Читомо > uncategorized > Російська книжкова пропаганда: бандерівці-нацисти і стрєлкови-герої

uncategorized

Російська книжкова пропаганда: бандерівці-нацисти і стрєлкови-герої

26.08.2014 0 Автор:

З окупацією Криму і розгортанням сепаратизму на Сході України, Росія посилила пропаганду “руського міра” не тільки через підконтрольні ЗМІ, а й у сфері книговидання. Російські книжкові полиці заполонили томи пропагандистської літератури, що змальовує Крим як “ісконно руськую землю”, викриває “страшних майданівців-бандерівців” і славить новітніх “витязів-стрєлків”, які рятують Донбас від “бандерівської хунти”.

Крим

Sergej_Baburin__Krym._Naveki_s_Rossiej

Бабурин С. Крым навеки с Россией. Историко-правовое обоснование воссоединения республики Крым и города Севастополь с Российской Федерацией. – Книжный мир, 2014. – 176 с.

Так заступник голови Держдуми Росії Сергій Бабулін у книжці “Крим назавжди з Росією” розповідає, “що значила і значить Росія для Криму і Крим для Росії”.

Наводячи результати “відкритого і чесного” референдуму, Бабулін констатує, що кримчани поставили питання жорстко, безкомпромісно, “без будь-яких півтонів” і “висловили свою волю: вони хочуть бути з Росією”.

 

 

 

.

20140329035843751krim

Рыбаченко О. Освобождение Крыма: Дилогия в одном томе. – Самиздат Год, 2014.- 609 с.

Натомість такий собі письменник Олег Рибаченко, про якого у Google немає жодної інформації, написав цілий фантастичний трилер під назвою “Звільнення Криму”.

“Для того, щоб відібрати Крим, який добровільно увійшов до складу Росії,  чорнокнижники зі США і НАТО викликають на Землю космічних загарбників, що володіють диявольською магією. Противник підступний, сильний, але його чекає гідна відсіч”, – йдеться в романі Рибаченка.

 

 

 

 

.

big

Кочегаров К.А. Крым в истории России: Методическое пособие. – Русское слово, 2014. – 48 с. 

Окрім фантастики, російський книжковий ринок пропонує і спеціальні посібники для вчителів на кшталт “Крим в історії Росії”.

У ньому, до прикладу, характеризуються основні етапи історичного розвитку Криму як полікультурного регіону, де з прадавніх часів проживали представники різних народів.

Особлива увага приділяється висвітленню “історичних зв’язків Криму й Росії та їх розвитку упродовж декількох століть”.

 

 

 

 

Бандерівці

На противагу Криму-що-завжди-з-Росією, пропагандисти демонструють російському обивателю Україну-що-завжди-в-Руїні, де страшні майданівці-бандерівці намагаються встановити диктатуру.

05204780

Вершинин Л.Р. Украина – вечная Руина. – Яуза, 2014. – 320 с.

Так письменник, історик та політолог Лев Вєршинін, якого 2005 року було звинувачено у плагіаті, у книжці “Україна – вічна Руїна” змальовує “людожерську ідеологію українського нацизму, що базується на почутті власної неповноцінності”.

“Намагаючись хоч якось приховати гірку правду про одвічну неспроможність своєї недодержави, бандерівці підміняють реальне минуле маячливими міфами. Ця книга не залишає каменя на камені від явної брехні, відновлюючи справжню історію Української трагедії. Це історичне розслідування показує, як раз за разом українська псевдо-“еліта” приводила свій народ до національної катастрофи, хаосу, анархії, розруху – до того кошмару, що зветься Руїною. Цей бестселер – ляпас Київської хунті, яка знову перетворює Малоросію в Руїну, танцюючи гопак на крові”, – йдеться в анотації до цієї “історичної розвідки”.

 

 

.

9a85489958cb620fce04df0acfcef874

Бышок С., Кочетков А. Евромайдан имени Степана Бандеры от демократии к диктатуре. – Народная дипломатия, 2014. – 416 с.

Водночас у книжці Станіслава Бишки та Олексія Кочеткова “Євромайдан імені Степана Бандери. Від демократії до диктатури” розповідається про розвиток українських націоналістичних рухів від 1991 року, акцентується на історії партій ВО “Свобода” та “Правий сектор”, розглядаються ідеологія, психологія і методи політичної боротьби цих структур. Як стверджують автори, в додатках до книжки наведені основні програмні документи цих організацій, а також “дайджест найбільш серйозних злочинів, що сталися в період українського безвладдя в лютому-березні 2014 року”.

 

 

 

 

.

Obl

Стариков Н.В. Украина. Хаос и революция – оружие доллара. – Питер, 2014. – 52 с.

“Хаос і революції міцно увійшли в життя “цивілізованого людства”. Одна за одною зовні благополучні країни охоплюються заворушеннями і перебувають на межі розпаду. Ще рік тому ніхто не міг припустити, що по містах України будуть марширувати нацистські бойовики і проллється кров”, – йдеться у книжці письменника і громадського діяча, автора бестселерів “Геополітика. Як це робиться”, “Сталін. Згадуємо разом”, “Націоналізація рубля – шлях до свободи Росії” – “Україна. Хаос і революція – зброя долара”.

 

.

.

181ef2f6-e17e-4aa8-a0fb-315495c92162Север А. Бандера и бандеровщина. — Алгоритм, 2014. – 330 с.

У книжці “Бандера і бандерівщина” стверджується, що, захопивши владу в Україні, “Правий сектор” і нові “бандерівці” проводять відверто русофобську, провокаційну, ворожу щодо Росії політику.

“Офіційна київська пропаганда фактично нацьковує українців на росіян, безбожно переписуючи історію, представляючи минуле наших народів як безперервну низку російсько-українських воєн. І важливу роль в цій пропаганді відіграє постать Степана Бандери, лютого ворога Росії”, – наголошується в анотації.

 

 

.

 .

1010290422

Лыков Н.П. Охота на Бандеру. Как боролись с “майданом” в СССР. — “Эксмо” , “Алгоритм”, 2014. – 336 с.

Російський історик і публіцист Ніколац Ликов вважав за необхідне розповісти, як в Радянському Союзі боролися зі Степаном Бандерою та ОУН.

У книжці “Полювання на Бандеру. Як боролися з “майданом” в СРСР” він наводить дані з архіву КДБ, які нібито раніше мали гриф “цілком таємно” і лише нещодавно були розсекречені СБУ.

 

 

 

 

 

.

BC2_1406745259

Большаков В.В. Майдан в России. Как избавиться от пятой колонны. – Алгоритм, 2014. – 80 с.

Водночас автор російських бестселерів “Антивибори 2012”, “Путін назавжди”, “Сердюков і жіночий батальйон”, “Червона Хазарія і Гітлер” Володимир Большаков по слідах подій в Україні написав книжку “Майдан в Росії. Як позбутися п’ятої колони” – про підготовку аналогічної “помаранчевої революції” в Росії.

Автор книжки переконаний, що державний переворот в Україні – це чергова ланка в ланцюзі “кольорових революцій”, за допомогою яких США та їхні союзники позбавляють незалежні держави суверенітету і національної ідентичності.

Чи можливий в Росії “Майдан”, які сили за ним стоять, хто здатний дати їм відсіч Большаков пропонує дізнатися у його книзі.

 

 

.

Стрєлкови

Натомість, у боротьбу із “бандерівськими нацистами” вступають справжні воїни на кшталт Стрєлкова, на прославлення яких російські видавці не шкодують паперу.

f597faed83e9b3cc0078c74ca2f6c952

Поликарпов М. А.  Игорь Стрелков – ужас бандеровской хунты. Оборона Донбасса. – Книжный мир, 2014. – 288 с.

Так маловідомий письменник Михайло Полікарпов стає біографом “загадкового героя нашого часу” полковника Стрєлкова.

У його книзі “Ігор Стрєлков – жах бандерівської хунти. Оборона Донбасу” представлені як спогади близьких друзів Стрєлкова, так і матеріали з різних джерел, включно із особистими щоденниками російського полковника.

“Новоросія у вогні війни. Чи стане ця війна точкою відліку відродження Росії? Хто відповість на це питання? Можливо, Ігор Стрєлков і його сталеві повстанці, які грудьми закрили від американсько-українських фашистських орд міста і села Донбасу?”, – йдеться в описі книжки на одному з російських книжкових сайтів.

 

 

.

leytenant

Валин Ю. Лейтенант из будущего. Спецназ ГРУ против бандеровцев. – Эксмо, 2014. – 352 с.

Автор книжок “Наймолодший лейтенант” і “Десант стоїть на смерть”, які стали в РФ бестселерами, Юрій Валін пропонує російському читачеві новий військово-фантастичний бойовик “Лейтенант з майбутнього. Спецназ ГРУ проти бандерівців”.

У книжці спецгрупа ГРУ закинута з нашого часу в 1944 рік, щоб перешкодити таємній нацистській організації змінити історію Другої Світової. Розвідники з майбутнього повинні захопити у фронтовому Львові оберштурмбанфюрера СС, який керує секретними операціями із перетворення реальності.

“Російському спецназу доведеться з головою зануритися у кривавий вир міських боїв, де штурмові групи Червоної Армії рубаються з німецькими єгерями і бандерівцями з есесівської дивізії”, – сказано в анотації.

 

 

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe