Читомо > Дайджест > Знижки на книжки: Black Friday в українських видавництвах і книгарнях

Дайджест

Знижки на книжки: Black Friday в українських видавництвах і книгарнях

25.11.2016 0 Автор:

Black Friday (Чорна п’ятниця) –  п’ятниця після Дня подяки у США. З неї починається традиційний різдвяний сезон розпродажів. Звичай влаштовувати розпродажі в цей день встановився ще в XIX столітті, а термін «Чорна п’ятниця» з’явився в 1966 році і спочатку використовувався в основному на Східному узбережжі США.

У Чорну п’ятницю магазини відкриваються дуже рано – близько 5 ранку, а деякі найбільші торговельні мережі – навіть опівночі. Першим покупцям пропонуються серйозні знижки – від 50 до 80%.

Нещодавно цю традицію активно використовують як маркетингову акцію і в Україні. Читомо пропонує огляд видавництв та книжкових крамниць, що пропонують сьогодні знижки на книжки.

В «Основах» лише один день, 25 листопада, з 10:00 до 19:00 діє знижка 50% на всі видання в офісі видавництва. Окрім того, для покупців обіцяють подарунковий купон у Розумну каву (дві за ціною одної). У «Родоводі» вирішили зробити знижки 50% на замовлення на сайті й в офісі. Участь в акції беруть усі видання.

Українська книгарня «Смолоскип» та bookolyky.com.ua дарують 50% знижки на книжки видавництва «Смолоскип». Видавництво «Vivat» вирішило влаштували чорні вихідні. Протягом трьох днів, з 25 до 27 листопада, на сайті видавництва знижки від 10 до 50%.

А у «Нашому форматі» вирішили почати чорну п’ятницю ще у середу, а завершити у суботу. У книгарні акція триває до суботи, 26 листопада, включно. Знижки 50% на аудіокнижки, до 44% на книжки, 30% на всі товари із розділу «Символіка», 30% на всю музику.

book-sales-the-friends-of-the-joshua-hyde-public-library-to8mEN-clipartclipartkid.com

«Чорна» п’ятниця на сайті «Видавництва Анетти Антоненко» триватиме з 00:00 годин до 24:00 25 листопада. Ви зможете придбати усі друковані книжки за акційною ціною, на 30% нижче, а відправляти видання будуть уже в суботу, 26 листопада. Усі книжки видавництва «Люта справа» протягом 25-27 листопада 2016 року будуть продаватися на 25% дешевше.

Видавництво «Артбукс» пропонує знижки в магазині та на сайті, ціни знижені до -35-50%, але кількість акцій них примірників обмежена. На сайті видавничої групи КМ-букс на 20% зменшилися ціни на всі книжки. Знижка діятиме до 23:59.

Інтернет-магазин Yakaboo пропонує сьогодні знижку 25% на 100 найпопулярніших книжок осені, 20% на дитячу, жіночу та наукову літературу.

А книгарня «Моя книжкова полиця» обіцяє завтра чорну каву і яскраві знижки. На всі книжки  мінус 13% на все та  дисконтна картка кожному покупцеві. А також у книгарні сформували подарункові набори. У Книгарні#1 і Довженко книги. кава. кіно знижка 30% на усі книжки видавництва Фоліо.

«Red Wooden Flag» влаштували чорну п’ятницю в магазині на Etsy. «Kyiv Style» пропонує знижку 100 гривень на усі блокноти. Проект «BookLover» знизив удвічі ціни на усі блокноти, листівки, постери, наліпки і закладки. 25 листопада, з 00:00 до 23:59, діє знижка 50% на всі онлайн-замовлення. Zakrtka пропонує знижки  на чорні блокноти. «Добра листівка» приймає передзамовлення на набір із 43 нових листівок зі знижкою 33%.

 

Чільне зображення hellojoburg.co.za

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe