Читомо > Новинки до Форуму видавців 2015 > Нон-фікшн > Олена Булгакова. Спогади сучасників

Нон-фікшн

Олена Булгакова. Спогади сучасників

01.08.2015 0 Автор:

Олена Булгакова. Спогади сучасників / Упоряд. В. А. Воронцов. — К: Личности, 2015. — 328 с. — (Век 20. Мемуары. Записки. Дневники).

Перший в історії булгакознавства збірник спогадів про знамениту Маргариту складається з есе, мемуарів, щоденникових записів, інтерв’ю сучасників Олени Сергіївни Булгакової. Вона зробила все можливе, щоб зберегти кожен рядок, написану Майстром. І зуміла здійснити неможливе – пробила броню радянської ідеології і опублікувала головний роман письменника – «Майстер і Маргарита».
«Це було особливе плем’я, великі баби – Раневська, Ахматова, Олена Сергіївна Булгакова, Надія Мандельштам, легендарні жінки, увійти в будинок яких вважалося честю, дружити з якими було радісно і важко … У їхній присутності люди ставали вище, розумніше, веселіше , гарніше себе … », – згадує Людмила Петрушевська.
У книзі використані фотографії з архіву Літературномеморіального музею М. Булгакова в Києві, особистих архівів Ю. Воронцова, А. Кончаковського, Ю. Кривоносова, Ю. Сльозкіна, С. Шиловського.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe