Читомо > Book Art > На всі випадки життя

Book Art

На всі випадки життя

01.11.2009 7 Автор:

Англійське видавництво Boxtree спеціалізується на ширспоживі – здебільшого народжує жанрово-непомітну літературу в яскравих обкладинках. Такі видання користуються популярністю: і  розуміння оригінальності цілком задовільняє, і коштує недорого. Не книжка – мрія.

Серед друкованого тематичного ряду джеймсбондів, його жінок, бікіні-дієт та книг-що-змінять-ваше-життя є також і серія Purple Ronnie’s Little Books, яка передбачена для любителів подарунків на всі випадки життя. День Матусі? То бігом купуйте Purple Ronnie’s Little Book for a Lovely Mum. Євро 2012? Purple Ronnie’s Little Book of Football ідеально підійде і для дорослого мужчини. З’явився об’єкт жадання? Будь ласочка – Purple Ronnie’s Little Book of Poems to say I Love You. Тощо, тощо, тощо.

“Найпікантніша” книга серії – Purple Ronnie’s Little Kama Sutra. Це, за словами автора, його (але дуже груба і небуквальна) інтерпретація відомого твору надзвичайно розумної людини, яка вигадала і намалювала безліч способів робіння цього.

Говорити тут нема про що – треба дивитись. Щоправда, попередньо ми застерігаємо: ані Читомо, ані видавництво BoxTree не несе відповідальності за ваше життя та здоров’я під час робіння цього за наведеними нижче інструкціями.

kama002

kama004

Загалом книга містить 22 пози. Кожна має дві рейтинг-шкали: складність виконання і задоволення. Подекуди змушує задуматись, чи варте воно тих зусиль.

kama003

kama005

Під маскою Пурпурового Ронні (колір якого все ж лишається загадковим) ховається поліфункціонал Андре Ґільс, художник, поет та автор листівок. Скільки Ронні-книг він намалював, нам підрахувати не вдалося, бо цілком ймовірно, що зараз у британаських друкарнях на довжелезних конвеєрах злітають прямо до відділу експедиції чергові блоки паруючої “ронятинки”.

kama006

І хоча продуктивнісь Ґільса трохи бентежить, не можна сказати, що його кишенькові видання гидкі та нехороші. Навпаки, серед них є купа добрих книжок-картинок. Просто туманним альбіонцям варто обережніше їх дарувати, або ж купувати для власних колекцій мініатюрних видань, підбірок незвичайних книжок або ілюстрованих зібрань.

kama007

Зрештою, популярна література – потужний вплив на споживача. Спершу він купує подарункові книжки Пурпурового Ронні, жартує його жартами та зізнається у коханні його віршами. А потім, можливо, починає розуміти, що може сам намалювати вітальну листівку, і скласти хай дурацький, але дуже щирий вірш про кохання.

irkopupirko

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Комментарі читачів:

 1. Оксана Хмельовська
  02.11.2009 в 1:27 pm

  Це Іра присвятила мені)))

 2. Женька
  03.11.2009 в 12:35 am

  Крута книжка! Особливо сподобалася заувага про її “жанрову непомітність” 🙂 Це продовження серії Kamasutra of reading :))) Відчувається суспільний інтерес до такого формату творчості, бо вже починає вибудовуватися цілий напрямок еротичних сміхо-коміксів. Кохаймося творчо!:)

 3. Машуня :)
  06.11.2009 в 11:00 pm

  кумедно і позитивно!

 4. гелла
  07.11.2009 в 8:55 pm

  нам бракує таких книжок, правда?

 5. irkopupirko
  07.11.2009 в 9:04 pm

  думаю, так
  бракує навіть не так книжок, а мммм халамидництва якогось
  загального

  Сподіваюсь, Комісія з МОРАЛІ не спепелить Читомо за ці картинки.
  Хоча автор, певно, вже давно за ґратами

 6. Любов
  29.11.2009 в 3:08 am

  Пурпурный Ронни вызывает много воспоминаний 🙂 Я когда-то на корабле плывущем во Францию купила милый кошелёчек с изображением человечка в неестественной позе и подписью: “Моя задница”:) Он долго служил мне верой и правдой пока его не стыбрили в картотеке библиотеки Максимовича, во время того как я нырнула в очередной ящик с каталожными карточками. Вот такая вот задница, в библиотеках расслаблятся нельзя! 🙂
  А книжечка чудесная, очень милые рисуночки у него:)

 7. jane right
  18.12.2009 в 12:33 pm

  а где же “жаба на скале”? Х)

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe