Читомо > Фетиш > Сервіс: українська версія Google Play Books

Фетиш

Сервіс: українська версія Google Play Books

07.10.2014 0 Автор:


Минулого тижня сервіс Google Play Books став доступним і на території України. Читомо вирішило перевірити переваги гуглівської інтернет-книгарні.

Сервіс Google Play Books тепер і в Україні

Асортимент

Сервіс має досить зручний і зрозумілий інтерфейс. Видання відсортовано за жанрами (їх 11) та розділами (їх 17). Книжки українських видавництв представлені лише у чотирьох розділах – «Популярні в Україні», «Світові бестселери», «Новинки художньої літератури» та «Новинки документальної літератури», більшість із пропозицій видані у Клубі сімейного дозвілля.

Перелік популярних в Україні очолюють книжки Макса Кідрука, Ірени Карпи і Юрія Іздрика. Серед безкоштовних книжок в українській версії сервісу: класична художня, прикладна літератури, книжки на релігійну тематику, ділові журнали – усе видано переважно в РФ.

Сервіс Google Play Books тепер і в Україні

Особливості використання контенту

Отримати доступ до книжок Google Play Books можна через веб-сервіс або ж Android та iOS-додатки. Ясна річ, що при цьому треба мати аккаунт Google.

До розділу «Мої книги» потрапляють усі видання, придбані користувачем. Сюди також можна завантажити й свої книжки у форматі PDF та EPUB з комп’ютера або Google Диска (максимально 1000 файлів).

Сервіс Google Play Books тепер і в Україні

Користувач може переглядати безкоштовні фрагменти платних книжок, а потім додавати ці уривки до своєї бібліотеки.

Для того, щоб придбати видання, потрібно мати обліковий запис Google Wallet. Для завантаження безкоштовних книг без нього теж не обійтися. Що цікаво, через веб-браузер на ноутбуці зареєструвати звичайну українську розрахункову картку не вдається (в переліку для реєстрації серед пропонованих країн України немає), але через додаток Google Play Books на Android (у нашому випадку це був смартфон) зробити це можна, до того ж, зареєструвавшись за допомогою згаданого додатку, купувати й завантажувати безкоштовні книги потім можна і на ноутбуці.

На багатьох ресурсах в описах української версії Google Play Books йшлося про синхронізацію з усіма пристроями, на яких використовується цей сервіс. Синхронізація справді працює, дозволяючи переглядати завантажені книги на різних девайсах (до того ж, зберігається навіть сторінка, на якій ви закінчили читати), збережені фрагменти платних видань, закладки, нотатки тощо.

Ввійшовши до Google Play Books через веб-браузер, у розділі «Мої книги» є вкладка «Взяті напрокат», однак знайти видання, які можна було почитати таким чином нам не вдалося.

 Детальніше про користування сервісом можна дізнатися тут.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe