Українська художня проза

Поза часом. Євгенія Кононенко

15.08.2017 0 Автор:

Кононенко Є. Поза часом : есеї / Євгенія Кононенко ; обкл. М. Євшина.  — Львів: Кальварія, 2017. — 160 с.  ISBN 978-966-663-354-8

Серія есеїстики і документальної прози «Мірки та лекала», збірка есеїв від майстрині короткої прози.
Культурологічні есеї швидко старіють. Те, що було сказано нібито хвацько і влучно, може втратити і хвацькість, і влучність вже за рік. Або й за два. А за три роки — напевне. Усе тече, все змінюється. Але в цій збірці йтиметься про те, що не старіє і те, що не вмирає. Про вічне, про те, що не йде за водою, а лишається, те, чого не забирають навіть найстрімкіші потоки.
Нагадаємо, що перша новинка серії есеїстики і документальної прози «Мірки та лекала» — Оксана Смерек. Мірки і лекала — була презентована в рамках Книжкового Арсеналу 2017.
Євгенія Кононенко — письменниця, літературний перекладач з англійської та французької мов, дослідник культурних феноменів. Переможець і лауреат низки літературних і перекладацьких премій. За першою освітою — математик. Автор поезій, багатьох оповідань та есеїв, повістей та романів, кількох дитячих книжок, багатьох культурологічних розвідок з тем популярної культури та гендерних питань і журналістських статей. Найбільше визнання Євгенія Кононенко отримала за свою коротку прозу: книжки її оповідань, новел та есеїв постійно додруковуються в Україні, перекладаються за кордоном і є темою наукових досліджень в Україні та за її межами.

Ціна: 60 грн

Є у сексуальній галактиці такий згубний метеор, як швидкий секс. Це коли дія відбувається в непристосованих для того умовах — на роботі, в парку, в гостях, поки хазяйка вийшла на кухню зварити каву. І, як свідчить сама назва, дія відбувається дуже швидко. Чоловікам це дуже корисно, як профілактика всіх видів статевих розладнань. А жінка через свої психофізіологічні особливості просто не встигає навіть завестися. Тому швидкий секс — це те, що майже завжди подобається чоловікам і майже ніколи не подобається жінкам. Мов до непролитого унітазу нахилили.

Не можна закидати чоловікам, ніби вони неодмінно хочуть принизити жінку, схиляючи її до швидкого сексу. Скоріше в цьому виявляється їхній хуліганський виклик одноманітному благопристойному життю. Інтуїтивно використовуючи службову, емоційну або якусь іще залежність жінки, чоловік нерідко щиро вважає, ніби жінка відчула таке саме піднесення, як і він.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe