Читомо > Новини > У Києві з’явилася вулиця Семенка

Новини

У Києві з’явилася вулиця Семенка

20.04.2018 0 Автор:

У Голосіївському районі столиці з’явилася вулиця поета Розстріляного відродження, основоположника і теоретика українського футуризму Михайля Семенка. Відповідне рішення ухвалила Київська міська рада.

Також в Оболонському районі Києва тепер буде вулиця письменниці, дружини Пантелеймона Куліша Ганни Барвінок, а у Солом’янському — поета, дитячого письменника та перекладача Аттили Могильного.

Крім цього, у Голосіївському районі з’являться вулиці піаніста Святослава Ріхтера, археолога і поета, дослідника скіфської старовини Бориса Мозолевського, історика Полонської-Василенко, педагога і публіциста Омеляна Поповича, письменника та педагога Пилипа Морачевського.

На мапі Оболонського району будуть вулиці військового інженера Аманда Струве, політичного і громадського діяча Миколи Плав’юка, родини Костюків, історика Ореста Субтельного та генерала Гандзюка.

У Святошинському районі вулиці носитимуть назви: мовознавиці Олени Курило, мовознавця і педагога Олекси Синявського, організатора і натхненника кобзарського відродження на Кубані Миколи Богуславського, українсько-польського літературного критика, етнографа, письменника та перекладача Антоні Новосельського, письменника, автора трилогії «Незнайко» Миколи Носова та дослідника-краєзнавця, фахівця з історії Києва Михайла Рибакова.

Провулок кінорежисера Дзиґи Вертова та вулиця громадського діяча Юрія Липи з’являться у Дніпровському районі.

Окрім того, депутати Київради уточнили назву вулиці Валентина Отаманського у Голосіївському районі. Тепер вона носитиме назву історика Валентина Отамановського.

Нагадаємо, що восени минулого року у Києві з’явився мурал, присвячений «Contra spem spero» Лесі Українки.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe