Читомо > Фетиш > Книжки, що збільшуються, вибухають і зеленіють

Фетиш

Книжки, що збільшуються, вибухають і зеленіють

13.03.2015 0 Автор:

Читомо знову підшукало зразки незвичного книжкового дизайну. Чергова порція несподіваних видань, які не можна просто так взяти і прочитати.

У попередній добірці ми вже писали про нестандартне оформлення річних звітів від хорватських дизайнерів з Bruketa&?ini?. Цього разу розкажемо ще про два вартих уваги зразки.

Книга, що зеленіє в руках читача

Звіт за 2011 рік для інвестиційної компанії Adris має назву «У хороших руках» (In Good Hands). На обкладинці видання з’являються рослинні візерунки зеленого кольору під час нагрівання від долонь читача.

Такою ж термочутливою фарбою надруковано ілюстрації всередині книги. Текстова частина видання – короткі історії від акціонерів Adris, які діляться своїми поглядами на минуле, майбутнє та вплив компанії на їхнє життя.

Джерело

Книга, що змінює розмір під час читання

Ще один звіт для Adris, цього разу за 2013 рік. Видання має назву «Зростання у нашій природі» (Growth is in our nature) і покликане продемонструвати, що компанія, для якої вони оформлюють уже четвертий звіт, стає дедалі успішнішою. Сторінки книги сфальцьовані таким чином, що площа кожного наступного розвороту збільшується, зростає також кегель тексту. Але краще погляньте самі.

Джерело

З вулканічним попелом 

Книжки-дивовижі

Минулого разу ми також розповідали про книгу, надруковану чорнилами кальмара, від команди Today Designers з Нідерландів. Але у портфоліо вигадливих дизайнерів є ще одне незвичне видання – Volcanobook, обкладинка якого надрукована з використанням вулканічного попелу.

Книжки-дивовижі

Книга містить есей про виверження ісландського вулкану Ейяф’ятлайокютль (востаннє вивергався у квітні 2010 року) та роботи ілюстраторів і дизайнерів, присвячені тематиці вулканів.

Джерело

Книга-приправа

Цей проект під назвою SPICEBK дизайнер із Німеччини Нік Бамптон (Nick Bampton) представив ще 2008 року. Особливість цієї книги в тому, що кожна сторінка книги містить прянощі. За словами Бамптона, це ідеальне рішення для кулінарів-ентузіастів, які подорожують, або готують у компактних міських кухнях. Кожна сторінка SPICEBK виготовлена із перфорованого паперу, розчинного у воді, й наповненого спеціями. Під час готування аркуш потрібно вирвати із книги і додати до страви – від вологи й тепла він розчиниться, лишаючи прянощи, що додадуть кольору й аромату їжі.

Джерело

Їстівна книга

А це ще одна кулінарна книга – цього разу цілком їстівна. Видання, яке створила німецька дизайнерська агенція KOREFE, можна прочитати, приготувати і з’їсти. Сторінки цієї книги зроблені з макаронних виробів, а сама книга запакована як традиційна лазанья. Залишилося додати необхідні інгредієнти та приготувати.

Джерело

Читайте також: Ми є тим, що ми читаємо, або Про їжу і книжки

Книга–стілець

Коли ви розгорнете цю книгу, вона перетвориться на стілець. «Присядь» (Take a Seat) – таку назву має книга-стілець, а створив її французький дизайнер Дерріс Хемроун (Darris Hamroun).

У складеному вигляді Take a Seat справді сягає розмірів книги і може з легкістю розміститися на книжковій поличці поруч зі звичайними книжковими примірниками.

Take a seat from darris hamroun on Vimeo.

Джерело

Книга-лампа

Ще одне видання, яке легко перетворюється на частину інтер’єру, цього разу – на лампу. Розробила її дизайнерка Такеші Ісігуро (Takeshi Ishiguro) для дизайнерської компанії Artecnica (США). Непогане джерело світла під час читання звичайної книги.

.

Джерело 

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe