Читомо > Новинки до Форуму видавців–2017 > Нон-фікшн > Прогулянка лісами. Білл Брайсон

Нон-фікшн

Прогулянка лісами. Білл Брайсон

18.08.2017 0 Автор:

Брайсон Б. Прогулянка лісами / Білл Брайсон ; пер. з англ. Д. Лученкової. –  Київ : Наш формат, 2017. –  296 с. ISBN 978-617- 7279-79-1

Аппалацька стежка, що простягається більш як на 3,5 кілометра, сповнена небезпек. Не кожен ризикне пішки пройти бодай частину шляху, на якому не уникнути зустрічі з парою-трійкою далеко не милих ведмедів. Однак Білл Брайсон — шукач пригод зі стажем, загартований австралійським бездоріжжям і африканськими пустелями — не з лякливих. Прихопивши із собою друга, який намагається зав’язати з алкоголем, Білл вирішує випробувати свої сили. Тонкий гумор у поєднанні з глибокими роздумами про екологічний стан сьогодення та влучними спостереженнями не лише допоможе вам поринути у п’янку атмосферу лісових нетрів, а й замінить цілу купу нудних путівників.

Ціна: 155 грн

Замовити книгу

Я почав усвідомлювати, що ключовим елементом життя на Аппалачській стежці є досвід втрати благ цивілізації, що вся сіль пережитого досвіду в тому, щоб відсторонитися від щоденних зручностей сучасного світу; що здавалося б звичайні речі, на зразок плавленого сиру чи банки шипучки з чудовими бульбашками, сповнює вас благоговінням та вдячністю. Смак Coka-Cola п’янить, ніби ви куштуєте її уперше, а білий хліб доводить вас до піку оргазму. Ці відчуття варті пережитого дискомфорту.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe