Читомо > Новинки до Форуму видавців–2017 > Нон-фікшн > Собакоїди та інші люди. Карл-Маркус Ґаус

Нон-фікшн

Собакоїди та інші люди. Карл-Маркус Ґаус

23.08.2017 0 Автор:

Ґаус К.-М. Собакоїди та інші люди / Карл-Маркус Ґаус ; пер. Л.-П. Стринадюк ; фото К. Кайндля. – Львів : Видавництво «Човен», 2017. – 120 с. ISBN 978-966-97668-1-6

Карл-Маркус Ґаус, знаний численними глибокими текстами про малі народи й етнічні меншини Європи, у цій книжці відкриває читацтву ромські спільноти Східної Словаччини, зачаєні від зовнішнього світу. Автор знайомиться з ромами та їхніми сусідами, розповідає про тамтешні звичаї та побут, злидні й утіхи, про історичні передумови й сучасний перебіг непростого співжиття «чорних» і «білих» зовсім неподалік України; зрештою, про іншість і людське в кожному з нас.

Ціна: 78 грн

Замовити книгу

Я зауважив, як байдуже людям було до багна: хоч у високих зимових чоботах, хоч у літніх сандалях, вони не переймалися грязюкою і лишалися спокійними, навіть коли вода давно затекла у взуття. Я стояв у глибокому баговинні, яке чавкало щоразу, коли я переступав із ноги на ногу, посеред оповитого непроникним смородом і зашмарованого брудом поселення, у безупинному дощі, який просочив усе наскрізь, — і в оточенні людей, які сміялися. Молодих чоловіків зі спустошеними алкоголем обличчями; знесилених жінок — одну дитину годує груддю, двоє біля подолу, ще одна в животі; зубоскальних підлітків, які тайкома гордо показували, як вдихають клей із поліетиленового мішечка; старих без жодного зуба в роті… Мене оточили всі ці люди — і кожнісіньке всміхалося незнайомцю, який навідався до них, і дружньо плескало по плечу.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe