Читомо > Новинки до Форуму видавців–2017 > Дитяча проза і поезія > Розбишацький детектив. Діана Мельникова

Дитяча проза і поезія

Розбишацький детектив. Діана Мельникова

18.08.2017 0 Автор:

Мельникова Д. Розбишацький детектив : повість / Діана Мельникова ; худ. Марія Гермашева. — Київ : Фонтан казок, 2017. — 208 с., іл. (Серія «Книжка про мене»). ISBN 978-617-7262-48-9

Леся Дика і Сергій Василевський — справжнісінькі добрі розбиша­ки. Вони не шукають пригод заради пригод — ними керує добре серце, щира допитливість і палке прагнення справедливості. Незалежно від того, чи йдеться про порятунок кажана, а чи про карколомні пошуки дуже таємничого і страшенно небезпечного злочинця, який викрав у музейників унікальний меч князя Святослава Хороброго.

Дебютна повість Діани Мельникової «Розбишацький детектив» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», який проводить видавництво «Фонтан казок» з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини.

Ціна: 75 грн

Замовити книгу

…— Щооо?! Десять пропущених від Марусі! І п’ять есемесок… Я ж забула звук увімкнути після школи, не чула взагалі. Усе, ми трупи.
— Те, що нас захоче вбити Маруська, — почав Сер, — то не найстрашніше. Треба щось для бать­ків придумати. Або добре відмитися. Тоді вони ні­чого не помітять.
— Авжеж, не помітять, — кажу. — Подивися, ти мені рукав розірвав. Он, по шву розходиться.
— Треба зашити! — Сер досі вірив у наш поря­тунок.
— Сер, скажи, хіба тобі не було страшно, коли кажани на нас напали? Тільки чесно. Я думала, що помру — так боялася.
— Було, — чесно зізнався Василевський, — але щойно все це почалося, у мене одна думка була: а раптом батьки дізнаються? І тут ти гепнулася на нижній поверх. Я думав: усе, життя моє скінчилося. Приб’ють і твої, і мої. Та коли виявилося, що ти жива й нічого не зламала собі, падаючи, у мене з’явилася надія… Коротше, що таке кажани порівняно з тим, що мене чекає вдома…

Поделиться в facebook'е Поделиться вконтакте Поделиться в twitter'е

Щоб залишити свій коментар, будь ласка, увійдіть через аккаунт Vkontakte чи Facebook

*

code

Соцмережi
artarsenal bookforum publish messe