гамбоа. – Київ : Nebo Booklab Publishing, 2017. – 48 c. ISBN 978-617- 7537-13- 16

Мене звати Міранда і мені вісім років. Я дуже люблю мильні бульбашки і пташок, які полюбляють їсти з моїх долонь. Та більш за все я люблю слухати цікаві розповіді, особливо ті, що відбувалися насправді.  Коко Шанель була жінкою винахідливою та багатогранною, що допомогло їй стати привілейованою особою у Франції на початку ХХ століття. Її унікальне бачення моди та знамениті парфуми номер N o 5 зробили дизайнерку відомою на Заході, незважаючи на скромне походження та умови, в яких вона зростала. Коко Шанель навіть змушена була покинути вітчизну у статусі зрадниці!

Ціна: 150 грн

Коко була б рада народитися в сім’і? шукача пригод?і принцеси, та жити у палаці. Але народилася вона у хоспісі, щось на зразок лікарні для нужденних. І?і? батько був вуличним торговцем, а і?і? мати жодного разу не відчувала запаху дорогих парфумів, лише аромат розмарину, бекону та диму від багаття. Так було через те, що родина була такою бідною, що бідніше просто нікуди. Вони жили у провінціі? Франціі?, яка називалася Пеі?-де- ла-Луар (Краі?на Лаури), в якіи? безліч прекрасних замків. Я ніколи і?х не бачила, та моя тітка Марта, що дуже любить подорожувати, каже, що так і є. Незважаючи на такии? стан речеи?, Коко без упину вигадувала дивовижні історіі? про власне життя…

Тесла та машина на космічній енергії. Лука Новеллі

Новеллі Л. Тесла та машина на космічній енергії / Лука Новеллі ; пер. з італ. П. Кожушної. – Київ : К.І.С., 2017.

Це життєва історія героя, викладена від першої особи в хронологічному порядку. Це 18-20 коротеньких глав, написаних просто і доступно. Сприйняття полегшують привабливі графічні малюнки-комікси. Початкова сторінка кожної глави коротко описує загальну ситуацію у відповідний країні чи галузі науки – це допомагає побачити героя в ширшому контексті. Такі вступи теж ілюстровані, переважно тогочасними картинами та гравюрами, наближаючи читача до давніх часів.
Крім того, кожна публікація містить прикінцевий словничок основних персонажів, подій та явищ, згаданих у книжці. Цей глосарій так само ілюстрований коміксами та фотографіями.
Таке щедре оформлення – особливість серії. Книжки треба не лише читати, а й розглядати. Автор малюнків і тексту – італійський художник-графік і популяризатор науки Лука Новеллі. А що він і писав, і малював, то і результат напрочуд гармонійний.
Ще одна принада – гумор, іронія, динамічні персонажі. Разом із тим виклад подій, опис явищ та експериментів точні – без зайвих і складних подробиць, але і не спрощені.

Неперевершена Ґіллі Гопкінз. Кетрін Патерсон

Кетрін Патерсон. Неперевершена Ґіллі Гопкінз. — Харків : Віват, 2017. ISBN 978-966-942-088-6

У свої одинадцять Ґіллі ? по суті, нічийна дитина. Якби ж вона могла знайти свою красуню-матір, Кортні, і жити з нею, а не в цій огидній прийомній родині, куди її щойно запхали! Як можна сподіватися на те, що вона, неперевершена Ґіллі Гопкінз, відома своєю некерованістю і кмітливістю, терпітиме Меймі Троттер, товсту, майже неписьменну вдову, яка тепер є її опікункою?

Безстрашна Ґіллі зі хижою посмішкою будує плани проти них та й усіх, хто хоч спробує з нею подружитися. І поки вона намагається впоратися з непереборним прагненням і страхом назавжди залишитися прийомною дитиною, мимохіть прив’язує до себе читача.

Ціну уточнюйте у видавництві 

Мене звати Мар’ям. Надійка Гербіш

Надійка Гербіш. Мене звати Мар’ям. — Харків : Віват, 2017. ISBN 978-617-690-946-0

Мар’ям втратила дім у всіх його сенсах, опинилася в чужій країні, зіткнулася з ворожістю, породженої стереотипами й історіями, зміст яких їй годі збагнути, пережила болючу втрату, однак здобула найкоштовніший дарунок любові й врятованого життя.

Ця книжка про те, що коли в місто приходить війна, тим, хто зумів вислизнути з-під її полум’яних язиків, залишається небагато: пам’ять,  любов і болюче бажання вберегти найдорожчих. Однак саме з цих трьох насінинок може вирости цілий новий світ – лиш би знайшлося для них трохи сприйнятливого ґрунту й турботи тих, хто поруч.

Ціну уточнюйте у видавництві 

Парасолькове дерево. Бай Бінг

Бай Бінг. Парасолькове дерево. — Харків : Віват, 2017. ISBN 978-966-942-006-0

Дитинство – чарівна пора, коли навіть звичайна парасолька може стати справжнім другом. У маленьких панд Го і Мей була саме така дорога серцю парасолька. Як же засмутилися
малюки, коли вона зламалася, а потім і зовсім зникла … Однак дитинство – це ще й час чудес, коли стара поламана парасолька може раптом прорости, перетворившись
в прекрасне парасолькове дерево!

Ціну уточнюйте у видавництві 

Що робити, коли… Людмила Петрановська

Людмила Петрановська. Що робити, коли… — Харків : Віват, 2017. ISBN 978-966-942-091-6

Ця книжка допоможе дитині не розгубитися, знайти правильний вихід з різноманітних складних ситуацій, які можуть трапитися в житті кожної людини. Психологічні поради, схеми дій, багатий  ілюстративний матеріал сприятимуть  легкому засвоєнню поданого матеріалу.

Ціну уточнюйте у видавництві 

Великий секрет Сови. Дженні Брум

Дженні Брум. Великий секрет Сови. — Харків : Віват, 2017. ISBN 978-966-942-043-5

У Сови є великий секрет … Вона встала ні світ ні зоря і відправилася по магазинах. Зайшла в булочну і в магазин іграшок, не забула і про овочі та фрукти, і звичайно ж подумала про музику і прикрасах…

А ви здогадалися, що вона задумала?

Ціну уточнюйте у видавництві 

Казки на ніч. Марія Манеру

Марія Манеру. Казки на ніч. — Харків : Віват, 2017. ISBN 978-966-942-003-9

У виданні зібрані короткі казки, які стануть у нагоді турботливим батькам, котрі хочуть приспати своє маленьке сонечко. Добрі, повчальні й зворушливі історії, яскраві ілюстрації неодмінно  сподобаються дітлахам.

Ціну уточнюйте у видавництві 

Країна снів. Марія Манеру

Марія Манеру. Країна снів. — Харків : Віват, 2017.  ISBN 978-966-942-002-2

У виданні зібрані короткі казки, які стануть у нагоді турботливим батькам, котрі хочуть приспати своє маленьке сонечко. Добрі, повчальні й зворушливі історії, яскраві ілюстрації неодмінно сподобаються дітлахам.

Ціну уточнюйте у видавництві 

Дикий робот. Пітер Браун

Пітер Браун. Дикий робот. — Харків : Віват, 2017. ISBN 978-966-942-237-8

Що буде, коли помістити робота в дику природу? На перший погляд, такий задум не може закінчитися нічим цікавим. Але виявляється, інстинкти виживання звірів і птахів близькі алгоритмам дій роботів. І в цьому випадку робот цілком може вписатися в життя диких тварин. Особливо, якщо цей робот — жінка…

Розі, яка не може відчувати, запрограмована самовдосконалюватися. І це дозволяє їй подолати неприйняття світу живих істот, завоювати їхні любов і співчуття. Роман Пітера Брауна «Дикий робот» просякнутий драматичними переживаннями машини, яка не просто стала матір’ю для маленького гусеняти, але й узяла під захист усіх тварин острова, нехтуючи своєю безпекою.

Ціну уточнюйте у видавництві 

Подорож крізь Дзеркало, або Аліса в Задзеркаллі. Льюїс Керрол

Льюїс Керрол. Подорож крізь Дзеркало, або Аліса в Задзеркаллі. — Харків : Віват, 2017. ISBN 978-966-942-283-5

Аліса вирушає у найкарколомнішу й найприголомшливішу подорож світом Задзеркалля! Де все перевернене догори дриґом і навіть, щоб просто стояти на місці, треба мчати на шаленій швидкості.

Герої казки запрошують своїх читачів зіграти найдивовижнішу шахову партію, що колись відбувалася в світі, та стати свідком дивного перетворення Аліси з білого пішака на справжню шахову королеву.

на юних модниць чекають захопливi завдання, барвисті картинки й чудовi наклейки. Приємних вам пригод!

Ціну уточнюйте у видавництві 

Щоденник кота-вбивці. Енн Файн

Енн Файн. Щоденник кота-вбивці. — Харків : Віват, 2017.  ISBN 978-966-942-180-7

Усім неодмінно сподобаються кумедні пригоди кота Тафі та його хазяїв. “Ну добре, вiдшмагайте мене! Я принiс дохлу мишу у вашу дорогоцiнну оселю! Та я вас благаю, я ж КIТ! Цей кролик був таким товстим, що походив бiльше на порося! Тiльки уявiть собi, як менi було важко його тягти!”

Ціну уточнюйте у видавництві 

Буркотун і Родзинка. Крістіна Андрес

Крістіна Андрес / Буркотун і Родзинка. – 2017 р. ISBN 978-966-942-004-6

Зворушлива історія про дружбу зайця Буркотуна та мишки Родзинки не залишить байдужим жодного читача. Разом вони здатні подолати будь-які труднощі, як-от: приїзд непроханоїтітки-чистьохи, затоплення будиночка під час зливи, підступні витівки одного з найнебезпечніших мешканців лісу та ще багато чого.

Ціну уточнюйте у видавництві 

Чи знаєш ти Петсона і Фіндуса? Свен Нордквіст

Нордквіст С. Чи знаєш ти Петсона і Фіндуса? / Свен Нордквіст ; пер. зі швед. Г. Кирпи. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 18 с. : іл.

Поміж полями на луками є невеличка садиба. Там живуть дідуньо Петсон і кіт Фіндус. Якось Фіндус вигадав одну гру. Він сховав речі, які Петсон мав знайти. Для Петсона то було непросто, але йому допомогли Фіндус і кури.

Замовити книгу 

У кущах бузку співали пташки. Мукала корова. А загалом було тихо й спокійно.
– Це добре, що й ти тут живеш, – озвався Фіндус.
– А я думаю: добре, що ти тут живеш, – озвався дідуньо.
– Атож, бо ми з тобою найкращі друзі, – мовив Фіндус.
– Твоя правда, – мовив Петсон. –
Цим усе сказано.

Прилетіла пташечка. Оксана Кротюк

Кротюк О. Прилетіла пташечка / Оксана Кротюк ; художник Олеся Варкач – Львів: Апріорі, 2017. – 63 с. ISBN 978-617-629-364-4

Ця книжка відкриє перед вами красу і шляхетність нашого народу. Бо у народному календарі, який формувався віками, не було нічого випадкового. Як і немає жодної випадковості чи зайвини в народних традиціях. Недаремно вони пережили віки. Прочитавши книжку, дитина знатиме весняні народні свята, ігри й забави та навчиться робити чимало мистецьких речей. У світі тисячі народів. А відрізняються вони мовою, культурою і традиціями. Тим і цікаві один одному.

Ціна: 65 грн

Замовити книгу

Благовіщення – велике весняне свято. Таке велике, що не можна працювати, бо «навіть птиця гнізда не в’є в цей день». Кажуть у народі, що зозуля тому несе яйця в чужі кубла, що колись вила гніздо в день Благовіщення: от Бог і відібрав її пам’ять.

Благовіщення народ шанував як свято землі. До цього дня земля спить, набирається сили – тож торкати її, щось садити чи сіяти не можна. А вже після свята починалися всі городні та польові роботи, бо «вже Бог землю благословив».
В цей день випускали на волю пташок. Мешканці міст навіть купували їх для того, щоб потім на Благовіщення випустити. Домашніх тварин господарі теж виводили на сонце – геть усіх, навіть кота й собаку – щоб «чули весну і самі на себе старалися».

Помста Баби Яги. Василь Шкляр

Шкляр В. Помста Баби Яги / Василь Шкляр ; художник Кость Лавро. — Львів : Апріорі, 2017. — 76 с. : іл. ISBN 978-617-624-318-7

Письменник Василь Шкляр та художник Кость Лавро створили нову подарункову книжку для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку. Це збірка яскравих оповідань про перше входження дитини у складний світ людських взаємин. Про пізнання добра і зла, які тісно сусідують як у реальному житті, так і в чарівній казці.

Видання містить паралельний переклад оповідань англійською мовою, що неабияк прислужиться розумненьким дітлахам, котрі вивчають найуживанішу іноземну мову.

Ціна: 180 грн

Замовити книгу

Худюща, зігнута, як ключка, баба жила сама край вигону в маленькій хатині. Може, та хатина була навіть на курячих лапках, але вона ховалася за густими кущами бузку, жовтої акації, калини, то лапок я не бачив. На подвір’ї у баби росла всяка всячина — бугила, любисток, глуха кропива, дереза, — видно, їй було байдуже до всього того, то вона й не чепурила своє подвір’я. І не мала баба ні дітей, ні онуків, не було кому топтати бур’яни на її подвір’ї, через те й росли вони, як коноплі, вгору та вгору. Може, єдине, що вона мала, — це ранню черешню, та й та, ніби цураючись баби, росла далеко від хати, майже в кінці городу.

Однак тільки старші хлопці наважувалися поласувати її черешнями, а я боявся старої, дарма що вона ледве пересувала ногами. Здавалося, що то не горб випинався у неї на спині, а замасковані крила.

Хлопці розповідали про бабу жахливі билиці. Начебто у неї в колодязі живе чудовисько, яке зветься Скрипиця. Тому з того колодязя ніхто, крім Яги, не зможе витягти й відра води, бо його вхопить Скрипиця і затягне в безодню. Це було схоже на правду: я сам не раз чув, як голосно скрипить колодязь на подвір’ї старої. А ще начебто бачили Ягу за селом, коли вона сиділа розпатлана над проваллям і жменями їла сіль. Біля неї сидів великий чорний кіт.

Олександр Олесь – дітям

Олександр Олесь – дітям / упоряд. Олена Волосевич. – Львів: Апріорі, 2017. – 88 с. ISBN 978-617-629-390-3

Український Гейне! Український Петрарка! Десятки пісень, покладених на музику українськими та європейськими композиторами. На його віршах і казках виросли покоління малих українців. Його віршами освідчувалися в коханні. Його рядки увійшли в людське життя, людське серце назавжди.
Олександр Олесь – видатний український поет ХХ ст., чиї твори увійшли до шкільної програми, але й досі не всі вийшли друком у вільній Україні. Їх можна прочитати у цій книжці.

Для школярів, батьків, учителів.

Ціна: 65 грн

Замовити книгу

«В дитинстві ще…»

У Білопіллі О. Олесь закінчив початкову школу і двокласне училище. Ще в 4 роки мати навчила малого Сашка читати, а в 11 років він майже напам’ять знав усього «Кобзаря» Т. Шевченка.
Складати вірші почав дуже рано. Ще в дитинстві часто любив ходити по садку й тихенько наспівувати, а коли Олеся питали, яку пісню він співає, то відповідав, що її ніхто не знає, бо це його власна пісня.
Природа була для нього «суцільною казкою», дитинство – одним золотим днем. До дідової господи з’їздилися на літо дорослі діти Василя Пархомовича вже зі своїми дітьми – двоюрідними братами та сестрами Олеся. Там завжди було гамірно і весело.

Микола Вінграновський – дітям

Микола Вінграновський – дітям / упоряд. Микола Лазарук; дизайн Василь Максимович – Львів : Апріорі, 2017. – 60 с., іл. ISBN 978-617-629-385-9

Лауреат Державної премії України імені Т. Шевченка Микола Вінграновський наче сприймає дійсність не лише людськими чуттями, а й «чуттями» всього живого – на якійсь грані, що єднає все суще у спільному для всіх відчутті життя…
Твори для дітей ще за життя автора стали одними з найпопулярніших. Молоді читачі насолоджувались його віршами та оповіданнями.

Ціна: 65 грн

Замовити книгу

Згодом сім’я переїхала до Первомайська. Тут і народився Микола Вінграновський 7 листопада 1936 року. В сім’ї було четверо дітей – найстарший брат Віктор, далі Микола, Алік і сестра Геля. Ще до початку війни батько купив велосипед, на якому охоче катався Миколка, дозволяв поїздити на ньому іншим хлопчакам. Та найбільше всіх дивувало, як дитина запам’ятовувала все, що діється довкола. Сідаючи на велосипед, Миколка голосно і гордовито промовляв: «Повертаю праворуч – їду на Одесу», «Повертаю ліворуч – їду в Первомайськ», «Їду на північ – там Київ». «І як то він все знає?» – дивувалися хлопчаки. Ще він володів надзвичайним даром – помічати те, що іншим не вдається, відчувати неповторне: красу природи, доброту людську, мудрість. Як і той світ, котрий оточував його, особливо майбутніх персонажів своїх повістей та оповідань. Частенько зустрічається в нього колоритний дід Рятушняк, якого хлопчина любив, бо дід був мудрим порадником, захисником.

Коли 1941 р. розпочалася німецько-радянська війна, сім’я повернулася в Кумарі. Жила на вулиці Степовій, на околиці села. Тут же пережили й німецько-румунську окупацію в голоді і в холоді.

Леонід Глібов — дітям

Леонід Глібов — дітям / упоряд. Олена Волосевич; вступна стаття Василь Горбатюк. – Львів: Апріорі, 2017 – 76 с. ISBN 978-617-629-368-2

У цій книзі діти мають змогу дізнатись багато цікавих фактів про життя та творчість українського письменника, поета, байкаря, видавця та громадського діяча — Леоніда Глібова. Крім цього, книга багато проілюстрована світлинами, ілюстраціями, документами і рукописами письменника, що дозволить читачам глибше зануритись в поетичний світ автора. Книга адресована дітям молодшого та середнього шкільного віку.

Ціна: 65 грн

Замовити книгу

– Ходімо, Льолику, будемо читати.

Це мама запрошувала його на урок. А він так не хотів одірватись від свого заняття. Льолик виривав бур’яни поміж квітів, розпушував землю сапкою. Недарма ж і батьки, і домашня прислуга називали його «квітчастим королем».

– Здоров був, Льолику, квітчастий королику! – гукали з вулиці й сільські хлопчаки.

– То ходімо, Льолику, – наполягала мама.

Хлопчик з жалем поглянув на квіти – не хотів іти від них. Але й читати він любив. Та ще й з мамою! Вона його спочатку навчала літерам, а тепер він уже вмів і сам читати.

– Ходім!..

А вже після обіду, коли мав час, писати Льолика вчив Порфир Гаврилович.

– Я не пошкодую грошей на твою освіту, Льолику, – казав він. – Ти лиш добре вчись, а я поможу тобі вийти в люди.

Жив собі пес… Петро Мага

Мага П. Жив собі пес… / Петро Мага. – Київ : Самміт-книга, 2016. – 92 с. ISBN 978-617-7434-35-0

“Жив собі пес” – музична п’єса за мотивами української народної казки, створена трьома Народними: текст – Народного артиста України Петра Маги, оригінальна музика Народного артиста Росії Володимира Назарова та ілюстрації Народного художника України Радни Сахалтуєва.

Ціна: 160 грн

Замовити книгу

Як з’явилася ніч, або Безодня, що в скриньку впала. Ольга Шелепа

Шелепа О. Як з’явилася ніч, або Безодня, що в скриньку впала : казка / Ольга Шелепа. – Київ : Саміт-книга, 2017. – 24 с. : іл. ISBN 978-617-7504-26-8

Душа дитини тендітна та беззахисна перед Безоднею великого чужого світу. Як знайти в ньому себе справжнього, знайти своїх людей? Ця казка – про прийняття себе та інших, про чудо перевтілення та дружбу як дарунок, на який кожен заслуговує. Для дітей та батьків.

Ціна: 40 грн

Замовити книгу

Їжак Ігнат і У-ру-ру. Дірк Хеннінг

Хенніг Д. Їжак Ігнат і У-ру-ру / Дірк Хеннінг ; пер. Л. Тичини ; іл. Д. Хеннінг. – Харків : Ранок, 2017. – 32 с. ISBN: 978-617-09-3411-6

Весела книга-квест про звіряток, які намагаються знайти свій дім. Розповідь про їжака та У-ру-ру поєднується з п’ятьма великими намальованими лабіринтами, де можна шукати шлях чи інші цікавинки. Проходження лабіринтів розвиває просторове уявлення у дитини, а весела розповідь – додає позитивних вражень.

Ціна: 120 грн

Замовити книгу 

Темною, як вороняче крило, ніччю їжак Ігнат сидів із гарною книгою перед теплим комином у своїй норі. І тільки-но він збирався зробити ковток ялицевого чаю, знадвору почулося якесь «ай!», якесь «гуп!», а далі якесь «та хай йому…!». Потім роздався шурхіт, і щось із гуркотом стукнулося в Ігнатові двері. Що це було? Ігнат відставив убік чашку із чаєм і, трохи відкривши двері, побачив перед собою здоровезне яйце. Більше за нього самого. Ігнат подивився навколо. Нічого не відбулося.

Як перестати боятися. Неле Мост

Мост Н. Як перестати боятися / Неле Мост ; пер. Л. Тичини ; іл. А. Рудольф. – Харків : Ранок, 2017. – 32 с. ISBN: 978-617-09-3413-0

Книга серії «Пригоди Шкарпетика», в якій дитина знайомиться із ґавеням Шкарпетиком і його друзями. На їхньому прикладі малюк засвоює правила поведінки з іншими дітьми та дорослими У книзі «Як перестати боятися» Шкарпетик та його друзі знову потрапляють у захопливу історію. Маленьке ґавеня Шкарпетик – той ще жартівник! Але варто було одного дня пожартувати над боягузкою овечкою, як того самого вечора Шкарпетик сам відчув страх. Раптом йому стало дуже-дуже лячно ночувати у власному гнізді, адже звідусюди лунали дивні моторошні звуки. Ґавеня вирішило переночувати у друзів. Але як зробити це, не показавши себе боягузом? Як перебороти раптовий страх? Читайте – і дізнаєтеся!

До серії книг «Пригоди Шкарпетика» входять: «Як перестати боятися», «Битися – це погано!», «Оце так пощастило!», «Чесне слово!».

Ціна: 120 грн

Замовити книгу

Одного разу маленьке Ґавеня на ім’я Шкарпетик вирішило погратися зі своїми друзями в хованки. Воно заплющило очі й почало лічити: Один, два, три, чотири, п’ять – зараз я іду шукать! – прокаркало  Ґавеня й побігло шукати друзів. Першим воно знайшло ведмедика Едді. Шкарпетик застукотів по стовбуру дерева: -Стук-стук, Едді! Я бачу тебе за каменем! Можеш виходити!

Битися – це погано! Неле Мост

Мост Н. Битися – це погано! / Неле Мост ; пер. Л. Тичини ; іл. А. Рудольф. – Харків : Ранок, 2017. – 32 с. ISBN: 978-617-09-3415-4

Книга серії «Пригоди Шкарпетика», в якій дитина знайомиться із ґавеням Шкарпетиком і його друзями. На їхньому прикладі малюк зможе засвоїти правила поведінки з іншими дітьми та дорослими. Із героями книги «Битися – це погано!», одного дня трапилося дещо неприємне. Вовк прогнав Шкарпетика й малюка борсука з їхнього замку. Вовк набагато сильніший за інших, та чи можна бійкою щось вирішувати? Кабанчик Бутербродик запропонував помститися вовкові. Чи мав він рацію? І що з цього вийшло?  Читайте – і дізнаєтесь!

До серії книг «Пригоди Шкарпетика» входять: «Як перестати боятися», «Битися – це погано!», «Оце так пощастило!», «Чесне слово!».

Ціна: 120 грн

Замовити книгу 

Ґавеня Шкарпетик і малюк борсук вирішили влаштувати маскарад і одяглися як лицарі.
– Ставай на одне коліно! – промовив Шкарпетик. – Зараз я посвячу тебе в лицарі! Відтепер тебе будуть звати Борсук Безстрашний, а мене – Шкарпетик Хоробре Серце. Разом ми переможемо всіх лиходіїв.
– А тепер нам час вирушати до нашого замку, мені вже не терпиться!

Історія про вовка. Веронік Каплейн, Квентин Ґребан

Каплейн В., Ґребан К. Історія про вовка / Веронік Каплейн, Квентин Ґребан ; пер. С. Жежери, С. Пазій ; іл. К. Ґребан. – Харків: Ранок, 2017. – 32 с. ISBN: 978-617-09-3408-6

Книга серії «Лагідні сторінки» спеціально створена для емоційного розвитку дитини. Мила та лагідна історія про татуся та його діток-козеняток. Чи варто боятися козенятам вовка та що приховують казки. Добра історія про турботу, родину і несподівані пригоди героїв.

До серії книг «Лагідні сторінки» входять: «Подарунок для Ліфі», «Історія про вовка», «Великий злий вовк, який хотів, щоб його любили».

Ціна: 95 грн

Замовити книгу 

Щосереди татко готував козенятам шоколадний торт. – Татусю, – запитав маленький Оскар, – ти прочитаєш нам сьогодні історію? Татко посміхнувся. Авжеж! Йому тільки треба було вивісити білизну, … поставити торт у духовку…і він зможе взятися за книгу!

Подарунок для Ліфі. Квентин Ґребан

Ґребан К. Подарунок для Ліфі / Квентин Ґребан ; пер. С.  Жежери, С. Пазій; іл. К. Ґребан. – Харків : Ранок, 2017. – 32 с. ISBN: 978-617-09-3407-9

Книга серії «Лагідні сторінки»  спеціально створена для емоційного розвитку дитини. У маленької мишки Ліфі скоро День народження! Її татусь Арчибальд вирішив зробити своїй улюбленій донечці неймовірний подарунок. Для цього він вирушив у небезпечну подорож до міста. Що чекає мужнього мишеня? Та на що здатна батьківська любов читайте у цій книзі.

До серії книг «Лагідні сторінки» входять: «Подарунок для Ліфі», «Історія про вовка», «Великий злий вовк, який хотів, щоб його любили», «Ось і вона», «Сюзетта», «Меллі», «Сюзетта. Подарунок для матусі»

Ціна: 95 грн

Замовити книгу

У крихітки Ліфі скоро день народження. Арчибальд, її батько, вирішив подарувати донечці гарну сукню з маленькими золотими ґудзиками. На жаль, таку сукню неможливо було знайти в їхньому селі. Арчибальд вирішив піти до міста. Кожна мишка знала, що велике місто – дуже небезпечне місце. На вулицях багато автівок, у будинках повно котів, а коти мають гострі зуби.  

Ягідне чаклунство. Штефані Далє

Далє Ш. Чарівні історії Ягідного лісу / Штефані Далє ; пер. С. Жежери ; іл. Ш. Далє. – Харків : Ранок, 2017. – 32 с. ISBN: 978-617-09-3309-6

Книга-картинка європейської художниці та авторки Штефані Далє для читання та розглядання. Фея Суничка потрапила на конкурс серед мешканців Ягідного лісу! Разом із метеликом Бібо й маленькою феєю Труді, Суничка на великій повітряній кулі прямує до ставка трав’яної феї. Чи вдасться їй перемогти у змаганнях? Адже на шляху на друзів чекає багато пригод.

До серії «Книги Штефані Далє» для дітей від 3 років входять: «Таємниця Ягідного лісу», «Ягідне чаклунство», «У променях сонця».

Ціна: 95 грн

Замовити книгу

– Поглянь-но, Суничко! – вигукнув метелик Бібо й показав на плакат на дереві. – Тут написано, що скоро відбудеться конкурс на кращий номер серед мешканців Ягідного лісу! Усім, хто хоче взяти участь, потрібно зібратися біля ставка трав’яної феї. Суничка аж підстрибнула з радощів: – Ми обов’язково маємо піти!

Пригоди в Ягідному лісі. Штефані Далє

Далє Ш. Пригоди в Ягідному лісі / Штефані Далє ; пер. С.  Жежери ; іл. Ш. Далє. – Харків : Ранок, 2017. – 48 с. ISBN: 978-617-09-3314-0

Книга європейської художниці та авторки Штефані Далє для першого читання дітками. Захопливі пригоди доповненні яскравими малюнками. Малюнки спеціально заховані у тексті, щоб діти змогли асоціювати зображення предметів із відповідними словами.
У книзі «Пригоди в Ягідному лісі» сунична фея Суниченька вміє чаклувати!
Усе, чого маленька фея торкається своєю чарівною паличкою, одразу ж стає червоного кольору, як суниця. Навіть маленька миша. Але чи сподобається це їй? Чотири маленькі, веселі пригоди Суниченьки та її друзів: їжака Цетті, метелика Бібо та равлика Руді.

До серії «Книги Штефані Далє» для дітей віком від 5 років входять: «Чарівні історії», «Пригоди в Ягідному лісі», «Загадковий подарунок».

Ціна: 75 грн

Замовити книгу

– Свята суниця! – вигукнула фея й округлила очі від здивування. Мишка раптом стала червоного кольору як суниця. Оце так! Невже у феї справжня паличка?

Чарівні історії Ягідного лісу. Штефані Далє

Далє Ш. Чарівні історії Ягідного лісу / Штефані Далє ; пер. С.  Жежери ; іл. Ш. Далє. – Харків : Ранок, 2017. – 80 с. ISBN: 978-617-09-3311-9

Книга європейської художниці та авторки Штефані Далє для спільного читання дітей разом із дорослими. Ягідна фея Суничка завжди потрапляє у пригоди. Разом із друзями вона викриває таємничого крадія суниць, допомагає землерійці Ірмі й квітковій феї Беллі. Як чудово, що друзі завжди поруч!

До серії «Книги Штефані Далє» для дітей віком від 4 років входять: «Чарівні історії Ягідного лісу», «Веселий жаб’ячий концерт», «Театр тіней на дереві кажанів».

Ціна: 95 грн

 Замовити книгу

Спекотними літніми днями ягідна фея Суничка та метелик Бібо купалися у жаб’ячому ставку.
– Спіймай-но мене! – вигукнув Бібо, пурхаючи над поверхнею води.
– Постривай! – засміялася Суничка, намагаючись встигнути за ним.
Потім крихітка-фея зручно влаштувалась на листі латаття, а Бібо літав наввипередки із вітром. 

День народження. Таня Стус

Стус Т. День народження / Таня Стус ; іл. І. Панаріна. – Харків : Ранок, 2017. – 48 с. ISBN: 978-617-09-3399-7

«Читальня»  це дбайлива серія для самостійного читання, це книжковий будинок для читачів-початківців. Кожен наступний поверх запрошує книгодрузяк «підніматися» дедалі вище в мистецтві читання. Серія «Читальня» адресована учням початкової школи для самостійного читання та опрацювання на уроках. «Читальня» має три рівні складності тексту, в залежності від навичок дитини.
В цій книзі міська дівчинка святкує свій День народження в селі, у великому родинному колі. Серед інших подарунків вона отримує курочку на ім’я… Мишко. Подальші пригоди Мишка та Даринки запрошують читача поміркувати над тим, що і як впливає на пошук свого «я». Це оповідання Тетяни Стус – про силу родини, дружби та любові. Книга третього рівня складності.
Серія розроблена та апробована методистами НЦ «Мала академія наук України», експертами з дитячого читання. Інформаційний партнер – проект підтримки дитячого читання «Барабука».

До серії входить книги: «Синя коробка», «Драконе, киш!», «Велет нам програє», «Хлопчик і відьма», «Лісовеня сова», «День народження»

Замовити книгу 

День народження Даринки влітку. Це і добре, і погано. Добре, бо кожне літо Даринка проводить у дідуся Василя й бабусі Ніни разом зі своїми двоюрідними сестрами. Погано, бо восени, взимку й навесні в класі проводять веселі «Дні іменника» з подарунками й забавами. А для народжених улітку цих веселощів не передбачено.

Школа чарівних тварин. Повний відпад! Маргіт Ауер

Ауер М. Школа чарівних тварин. Повний відпад! / Маргіт Ауер ; пер. К. Бучіни ; іл. Ніна Дуллек. – Харків : Ранок, 2017. – 224 с. ISBN: 978-617-09-3179-5

Серія книг «Школа чарівних тварин» вже стала класикою в Німеччині, це серія до якої входить 4 книги про звичайнісіньку школу та її учнів. Але тільки на перший погляд звичайну. У четвертій частині «Школа чарівних тварин. Повний відпад», у класі чарівних тварин наростає конфлікт! Міс Корнфілд ловить Сіласа на досить гидкому вчинку. Хлопцеві загрожує виліт зі школи… Але замість цього він отримує чарівну тварину. Зухвалого крокодила Ріка з Флориди, у якого смердить із рота. Що це: нагорода чи покарання? І чи доброю ідеєю буде взяти крокодила в поїздку з класом? До серії книг входять 4 книги; «Школа чарівних тварин», «Школа чарівних тварин. Самісінькі ями!», «Школа чарівних тварин. Світло згасло!», «Школа чарівних тварин. Повний відпад!».

Ціна: 70 грн

Замовити книгу

Всі учні у класі мріяли про те, аби чимшвидше настала їхня черга. Із чарівною твариною можна потрапити в цікаві пригоди й отримати найкращого друга, якого лише можна уявити! Адже зі своєю чарівною тваринкою можна розмовляти! Однак лише зі своєю. Тому Бенні наразі був єдиною людиною, хто чув голос Генрієтти, який лунав із коробки з-під взуття.

 

Школа чарівних тварин. Світло згасло! Маргіт Ауер

Ауер М. Школа чарівних тварин. Світло згасло! / Маргіт Ауер ; пер. К. Бучіни ; іл.  Н.  Дуллек. – Харків : Ранок, 2017. – 176 с. ISBN: 978-617-09-3178-8

Серія книг «Школа чарівних тварин» вже стала класикою в Німеччині, це серія до якої входить 4 книги про звичайнісіньку школу та її учнів. Але тільки на перший погляд звичайну. У третій частині «Школа чарівних тварин. Світло згасло» Едді стає наступним, хто отримує чарівну тварину. Відтепер кажаниха Євгенія стає приводом для заздрощів майже всіх, у кого ще й досі немає друга.  А тим часом у школі наближається ніч читань. Чи так це безпечно для дітей? І чи вдасться чарівним тваринам урятувати своїх друзів зі страшного «підвалу жахів»? Поки що зрозуміле одне — наближаються дивовижні пригоди. До серії книг входять: «Школа чарівних тварин», «Школа чарівних тварин. Самісінькі ями!», «Школа чарівних тварин. Світло згасло!», «Школа чарівних тварин. Повний відпад!»

Ціна: 70 грн

Замовити книгу 

Містер Моррісон – це господар чарівної зоологічної крамниці. Час від часу він заходив до класу міс Корнфілд, і тоді всі учні  затамовували подих: хто ж  нині отримає чарівну тварину? А розпочалося все з Іди та Бенні. Іда отримала лиса Раббата, а хлопчик – чудову черепаху Генрієтту. Бенні знав, як неймовірно йому поталанило: всі однокласники залюбки помінялися б із ним місцями. Цікаво, чи дійде колись черга до Едді?

 

Як написали найпершого листа. Ред’ярд Кіплінґ

Кіплінґ Р. Як написали найпершого листа / Ред’ярд Кіплінґ ; пер. з англ. В. Чернишенка. — Тернопіль : Богдан, 2017. — 24 с. : іл.

 Одна зі знаменитих «Таких собі казок» Ред’ярдаКіплінґа, найперша, у якій юні читачі знайомляться з чудовою печерною родиною – Теґумаєм, Тешумай і їхньою донею Тафі. У казці нам належить разом із непосидючою Тафі написати найпершогоу світі листа. Звісно, завдання це не з легких – у книжці буде багато списів, непорозумінь і добірної багнюки, але врешті листа буде доставлено і прочитано. Як? Дізнаєтеся з книжки!  Книжкою «Як написали найпершого листа» видавництво «Навчальна книга – Богдан» не лише розпочинає видання казкової трилогії Кіплінґа про Теґумайське плем’я, але й дарує читачам неповторні ілюстрації київського художника Володимира Штанка, які було високо відзначено навітьу Кіплінґівському товаристві Великобританії.

Для молодшого шкільного віку.

У сиву давнину жив собі неолітичний чоловік. І був він ні скотом, ні готом, ні кельтом, ні шмельтом, і навіть не дравідійцем. Хоча, мої любі, цілком міг би бути кимсь із них. Він був печерною людиною і мешкав у печері, майже не носив одягу, не вмів читати й писати, та й не особливо прагнув навчитися. І він був цілком щасливий, окрім того часу, коли був голодний. Його звали ТеґумайБопсулай, що означає «Чоловік-що-не-рушає-зопалу», але ми, мої любі, зватимемо його Теґумаєм, для зручності. Теґумаєву дружину звали ТешумайТевіндров, що означає «Жінка-що-забагато-запитує», але ми, мої любі, казатимемо на неї Тешумай, для зручності. Їхню маленьку донечку звали ТафімайМеталумай, що означає «Мале-вреднюче-дівчисько-котрому-слід-би-дати-прочухана», але я буду називати її Тафі. Вона була Теґумаєвою мазункою і маминою мазункою, тож їй насправді не давали й половини того прочухана, на який вона заслуговувала. І вони утрьох жили дуже щасливо.

 

Як ми з татом будували хатинку. Анна Обіолс

 Обіолс А. ми з татом будували хатинку / Анна Обіолс ; перекладач Г. Меламед ; іл. Сабі.  – Харків : Ранок, 2017. – 36 с. ISBN: 978-966-74-8600-6

Книга серії «Разом із татом», яка  з одного боку, заохочуює відносини співпраці між батьком і дитиною, а з іншого – творчість кожної дитини.   Книжка містить історію, написану за такою психологічно грамотною схемою:  дитина малює те, що хоче зробити – і просить тата допомогти. Потім вони разом роблять задумане.

Багато всього цікавого можна зробити разом із татом! Можна побудувати автомобіль, хатинку, човен і навіть ракету! Не уявляєте, як це зробити? Тоді скоріше відкривайте книгу та читайте! А наприкінці книги всі дізнаються, як змінювались та вдосконалювались ці винаходи протягом часу. Цікаво, чи не так?

До серії «Разом із татом» входять книги: «Як ми з татом будували човен», «Як ми з татом будували автомобіль», «Як ми з татом будували ракету», «Як ми з татом будували хатинку».

Ціна: 40 грн

Замовити книгу

Моя мама часто повторює, що я, коли виросту, стану винахідником, тому що я вічно що-небудь вигадую і створюю. Мій тато, якого всі звуть містер Майстер, завжди допомагає мені в ньому. Одного разу я намалював дуже гарну хатинку.

Як ми з татом будували ракету. Анна Обіолс

Обіолс А. Як ми з татом будували ракету / Анна Обіолс ; пер. Геннадій Меламед; Ілюстрації Сабі. – Харків: Ранок, 2017. – 36 с. ISBN: 978-966-74-8598-6

Книга серії «Разом із татом», яка  з одного боку, заохочуює відносини співпраці між батьком і дитиною, а з іншого – творчість кожної дитини.   Книжка містить історію, написану за такою психологічно грамотною схемою:  дитина малює те, що хоче зробити – і просить тата допомогти. Потім вони разом роблять задумане.
Багато всього цікавого можна зробити разом із татом! Можна побудувати автомобіль, хатинку, човен і навіть ракету! Не уявляєте, як це зробити? Тоді скоріше відкривайте книгу та читайте! А наприкінці книги всі дізнаються, як змінювались та вдосконалювались ці винаходи протягом часу. Цікаво, чи не так?

До серії «Разом із татом» входять книги: «Як ми з татом будували човен», «Як ми з татом будували автомобіль», «Як ми з татом будували ракету», «Як ми з татом будували хатинку».

Ціна: 40 грн

Замовити книгу

Одного разу ми з татом вирішили побудувати ракету. Я довго малював різні моделі ракет, доки не вийшла така, що здалася мені найкращою.
– Як тобі, тату? – запитав я.
– Мені дуже подобається, Мартіне.

Кіт, який ходив сам. Редьярд Кіплінг

Кіплінг Р. Кіт, який ходив сам / Редьярд Кіплінг ; пер. Р. Шило ; іл. – Харків : Ранок, 2017. – 24 с. ISBN: 978-617-09-3204-4

Історія дивовижного англійського письменника Редьярда Кіплінга, не залишить байдужим жодну дитину! Колись дуже давно Жінка та Чоловік вперше приручили диких звірів. Дикий Пес, дикий Кінь та Дика Корова стали першими друзями людини. Тільки Кота, самого дикого зі звірів, їм не вдалося приручити. Жінка та Чоловік уклали із Котом угоду, яка це була домовленість та що із цього вийшло, можна дізнатися із книги.

Захопливі пригоди сміливих і винахідливих героїв допоможуть малюкові дізнатися про великі і загадкові закони природи, про вірність та справжню дружбу.

До серії входять: «Ріккі-Тіккі-Таві», «Кіт, який ходив сам»
У серії очікуються: «Слоненя», «Звідки в леопарда п’ятна».

Ціна: 25 грн

Замовити книгу

Кіт порахував п’ять  речей(і вони видалися йому дуже неприємними й кострубатими) і сказав:
– Я ловитиму мишей, перебуваючи в Печері, завжди-завжди-завжди. Однак я все-таки Кіт, який ходить сам, і мені всі місця однакові.

Ріккі-Тіккі-Таві. Редьярд Кіплінг

Кіплінг Р. Ріккі-Тіккі-Таві / Редьярд Кіплінг ; пер. Р. Шило ; іл. Н. Донська. – Харків : Ранок, 2017. – 24 с. ISBN: 978-617-09-3203-7

Історія дивовижного англійського письменника Редьярда Кіплінга, не залишить байдужим жодну дитину! Рікі-Тікі-Таві – молодий мангуст, головний герой оповідання. Під час повені потоком води його забирає від батьків. Отямившись, він опиняється в саду будинку, де живе сім’я англійців. Захистивши їх синна Тедді від отруйної змійки, Рікі-Тікі-Таві відразу ж стає їх другом. Він досліджує будинок і сад, знайомиться з їх мешканцями: птахом-кравцем Дарзі і його дружиною, гігантською белозубкою Чучундрой – і стикається з кобрами Нагом і Нагайною.

Захопливі пригоди сміливих і винахідливих героїв  допоможуть малюкові дізнатися про великі і загадкові закони природи, про вірність та справжню дружбу.
До серії входять: «Ріккі-Тіккі-Таві», «Кіт, який ходив сам»
У серії очікуються: «Слоненя», «Звідки в леопарда п’ятна».

Ціна: 25 грн

Замовити книгу 

Ріккі-Тіккі прокинувся й підскочив, адже мангусити сплять дуже сторожко. – А, це ви, – сказав він. – Ну чого тут хвилюватись? Усі кобри загинули, а якби вони були живі, у вас є я! Ріккі-Тіккі мав право пишатися собою; але він запишався надміру, він охороняв сад, як належить мангусті – зубами й стрибком, кидком й щелепами, так, що жодна кобра не наважувалася поткнутися за ці мури.

 

Теплі промінці. Людмила Ремез

Ремез Л. Теплі промінці / Людмила Ремез. – Київ : Самміт-книга, 2017. – 48 с. ISBN 978-617-7504-14-5

Збірку віршів Людмили Ремез «Теплі промінці» по праву можна назвати першою читаночкою для малят. У своїх творах автор знайомить маленьких читачів із навколишнім світом, спонукає замислюватись над вчинками персонажів. Легкий поетичний стиль та використання звукопису сприяють швидкому запам’ятовуванню тексту, а також розвитку мовленнєвої діяльності. А візуально уявити ці теплі сонячні історії допомогла малятам молода талановита художниця Тетяна Денисенко.

Ціна: 80 грн

Замовити книгу

Кіка-Міка і Гном, що в усьому любить лад. Ліна Жутауте

Жутауте Л. КікаМіка і Гном, що в усьому любить лад / Ліна Жутауте ; пер. з лит. Д. Чередниченка. — Київ : Знання, 2017. — 36 с.: іл. — (Скарбничка). ISBN 978-617-07-0476-4 (укр.)

Кіка-Міка — дівчинка з чудернацьким ім’ям, яку завдяки письменниці Ліні Жутауте знає ледве не кожна литовська дитина. Маленька пустунка відмовляється складати на місце свої речі та іграшки й навіть не здогадується, у яку халепу можна втрапити, якщо цього не робити.

Ціна: 50 грн

artarsenal bookforum publish messe