28-29 квітня, в просторі Plivka, на вулиці Васильківська 1, відбудеться третій фестиваль ручного друку, ПРИНТ ФЕСТ 3/100. Більше сорока художників-принтмейкерів з України та не тільки зберуться на маркет сучасного естампу. Потусоватися, поспілкуватися напряму з глядачами та продемонструвати, як виглядає сучасний принт.
Воркшопи
У межах фестивалю щорічно відбуваються безкоштовні воркшопи з різних технік друку. Гості фестивалю можуть спробувати надрукувати власноруч вирізаний лінорит, напринтувати ситодруком на спині друга та спробувати літографію на камені.
Цього року за лінорит та гравюру на картоні відповідає EtchingRoom1, літографський станок повезе Літографська майстерня 30, воркшопи зі створення зінів проводитиме бібліотека 665.
Виставка ілюстрацій від клубу Пікторик
Спільно з ПРИНТ-ФЕСТом, клуб ілюстраторів Пікторік презентує серію робіт, присвячену темі тілесності. Виставка одночасно працює і з сучасною ілюстрацією, і з тиражною графікою, члени та членкині клубу Пікторік роблять друкований ситодруком проект.
Маркет
Маркет поєднає принтмейкерів не тільки з Києва, а й з усієї України. Станкові графіки, дизайнери й вуличні художники продаватимуть принти в межах маркету. Можливість побачити градієнт принтів, від класичної станкової графіки, до проектів на перетині ручного друку та фешену або сучасного мистецтва.
Аукціон
Принт фест 3/100 разом з «Літографською майстернею 30» робить вже другий аукціон «Цена печати». Найдемократичніший аукціон мистецтва, де початкова ціна лота варіюється від 30 до 300 гривень, а крок ставок від 25 до 50. Проте кінцевий результат може вас здивувати, адже аукціон – доволі азартна історія!
Зіно-Зона
В Зіно-Зоні можно буде почитати/погортати/понюхати найсвіжіші зіни від 665library. В цій зоні мова йтиме про тактильність, фетиш, авторську книжку, види, форми та функції зінів. Поспілкуватися з авторами, подивитися, що з’явилося нового в українському самвидаві та купити книжечок.
Атмосфера
Творча свобода, відчуття комьюніті, та купа візуальних вражень. Можливість поспілкуватися з художниками напряму, без посередника, у вигляді галереї, екрану монітору, крамниці тощо. Неймовірна локація колишнього архіву, повністю переосмислена проектом plivka, вже другий рік поспіль є партнером фестивалю і створює велику частину атмосфери. Ну і звісно, на фестивалі буде шалено смачна їжа та крута музика.
Читайте також: Обрали найкращі книжкові проекти Ukrainian Design: the Very Best of 2017
Найкращий лайк — це 30 гривень))
Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.
Спасибі.
Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook