Читомо > Видане > Подарунок до свята: «Ой, Лише, або З чим їдять вундеркіндів?»

Видане

Подарунок до свята: «Ой, Лише, або З чим їдять вундеркіндів?»

19.12.2014 0 Автор:

Якби Читомо було Святим Миколаєм, то сьогодні кожен із вас знайшов би під подушкою книжку. Але ми не такі святі, тож дива полишимо на Миколая, а самі спільно з видавництвом «Електрокнига» подаруємо вам PDF-версію дебютної книжки Валентини Захабури «Ой, Лише, або З чим їдять вундеркіндів?». Попри те, що це перша книга авторки, вона встигла потрапити до довгого списку «Рейтингу критика», а отже чекає на прочитання. Електронна версія буде доступна лише впродовж 19-20 грудня.

Валентина працює у дитячій бібліотеці, а значить, добре орієнтується в дитячих смаках на веселі історії. Іван Андрусяк уже давно зарекомендував себе як головний літературний редактор дитліту. Відома і впізнавана художниця Катерина Слонова створила класні графічні аплікації та інші ілюстрації не до однієї книжки. Антон Санченко – видавець і водночас письменник, – сповідує філософію піксельних книжок і старанно досліджує їхню долю на українському ринку. Словом, усе спонукає до того, щоб терміново завантажити результат їхньої роботи.

До речі, закликаємо прочитати останній розділ, «Про проект “Електрокнига”», що, ймовірно, допоможе появі нових хороших книжок.

«Ой, лише, або З чим їдять вундеркіндів»

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe