Читомо > Новини > Зросли премії ім. Лесі Українки за книжки для дітей та юнацтва

Новини

Зросли премії ім. Лесі Українки за книжки для дітей та юнацтва

21.03.2018 0 Автор:

З метою заохочення журналістів, авторів, художників, перекладачів художніх та публіцистичних творів, колективів театру та кіно до створення нових оригінальних творів, уряд збільшив розмір державних премій. Про це повідомляється на сайті Держкомтелерадіо.

Зокрема, збільшено до 20 тис. грн премію імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва. До такої ж суми зросла премія імені Максима Рильського.

Крім цього, премію імені В’ячеслава Чорновола за найкращу публіцистичну роботу в галузі журналістики збільшено з 5 тис. до 20 тис. грн, премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності – з 2 тис. до 10 тис. грн.

Зазначається, що проект постанови «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» підготував Держкомтелерадіо, який здійснює організаційне, інформаційне та матеріально-технічне забезпечення діяльності комітетів з присудження цих премій.

У відомстві пояснили, що виплата премій, як і раніше, забезпечуватиметься за рахунок асигнувань, передбачених Держкомтелерадіо за бюджетною програмою 1701130 «Державні стипендії видатним діячам інформаційної галузі, дітям журналістів, які загинули (померли) або яким встановлено інвалідність у зв’язку з виконанням професійних обов’язків та премії в інформаційній галузі».

Читайте також про переможців цьогорічної премії імені Лесі Українки.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe