Читомо > Новини > В українських літературних музеях пройшов День селфі

Новини

В українських літературних музеях пройшов День селфі

17.01.2018 0 Автор:

Сьогодні українці долучилися до святкування міжнародного дня музейного селфі. Цього року акція пройшла в Україні уже вчетверте.

Учасники флешмобу приходили в улюблені музеї, робили селфі і публікували їх у соцмережах із хештегами #MuseumSelfie та #MuseumSelfieDay.

Найвідвідуванішим сьогодні з літературних музеїв, судячи з виставлених у мережі фото, був Національний музей Тараса Шевченка у Києві.
Також активними були відвідувачі Музею Грінченка Київського університету імені Бориса Грінченка.До акції долучилися й відвідувачі Львівського національного літературно-меморіального музею Івана Франка.Також у флешмобі взяв участь відвідувач Чорнухинського літературно-меморіального музею Сковороди.Відвідувачка Полтавського літературно-меморіального музею Короленка поділилася власним селфі і селфі «з минулого».#MuseumSelfieDay пройшов і в Музеї рідкісної книги НДУ імені Миколи Гоголя.


А також – у Літературному музеї Уласа Самчука, що в Рівному.
Одна користувачка виставила селфі на фоні музейного куточка у бібліотеці-філії Хмельницького, який присвячений життю і творчості Івана Іова.Відвідувач Наукової бібліотеки Львівського національного університету імені І. Франка не стримався і запостив селфі просто із бібліотеки.


Нагадаємо, що нещодавно у мережі з’явився віртуальний Музей Василя Стуса. В експозиції — рукописи, приватні речі, світлини українського поета, а також аудіозаписи його виступів, листи до друзів і колег та різні мистецькі інтерпретації його творів.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe