Читомо > Новинки до Форуму видавців–2017 > Дитяча проза і поезія > Тесла та машина на космічній енергії. Лука Новеллі

Дитяча проза і поезія

Тесла та машина на космічній енергії. Лука Новеллі

14.08.2017 0 Автор:

Новеллі Л. Тесла та машина на космічній енергії / Лука Новеллі ; пер. з італ. П. Кожушної. – Київ : К.І.С., 2017.

Це життєва історія героя, викладена від першої особи в хронологічному порядку. Це 18-20 коротеньких глав, написаних просто і доступно. Сприйняття полегшують привабливі графічні малюнки-комікси. Початкова сторінка кожної глави коротко описує загальну ситуацію у відповідний країні чи галузі науки – це допомагає побачити героя в ширшому контексті. Такі вступи теж ілюстровані, переважно тогочасними картинами та гравюрами, наближаючи читача до давніх часів.
Крім того, кожна публікація містить прикінцевий словничок основних персонажів, подій та явищ, згаданих у книжці. Цей глосарій так само ілюстрований коміксами та фотографіями.
Таке щедре оформлення – особливість серії. Книжки треба не лише читати, а й розглядати. Автор малюнків і тексту – італійський художник-графік і популяризатор науки Лука Новеллі. А що він і писав, і малював, то і результат напрочуд гармонійний.
Ще одна принада – гумор, іронія, динамічні персонажі. Разом із тим виклад подій, опис явищ та експериментів точні – без зайвих і складних подробиць, але і не спрощені.

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe