Читомо > Book Art > Закоханим присвячується: 5 незвичайних Камасутр

Book Art

Закоханим присвячується: 5 незвичайних Камасутр

14.02.2014 0 Автор:

Створення Камасутри більшість вчених відносять до першої половини 1 тис. н. е. Складно уявити, що книга про тілесну насолоду й кохання Стародавньої Індії широкому загалу стала відома лише у другій половині XX століття. Адже до 1963 року Камастура була поза законом в самій Великобританії, проте відтоді – переклади на сотні мов, тисячі інтерпретацій під вигадливими обкладинками. Зараз у книжкових крамницях ви знайдете книгу кохання на будь-який смак. Спеціально до Дня закоханих Читомо підготувало добірку незвичайних Камасутр.

1. Purple Ronnie’s Little Kama Sutra 

51RBLkL5ORL._SX385_

Англійське видавництво Boxtree спеціалізується на шир споживі: серед друкованого тематичного ряду джеймсбондів, його жінок, бікіні-дієт та книг-що-змінять-ваше-життя є також і серія Purple Ronnie’s Little Books, яка передбачена для любителів подарунків на всі випадки життя. День Матусі? То бігом купуйте Purple Ronnie’s Little Book for a Lovely Mum. Євро 2012? Purple Ronnie’s Little Book of Football ідеально підійде і для дорослого мужчини. З’явився об’єкт жадання? Будь ласочка – Purple Ronnie’s Little Book of Poems to say I Love You.

«Найпікантніша» книга серії – Purple Ronnie’s Little Kama Sutra. Це, за словами автора, його (але дуже груба і небуквальна) інтерпретація відомого твору надзвичайно розумної людини, яка вигадала і намалювала безліч способів злягання.

kama004

 

kama003

Говорити тут нема про що – треба дивитись. Щоправда, попередньо ми застерігаємо: ані Читомо, ані видавництво BoxTree не несе відповідальності за ваше життя та здоров’я під час робіння цього за наведеними інструкціями, намальованих художником, поетом а автором листівок Андре Ґільсом.

kama002

 

 

Загалом книга містить 22 пози. Кожна має дві рейтинг-шкали: складність виконання і задоволення. Подекуди змушує задуматись, чи варте воно тих зусиль.

kama007

2. Kama Sutra by Malika Favre

Французька ілюстраторка британського походження Малика Фавр (Malika Favre) створила 7 літер, у яких зобразила найпопулярніші пози з Камасутри.

Kama5

Пізніше із видавництвом Penguin Books цю концепцію вона розвинула в художній альбом.

a-f819fa0885ba502371b07965c4882af2

kama26_11

kama-sutra-malikafavre-

3. Камасутра після одруження

Після перегляду цієї Камасутри, можливо, вам ніколи не захочеться одружуватись. Ілюстрації Саймона Річа і Фарлі Каца зроблені в стилі графіки Стародавньої Індії, проте з новим акцентом.

k2

11102013120000232935487k5

32

Married-Kama-Sutra-8

kamasutra-1

Married-Kama-Sutra-07-685x615

4. Поп-ап видання

Тим часом на Заході популярністю користуються поп-ап Камасутри з об’ємними й рухливими елементами.

biederstaedt_comeplay04

Так 2004 року вийшло видання Кейта Фінча, у якому використані ілюстрації з Стародавньої Індії, уривки древнього тексту й найголовніше – 6 поп-арт картин, які оживлюють мало не акробатичні пози.

А видавці цієї поп-ап книги випустили її спеціально до Дня Святого Валентина. У ній всього 12 сторінок і 10 карколомних поз для коханців. Хоча книга має чітке вікове обмеження – до 21 року, проте, судячи з форумів, її основні читачі – це школярі.

Sex-pop-up-book-Coco-de-Mer-5

Sex-pop-up-book-Coco-de-Mer-2

5. Камасутра по-українськи

І на десерт – ілюстрації художниці Тетяни Шевченко в найкращих українських традиціях. 26 малюнків хоч поки що не об’єдналися у один видавничий проект, але були представлені на книжковій виставці.

 

 1141

11371

1142

1144

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe