Читомо > Новинки до Форуму видавців–2017 > Зарубіжна художня проза > Крамничка «З легкої руки». Горан Петрович

Зарубіжна художня проза

Крамничка «З легкої руки». Горан Петрович

18.08.2017 0 Автор:

Петрович Г. Крамничка «З легкої руки» : роман / Горан Петрович ; пер. із серб. А. Татаренко. – ??Київ, Видавничий дім «КОМОРА», 2017. – 320 с.

Багато читачів кажуть, що, читаючи, вони «поринають у книжку», однак тільки ті, хто сповна опанували мистецтво читання, можуть поринути у неї буквально: пройтися морським узбережжям і нанести на підошвах піску в дім, придбати продукти в магазині, який давно вже не існує в реальності, чи зустріти читача, який саме мандрує тими ж реченнями. Редактор Адам Лозанич, що належить до таких майстрів читання, одного дня отримує завдання – втрутитись у загадкову книжку, про яку немає інформації навіть у Національній бібліотеці. Розмірковуючи, навіщо комусь вносити зміни в текст, який навіть не містить сюжету, а є лише описом розкішної вілли і пишного саду, юнак знайомиться з іншими читачами, переживає дивовижні події і викорчовує рослини, що колись були свідками незвичайної історії кохання.

Ціна: 120 грн

Був торішній грудневий вечір, також понеділок з давніх-давен добрий день для початку. Пані дозволила Єлені вибрати в кімнаті бібліотеки пле­тений садовий стілець, який з того часу вважатиметь­ся її стільцем. Сама вона сіла навпроти дівчини, взяла щойно витерті окуляри зі скельцями, що неприродно збільшують очі, надягнула їх і значуще перестала кліпа­ти. Спільне читання передбачало цілу низку маленьких попередніх приготувань.

 Треба бути пристойно одягненими, ніколи не зна­єш, кого можна зустріти… сказала вона, застібуючи ґудзики на своєму класичному вихідному костюмі, без потреби поправляючи свіжу завивку.

Тамтешній час стиснутий час, буває, що тутешні п’ять хвилин тривають цілісіньку годину, а буває й навпаки, наші системи вимірювання там не мають дії, отже, про годинник можете спокійно забути або відразу його зняти… попередила вона компаньйонку.

Знайдіть третю главу, там тече річка, до якої часто ходжу, я вважала, що вона дуже підходить для вступних зауваг, зробила висновок стара дама й простягнула дівчині одну із двох книжок з однаковими заголовками.

Читати уривок 

 

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe