Читомо > Новинки до Форуму видавців–2017 > Нон-фікшн > До біса почуття. Як вибратись з лайна. Майкл Беннет, Сара Беннет

Нон-фікшн

До біса почуття. Як вибратись з лайна. Майкл Беннет, Сара Беннет

18.08.2017 0 Автор:

Беннет М., Беннет С. До біса почуття. Як вибратись з лайна / Майкл Беннет, Сара Беннет ; пер. з англ. Д. Антонюка. –  Київ : Наш формат, 2017. –  376 с. ISBN 978-617-7388-79-0

Якщо вам не забракло сміливості зізнатися, що ви в лайні — вітаємо. Перший крок до одужання вже зроблено. Пройти всі інші допоможе досвідчений психіатр Майкл Беннет і його донька Сара Беннет  журналістка і письменниця. Автори не годуватимуть вас позитивною психологією. Не закликатимуть любити кожну мить (та й як насолоджуватися життям, якщо ви по вуха в лайні?). Підхід Беннетів надзвичайно простий: до біса почуття! До біса роздуми про самовдосконалення, кохання, спілкування, якщо вони вам шкодять. І не забудьте про важливу деталь — до біса придурків!

Ціна: 140 грн

Замовити книгу

Залежність є не єдиним проявом саморуйнівної поведінки, яку хочеться контролювати, але не виходить. Розлади харчової поведінки, смикання себе за волосся, схильність до накопичення різного непотребу й прокрастинація подібні тим, що їх усі вважають поганими звичками, яких можна позбутися, регулярно докладаючи зусиль і маючи залізну силу волі, але фактично змінити їх дуже важко. І ніхто, навіть ваша мама, у цьому не винен. Єдиним висновком тут є те, що багато людей менше контролюють свою основну поведінку, ніж вони на те заслуговують, і що часто важко визначити, якою має бути міра їхньої відповідальності за свої дії.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe