Читомо > Новинки до Форуму видавців–2017 > Бізнесова книга

Бізнесова книга

Переможець. Джек Велч, Сьюзі Велч

Велч Дж., Велч С. Переможець / Джек Велч, Сьюзі Велч ; пер. з англ. Т. Заволоко. — Київ : Наш формат, 2017. — 320 с. ISBN 978-617-7388-71-4

Після виходу на пенсію легендарний керівник «Дженерал електрик» Джек Велч вирішив поспілкуватися з менеджерами з усього світу. Під час конференцій у різних країнах — від Мексики до Китаю — десятки тисяч керівників атакували його запитаннями. Як звільнити працівницю, яка усім подобається, але погано виконує роботу? Відповідь на яке одне запитання під час співбесіди може найкраще охарактеризувати кандидата? Як отримати підвищення? Чому варто по-різному винагороджувати людей на однакових посадах? Відповіді Джека Велча, а також реальні історії про його правильні рішення й помилки лягли в основу книжки «Переможець», яку він написав у співавторстві з дружиною.

Ціна: 185 грн

Замовити книгу 

Кожен керівник мусить передбачати майбутні події та бути далекоглядним, але хороші лідери повинні мати особливу здатність відчувати несподівані зміни. У бізнесі найкращі керівники в жорсткому конкурентному середовищі мають шосте чуття, яке реагує на зміни ринку, а також аналізує наявних конкурентів та нових учасників. Пам’ятайте, отримавши посаду керівника, ви не здобули корони, вам дали відповідальність, щоб виявити найкращі риси в інших людях. Для цього ви мусите завоювати довіру серед працівників. І доки ви будете демонструвати відвертість, вони вас поважатимуть і залишатимуться відданими

Мислення швидке й повільне. Деніел Канеман

Канеман Д. Мислення швидке й повільне / Деніел Канеман ; пер. з англ. М. Яковлєва. — Київ : Наш формат, 2017. — 488 с.  ISBN 978-617- 7279-18-0

Зазвичай ми вважаємо, що діємо раціонально. Але чи справді це так? На основі досліджень із когнітивної та соціальної психології Деніел Канеман розкриває таємниці роботи людського мозку, описує неусвідомлені упередження, властивості інтуїтивного та усвідомленого мислення, роль емоцій в оцінних судженнях. Без цих знань ви ризикуєте зробити неправильний вибір у магазині, інвестувати в неуспішні проекти й загалом приймати неправильні рішення. «Мислення швидке й повільне» навчить вас ефективно користуватися обмеженим ресурсом уваги, ухвалювати рішення в умовах невизначеності й удосконалювати власні судження. Утім книжка не є сухою інструкцією з експлуатації мозку. Це психологічна драма з двома дійовими особами у вашій голові — інтуїтивним та усвідомленим мисленням.

Ціна: 255 грн

Замовити книгу 

Про таємне мислення

…Свідомість помічає лише деякі активовані ідеї; основна частина роботи асоціативного мислення відбувається приховано, ніби потай від нашого свідомого «я». Думку про обмежений доступ до власного розуму, звичайно, прийняти важко, адже вона не відповідає нашим відчуттям. Однак це правда: ми знаємо про себе набагато менше, ніж нам здається.

Про самоконтроль

Якщо занадто перейматися тим, як ви виконуєте завдання, результати його виконання будуть гірші, ніж коли ви цим не перейматиметеся, адже ваша короткострокова пам’ять буде зайнята зайвими тривожними думками. Висновок очевидний: самоконтроль потребує і уваги, і зусиль».

Лідер без титулу. Робін Шарма

Шарма Р. Лідер без титулу / Робін Шарма ; пер. з англ. Н. Лавської. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 232 с. ІSBN 978-617-7489-61-9

Багато хто з нас проводить найкращі дні свого життя ніби в комі, не цілком усвідомлюючи, що в цьому житті по-справжньому важливо – повністю реалізувати свій потенціал, ставши лідером для самого себе. А потім – допомогти іншим повною мірою реалізувати їхній потенціал і зробити світ затишнішим. Зробити це нам допоможуть п’ятеро вчителів героя нової книги Робіна Шарми, фактичного продовження знаменитого “Монаха, який продав свій “феррарі”.

Ціна: 100 грн

Замовити книгу 

Навіть якщо покликання людини в тому, щоб бути двірником, вона повинна підмітати вулиці так, як Мікеланджело малював, Бетховен писав музику, а Шекспір — сонети. Вона має підмітати вулиці так добре, щоб усі мешканці неба і землі згодом сказали: «Тут жив видатний підмітальник, який чудово робив свою роботу».— Мартін Лютер Кінг

Найчастіше люди втрачають свою могутність, думаючи, що у них її взагалі немає.— Еліс Вокер

— Я вшановую тебе і всіх інших воїнів, які пішли заради всіх нас на такі великі жертви, Блейку. Ти вів жорстоку боротьбу за те, щоб ми були вільними. Мені важко навіть уявити, через що ти пройшов. Але я хочу висловити тобі мою найглибшу вдячність. Я сильнолюблю Америку. І ти разом із тими, хто воював пліч-о-пліч з тобою, оберігаєте нашу свободу. І забезпечуєте нашу міць. Тому я дякую тобі.

Я не знав, що сказати. Хоча я повернувся з війни ба­гато років тому, мені досі здавалося, що я все ще там. У жорстоких боях мій інстинкт виживання загострився і це допомогло мені залишитися живим. Я відгородив­ся від більшості своїх емоцій і зберігав крижаний спо­кій, а дні спливали мимо. Я заблокував більшість сво­їх спогадів і жив в отупінні, просто марнуючи час. І я нікого не підпускав до себе занадто близько. Тим, хто наближався, я тільки завдавав болю. Або вони завда­вали болю мені. Але ця екзотична красуня, яку я бачу вперше в житті, висловлювала мені свою подяку в цьо­му шикарному готельному номері. Вона нагадала мені, що ті роки мого життя, які я віддав службі своїй країні, були не марними, а дуже цінними. Я відчув гордість. І щастя.

 

Ніколи не здавайтеся! Дональд Трамп, Мередіт Маківер

Ніколи не здавайтеся! / Дональд Трамп, Мередіт Маківер ; пер. з англ. В. Калини. — Київ : Видавнича група КМ-БУКС, 2017. — 184 с.  ІSBN 978-617-7489-87-9

«Я вірю, що все неможливе — цілком реальне, якщо бути готовим до тяжкої праці й усвідомлювати, що будь-яка перешкода може відкрити новий горизонт можливостей», — Дональд Трамп. 

За час багаторічної підприємницької кар’єри Дональд Трамп пізнав як карколомний успіх, так і нищівні невдачі. У цій книзі найвідоміший бізнесмен світу щиро розповідає про найсуворіші виклики долі, найбільші програші й тернистий шлях до мети. Увесь цей досвід американський мільярдер використав на свою користь, свідченням тому є обрання його на найвищу посаду США.

Ціна: 125 грн

Замовити книгу

  1. Почніть діяти. Якщо ви хочете стати учасником процесу, не варто спостерігати здалеку. Поставте перед собою мету і зосередьтеся на ній. Запишіть її. Наразі існує чимало доказів того, що записана мета набагато ефективніша за ціль уявну, навіть за умови, що ви дуже добре — зокрема, як я, — тримаєте її у голові. Думайте про головні цілі якомога частіше — складайте план дій на день, на рік, на все життя, і обмірковуйте (або продивляйтеся) їх щоденно. Це допоможе вам бути зосередженим. Багато хто не усвідомлює, що стрес — це брак зосередженості, тому, опанувавши це вміння, ви зможете контролювати негативні емоції.
  2. Зробіть свою справу. Звісно, говорити — не робити, адже саме на цьому етапі на вас очікує чимало перешкод. Будьте готовими їх долати, бо саме проблеми та випробування наближають вас до мети. Із таким ставленням до життя ви не станете жаліти себе, коли вас спіткає чергова невдача. Натомість ви скажете: «Нічого дивного, так і має бути». Зосередьтеся на результаті, і всі ймовірні негаразди стануть такою ж звичною складовою життя, як схід чи захід сонця.

Україна-2030. Доктрина збалансованого розвитку

Україна-2030. Доктрина збалансованого розвитку / колектив авторів. — Львів : Кальварія, 2017. — 164 с. ISBN 978-966- 663-392- 0

Друге, оновлене, видання новинки-2017, з сучасною інтегральною обкладинкою. Особлива книжка для політиків і бізнесменів, державних діячів і студентів та всіх, хто зацікавлений в якісних змінах країни.
У цій книжці вперше пропонуються конкретні терміни запуску та реалізації механізмів збалансованого розвитку принципово нової траєкторії економічного зростання України до 2030 року — Доктрина збалансованого розвитку «Україна-2030» та механізми її реалізації найближчі 10-15 років.
Як відзначив арт-критик Ігор Бондар-Терещенко, у цій книжці … демонструється цілком мистецька техніка східного ґатунку з успішної реалізації всіх механізмів збалансованого розвитку України. Щодо «східної» тактики – це дослідження провідними науковими інституціями кількості тієї самої субстанції, яка налипла на гілки, крила і колеса прогресу (і це, здається, не сніг). Всього нам запропоновано шість основних гальмівних факторів, усунення яких створить умови для економічного стрибка України. Після чого створено нову Доктрину курсу на економіку розумного і збалансованого зростання, і вже далі запропоновано сценарій конкретних інноваційних дій. Вони теж цілком східні, безжальні, гострі та напрочуд творчі, як має бути у другому, наразі «мистецькому», підході до економічної реальності.
Тобто після виявлення зайвих вад, хиб і гальмівних факторів треба спритним порухом владної руки скульптора відсікти їх від «інноваційного» тіла України, залишивши на розгляд її народу-населення-електорату чистий продукт – скульптурну, тобто витончену, вишукану і економічно вигідну модель Нової України. На подіум її вихід заплановано на 2030-й рік.
Представлена Доктрина дає відповіді на запитання: Чого ми хочемо досягти у 2030 році? Якою буде економічна система світу у майбутньому? Якими є сильні сторони національної української економіки? Якими мають бути параметри національної української економіки для економічного стрибка? Які сценарії розвитку дає нам форсайт-методологія? Що таке модель збалансованого розвитку України? Якими мають бути горизонти збалансованого розвитку України? Які результати ми очікуємо внаслідок реалізації цієї моделі? В який спосіб і за рахунок яких механізмів Україна зможе здійснити амбітний цивілізаційний стрибок? Яким має бути інструментарій оцінювання соціально-економічних результатів у досягненні горизонтів збалансованого розвитку України?
Постановку й відповіді на ці запитання здійснила дослідницька команда провідних українських університетів, проаналізувавши значні обсяги даних соціально-економічного розвитку країн світу, синтезувавши наявний методологічний інструментарій рейтингового оцінювання, розроблений експертами ООН, Світового банку, Всесвітнього економічного форуму в Давосі, а також спираючись на сценарії проекту «Форсайт 2016», які побудовані колективом експертів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Ціна: 250 грн

Актуальність Доктрини зумовлена відсутністю в Україні цілісного документу, де були б визначені
стратегічні цілі і пріоритети соціально-економічного розвитку держави з урахуванням, з одного боку,
національних інтересів і наявного потенціалу, а з іншого – глобальних викликів і трендів розвитку
світу. Доктрина формулює стратегічні й тактичні задачі економічного прориву України та механізми їх
досягнення в контексті мегатрендів світового розвитку, виходячи з концепту людиноцентризму.

ПРОЦЕСИ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ – ЦЕ ПИТАННЯ КУЛЬТУРИ, ЦИФРОВІ ТЕХНОЛОГІЇ – ЦЕ ПИТАННЯ КУЛЬТУРИ,
СОЦІАЛЬНІ ЗМІНИ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ ІДЕНТИЧНОСТІ – ЦЕ ПИТАННЯ КУЛЬТУРИ.
ВІДНОСИНИ З УСІМА МІЖНАРОДНИМИ СУБ’ЄКТАМИ, ПИТАННЯ СПІВТОВАРИСТВА, НАЦІОНАЛЬНОГО
ДІАЛОГУ – ЦЕ ВСЕ ПИТАННЯ КУЛЬТУРИ.

Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір. Річард Талер, Кас Састейн

Талер Р., Састейн К. Поштовх. Як допомогти людям зробити правильний вибір / Річард Талер, Кас Састейн ; пер. з англ. О. Захаренко. – Київ : Наш формат, 2017. –  312 с., ISBN 978-617-7388-65-3

Приймати рішення – це наче шукати потрібні двері у закручених коридорах багатоповерхового будинку. Тому й не дивно, що ми часто опиняємося не там, де хотіли б. Щоб вирішити цю проблему, Талер і Санстейн пропонують концепцію поштовхів, або наджів. Це м’який спосіб вплинути на вибір людини, не вдаючись до маніпуляцій, заборон чи наказів. З їхньою допомогою можна сприяти розумним покупкам та інвестиціям, економії електроенергії, безпеці на дорозі, вживанню здорової їжі та багатьом іншим корисним речам. Тобто підштовхнути людину до «правильних» дверей, зберігаючи свободу вибору кожного.

Ціна: 140 грн

Замовити книгу

Оцінка та емоційне забарвлення тісно пов’язані з доступністю і також відіграють важливу роль. Ви швидше повірите у ймовірність землетрусу, якщо особисто його пережили, ніж якщо прочитали про нього в тижневику. Отже, відомі й легко уявлювані причини смерті (наприклад, торнадо) часто отримують завищені оцінки ймовірності, а не зовсім відомими причинам (приміром, напади астми) дають низькі оцінки, навіть якщо вони трапляються значно частіше (різниця сягає двадцятикратної величини). До того ж нещодавні події мають більший вплив на нашу поведінку і страхи, ніж ті, що відбулися раніше. У всіх цих доволі доступних прикладах автоматична система гостро реагує (навіть надто гостро) на ризик, не вдаючись до жодних таблиць з нудною статистикою.

Перевага. У чому сила корпоративної культури. Патрік Ленсіоні

Ленсіоні П. Перевага. У чому сила корпоративної культури / Патрік Ленсіоні ; пер. з англ. О. Ломакіної. –  Київ : Наш формат, 2017. –  224 с.  ISBN 978-617-7513-29-1

Патрік Ленсіоні описує, як корпоративна культура може стати найбільшою перевагою будь-якої компанії. Ця ідея проста, доступна й не потребує великих витрат. Але саме вона забезпечує потрібне середовище для розвитку стратегії, обігу фінансів, ефективної роботи маркетингу й застосування технологій. У книжці автор наводить практичні поради та приклади з досвіду різногалузевих компаній, із якими він працював. Ленсіоні розповідає, як створити згуртовану команду менеджерів, мотивувати працівників, разом досягати спільної мети й навчитися бути відвертими одне з одним.

Ціна: 140 грн

Замовити книгу 

Єдина значна перевага, яку може здобути компанія, – це оздоровлення. Однак попри те, що ця ідея проста, не потребує жодних затрат і доступна всім охочим, більшість керівників не зважають на неї. Така думка є вихідним положенням пропонованої книги – не кажучи вже про мою професійну діяльність – і я цілком певен, що це правда. Якщо це звучить безглуздо – дарма. Зрештою, чому все ж таки розумні люди не зважають на дієві та легкодоступні засоби? Я нарешті отримав відповідь на це запитання 28 липня 2010 року.

Бути босом – легко. Бувай, неефективний менеджменте! Брюс Тулґен

Тулґен Б. Бути босом – легко. Бувай, неефективний менеджменте! / Брюс Тулґен ; пер. з англ. І. Савюк. — Київ : Наш формат, 2017. — 176 с. ISBN 978-617-7513-30-7

Бути босом ? для когось мрія чи мета, а для когось постійний тиск і тягар відповідальності. Адже хороший бос має постійно спілкуватися з підлеглими, ставити їм завдання, роз’яснювати очікування, вимагати звітів, оцінювати якість роботи, винагороджувати й карати — тобто керувати, керувати, керувати. Як же знайти для цього час? Де набратися відваги для розмов про найдрібніші деталі роботи з працівниками сам на сам? Із чого почати? Ця книжка ? справжній майстер-клас для керівника. З нею ви забудете про неефективний менеджмент. Читайте її з олівцем, робіть вправи, порадьте її колегам-менеджерам. Почніть бути босом тут і тепер — це легко.

Ціна: 150 грн

Замовити книгу

Нині будь-хто, виконуючи функції начальника чи керівника, відчуває потужне напруження. Але начальники переважно досі складають частку тих, хто хибно покладається на ефективність повноваження. Вони досі не прагнуть розповідати працівникам, що і як належить робити, сподіваючись, що безпосередні підлеглі самі в усьому розберуться. Більшість начальників досі переймаються тим, що роблять більше для одного працівника і менше для іншого, залежно від того, хто на що заслуговує, а також побоюються звинувачень у «несправедливості». Начальники, здебільшого, прагнуть подобатися, а тому керують м’яко, щоб ніхто не подумав, що керівник — мудак. Більшість начальників досі уникають конфліктів, відчайдушно намагаються гасити сварки з персоналом, а потім дивуються тотальному браку підзвітності серед безпосередніх підлеглих.

Історія Starbucks. Все почалося з чашки кави… Ґовард Шульц, Джоан Ґордон

Шульц Ґ., Ґордон Дж. Історія Starbucks. Все почалося з чашки кави… / Ґовард Шульц, Джоан Ґордон ; пер. з англ. О. Кацанівської, О. Асташової.  –  Київ : Наш формат, 2017. –  408 c.  ISBN 978-617-7279-48-7

Усе і справді почалося з чашки кави. Еспресо, випитого в затишній італійській кав’ярні у 1983-му. Тоді майбутній генеральний директор Starbucks Говард Шульц зрозумів, яка атмосфера буде в його закладах. Відтоді як він прийшов у Starbucks, компанія відкрила майже 25 тисяч кав’ярень у 70 країнах світу, пережила економічну кризу й зневіру фінансових аналітиків. Шульцу вдалося побудувати міцний бізнес, в основі якого — дух Starbucks, етичні принципи та безмежна турбота про людей: про кожного клієнта, баристу, менеджера чи фермера, який вирощує найкращу у світі арабіку.

Ціна: 150 грн

Замовити книгу 

Зростай дисципліновано. Врівноваж інтуїцію з логікою. Починай інновації з основи. Не мирися зі статус-кво. Шукай нові погляди на світ. Ніколи не чекай панацеї. Не бійся брудної роботи. Співчувай і говори відкрито. Розкажи власну історію — не дозволяй цього іншим. Надихай реальним досвідом. Тримайся своїх цінностей, бо вони — твій фундамент. Вимагай від людей результатів, але спершу дай їм для цього потрібні інструменти. Роби складні вибори — вони відсіюють неістотне. Будь рішучим під час кризи. Будь спритним. Шукай правди у випробуваннях та уроки в помилках. Відповідай за все, що чуєш, бачиш і робиш. Вір.

 

Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником. Філ Найт

Найт Ф. Взуття-буття. Історія Nike, розказана її засновником / Філ Найт ; пер. з англ. І. Віннічук. –  Київ : Наш формат, 2017. –  432 с, ISBN 978-617-7513-20-8

Мало хто знає, що Філ Найт у підлітковому віці не мав змоги купити собі якісні кросівки. Ця історія — про величну взуттєву компанію, що почалася з півсотні позичених доларів. «Взуття-буття» — про те, як із пустими кишенями укладати багатомільйонні угоди й залишатися у виграші. Про те, як зібрати команду професіоналів і за роки роботи втратити лише двох топ-менеджерів. Про біг як спосіб ведення бізнесу та філософію.

Ціна: 150 грн

Замовити книгу

Того ранку 1962 року я сказав собі: нехай усі називають твою ідею божевільною… а ти і далі втілюй її у життя. Не зупиняйся. І навіть не думай про те, щоб зупинитися, поки не досягнеш успіху, не марнуй часу на роздуми про те, що саме включає в себе цей «успіх». Хоч би що траплялося на твоєму шляху, просто не зупиняйся. Ось так, цілком несподівано, мені вдалося дати собі доволі корисну пораду, як на мій вік, надто мудру, й успішно нею скористатися. І ось тепер, півстоліття потому, я впевнений, що це найкраща порада — можливо, навіть єдина, яку ми повинні давати іншим.

Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди. Джефрі К. Лайкер

Лайкер Дж. К. Філософія Toyota. 14 принципів роботи злагодженої команди / Джефрі К. Лайкер ; пер. з англ. Н. Валевської. –  Київ: Наш формат, 2017. –  424 с.  ISBN 978-617-7388-78-3

Сьогодні Toyota є компанією, яка робить найякісніші автомобілі світу з найменшою кількістю дефектів і витрат. Легендарна корпорація безперервно вдосконалює свою структуру за рахунок використання значно меншої кількості людино-годин, інвентаризації та виробничих площ, ніж її конкуренти. Книжка Джефрі К. Лайкера вперше розкриває для широкої аудиторії 14 принципів менеджменту та бізнес-філософії компанії, яка має репутацію найуспішнішого виробника у світі.

Ціна: 150 грн

Замовити книгу

Майбутніх лідерів треба плекати з власних кадрів. Інакше розвиток у довготривалій перспективі неможливий. Навіть коли «Тойоті» доводилося наймати керівників ззовні, то це були менеджери вищого рівня середньої ланки. Результати таких кроків, як правило, неоднозначні, але культура «Тойоти» така сильна, а в середині компанії майже всі керівники «прошиті» ДНК «Тойоти», що будь-кому, хто приходить з іншої компанії, доводиться або опанувати Філософію «Тойоти», або піти.

Як обрати стиль лідерства. Роберт Танненбаум, Воррен Г. Шмідт

Роберт Танненбаум, Воррен Г. Шмідт. Як обрати стиль лідерства. Як обрати стиль лідерства / пер. з англ. Г. Прудкої. — Київ : КНИГОЛАВ, 2017. — 72 с. — (Серія «Полиця нон-фікшн») ISBN 978-966-97639-4-5

Ви – бос. Чи варто вам усі рішення ухвалювати одноосібно? Чи, може, спершу обирати стратегію, а потім переконувати колег у правильності своїх ідей? Обговорювати все з підлеглими, але остаточний висновок залишати за собою, чи доручати вирішення проблем своїй команді? Кожен підхід в управлінні має свої переваги та недоліки. Книжка «Як обрати стиль лідерства» аналізує різні моделі менеджменту, показує зразки лідерської поведінки і допомагає обрати саме той стиль керування, який буде доречним у конкретній ситуації та забезпечить ефективне досягнення бажаних цілей.

На нашу думку, керівники мають зважати на те, що їхнє начальство вважає їх відповідальними за якість ухвалених рішень, навіть якщо функціонально ці рішення прийнято в ході групової роботи. Саме тому менеджери мають бути готові до будь-якого ризику, який виникає щоразу, коли вони делегують повноваження у прийнятті рішень підлеглим.

 

artarsenal bookforum publish messe