Міністр культури Євген Нищук підписав контракт з Тетяною Терен, переможницею конкурсного добору на посаду директора державної установи «Український Інститут книги».
.
«Я радий, що Ви вирішили взяти участь у непростому конкурсі, під час якого відбувалася дуже серйозна боротьба за посаду директора державної установи «Український інститут книги». Було чимало гідних кандидатур на цю посаду, але переконаний, що Інститут книги все ж отримав чудового очільника і на нас чекає багато нових та цікавих проектів», – сказав Євген Нищук під час зустрічі з новообраною директоркою Інституту.
.
.
Також він зазначив, що вивчав представлену пані Тетяною програму розвитку підприємства і зауважив, що вона зачіпає чимало актуальних тем, серед яких він виділив презентацію України на головних книжкових форумах світу, створення грантової системи для молодих авторів та багато іншого.
«Я вважаю, що зараз дуже важливо підтримувати модернізацію спеціалізованих галузей, а надто – книжкову, театральну, музичну та художню», – сказав міністр.
Під час зустрічі були обговорені й майбутні проекти Інституту книги та програма розвитку підприємства, яку запропонувала пані Терен під час конкурсного добору на посаду.
.
.
Згідно запропонованого проекту розвитку підприємства на один та п’ять років, Інститут книги має стати своєрідним майданчиком для постійної комунікації всіх учасників ринку, проводити презентації, семінари, дискусійні клуби та зустрічі. Інститут також має взяти на себе координацію та організацію участі України в головних книжкових форумах світу, а також ініціювати створення нових літературних медіа – сучасного літературного часопису, каталогів з українськими новинками тощо.
На думку нової директроки, Інститут за допомогою промоції і медіа ресурсу має активно пропагувати українські бібліотеки не як книгозбірні, а як сучасні хаби.
Тетяна Олександрівна Терен – українська журналістка, кураторка книжкових проектів та літературних програм. Закінчила відділення журналістики Харківського національного університету ім. В. Каразіна.
.
.
Працювала у літературному журналі «Березіль», ведучою авторського проекту «Книжковий кошик» та ініціювала соціальний проект «Книжкові сходини». З 2011 по 2013 роки працювала керівником прес-офісу видавництва «Грані-Т», з 2013 року стала шеф-редактором проекту про українські бібліотеки «Простір ідей», 3 2014 по 2015 роки працювала на телебаченні, у 2015-2016 працювала випусковим редактором «Української правди. Культура».
У 2017 році координувала Українську програму та курувала фокус-тему фестивалю «Книжковий Арсенал», окрім цього координувала літературні програми «Культурного проекту (2013) та PinchukArtCentre (з 2014 року).
Раніше повідомлялося, що у Міністерстві культури оголосили дев’ятьох претендентів на посаду директора Українського інституту книжки, серед них як літературознавці, письменники, чиновники, громадські діячі, так і чиновники зі стажем.
Кандидатами стали: Ростислав Семків, Олексій Кононенко, Тетяна Терен, Василь Кузан, Олег Хома, Оксана Герасимова, Аліна Акуленко, Анатолій Мураховський та Володимир Даниленко.
Переможця обирала конкурсна комісія, яка визначалася за посередництвом жеребкування. До її складу ввійшли: Богдан Іван Володимирович, Залевський Вадим Євгенович, Красовицький Євген Олександрович, Пучков Андрій Олександрович, Сінченко Олексій Дмитрович і Татух Уляна Юріївна.
Читайте також: Хто стане директором Інституту книги
Найкращий лайк — це 30 гривень))
Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.
Спасибі.
Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook